Конкурс агітбрыгад "Прафілактыка негатыўных праяўленняў у асяроддзі падлеткаў" сш №3 г п. Зэльва 10. 00




Дата канвертавання14.11.2018
Памер94.73 Kb.




ЗАЦВЯРДЖАЮ




Намеснік старшыні




Зэльвенскага райвыканкама




В.М.Семяняка

План

па арганізацыі занятасці непаўналетніх у шосты

школьны дзень у сакавіку 2018 года


№п/п

Дата

Мерапрыемства

Месца

правядзення



Час правя-дзення


Адказныя

Раённыя мерапрыемствы

1

03.03.

2018


Конкурс агітбрыгад “Прафілактыка негатыўных праяўленняў у асяроддзі падлеткаў”

СШ №3 г.п. Зэльва

10.00

Зэльвенскі РВМК

Акцыя да Міжнароднага жаночага дня 8 Сакавіка “Свята ў кожны дом”

Установы адукацыі

Згодна графікаў устаноў адукацыі

Установы адукацыі

Спартыўнае мерапрыемства. Спаборніцтвы па шахматах сярод юнакоў и дзяўчат

СШ №2 г.п.Зэльва

10.00

ФАСЦ г.п.Зэльва

2

10.03.2018

Практыкум па падрыхтоўцы да ЦТ па беларускай мове “Марфеміка і словаўтварэнне”

Гімназія №1 г.п. Зэльва

10.00

Гімназія № 1

г.п. Зэльва (раённы цэнтр па рабоце з адоранымі вучнямі)



Экалагічная акцыя “Каб дрэвы былі вялікімі”

Цяглевіцкі д/с-СШ

10.00

Цяглевіцкі Д/с-СШ (рэсурсны цэнтр)

Дзень здароўя

Установы адукацыі г.п.Зэльва

Згодна графікаў устаноў адукацыі

Установы адукацыі г.п.Зэльва


Тэматычная паліца “Мы – грамадзяне Беларусі” да Дня Канстытуцыі Рэспублікі Беларусь

Установы адукацыі

Згодна графікаў устаноў адукацыі

Бібліятэкары ўстаноў адукацыі

Спаборніцтвы па шашках сярод юнакоў и дзяўчат

СШ №2 г.п.Зэльва

10.00

ФАСЦ г.п.Зэльва

3

17.03.

2018


Праект “Чалавек тыдня”. Выратавальнік

СШ №3 г.п. Зэльва

10.00

СШ №3 г.п. Зэльва (рэсурсны цэнтр)

Тэматычная дыскатэка “За любімую Беларусь!”

СШ №2 г.п. Зэльва

18.00

СШ №2 г.п. Зэльва

Дзень прафінфармавання

СШ № 3 г.п. Зэльва

11.00

СШ № 3 г.п. Зэльва

Спартыўнае мерапрыемства. Спаборніцтвы па вольнай барацьбе (юнакі 1-6 класаў)

СШ №3 г.п.Зэльва

10.30

ФАСЦ г.п.Зэльва

Спартыўнае мерапрыемства. Спаборніцтвы па рукапашным баі (юнакі 6-11 класаў)

СШ №3 г.п.Зэльва

10.30

ФАСЦ г.п.Зэльва

Эканамічныя дэбаты (10-11 класы)

Гімназія №1

г.п.Зэльва



10.00

Гімназія № 1

г.п. Зэльва (раённы цэнтр па рабоце з адоранымі вучнямі)



Раённыя асобасна-камандныя спаборніцтвы па веласіпедным арыентаванні

Паркавая зона

10.00

ЦТДіМ,

Багдановіч С.Ц.



Фальклорна-экалагічнае свята “Саракі”, прысвечанае прылёту птушак

СШ №3 г.п.Зэльва

10.00

Захарка В.А., настаўнік геаграфіі Цяглевіцкага д/с-СШ

4

24.03.

2018


Танцавальна-забаўляльная праграма “Смехатэрапія”

СШ №3 г.п.Зэльва

18.00

СШ №3 г.п.Зэльва

5

31.03.2018


Творчая майстэрня “Велікоднае яечка”

ЦТДіМ

12.00

ЦТДіМ

Конкурс візітак “Мая малая Радзіма” (у рамках Года малой радзімы)

Установы адукацыі

Згодна графікаў устаноў адукацыі

Установы адукацыі

Мерапрыемствы, якія праводзяцца па месцы жыхарства




№ п/п

Дата


Назва мерапрыемства

Месца

правядзення



Час

правя-


дзення

Адказны

1

03.03.2018


Гульнёвая праграма “Дзіцячыя забавы”

Гімназія №1 г.п.Зэльва

11.00

Кучарава Л.М., мастацкі кіраўнік Зэльвенскага РЦКіМТ


Забаўляльная праграма “Гузічны калейдаскоп”

ДУА “Дзярэчынскі д/сад-СШ”

10.30

Лапа В.У., загадчык САКДД аг.Дзярэчын

Пазнавальная праграма “Уся праўда пра наркотыкі”

ДУА “Цяглевіцкі д/сад-СШ”

11.00

Чарнушыч В.І., загадчык САКДД в.Дабрасельцы

Тэматычная праграма “Наркаманія – шлях у нікуды”

ДУА “Князеўская СШ”

10.00

Палубок Л.Б., загадчык САКДД аг.Князева

Тэматычная праграма “Наркотыкі – білет у адзін бок”

САКДД аг.Елка

12.00

Богуш С.І., загадчык САКДД аг.Елка

Гульнёвая праграма “Будзьце здаровыя”

ДУА “Міжэрыцкі д/сад-БШ”

12.00

Герасіменка Е.І., загадчык САКДД аг.Міжэрычы

2

10.03.2018


Тэатралізаваная пастаноўка “Вясенняя казка”

ААКДД аг.Каралін

12.30

Кіслая Л.М., загадчык САКДД аг.Кашалі

Свята здароўя “Здароўе – гэта здорава”

ДУА “Князеўская СШ”

10.00

Палубок Л.Б., загадчык САКДД аг.Князева

Спартыўна-гульнёвая праграма “Ты скачы, вясёлы мяч”

ДУА “Міжэрыцкі д/сад-БШ”

12.00

Герасіменка Е.І., загадчык САКДД аг.Міжэрычы

Пазнавальная праграма “Экалагічны час”

ААКДД аг.Бародзічы

13.00

Ражкова М.І., загадчык ААКДД аг.Бародзічы

Гульнёвая праграма “Гуляем і ўсміхаемся”

САКДД аг.Елка

12.00

Богуш С.І., загадчык САКДД аг.Елка

3

17.03.2018


Пазнавальная праграма “Канстытуцыя – асноўны закон Рэспублікі Беларусь”

ААКДД

аг. Каралін



17.00

Кіслая Л.М., загадчык САКДД аг.Кашалі

Гульнёвая праграма “Разам весела гуляць”

САКДД аг.Крывічы

16.00

Шышлоўская А.Ч., загадчык САКДД аг.Крывічы

Дзень здароўя “Мы выбіраем жыццё”

САКДД аг.Елка

12.00

Богуш С.І., загадчык САКДД аг.Елка

Тэатралізаваная пастаноўка “У некаторым царстве”

ДУА “Цяглевіцкі д/сад-СШ”

11.00

Чарнушыч В.І., загадчык САКДД в.Дабрасельцы

4

24.03.2018


Гульнёвая праграма “Пра ўсё на свеце”

СШ №2 г.п.Зэльва

11.00

Кучарава Л.Н.

Забаўляльная праграма “Вясеннія забавы”

ААКДД

аг. Каралін



12.00

Кіслая Л.М., загадчык САКДД аг.Кашалі

Спартландыя “Рух – гэта жыццё”

ДУА “Цяглевіцкі д/сад-СШ”

11.00

Чарнушыч В.І., загадчык САКДД в.Дабрасельцы

Гульнёвая праграма “У гасцях у Весялінкі”

ДУА “Князеўская СШ”

10.00

Палубок Л.Б., загадчык САКДД аг.Князева

Экалагічная праграма да Дня зямлі “Прыгажосць беларускіх краявідаў”

САКДД аг.Елка

12.00

Богуш С.І., загадчык САКДД аг.Елка

5

31.03.2018


Сцэнарый тэатралізаванай гульнёвай праграмы “Таямніцы чароўнай кветкі”

ДУА “Дзярэчынскі д/сад-СШ”

10.30

Лапа В.У., загадчык САКДД аг.Дзярэчын

Пазнавальная праграма “Нашы сябры – птушкі”

Прыклубная тэрыторыя ААКДД аг.Каралін

12.00

Кіслая Л.М., загадчык САКДД аг.Кашалі

Спартыўна-гульнёвая праграма “Як смяшарыкі здавалі ГТА”

САКДД аг.Елка

12.00

Богуш С.І., загадчык САКДД аг.Елка

Музычна-забаўляльная праграма “Вясёлы балаган”

САКДД аг.Крывічы

16.00

Шышлоўская А.Ч., загадчык САКДД аг.Крывічы

Дзень адпачынку “Вясеннія забавы”

ДУА “Цяглевіцкі д/сад-СШ”

11.00

Чарнушыч В.І., загадчык САКДД в.Дабрасельцы



САГЛАСАВАНА



Аддзел адукацыі,

спорта і турызма Зэльвенскага

райвыканкама С.М.Лойка








Аддзел ідэалагічнай работы,

культуры і па справах моладзі

Г.М.Раманчук




Зэльвенскі

фізкультурна-аздараўленчы

спартыўны цэнтр І.І.Мацюк





Дзіцяча-юнацкая спартыўная

школа г.п. Зэльва Г.А.Галаско


Зэльвенскі раённы



вучэбна-метадычны кабінет Ж.А.Кедала



База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка