Грамадзянска-патрыятычнае выхаванне




Дата канвертавання14.02.2019
Памер96.05 Kb.
Планhttps://avatanplus.com/files/resources/original/5754622770556155219f6a24.png

выхаваўчай работы дзяржаўнай установы адукацыі «Гародзькаўскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад – сярэдняя школа»

на вясенніх канікулах з 25 сакавіка па 1 красавіка 2018 года




п/п

Мерапрыемствы

Тэрмін правядзення

Клас


Адказны

Грамадзянска-патрыятычнае выхаванне



Акцыя па збору макулатуры «Здай макулатуру - зберажы дрэва»

26.03.2018-31.03.2018

10.00


1-11

Класныя кіраўнікі



Відэалекторый «Мая Беларусь»

27.03.2018

10.00


5-8

Харытон А.І.



Экскурс па родным мясцінам: в.Падбярэзь - Поці «Партызанскімі сцяжынкамі»

29.03.2018

11.00


7

Кучук А.В.



Падарожжа ў мінулае «Гісторыя маёй вёскі»

30.03.2018

11.00


д. Подберезь

5-11

Дварэцкая Н.У.



Геаграфічная віктарына «Усё аб Беларусі»

30.03.2018

10.00


9-11

Дурко І. В.

Фізкультурна-аздараўленчая і спартыўна-масавая работа



«Вясна-красна ў госці прыйшла…», рухомыя гульні на свежым паветры

27.03.2018

11.00


1-4

Лашыцкая А.І.



Турнір па шахматам «Ход канём»

27.03.2018

11.00


5-11

Буйкевіч І.Л.



Сяброўская сустрэча па міні-футболу «Кожаны мяч»

28.03.2018 11.00

5-11

Буйкевіч І.Л.



Спартландыя «Сябруем са спортам»

29.03.2018

11.00


1-4

Канановіч А.А.



Вясенняя легкаатлетычная эстафета

30.03.2018

11.00


5-11

Буйкевіч І.Л.



Сяброўская сустрэча па настольнаму тэнісу

31.03.2018-

11.00


5-11


Буйкевіч І.Л.

Культурна-масавая работа



Экскурсія ў лес «У пошуках вясны»

27.03.2018

10.00


1-4

Жагунь Г.Я.



Гульня-віктарына «Цудны свет казак»

28.03. 2018

10.00


1-4

Лашыцкая А.І.



Інтэлектуальная гульня «Цудоўная сямёрка»

29.03.2018

10.00


9-11

Кулак Л.П.



Віктарына «Вясна прыйшла»https://avatanplus.com/files/resources/original/5754622770556155219f6a24.png

30.03.2018

10.00


1-4


Садоўская Н.Ц.



«Вясёлы каламбур», конкурсна-гульнявая праграма

27.03.2018

10.00



9-11


Кулак Л.П.



Гульня-падарожжа «Калі з сябрам выйшаў у шлях»

31.03.2018

10.00


1-4

Лашыцкая А.І.



Круглы стол «Сям’я – прастора для кахання»

31.03.2018

10.00


9-11

Саломка Т.У.

Прафарыентацыйная работа



Прафарыентацыйныя гульні і практыкаванні«Маё жыццё – мая будучыня»

26.03.2018

12.00


9-11

Кучук А. В.



Экскурсія «Прафесіі маіх бацькоў»

28.03.2017

12.00


5-8


Дурко І.В.



Інтэрнэт-падарожжа «Рзнастайнасць прафесій»

28.03.2017

10.00


9-11

Саломка Т.У.

Прафілактычная работа



Дзень бяспекі «Наша бяспечнае наваколле», прафілактычная гадзіна па правілам паводзін у час вясенніх канікулаў

26.03.2018

1-4

5-8


9-11

Канановіч А.А.

Дурко І.В.

Саломка Т.У.




Удзел у раённым этапе агітбрыгад “Запалі касцёр дабрыні”

29.03.2018

5-9

Курыловіч А.І.



Прафілактычны кіналекторый «Бяспека – наша агульная справа

29.03.2018

10.00


5-11

Лашыцкая А.І.



Віктарына па ПДР «Падарожжа Калабка»

29.03. 2018

10.00


1-4

Канановіч А.А.



«Правілы дарожнага руху – правілы надзейныя»

30.03.2018

10.00


5-8

Харытон А.І.



Разважанні за круглым сталом «Мы – за здоровы лад жыцця» (О вреде курения)

31.03. 2018

11.00



5-8

Кучук Е. В.

Вучэбна-метадычная работа



Поле цудаў «Вясеннія з’явы прыроды»

26.03.2018

12.00


1-4

Рачкоўская Г.А.



Брэйн-рынг «Знаўцы рускай мовы»

27.03.2018

12.00


5-8

Храмцова І.Г.



Гульня «Інфармацыйны лабірынт»

28.03.2018

10.00


5-11

Сліж І.М.



Удзел у раённым конкурсе работ даследчага характеру «Юны даследчык»

29.03.2018




Лявіцкая В.В.

  1. https://avatanplus.com/files/resources/original/5754622770556155219f6a24.png

Інтэлектуальная гульня «МіФ»

30.03.2018

8-11

Шаўлюк З.А.



Турнір знатакоў «Гісторыя: космас»

31.03.2018

7-11

Аверын М.У.

Социально-педагогическая и психологическая служба



Консультации педагога сацыяльнага і педагога-психолога

26.03.2018-31.03.2018




Спецыялісты СППС



Рейд «Падлетак»

26.03.2018 -01.04.2018




Специалисты СППС, классные руководители



Работа настаўніцка-бацькоўскага патруля

31.03.2018




Островская М.И.

Работа аздараўленчага лагера з дзённым знаходжаннем «Пралеска»

Па асобнаму плану 26.03.2018-31.03.2018

Астроўская М.І.

Работа школьнай бібліятэкі

Згодна раскладу

Сакратарэнка Г.П.

Работа спартыўнай залы

Згодна раскладу

Буйкевіч І.Л.

Работа компютарнага класа

Згодна раскладу

Астроўская М.І.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Згодна раскладу

Кіраўнікі аб’яднанняў па інтарэсах

Работа шахматнага клуба «Белая ладдзя»

Па асобнаму раскладу

Астроўская М.І.

Сельскія Цэнтры культуры запрашаюць



Выстава малюнкаў «Вясна-красна»

28.03.2018

14.00


1-11

Дубінскі СЦК




Дзіцячая дыскатэка «Ералаш»

30.03.2018

17.00


5-11

Дубінскі СЦК

Чабай М.У.





Майстар-клас па ўпрыгожванню вербы «Вярба»

31.03.2018

18.00


1-11

Дубінскі СЦК




Экалагічная акцыя «Будзем жыць чыста»

28.03.2018

12.00


1-11

Падбярэзскі СЦК




Тэматычная дыскатэка «Наркастоп»

31.03.2018

20.00


7-11

Падбярэзскі СЦК

Гурбан С.І.





Спартландыя «Лепшы тэнісіст»

01.04.2018

12.00





Падбярэзскі СЦК


Намеснік дырэктара подпіс М.І.Астроўская



База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка