Асобы, якія прымаюць удзел у завочным туры Беларускай студэнцкай юрыдычнай алімпіяды–2010




Дата канвертавання20.11.2017
Памер56.38 Kb.
Асобы, якія прымаюць удзел у завочным туры Беларускай студэнцкай юрыдычнай алімпіяды–2010
Да ўдзелу ў завочным індывідуальным туры Беларускай студэнцкай юрыдычнай алімпіяды – 2010 дапушчаны наступныя асобы:
* Пры напісанні прозвішчаў, імёнаў, імёнаў па бацьку выкарыстана арфаграфія заявак.


  1. Акадэмія кіравання пры Прэзідэнце Рэспублікі Беларусь

    1. Манышаў Еўгеній Вадзімавіч

    2. Мігурскі Аляксей Эдуардавіч

    3. Нячаева Вольга Уладзіміраўна

    4. Селіванава Юлія Ігараўна

    5. Цевелева Вікторыя Мікалаеўна




  1. Акадэмія Міністэрства ўнутраных спраў Рэспублікі Беларусь

    1. Булай Элеанора Уладзіміраўна

    2. Дабрыніна Марына Уладзіміраўна

    3. Драбушэвіч Надзея Іванаўна

    4. Кудраўцава Таццяна Барысаўна

    5. Мокат Руслан Уладзіміравіч

    6. Пісарэвіч Яўген Віктаравіч

    7. Прастакова Марына Пятроўна

    8. Сушкова Таццяна Барысаўна

    9. Цакунова Таццяна Пятроўна

    10. Шыторля Кацярына Вячаславаўна

    11. Шукайла Таццяна Ігараўна

    12. Шчакатовіч Віталь Уладзіміравіч

    13. Шчурэвіч Дзмітрый Сяргеевіч




  1. Беларускі дзяржаўны універсітэт (юрыдычны факультэт)

    1. Ваньковіч Яўген Эдуардавіч

    2. Гасан Леанід Ігаравіч

    3. Падліпскі Дзмітрый Віктаравіч

    4. Парахневіч Уладзімір Сяргеевіч

    5. Талочка Андрэй Міхайлавіч

    6. Шыла Ірына Уладзіміраўна

    7. Міронава Вольга Аляксандраўна

    8. Міхальчэня Алена Іванаўна

    9. Шчацько Максім Міхайлавіч

    10. Яўменьчыкава Вольга Аляксееўна

    11. Лабаты Аляксандр Васільевіч

    12. Навіцкі Антон Аляксандравіч

    13. Педо Кацярына Эдуардаўна

    14. Федарчук Леанід Уладзіміравіч

    15. Аўдзееў Дзмітрый Дзмітрыевіч

    16. Бондарава Кіра Генадзеўна

    17. Лішанкова Таццяна Віктараўна

    18. Платко Марына Паўлаўна

    19. Халімончык Дзмітрый Анатольевіч

    20. Чаус Вольга Эдуардаўна

    21. Стрэчань Алег Аляксандравіч




  1. Беларускі дзяржаўны універсітэт (факультэт міжнародных адносінаў)

    1. Гаўрылава Аксана Генадзьеўна

    2. Дабалюк Ганна Анатольеўна

    3. Кавалькова Дар’я Віктараўна

    4. Барчэўская Дар’я Уладзіміраўна

    5. Кропа Міхаіл Станіслававіч




  1. Беларускі дзяржаўны эканамічны універсітэт

    1. Талашка Аксана Анатольеўна

    2. Грачыхін Аляксандр Вячаслававіч

    3. Манукян Вікторыя Ашотаўна

    4. Райчук Крысціна Сяргееўна

    5. Лахціна Наталля Аляксандраўна

    6. Таболіч Маргарыта Анатольеўна

    7. Зайцава Дар’я Андрэеўна

    8. Слыш Яўген Аляксандравіч

    9. Падаксёнава Ксенія Міхайлаўна

    10. Шышко Вольга Аляксандраўна

    11. Гучок Надзея Уладзіміраўна

    12. .Грыняк Вольга Міхайлаўна

    13. Кандрацьева Таццяна Аляксандраўна




  1. Беларускі інстытут правазнаўства

    1. Адамовіч Анастасія Ігараўна

    2. Аксёнаў Віталь Уладзіміравіч

    3. Аляксандрава Юлія Іванаўна

    4. Валько Ганна Ігараўна

    5. Залатарова Вольга Сяргееўна

    6. Каптур Надзея Уладзіміраўна

    7. Клімовіч Павел Віктаравіч

    8. Копыл Ганна Аляксандраўна

    9. Караткова Кацярына Аляксандраўна

    10. Ксендзікава Ірына Сяргееўна

    11. Палявічок Алеся Аркадзьеўна

    12. Папова Яна Вячаславаўна

    13. Патапенка Марына Аляксандраўна

    14. Савіч Ліна Ігараўна

    15. Хвяжэнка Міхаіл Валер’евіч

    16. Шуманскі Алег Ігаравіч




  1. Беларуская дзяржаўная сельскагаспадарчая акадэмія

    1. Рубіноўская Марыя Леанідаўна

    2. Саковіч Кацярына Леанідаўна

    3. Іўкіна Святлана Васільеўна

    4. Рыжкоў Александр Мікалаевіч

    5. Хмялькоў Дзяніс Генадзьевіч

    6. Шэцько Андрэй Вадзімавіч

    7. Акмырадава Міве Какаджанаўна

    8. Анамурадаў Мекан Джумальгедыевіч

    9. Гадунова Таццяна Уладзіміраўна

    10. Давыдзенка Кацярына Ігараўна

    11. Дорах Яўгенія Валер’еўна

    12. Кручкова Вольга Уладзіміраўна

    13. Цішкевіч Юлія Генадзьеўна

    14. Акуленец Вікторыя Васільеўна

    15. Буцэнка Максім Мікалаевіч

    16. Кірычэнка Вольга Дзмітрыеўна

    17. Кочына Юлія Валер’еўна

    18. Малошык Алеся Віктараўна

    19. Плахаценка Алена Аляксееўна

    20. Яскевіч Таццяна Сяргееўна




  1. Брэсцкі дзяржаўны універсітэт імя А.С. Пушкіна

    1. Жуковіч Сяргей Юр’евіч

    2. Неміровіч Алеся Генадзьеўна

    3. Пракапенка Юлія Юр’еўна

    4. Сіжук Ігар Мікалаевіч

    5. Якавук Жана Аляксандраўна




  1. Віцебскі дзяржаўны універсітэт імя П.М. Машэрава

    1. Аляксандраў Аляксандар Мікалаевіч

    2. Берасцень Марына Аляксандраўна

    3. Варажбіцкая Алена Аляксандраўна

    4. Залецкая Анастасія Аляксандраўна

    5. Куйко Алена Іванаўна

    6. Курбацкі Дзмітрый Сяргеевіч

    7. Млечка Андрэй Віктаравіч

    8. Тухта Алена Мікалаеўна




  1. Гомельскі дзяржаўны універсітэт імя Францыска Скарыны

    1. Пракопчык Тамара Глебаўна

    2. Сыс Сяргей Валер’евіч

    3. Шышова Таццяна Аляксандраўна

    4. Мацяйковіч Любоў Аляксандраўна

    5. Шышыкін Аляксей Аляксандравіч




  1. Гродзенскі дзяржаўны універсітэт імя Янкі Купалы

    1. Чайко Алена Віктараўна

    2. Філіпчык Віталія Валер’еўна

    3. Яцэвіч Вікторыя Эдуардаўна

    4. Шынковіч Вольга Зігмундаўна

    5. Літвіна Дар’я Ігараўна




  1. Магілёўскі дзяржаўны універсітэт імя А.А. Куляшова

    1. Шоба Вольга Юр’еўна

    2. Юзафальчык Анастасія Уладзіміраўна

    3. Касцючэнка Ірына Валіеўна

    4. Альферовіч Вольга Сямёнаўна

    5. Клопаў Юрый Ігаравіч




  1. Міжнародны інстытут працоўных і сацыяльных адносін

    1. Мішура Андрэй Дзмітрыевіч

    2. Целяпун Таццяна Уладзіміраўна

    3. Гладкая Кацярына Мікалаеўна

    4. Барбарчык Наталля Іванаўна

    5. Дранчук Яўген Мікалаевіч

    6. Гудзінскі Яўген Уладзіміравіч

    7. Зубок Фёдар Валер’евіч




  1. Мінскі інстытут кіравання

    1. Канановіч Максім Сяргеявіч

    2. Ліпінскі Андрэй Алегавіч

    3. Шарыкава Алена Уладзіміраўна

    4. Файкова Маргарыта Аляксандраўна

    5. Латышаў Павел Сяргеявіч




  1. Прыватны iнстытут кiравання і прадпрымальніцтва

    1. Клімашын Аляксандр Генадзьевіч

    2. Антыпава Марына Уладзіміраўна

    3. Ліля Яўгенія Васільеўна

    4. Абуховіч Арцем Анатольевіч

    5. Ігнатовіч Надзея Валер’еўна




  1. Полацкі дзяржаўны ўніверсітэт

    1. Кавалёва Аляксандра Аляксандраўна




  1. Юрыдычны каледж Беларускага дзяржаўнага універсітэта

    1. Асташка Аксана Васільеўна

    2. Драгун Марыя Вітальеўна

    3. Зайцава Анастасія Сяргееўна

    4. Залатар Кацярына Міхайлаўна

    5. Карпова Кацярына Алегаўна

    6. Клімаў Уладзімір Анатольевіч

    7. Каралёва Анастасія Анатольеўна

    8. Каян Ксенія Васільеўна

    9. Леўчэня Вераніка Паўлаўна

    10. Міснік Таццяна Андрэеўна

    11. Нікалаева Ганна Уладзіміраўна

    12. Уткіна Свяціслава Вячэславаўна

    13. Якаўлева Ганна Ігараўна


База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка