Дзяржаўнай ўстановы адукацыі "Пяршайскі-навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа"




Дата канвертавання10.04.2017
Памер97.99 Kb.
ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар дзяржаўнай установы

адукацыі “Пяршайскі навучальна-

педагагічны комплекс дзіцячы сад-

сярэдняя школа”

___________С.Л.Ламака



___________2017

План работы

дзяржаўнай ўстановы адукацыі “Пяршайскі-навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа”

ў шосты школьны дзень

ІV чвэрць

2016/2017 навучальны год




Дата

Час правядзення

Клас

Мерапрыемства

Адказны

8 красавіка

Дзень

здароўя

10.00

1-4

Брэйн-рынг “Калі хочаш быць здаровым”

Акула М.В., класны кіраўнік

4 класа



10.00

7-8

Гадзіна асветы “Школьны булінг”

Харлінская Л.К., педагог сацыяльны

11.00

5-7

Гульнёвая праграма “Пяць крокаў да здароўя”

Харлінская Л.К., класны кіраўнік

7 класа


12.00

5-11

Турнiр па дартсу «Меткi стралок»

Мянцюк В.А., кіраўнік фізічнага выхавання

13.00-15.00

5-8

Агульна-піянерскі суботнік “Мая праца ўліваецца ў працу маёй рэспублікі”

Жамойдзіна М.В., педагог-арганізатар

16.00

8-9,11

Гульня “Што? Дзе? Калі?” на тэму “Я выбіраю здароўе”

Жамойдзіна М.В., класны кіраўнік 11 класа

17.00

7-11

Сяброўская сустрэча па футболу

Мянцюк В.А., кіраўнік фізічнага выхавання


15 красавіка

Дзень краязнаўства

10.00

1-4

Гульня-падарожжа “Родныя прасторы”

Сымановіч Т.А., класны кіраўнік

1 класа


11.00

5-7

Псіхалагічная асвета “Наша жыццё”

Сымановіч Т.А., педагог-псіхолаг

12.00

5-11

Чэмпіянат па піянерболу

Мянцюк В.А., кіраўнік фізічнага выхавання


15.00

5-9

Акцыя “Вясенні тыдзень дабрыні”

Жамойдзіна М.В., педагог-арганізатар

16.00

8-9,11

Завочная экскурсія “Помнікі і гістарычныя месцы Беларусі”

Кужоўнік Г.З., класны кіраўнік

8 класа


17.00

8-9,11

Чэмпіянат па валейболу

Мянцюк В.А., кіраўнік фізічнага выхавання


22 красавіка

Дзень

Зямлі

10.00

1-4

Гульнявая праграма “Зямля – наш агульны дом”

Гарасюк Н.В., класны кіраўнік

2 класа


11.00

8-9

Віктарына “Беражыце Зямлю”

Харлінская Л.К., педагог сацыяльны

11.00

5-7

Вусны часопіс “Беражыце планету Зямля”

Калясінская Я.З., класны кіраўнік

6 класа


12.00

5-11

Чэмпіянат па піянерболу

Мянцюк В.А., кіраўнік фізічнага выхавання

10.00

4-5

Спартыўна- патрыятычная гульня “Зарнічка”

Жамойдзіна М.В., педагог-арганізатар

16.00

8-9,11

Вусны часопіс “Земля – слезинка на щеке Вселенной”

Шапавал А.В., класны кіраўнік

9 класа


17.00

8-9,11

Летняе мнагабор'е

"Абаронца Айчыны"



Мянцюк В.А., кіраўнік фізічнага выхавання


29 красавіка

Дзень

працы

10.00

1-4

КТС “Утульны школьны двор”

Семенайтэ І.В., класны кіраўнік

3 класа


10.00

5-8

Акцыя “Чысты парк”

Назарава І.В., класны кіраўнік

5 класа


10.00

9,11

Рэалізацыя праекта кветніка “Беларускія ўзоры”

Жамойдзіна М.В., педагог-арганізатар

17.00

8-9,11

Турнiр па стрытболу

Мянцюк В.А., кіраўнік фізічнага выхавання

6 мая

Дзень

памяці

10.00

1-4

Вусны часопіс “Гераічныя старонкі Вялікай Айчыннай вайны”

Акула М.В., класны кіраўнік

4 класа


10.00

5-6

Прававая віктарына “Азбука правоў дзіцяці”

Харлінская Л.К., педагог сацыяльны


11.00

5-7

Завочнае падарожжа “Гісторыя спаленых вёсак”

Харлінская Л.К., класны кіраўнік

7 класа


12.00

7-11

Вясновы лёгкаатлетычны крос

Мянцюк В.А., кіраўнік фізічнага выхавання

14.00

8-11

Акцыя “Абеліск”

Жамойдзіна М.В., педагог-арганізатар

16.00

8-9,11

КТС “Мы дзякуем салдатам перамогі”

Шапавал А.В., класны кіарўнік

9 класа


13 мая

Дзень здароўя

10.00

1-4

Спартландыя “Вясёлыя старты”

Гарасюк Н.В., класны кіраўнік

2 класа


10.00

5-7

ГК “Краіна шкодных звычак”

Сымановіч Т.А., педагог-псіхолаг

11.00

5-7

Круглы стол

“Са здароўем мы сябруем”



Назарава І.В., класны кіраўнік

5 класа


12.00

5-7

Дзень футбалiста

Мянцюк В.А., кіраўнік фізічнага выхавання

15.00

8-9,11

Гульня “Умнікі і умніцы” на тэму “Здаровае харчаванне”

Жамойдзіна М.В., педагог-арганізатар

17.00

8-9,11

Чэмпіянат школы па футболу

Мянцюк В.А., кіраўнік фізічнага выхавання

20 мая

Дзень піянерскага сяброўства

10.00

1-4

Вусны часопіс “Мы - весёлые ребята, мы – ребята октябрята”


Семенайтэ І.В., класны кіраўнік

3 класа



10.00

7-8

Гадзіна бяспекі “Небяспечнае лета”

Харлінская Л.К., педагог сацыяльны

11.00

5-7

Вусны часопіс “Піянеры героі”

Харлінская Л.К., класны кіраўнік

7 класа


12.00

8-9

Спартландыя “Віват, піянерыя!”

Мянцюк В.А., кіраўнік фізічнага выхавання


15.00

5-7

Гульня “Што? Дзе? Калі? “Краіна Піянерыя”

Жамойдзіна М.В., педагог-арганізатар

18.00

8-9,11

Вечар сяброўства. Танцавальная праграма

Жамойдзіна М.В., педагог арганізатар

17.00

8-9,11

Чэмпіянат школы па футболу

Мянцюк В.А., кіраўнік фізічнага выхавання

27 мая

Дзень краязнаўства

10.00

1-4

Паход выхаднога дня “Налібокская пушча”

Сымановіч Т.А., класны кіраўнік

1 класа


12.00

8-9

Прэзентацыя “Быць або не быць”

Сымановіч Т.А., педагог-псіхолаг

11.00

5-7

Экскурсія “Мая Пяршайшчына”

Калясінская Я.З., класны кіраўнік

6 класа


12.00

5-9

Турыстычныя эстафеты

Мянцюк В.А., кіраўнік фізічнага выхавання


15.00

5-7

Гульня

“Шчаслівы выпадак”



Жамойдзіна М.В., педагог-арганізатар

16.00

8-9,11

Велапаход “Пяршаі-Явідаўшчына”

Кужоўнік Г.З., класны кіраўнік

8 класа


Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце Г.М.Арцішэўская


База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка