Конкурс фігур са снегу Спартыўныя конкурсы "Снежны снайпер" Лыжныя спабортніцтвы "Забаўляльная лыжня"




Дата канвертавання27.12.2017
Памер89.17 Kb.
ПЛАН

выхаваўчых мерапрыемстваў у 6-ы школьны дзень тыдня з навучэнцамі дзяржаўнай установы адукацыі “Багданаўскі навучальна – педагагічны комплекс дзіцячы сад – сярэдняя школа”

на ІІ паўгоддзе 2016/2017 навучальнага года


Дата

Назва мерапрыемства

Клас

Адказныя

14.01

Дзень снегу

1 – 4

5 – 7


8 – 11

Міхалоўская Н.М.,Даніленка М.М.

Працкевіч В.У., Гушча Г.М.

Бітэль К.І., Аляшкевіч Я.Б.




  1. Конкурс фігур са снегу

  2. Спартыўныя конкурсы “Снежны снайпер”

  3. Лыжныя спабортніцтвы “Забаўляльная лыжня”

21.01

Дзень Таццян

1 – 4

5 – 7


8 – 11

Мормыш А.С.

Роман А.Г.

Гардынец А.М.




  1. Ігравы час “Таццянін дзень”

  2. Віктарына “Дзень Таццян”

  3. Літаратурны вечар “Таццяны, мілы ідэал…”

28.01

Дзень прававых ведаў

1 – 4

5 – 7


8 – 11

Буйноўская А.Ч.

Працкевіч В.У.

Белановіч І.І.




  1. Прававая гульня “Правы і абавязкі”

  2. Гульня “Прававы лабірынт”

  3. Круглы стол “Грамадзянінам быць абавязаны”

04.02

Дзень сустрэчы

1 – 4

5 – 7


8 – 11

Даніленка М.М.

Гушча Г.М.

Белановіч А.І.

Аляшкевіч Я.Б.




  1. Конкурс малюнкаў “Мая школа”

  2. Завочнае падарожжа “Школа ўчора, сягоння, заўтра”

  3. Вечар сустрэчы “І школьны вальс ізноў гучыць для нас…”

11.02

Дзень здароўя

1 – 4

5 – 7


8 – 11

Міхалоўская Н.М.

Роман А.Г.

Бітэль К.І.




  1. Завочнае падарожжа “Зяленая аптэка адкрыта”

  2. Інфаклуб “Не сёння, не цяпер і ніколі”

  3. Спартыўнае шоу “Формула здароўя”




18.02

Дзень мужнасці і патрыятызму

1 – 4

5 – 7


8 – 11

Мормыш А.С.

Працкевіч В.У.

Белановіч І.І.




  1. Забаўляльная праграма “Два капітаны”

  2. Інтэлектуальны турнір “Армейскі экспрэс”

  3. Вечар “Рыцарскі турнір”




25.02

Масленічны дзень

1 - 11


Кл. кіраўнікі 1-11 кл.

Аляшкевіч Я.Б.



КТС “Як на Масленічным тыдні бліны з печы ляцелі”


04.03

Дзень жанчын

1 – 4

5 – 7


8 – 11

Даніленка М.М.

Гушча Г.М.

Гардынец А.М.





  1. Конкурс чытальнікаў “Мая мама лепшая на свеце”

  2. Віншавальная праграма “Дзякуй, што ты есць”

  3. Літаратурна-тэматычны вечар “З любоўю на ўвесь час”




11.03

Дзень здароўя

1 – 4


5 – 7

8 – 11


Буйноўская А.Ч.

Роман А.Г.

Белановіч А.І.




  1. Састаўленне калажа “Школа здароўя”

  2. Спартыўныя гульні “У здаровым целе – здаровы дух”

  3. Вечар адпачынку “Здароўе даражэй за ўсё”




18.03

Дзень гармоніі і прыгажосці

1 – 4

5 – 7


8 – 11

Мормыш А.С.

Працкевіч В.У.

Белановіч І.І.




  1. Конкурс малюнкаў “Жыццё ў красках”

  2. Паход “У свеце прыгожага”

  3. Забаўляльная праграма “Вечар кветак”



25.03

Дзень бяспекі жыццядзейнасці

1 – 4

5 – 7


8 – 11

Даніленка М.М.

Гушча Г.М.

Белановіч А.І.




  1. Ігравы занятак “Падарожжа ў краіну Светафорыю”

  2. Дзіцячы брэйн-рынг “Мая бяспечнасць у маіх руках”

  3. Інтэлектуальны конкурс “Бяспечнасць у інтэрнеце”




01.04

Дзень сяброўства

1 – 4


5 – 7

8 – 11

Міхалоўская Н.М.

Роман А.Г.

Гардынец А.М.





  1. Вусны часопіс «Дабрыня, ветлівасць, сяброўства»

  2. Гульня- конкурс «Моцнае сяброўства»

  3. Грамадзянскі форум «Беларусь і Расія: сугучнасць сэрцаў»

08.04

Дзень здароўя

1 – 4

5 – 7


8 – 11


Буйноўская А.Ч.

Працкевіч В.У.

Бітэль К.І.


1. Спартыўныя спабортніцтвы “Вясёлы мяч”

2. Спартыўная віктарына “Алімпійцы сярод нас”

3. Спабортніцтвы па баскетболу


15.04

Дзень экалогіі

1 – 4


5 – 7

8 –11


Мормыш А.С.

Гушча Г.М.

Белановіч І.І.




  1. Інтэлектуальны турнір “Зямля Беларусі – мая зямля”

  2. Ток-шоу “Зберажом Зямлю”

  3. Вусны часопіс “Экалогія вакол нас”




22.04

Дзень памяці аб Чарнобыле

1 – 4


5 – 7
8 – 11

Даніленка М.М.

Працкевіч В.У.
Белановіч А.І.





  1. Конкурс малюнкаў “Чарнобыль – боль душы маёй”

  2. Літаратурна-музычная кампазіцыя “Чарнобыль – наш боль”

  3. Урок-рэквіем “Гэта не павінна паўтарыцца”




29.04

Дзень працы

1 – 4


5 – 7

8 – 11


Міхалоўская Н.М.

Роман А.Г.

Белановіч І.І.






  1. Аперацыя “Утульны дворык”

  2. КТС “Наша школа красівейшая за ўсе”

  3. Трудавы дэсант

06.05

Дзень здароўя

1 – 4

5 – 7


8 – 11

Буйноўская А.Ч.

Працкевіч В.У.

Бітэль К.І.






  1. Урок-роздум “Здароўе ці як?”

  2. Спартландыя “Мы мацнейшыя”

  3. Турнір па футболу




13.05

Дзень сям’і

1 – 4


5 – 7

8 - 11

Мормыш А.С.

Роман А.Г.

Гардынец А.М.





  1. Спартландыя “Тата, мама, я – дружная і спартыўная сям’я”

  2. Віктарына “Мая сям’я – маё багацце”

  3. Круглы стол “Дзень сям’і, кахання і вернасці”




20.05

Дзень творчасці

1 – 4


5 – 7

8 – 11

Даніленка М.М.

Гушча Г.М.

Аляшкевіч Я.Б.


  1. Віртуальнае падарожжа “Тут ажываюць куклы”

  2. Ток-шоу “Карнавал сяброўства”

  3. Вечар адпачынку “Насустрач лету”

27.05

Дзень турыста

1 – 4

5 – 11


Буйноўская А.Ч.

Аляшкевіч Я.Б., Бітэль К.І.



  1. Паход «Шляхам роднай зямлі»

  2. Спартыўна – аздараўленчая гульня “Турыстычная паласа перашкод”





Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце Ю.А. Дубяга



База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка