Карэліцкі раенны выканаўчы камітэт




Дата канвертавання12.01.2017
Памер207.93 Kb.


КАРЭЛІЦКІ РАЕННЫ ВЫКАНАЎЧЫ КАМІТЭТ
РАШЭННЕ

25 ліпеня 2016 г. г.п.Карэлічы № 463

Аб утварэнні ўчастковых камісій па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь шостага склікання
У адпаведнасці з артыкуламі 34 і 35 Выбарчага кодэкса Рэспублікі Беларусь, разгледзеўшы пратаколы сходаў працоўных калектываў, кіруючых органаў раённых грамадскіх аб'яднанняў і пярвічных арганізацый, заявы грамадзян аб вылучэнні прадстаўнікоў у склад участковых камісій па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь шостага склікання Карэліцкі раённы выканаўчы камітэт РАШЫЎ:

1. Устанавіць наступны колькасны склад участковых камісій па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь шостага склікання ў залежнасці ад колькасці выбаршчыкаў, пражываючых на тэрыторыі ўчастка для галасавання:

участак для галасавання № 44 - 15 чалавек;

участак для галасавання № 45 - 15 чалавек;

участак для галасавання № 46 - 5 чалавек;

участак для галасавання № 47 - 15 чалавек;

участак для галасавання № 48 - 15 чалавек;

участак для галасавання № 49 - 11 чалавек;

участак для галасавання № 50 - 11 чалавек;

участак для галасавання № 51 - 11 чалавек;

участак для галасавання № 52 - 11 чалавек;

участак для галасавання № 53 - 11 чалавек;

участак для галасавання № 54 - 15 чалавек;

участак для галасавання № 55 - 15 чалавек;

участак для галасавання № 56 - 5 чалавек;

участак для галасавання № 57 - 11 чалавек;

участак для галасавання № 58 - 13 чалавек;

участак для галасавання № 59 - 15 чалавек;

участак для галасавання № 60 - 15 чалавек;

участак для галасавання № 61 - 15 чалавек.

2. Утварыць участковыя камісіі па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь шостага склікання у наступным складзе:

Участак для галасавання № 44

Барыла Алена Аляксандраўна, вылучана раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання «Беларускі Саюз жанчын»;

Браніцкі Вікенцій Арсеньевіч, вылучаны раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;

Бурак Ігар Ігаравіч, вылучаны раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

Грамыка Святлана Мікалаеўна, вылучана раённым аддзяленнем грамадскага аб'яднання «Беларускі фонд Міра»;

Жылюс Анжэла Віктараўна, вылучана сходам выбаршчыкаў працоўнага калектыву таварыства з абмежаванай адказнасцю «ВІВАКА-ТЭХНА»;

Забродская Рэгіна Аляксандраўна, вылучана раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб'яднання «Белая Русь»;

Козел Таццяна Віктараўна, вылучана раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб'яднання «Беларускі дзіцячы фонд»;

Кохан Жанна Мікалаеўна, вылучана сходам выбаршчыкаў працоўнага калектыву Карэліцкага раёна электрычных сетак;

Моніч Ніна Віктараўна, вылучана сходам выбаршчыкаў працоўнага калектыву Карэліцкага раённага ўнітарнага прадпрыемства жыллёва-камунальнай гаспадаркі;

Рабко Галіна Пятроўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;

Рахманковіч Людміла Уладзіміраўна, вылучана раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў;

Саўко Наталля Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Семіш Іван Паўлавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Траццякевіч Уладзімір Мечыслававіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Чэбатарэвіч Віктар Міхайлавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні дзяржаўнай установы адукацыі «Сярэдняя школа № 2 г.п.Карэлічы», тэлефон 2-22-56.


Участак для галасавння № 45

Біба Ала Паўлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Высоцкая Наталія Мікалаеўна, вылучана раённым аддзяленнем грамадскага аб'яднання «Беларускі фонд Міра»;

Гацкая Дар'я Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Дарашэнка Іван Іванавіч, вылучаны раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб'яднання «Белая Русь»;

Даніўка Аляксандр Раманавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Дораш Кацярына Анатольеўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;

Дух Кацярына Мікалаеўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

Семібратава Інэса Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Місевіч Алена Паўлаўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;

Палуносік Галіна Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Свірыд Ганна Віктараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Сіўко Валянціна Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Сучко Таццяна Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Шарэцкая Алена Пятроўна, вылучана раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання «Беларускі Саюз жанчын»;

Шарэцкі Андрэй Георгіевіч, вылучаны раённай арганізацыяй грамадскага аб'яднання «Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі».

Камісія размяшчаецца ў памяшканні дзяржаўнай установы «Карэліцкі раённы Цэнтр культуры і народнай творчасці», тэлефон

2-18-99.


Участак для галасавання № 46

Бязмен Валянціна Рыгораўна, вылучана сходам выбаршчыкаў працоўнага калектыву цэнтралізаванай бухгалтэрыі ўстановы аховы здароўя «Карэліцкая цэнтральная раённая бальніца»;

Кароль Тамара Аляксандраўна, вылучана сходам выбаршчыкаў працоўнага калектыву раённай паліклінікі ўстановы аховы здароўя «Карэліцкая цэнтральная раённая бальніца»;

Скварада Данута Аляксандраўна, вылучана раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб'яднання «Белая Русь»;

Паканечная Ларыса Анатольеўна, вылучана сходам выбаршчыкаў працоўнага калектыву аддзялення рэабілітацыі ўстановы аховы здароўя «Карэліцкая цэнтральная раённая бальніца»;

Шабан Анатолій Аркадзьевіч, вылучаны сходам выбаршчыкаў працоўнага калектыву аддзялення хуткай і неадкладнай медыцынскай дапамогі ўстановы аховы здароўя «Карэліцкая цэнтральная раённая бальніца».

Камісія размяшчаецца ў памяшканні ўстановы аховы здароўя «Карэліцкая цэнтральная раённая бальніца», тэлефон 2-21-53.

Участак для галасавання № 47

Віркоўская Вольга Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Гавака Іван Пятровіч, вылучаны раённай аргнізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

Гавака Мікалай Іванавіч, вылучаны раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;

Дзядуль Таццяна Вячаславаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Качан Міхаіл Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Кужалевіч Юрый Аляксандравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Лібоза Віктар Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Ложачнік Вольга Барысаўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры;

Напорка Алена Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Напорка Ганна Браніславаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Таўлуй Ілья Васільевіч, вылучаны раённай арганізацыяй грамадскага аб'яднання «Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі»;

Турок Таццяна Міхайлаўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;

Шэўка Наталля Георгіеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Шэўка Валерый Іванавіч, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян; Шыш Зінаіда Іванаўна, вылучана раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні аддзела культуры і вольнага часу Красненскага Дома культуры дзяржаўнай установы «Карэліцкі раённы Цэнтр культуры і народнай творчасці», тэлефон 25-2-71.

Участак для галасавання № 48

Багель Людміла Аляксандраўна, вылучана раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў;

Батура Алена Канстанцінаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Бязмен Наталля Мікалаеўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;

Бязмен Таццяна Сяргееўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Гаўрылка Надзея Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Казлоўскі Андрэй Уладзіміравіч, вылучаны раённай арганізацыяй грамадскага аб'яднання «Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі»;

Лапата Вольга Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Лейка Аляксандр Канстанцінавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Меляняка Алена Анатольеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Німяровіч Валянціна Віктараўна, вылучана раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб'яднання «Беларускі дзіцячы фонд»;

Пячура Міхаіл Аляксандравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Фурс Валянціна Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Харошка Андрэй Віктаравіч, вылучаны раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

Чубрык Таццяна Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Шульц Марыя Уладзіміраўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні Горнаруцкага фельчарска- акушэрскага пункта ўстановы аховы здароўя «Карэліцкая цэнтральная раённая бальніца» , тэлефон 7-14-92.

Участак для галасавання № 49

Абрамовіч Таццяна Мікалаеўна, вылучана раённай арганізацыяй грамадскага аб'яднання «Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі»; Аколаў Вячаслаў Карлавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Барысевіч Вольга Лук'янаўна, вылучана раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб'яднання «Беларускі дзіцячы фонд»;

Лазарчык Таццяна Міхайлаўна, вылучана раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб'яднання «Белая Русь»;

Мялешка Таццяна Віктараўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

Мялешка Наталля Аляксандраўна, вылучана раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання «Беларускі Саюз жанчын»;

Пашкевіч Таццяна Віктараўна, вылучана раённым аддзяленнем грамадскага аб'яднання «Беларускі фонд Міра»;

Пашкевіч Ірына Уладзіміраўна, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Хадарожа Сяргей Тэадоравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Харошка Іван Люцыянавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Шапуцька Вадзім Уладзіміравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні дзяржаўнай установы адукацыі «Варанчанскі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа», тэлефон 27-4-83.

Участак для галасавання № 50

Баяронак Алена Валянцінаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Бязняк Наталля Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Зіневіч Галіна Дзмітрыеўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры;

Зусько Зоя Дзмітрыеўна, вылучана раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання «Беларускі Саюз жанчын»;

Коцік Аляксандр Аляксандравіч, вылучаны раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

Казарэз Уладзімір Вячаслававіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Лось Людміла Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Патук Рыта Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Рытус Валерый Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Чубрык Галіна Яўгеньеўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;

Чубрык Алена Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні дзяржаўнай установы адукацыі «Баранавіцкая сярэдняя школа», тэлефон 3-75-31.

Участак для галасавання № 51

Бабко Ірына Яўгеньеўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;

Гіль Іна Лявонаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Зайко Ігар Андрэевіч, вылучаны раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

Лагута Марына Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Лазінская Таццяна Васільеўна, вылучана раённай арганізацыяй грамадскага аб'яднання «Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі»;

Мордань Тамара Анатольеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Пярэська Наталля Аляксандраўна, вылучана раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў;

Рахманька Вольга Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Cвірыд Сяргей Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Чубрык Яўгеній Вячаслававіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Шыш Жанна Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні адміністрацыйнага будынка камунальнага сельскагаспадарчага ўнітарнага прадпрыемства «Племзавод Карэлічы», тэлефон 25-7-88.

Участак для галасавання № 52

Біран Таццяна Уладзіміраўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;

Гіз Валянціна Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Гіз Уладзімір Аркадзьевіч, вылучаны раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

Казак Мікалай Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Казак Святлана Вітальеўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;

Карсека Віталій Часлававіч, вылучаны раённым аддзяленнем грамадскага аб'яднання «Беларускі фонд Міра»;

Курдун Галіна Уладзіміраўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры;

Маславіч Мікалай Уладзіміравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Уласевіч Святлана Георгіеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Чубса Яўгеній Яўгеньевіч, вылучаны раённай арганізацыяй грамадскага аб'яднання «Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі»;

Чубса Наталля Якаўлеўна, вылучана раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні дзяржаўнай установы адукацыі «Малюшыцкі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-базавая школа», тэлефон 37-3-49.

Участак для галасавання № 53

Васілеўскі Мікалай Аляксеевіч, вылучаны раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў;

Захарчук Алена Канстанцінаўна, вылучана раённым аддзяленнем грамадскага аб'яднання «Беларускі фонд Міра»;

Каралько Уладзімір Міхайлавіч, вылучаны раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

Кулак Таццяна Анатольеўна, вылучана раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб'яднання «Беларускі дзіцячы фонд»;

Коўгар Васілій Іосіфавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Мялешка Яніна Іосіфаўна, вылучана раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання «Беларускі Саюз жанчын»;

Малейка Ганна Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Пажарыцкая Ніна Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Сіроціна Ала Канстанцінаўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры;

Сіроціна Анастасія Мікалаеўна, вылучана раённай арганізацыяй грамадскага аб'яднання «Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі»;

Урбановіч Марына Антонаўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні дзяржаўнай установы адукацыі «Райцаўскі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа», тэлефон 26-1-44.

Участак для галасавання № 54

Водчыц Надзея Сцяпанаўна, вылучана раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання «Беларускі Саюз жанчын»;

Гомза Аляксандр Уладзіміравіч, вылучаны раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб'яднання «Белая Русь»;

Гомза Людміла Іванаўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

Дуда Юрый Рыгоравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Зінчанка Галіна Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Каралько Людміла Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Качкарык Святлана Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Лазарчык Галіна Паўлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Лазарчык Леанід Канстанцінавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Лежань Генадзій Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Мохань Жанна Іванаўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;

Мулярчык Галіна Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Наумовіч Зінаіда Аляксандраўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры;

Хілевіч Алена Анатольеўна, вылучана раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб'яднання «Беларускі дзіцячы фонд»;

Шаламан Вольга Васільеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні адміністрацыйнага будынка Цырынскага сельскага выканаўчага камітэта, тэлефон 27-6-88.

Участак для галасавання № 55



Бусько Валянціна Васільеўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры;

Гурскі Аляксандр Віктаравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Зантовіч Валерый Анатольевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Каржак Сяргей Адамавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Кізік Наталля Пятроўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Мурашкевіч Алена Пятроўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;

Пастухоў Дзмітрый Уладзіміравіч, вылучаны раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;



Печанко Вера Уладзіміраўна, вылучана раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання «Беларускі Саюз жанчын»;

Пузырэвіч Таццяна Казіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Пуцята Станіслаў Адамавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Скок Таццяна Іванаўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;



Жук Надзея Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Хіневіч Людміла Платонаўна, вылучана раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў;

Часновіч Генадзій Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Шумава Людміла Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні аддзела культуры і вольнага часу Мірскага гарадскога Дома культуры дзяржаўнай установы «Карэліцкі раённы Цэнтр культуры і народнай творчасці», тэлефон 23-8-85.

Участак для галасавання № 56

Бірукоў Мікалай Аляксеевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Маркевіч Лявонцій Аляксандравіч, вылучаны раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў;

Панкрат Святлана Георгіеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Шарсцюк Кацярына Паўлаўна, вылучана раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання «Беларускі Саюз жанчын»;

Кот Зоя Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні Мірскай гарадской бальніцы, тэлефон 23-4-03.

Участак для галасавання № 57

Аляшкевіч Уладзімір Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Бухавец Галіна Мікалаеўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;

Бухавец Уладзімір Іванавіч, вылучаны раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

Гайдук Рыта Яўгеньеўна, вылучана раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб'яднання «Беларускі дзіцячы фонд»;

Гурын Наталля Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Касцюк Ірына Пятроўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;

Манюк Ганна Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Пятровіч Людміла Лявонцьеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Пятровіч Марына Яўгенаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Пятрушка Тамара Васільеўна, вылучана раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання «Беларускі Саюз жанчын»;

Чашок Уладзімір Аляксеевіч, вылучаны раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні дзяржаўнай установы адукацыі «Аюцавіцкі вучэбна-педагагічны копмлекс дзіцячы сад-базавая школа», тэлефон 39-6-27.

Участак для галасавання № 58

Аляшкевіч Анатолій Канстанцінавіч, вылучаны раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

Арабей Міхаіл Аляксандравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Бразоўская Любоў Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Кавалеўская Людміла Уладзіміраўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры;

Кісцень Віктар Мікалаевіч, вылучаны сходам выбаршчыкаў працоўнага калектыву Ярэміцкага лясніцтва;

Кузьміч Мікалай Мікалаевіч, вылучаны раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб'яднання «Белая Русь»;

Мазур Вячаслаў Аляксандравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Мокат Ларыса Рыгораўна, вылучана раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў;

Мокат Таіса Аляксандраўна, вылучана раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб'яднання «Беларускі дзіцячы фонд»;

Нос Галіна Канстанцінаўна, вылучана раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання «Беларускі Саюз жанчын»;

Паляшчук Вера Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Пляскач Любоў Іванаўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;

Падалянчык Валянціна Уладзіміраўна, вылучана раённым аддзяленнем грамадскага аб'яднання «Беларускі фонд Міра».

Камісія размяшчаецца ў памяшканні аддзела культуры і вольнага часу Ярэміцкага Дома культуры дзяржаўнай установы «Карэліцкі раённы Цэнтр культуры і народнай творчасці», тэлефон 24-7-97.

Участак для галасавання № 59



Абламейка Святлана Іванаўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры;

Булдык Ігар Аляксандравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Дука Святлана Іванаўна, вылучана раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання «Беларускі Саюз жанчын»;

Звонка Таццяна Пятроўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Ламанос Валянціна Карнееўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;

Макарэвіч Людміла Вітальеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Малышка Віктар Вячаслававіч, вылучаны раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

Малышчык Наталля Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Рамановіч Аляксандр Аркадзьевіч, вылучаны раённай арганізацыяй грамадскага аб'яднання «Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі»;

Русецкая Алена Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Сайлевіч Галіна Яўгеньеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Сяляўка Галіна Яўгеньеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Скачкоў Рыгор Васільевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Скачкова Ніна Рыгораўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;

Хіневіч Надзея Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні аддзела культуры і вольнага часу Жухавіцкага Дома культуры дзяржаўнай установы «Карэліцкі раённы Цэнтр культуры і народнай творчасці», тэлефон 32-3-01.

Участак для галасавання № 60



Арцюх Тамара Ігараўна, вылучана раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання «Беларускі Саюз жанчын»;

Глябовіч Аляксандр Дзмітрыевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Донь Надзея Яўгеньеўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;

Жывень Дзмітрый Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Непагода Віктар Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Капіца Алена Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Крапіўніцкая Ала Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Манько Таццяна Мікалаеўна, вылучана раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб'яднання «Беларускі дзіцячы фонд»;

Манько Сяргей Барысавіч, вылучаны раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры;

Нямарскі Аляксей Аляксеевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Ракач Таццяна Яўгеньеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Хіневіч Таццяна Аляксандраўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;

Чарняк Ірына Леанідаўна, вылучана раённым аддзяленнем грамадскага аб'яднання «Беларускі фонд Міра»;

Шушкевіч Юрый Васільевіч, вылучаны раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

Ялак Святлана Дзмітрыеўна, вылучана раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб'яднання «Белая Русь».

Камісія размяшчаецца ў памяшканні аддзела культуры і вольнага часу Лукскага Дома культуры дзяржаўнай установы «Карэліцкі раённы Цэнтр культуры і народнай творчасці», тэлефон 7-16-18.

Участак для галасавання № 61

Башко Іна Аляксандраўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры;

Дубкова Ірына Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Дубкова Наталля Іванаўна, вылучана раённай арганізацыяй грамадскага аб'яднання «Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі»;

Дрык Юрый Анатольевіч, вылучаны раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

Жук Фёдар Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Кныш Алена Адамаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Кергет Валянціна Уладзіміраўна, вылучана раённым аддзяленнем грамадскага аб'яднання «Беларускі фонд Міра»;

Кергет Мікалай Іванавіч, вылучаны раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў;

Машчонскі Сямён Міхайлавіч, вылучаны раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб'яднання «Белая Русь»;

Маскалік Надзея Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Ракач Вяслава Станіславаўна, вылучана раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання «Беларускі Саюз жанчын»;

Ракач Мікалай Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Сас Аляксандр Паўлавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Федаркевіч Тамара Маўраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Ясюля Наталля Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні аддзела культуры і вольнага часу Турэцкага Дома культуры дзяржаўнай установы «Карэліцкі раённы Цэнтр культуры і народнай творчасці», тэлефон 34-2-11.




Старшыня

В.Л.Шайбак

Выконваючы абавязкі

кіраўніка спраў


І.І.Дарашэнка







База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка