Час работы, месца правядзення Назва мерапрыемства, форма




Дата канвертавання01.04.2019
Памер41.57 Kb.
d:\1 завуч\шестой день\шестой день 2017 -2018 уч.год\презентация1.jpg



Час работы, месца правядзення

Назва мерапрыемства, форма


Катэгорыя

ўдзельнікаў

Адказны

Спартыўна-масавая і фізкультурна-аздараўленчая работа

11.00-12.00

12.00-13.00

13.00-14.00


  • турнір па шашках “Юны шашыст”

  • турнір па шашках “Юны чэмпіён”

Работа спартыўнай залы (пляцоўкі):

  • спартыўныя гульні “Разам мы - каманда!”

1-4 кл.

5-8 кл.


1-8 кл.

Буйкевіч І.Л.,

настаўнік фізічнай культуры



16.00-18.00

18.00-20.00



Работа спартыўнай залы (пляцоўкі):

5-8 кл.

9-11 кл.


Буйкевіч І.Л.,

настаўнік фізічнай культуры 



Грамадска-прававое вывхаванне

10.00-11.00,

кабінет № 2



Гульня-практыкум “Вясёлае скрыжаванне”

1-4 кл.

Жагунь Г.Я.,

класны кіраўнік 1 кл.



10.00-11.00,

кабінет № 5



Конкурс-спаборніцтва “Калі дарога твой сябар”

5-8 кл.

Качынская Т.К.,

класны кіраўнік 8 кл.



 10.00-11.00, кабінет № 10

Брэйн-рынг “Ці ведаеш ты ПДР?”

9-11 кл.


Саломка Т.У.,

класны кіраўнік 10-11 кл.



12.00-12.45,

актавая зала



Інтэлектуальная гульня “Знаўцы ПДР”

5-11 кл.

Садоўская С.І.,

педагог-арганізатар



Вучэбна-пазнаваўчая дзейнасць

10.00-11.00,

кабінет № 6



Школа будучага першакласніка

дашкольнікі

Садоўская Н.Ц., настаўнік пачатковых класаў

11.00-12.00,

кабінет № 13



Алімпіядная гадзіна па працоўнаму навучанню

9 кл.

Курыловіч А.І., настаўнік працоўнага навучання

Работа з бацькамі

11.30-12.30,

кабінет СППС

13.00-14.00,

кабінет СППС



Кансультацыя “Бяспечнае дзяцінства”

Кансультацыя “Адказнасць бацькоў за бяспеку дзяцей”






Кучук А.В.,

педагог-псіхолаг

Жагунь Г.Я.,

педагог сацыяльны



Камп’ютарны клас

11.00-12.30

12.30-14.00



Развіваючыя камп’ютарныя гульні:

  • “Выбяры знак”, “Разумныя знакі”;



  • “Чароўныя знакі”, “Дарожная азбука”

1-5 кл.

6-11 кл.


Качынская Т.К.,

класны кіраўнік 8 кл.

Кучук А.В.,

класны кіраўнік 7 кл.



Аб’яднанні па інтарэсах

11.00-11.45,

кабінет № 4



Аб’яднанне па інтарэсах “Сцяжынкамі роднага краю”

1-4 кл.

 


Лашыцкая А.І.,

кіраўнік аб’яднання 



11.00-11.45,

кабінет № 5



Аб’яднанне па інтарэсах “ЮНКАР”

5-9 кл.

Храмцова І.Г.,

кіраўнік аб’яднання 



12.00-12.45,

кабінет № 5



Аб’яднанне па інтарэсах “У свеце кветак”

5-11 кл.

Храмцова І.Г.,

кіраўнік аб’яднання



13.00-13.45,

кабінет № 11



Аб’яднанне па інтарэсах “ЮІДР”

5-9 кл.

Курыловіч А.І.

кіраўнік аб’яднання 



Установы культуры запрашаюць…

Дубінскі сельскі Цэнтр культуры,

11.00-12.00

12.00-13.00

Падбярэзскі сельскі Цэнтр культуры, 13.00-14.00



 

Дзіцячы гурт мініацюр

Майстэрня “Другое жыццё”

Аб’яднанне па інтарэсах “Умелыя рукі”



Чабай М.У., кіраўнік аб’яднання

Каляда Т.У., кіраўнік аб’яднання



Маразоўская Л.І., кіраўнік аб’яднання



Намеснік дырэктара М.І.Астроўская


База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка