Мерапрыемствы Удзельнікі




Дата канвертавання10.04.2017
Памер203.56 Kb.

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар ДУА “Ланскі НПК дзіцячы сад-сярэдняя школа”

___________М.Ф.Цвірка

“___”_________2015 г.






Мерапрыемствы

Удзельнікі

Час правя-дзення

Месца правядзення

Адказныя



Ранішнік “Новы год – час цудаў”

1-4

10.00-12.30

актавая зала

настаўнікі пачатковых класаў



Гульня –віктарына “Яго Вялікасць Этыкет”

7-8

11.00-12.00

9 каб.

Клышко Н.Я.



Конкурсна-гульнявая праграма “Раз пад Новы год”

5-7

13.00-15.30

актавая

зала


класныя кіраўнікі 5-7 кл.



Конкурс крыжаванак “Геаграфічны калейдаскоп”

8-10

13.00-14.00

9 каб.

Дамарацкая Л.В.



Камп’ютарны клуб

усе жадаючыя

15-30-17.00

6 каб.

Каранкевіч В.В.



Спартыўныя гульні

5-7

18.00-19.00

спартыўная зала

Саматыя І.М.

8-10

19.00-20.00



Конкурсна-гульнявая праграма “Новы год – час цудаў”

8-10

17.00-21.00

актавая

зала


класныя кіраўнікі 8-10 кл.






Мерапрыемствы

Удзельнікі

Час правя-дзення

Месца правядзення

Адказныя



Спартландыя “Усе на старт”

1-4

9.00-10.00

спартыўная зала

Саматыя І.М.



Ранішнік для выхаванцаў дзіцячага сада “Зімушка – зіма”

выха-ванцы

10.00-12.00

актавая зала

Выхавацелі дзіцячага сада



Наведванне басейна аздараўленчага комплкса “Замкавы”

2-10

10.00

г.Нясвіж

Плакса С.М.



Акцыя “Цуды на каляды” Віншаванне мнагадзетных сямей і сямей, якія знаходзяцца ў СНС

3-10

на працягу дня

аг.Лань

Мякіш У.У.



У свеце цікавага “Дзе і як сустракаць Новы год” (выраб паштовак, падарункаў)

5-7

12.00-13.00

9 каб.

Клышко Н.Я.



Тэматычная гутарка-віктарына “Як зберагчыся ад грыпу”

5-10

13.00-14.00

4 каб.

Каранкевіч В.В., СППС



Фотавыстава “Матэматыка вакол нас”

9-10

14.00-15.00

13 каб.

Шостко А.С.



Камп’ютарны клуб

усе жадаючыя

9.00-15.00

6 каб.

Некраш С.В.



Камп’ютарны клуб

усе жадаючыя

15-00-17.00

6 каб.

Шостко А.С.



Спартыўныя гульні

5-7

17.00-18.00

спартыўная зала

Шостко А.С.

8-10

18.00






Мерапрыемствы

Удзельнікі

Час правя-дзення

Месца правядзення

Адказныя



Свята здароўя “У здаровым целе здаровы дух”

1-4

9.00-10.00

спартыўная зала

Бачкарова Л.В.



Завочная экскурсія “Падарожжа па гарадах Беларусі”

5-6

10.00-11.00

10 каб.

Чыжык А.М.



Удзел у тэатралізаваным прадстаўленні “Па слядах Новага года” для членаў клуба “Парасон” (СОП)

10

11.00

Маладзежны цэнтр культуры г.Нясвіж

Дамарацкая Л.В.



Практычны занятак “На што маем права”

3-4

11.00-12.00

3 каб.

Бачкарова Л.В., СППС



Акцыя “З Новым 2016 годам!” (віншаванні з Новым годам ветэранаў ВАВ і працы)

1-10

на працягу дня

аг.Лань

Курыльчык Н.І.



Займальная праграма “Гэта цікава і займальна” (гульні, забавы, конкурсы)

5-6

12.00-13.00

4 каб.

Гуль Ж.М.



Інтэлектуальны конкурс “Тата, мама, я – кемлівая сям’я”

7-8

13.00-14.00

4 каб.

Мякіш У.У.



Асновы фізічнай падрыхтоўкі

3-6

14.30-15.30

спартыўная зала

Плакса С.М.



Літаратурная гасцёўня

9-10

14.00-15.00

6 каб.

Леванчук А.У.



Гурток “Юны стралок”

6-8

15.30-16.30

спартыўная зала

Плакс С.М.



Камп’ютарны клуб

усе жадаючыя

9.00-15.00

6 каб.

Некраш С.В.



Камп’ютарны клуб

усе жадаючыя

15-00-17.00

6 каб.

Леванчук А.У.



Спартыўныя гульні

5-7

17.00-18.00

спартыўная зала

Плакса С.М.

8-10

18.00-19.00






Мерапрыемствы

Удзельнікі

Час правя-дзення

Месца правядзення

Адказныя



Спартландыя “Вясёлыя старты”

3-4

9.00-10.00

спартыўная зала

Еўтух А.М.



Гульня “Хто хоча казачнікам стаць”

1-2

10.00-11.00

1 каб.

Ратомская Д.Г.



Святочная праграма “Калядныя забавы”

5-6

11.00-12.00

12 каб.

Гецман І.І.



Падарожжа па Дзіцячым прававым сайце “Вывучаем права”

5-6

12.00-13.00

6 каб.

Чыжык А.М.



Інтэлектуальная гутарка “Эканомія прыродных рэсурсаў”

7-8

13.00-14.00

4 каб.

Дамарацкая Л.В.



Аперацыя “Дапамога пярнатым”

7-8

14.00-15.00

9 каб.

Клышко Н.Я.



Падарожжа па астраноміі

9-10

15.00-16.00

6 каб.

Атліванчык А.А.



Камп’ютарны клуб

усе жадаючыя

9.00-16.00

6 каб.

Некраш С.В.



Камп’ютарны клуб

усе жадаючыя

16-00-17.00

6 каб.

Атліванчык А.А.






Мерапрыемствы

Удзельнікі

Час правя-дзення

Месца правядзення

Адказныя



Гурток “Драўляны майстар”

5-7

9.00-11

майстэрня

Гардзіевіч В.С.



Эстафета “Уважлівыя і хуткія”

3-4

9.00-10.00

спартыўная зала

Бачкарова Л.В.



Экалагічны ўрок “Азбука здароўя”

1-2

10.00-11.00

5 каб.

Бурновіч М.У.



Гурток “Чараўнікі”

3-4

10.00-11.00

9 каб.

Клышко Н.Я.



Энцыклапедычны круіз “Адкуль што з’явілася?”

5-6

11.00-12.00

4 каб.

Гуль Ж.М.



Гурток “Юныя фантазеры”

3-6

11.00-13.00

9 каб.

Клышко Н.Я.



Віктарына “Матэматычная мазаіка”

7-8

12.00-13.00

13 каб.

Шостко А.С.



Гурток “Час футбола”

5-8

12.00-13.00

спартыўная зала

Плакса С.М.



Аперацыя “Чыстыя сцежкі”, “Пакарміце птушак”

7-8

13.00-14.00

Тэрыторыя школы

Гардзіевіч В.С.



Гурток “Валейбол”

8-10

13.00-14.00

спартыўная зала

Плакса С.М.



Гульня “Я і свет прафесій”

8-10

14.00-15.00

9 каб.

Клышко Н.Я



Камп’ютарны клуб

усе жадаючыя

9.00-15.00

6 каб.

Некраш С.В.



Камп’ютарны клуб

усе жадаючыя

15-00-17.00

6 каб.

Клышко Н.Я.



Спартыўныя гульні

5-7

17.00-18.30

спартыўная зала

Клышко Н.Я.



8-10

18.30-20.00






Мерапрыемствы

Удзельнікі

Час правя-дзення

Месца правядзення

Адказныя



Конкурс “Угадай прафесію”

3-4

9.00-10.00

3 каб.

Еўтух А.М.



Экскурсія ва ўзбуйненную тыпаграфію (г.Нясвіж)

6-9

9.00

г.Нясвіж

Мякіш У.У., Чыжык А.М.



Гульня “Давайце жыць дружна”

1-2

10.00-11.00

1 каб.

Ратомская Д.Г.



Занятак “Пагаворым аб дружбе”

1-2

11.00-12.00

1 каб.

Бачкарова Л.В., СППС



Прафілактычны трэнінг “Азбука дарог”

5-6

11.00-12.00

12 каб.

Гецман І.І.



Працоўная акцыя “Свет пакаёвых раслін”

5-8

10.00-12.00

9 каб.

Клышко Н.Я.



Гутарка “Энергазберажэнне – гэта проста”

7-8

12.00-13.00

6 каб.

Аліванчык А.А.



Займальная праграма “Гэта цікава і займальна” (гульні, забавы, конкурсы)

7-8

13.00-14.00

8 каб.

Мякіш У.У.



Конкурс “З гісторыі фразеалагізмаў”

8-10

14.00-15.00

12 каб.

Леванчук А.У.



Пазнавальна-забаўляльная праграма “Любімыя кнігі чытаючы, прафесіі выбіраем”

9-10

15.00-16.00

10 каб.

Чыжык А.М.



Камп’ютарны клуб

усе жадаючыя

9.00-16.00

6 каб.

Некраш С.В.



Камп’ютарны клуб

усе жадаючыя

16-00-17.00

6 каб.

Чыжык А.М.



Спартыўныя гульні

5-7

18.00-19.00

спартыўная зала

Саматыя І.М.

8-10

19.00-20.00






Мерапрыемствы

Удзельнікі

Час правя-дзення

Месца правядзення

Адказныя



Круглы стол “Хто будуе дом?”

2-4

9.00-10.00

5 каб.

Бурновіч М.У.



Экскурсійная паездка ў г.Мінск на Галоўную Ёлку Краіны і Лядовы Палац.

3-10

9.00

г.Мінск

Чыжык А.М.



Гульнявы калейдаскоп “Фізкультурыя – заветная краіна”

1-2

10.00-11.00

спартыўная зала

Саматыя І.М.



Занятак “Дапамажы сабе сам”

5-6

11.00-12.00

12 каб.

Бачкарова Л.В., СППС



Конкурс малюнкаў “Матэматыка будучыні”

5-6

12.00-13.00

13 каб.

Шостко А.С.



Выпуск лістовак на экалагічную тэматыку

7-8

13.00-14.00

9 каб.

Дамарацкая Л.В.



Гадзіна бяспекі “Правілы, якія трэба заўсёды выконваць”

9-10

15.00-16.00

4 каб.

Гуль Ж.М.



Камп’ютарны клуб

усе жадаючыя

9.00-16.00

6 каб.

Некраш С.В.



Камп’ютарны клуб

усе жадаючыя

16-00-17.00

6 каб.

Гуль Ж.М.



Спартыўныя гульні

5-7

17.00-18.00

спартыўная зала

Гуль Ж.М.

8-10

18.00-19.00






Мерапрыемствы

Удзельнікі

Час правя-дзення

Месца правядзення

Адказныя




Краязнаўчае падарожжа “Зямля, дзе пачаўся мой лёс”

5-6

9.00-10.00

10 каб.

Чыжык А.М.



Пагаворым пра здароўе “Шкодныя звычкі іх папярэджанне”

1-2

10.00-11.00

1 каб.

Ратомская Д.Г.



Зімовыя забавы. Конкурс “Снегавікі - сябры”

3-4

11.00-12.00

Тэрыторыя школы

Бурновіч М.У.



Псіхалагічны занятак “Звычкі – добрыя і дрэнныя”

7-8

12.00-13.00

4 каб.

Каранкевіч В.В., СППС



Гульня “Шчаслівы выпадак”

7-8

13.00-14.00

12 каб.

Леванчук А.У.



Асновы фізічнай падрыхтоўкі

3-6

14.30-15.30

спартыўная зала

Плакса С.М.



Хвілінка экалогіі

9-10

14.00-15.00

6 каб.

Атліванчык А.А.



Гульня-віктарына “Цягнік бяспекі” (супрацьпажарная бяспека, прафілактыка ДТТ)

9-10

15.00-16.00

8 каб.

Мякіш У.У.



Камп’ютарны клуб

усе жадаючыя

9.00-16.00

6 каб.

Некраш С.В.



Камп’ютарны клуб

усе жадаючыя

16-00-17.00

6 каб.

Мякіш У.У.



Спартыўныя гульні

5-7

17.00-18.00

спартыўная зала

Плакса С.М.

8-10

18.00-19.00






Мерапрыемствы

Удзельнікі

Час правя-дзення

Месца правядзення

Адказныя



Гульня падарожжа “Мы едзем, едзем, е дзем...”

1-4

9.00-10.00

5 каб.

Бурновіч М.У.



Гульнявы занятак “Снежны ком”

1-4

10.00-11.00

3 каб.

Бачкарова Л.В.



Гутарка “Як пераадолець шкодыя звычкі”

5-6

11.00-12.00

3каб.

Бачкарова Л.В., СППС



Конкурсная праграма “Сакрэтныя матэрыялы”

5-6

12.00-13.00

12 каб.

Гецман І.І.



Гурток “Мастацкая творчасць”

1-4

13.30-14.30

5 каб.

Бурновіч М.У.



Тэнінг “Развіваем крэатыў”

7-8

13.00-14.00

4 каб.

Каранкевіч В.В.



Конкурсна-гульнявая праграма “Як сусвет сустракае Новы год”

9-10

14.00-15.00

4 каб.

Гуль Ж.М.



Працоўная аперацыя “Дапаможам кніжкам”

5-8

14.00-15.00

бібліятэка

Курыльчык Н.І.



Конкурс эрудытаў “Па краінах і кантынентах”

9-10

15.00-16.00

9 каб.

Дамарацкая Л.В.



Камп’ютарны клуб

усе жадаючыя

9.00-16.00

6 каб.

Некраш С.В.



Камп’ютарны клуб

усе жадаючыя

16-00-17.00

6 каб.

Дамарацкая Л.В



Спартыўныя гульні

5-7

17.00-18.00

спартыўная зала

Еўтух А.М.

8-10

18.00-19.00






Мерапрыемствы

Удзельнікі

Час правя-дзення

Месца правядзення

Адказныя



Гурток “Драўляны майстар”

5-7

9.00-11

майстэрня

Гардзіевіч В.С.



Ярмарка ідэй “Сакрэты здароўя”

3-4

9.00-10.00

5 каб.

Еўтух А.М.



Круглы стол “Культура энергопотребления”

7-8

10.00-11.00

6 каб.

Атліванчык А.А.



Гурток “Чараўнікі”

3-4

10.00-11.00

9 каб.

Клышко Н.Я.



Ток-шоў “Крызіс юнацкага ўзросту”

9-10

11.00-12.00

10 каб.

Каранкевіч В.В., СППС



Гурток “Юныя фантазеры”

3-6

11.00-13.00

9 каб.

Клышко Н.Я.



Круглы стол “Размова пра этыкет”

7-8

12.00-13.00

12 каб.

Гецман І.І.



Гурток “Час футбола”

5-8

12.00-13.00

спартыўная зала

Плакса С.М.



Конкурс малюнкаў “Прафесіі маіх родных”

1-2

13.00-14.00

4 каб.

Ратомская Д.Г.



Віктарына “Ведаем рускую мову”

5-7

14.00-15.00

4 каб.

Леванчук А.У.



Гурток “Валейбол”

8-10

13.00-14.00

спартыўная зала

Плакса С.М.



Інтэлектуальны марафон

7-8

15.00-16.00

9 каб.

Бачкарова Л.В., СППС



Камп’ютарны клуб

усе жадаючыя

9.00-16.00

6 каб.

Некраш С.В.



Камп’ютарны клуб

усе жадаючыя

16-00-17.00

6 каб.

Бачкарова Л.В.



Спартыўныя гульні

5-7

17.00-18.30

спартыўная зала

Мякіш У.У.

8-10

18.30-20.00


База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка