Месца Прозвішча,імя, імя па бацьку навучэнца Клас Навучальная ўстанова Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка Коль-касць балаў




старонка1/6
Дата канвертавання28.02.2017
Памер0.57 Mb.
  1   2   3   4   5   6

Месца

Прозвішча,імя, імя па бацьку навучэнца

Клас

Навучальная ўстанова

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка

Коль-касць балаў



Каралёва Юлія Віктараўна

9 А

ДУА “Сярэдняя школа №16 г. Пінска”

Мацвяйчук Ала Данілаўна

17




Хоміч Дар’я Алегаўна

9 А

ДУА “Сярэдняя школа №16 г. Пінска”

Мацвяйчук Ала Данілаўна

17




Бык Дар’я Сяргееўна

9 Г

ДУА “Сярэдняя школа №2 г. Бярозы”

Кулік Алена Віктараўна

17




Здановіч Яна Віктараўна

9 Г

ДУА “Сярэдняя школа №2 г. Бярозы”

Кулік Алена Віктараўна

17



Булах Ксенія Аляксандраўна

9 Г

ДУА “Сярэдняя школа №2 г. Бярозы”

Кулік Алена Віктараўна

16




Вядзёрчык Аліна Антонаўна

9 А

СШ №3 г. Белаазёрска

Данчанка Святлана Іосіфаўна

16




Нічыпарук Ганна Вітальеўна

9 А

ДУА “Сярэдняя школа № 14 імя Я.М. Фаміна г. Брэста”

Таўсцяк Вера Пятроўна

16




Хоміч Анастасія Анатольеўна

9

ДУА “Мураўская СШ” Пружанскага р-на

Раманюк Рыта Міхайлаўна

16



Анішчук Анастасія Сяргееўна

9 Б

Сярэдняя школа №11 г. Пінска”

Вількоўская Жанна Лявонцьеўна

15




Асатран Дар’я Сяргееўна

9 А

ДУА “Сярэдняя школа № 9 г. Баранавічы”

Галенка Лілія Вікенцьеўна

15




Бароўская Кацярына Мікалаеўна

9

ДУА “Лышчанская сярэдняя школа” Пінскага раёна

Старык Вольга Мікалаеўна

15




Барысевіч Дзяніс Вадзімавіч

9 А

ДУА “Сярэдняя школа №16 г. Пінска”

Мацвяйчук Ала Данілаўна

15




Бялевіч Дар’я Аляксандраўна

9 Г

ДУА “Сярэдняя школа №2 г. Бярозы”

Кулік Алена Віктараўна

15




Гусева Ангеліна Сяргееўна

9

ДУА”ВПК Дзеткавіцкая д/с-СШ”

Шрамук Любоў Іванаўна

15




Дзядзюк Віталій Аляксандравіч

9 А

Маларыцкая раённая гімназія

Саўчук Алена Іванаўна

15




Іваніцкая Валерыя Аляксандраўна

9 Б

ДУА “СШ № 31 г. Брэста”

Бурдзіна Іна Валер’еўна

15




Кісель Юлія Мікалаеўна

9

ДУА “Сярэдняя школа аг. Вулька- 2”

Паўловіч Валянціна Анатольеўна

15




Куліч Кацярына Яўгеньеўна

9 Г

ДУА “Сярэдняя школа №3 г. Іванава”

Лотыш Юлія Васільеўна

15




Кушнярэвіч Яна Андрэеўна

9 А

ДУА “Сярэдняя школа №2 г. Мікашэвічы”

Кухарава Іна Канстанцінаўна

15




Лагун Карына Сяргееўна

9 А

СШ №1, г.Ляхавічы

Сідор Наталля Мікалаеўна

15




Ляшкевіч Аліна Міхайлаўна

9 Б

Сярэдняя школа №2 г.Століна

Наскевіч Наталля Дзмітрыеўна

15




Марко Марыя Віктараўна

9

Бастынская сярэдняя школа

Туравец Галіна Мікалаеўна

15




Матвіец Карына Дмітрыеўна

9

ДУА “Палеская сярэдняя школа”

Дударга Алена Канстанцінаўна

15




Моўчун Лізавета Юр’еўна

9 А

ДУА “Сярэдняя школа № 16 г. Пінска”

Мацвяйчук Ала Данілаўна

15




Паўловіч Кірыл Эдуардавіч

9

Бродніцкая базавая школа Лунінецкагараёна

Жук Васіль Мікалаевіч

15




Паўловіч Таццяна Леанідаўна

9 А

ДУА “Сярэдняя школа № 2

г. Лунінца”



Гардзіевіч Святлана Антонаўна

15




Ранда Аляксандра Алегаўна

9 Г

ДУА “Сярэдняя школа № 2 г. Бярозы”

Кулік Алена Віктараўна

15




Рыбак Дзіяна Мікалаеўна

9-3

Ліцэй №1, г.Баранавічы

Кернога Ірына Антонаўна

15




Савульчык Ангеліна Юр’еўна

9

ДУА “ВПК Гутаўская д/с-СШ”

Фядчук Таццяна Васільеўна

15




Сініцына Дар'я Мiхайлаўна

9 В

СШ № 12

Дуньковіч Наталля Сяргееўна

15




Сумарэвіч Альбіна Уладзіміраўна

9

ДУА “Палеская сярэдняя школа”

Дударга Алена Канстанцінаўна

15




Тунчык Юлія Валер’еўна

9 В

ДУА “Сярэдняя школа № 14 імя Я.М. Фаміна г. Брэста”

Таўсцяк Вера Пятроўна

15




Уласавец Дзіяна Эдуардаўна

9 Г

ДУА “Сярэдняя школа №3 г. Іванава”

Лотыш Юлія Васільеўна

15




Чарняк Анастасія Аляксандраўна

9

ДУА “Навадворская базавая школа” Пінскага раёна

Рэбкавец Аліна Яўгеньеўна

15




Шавялінчык Аляксандр Мікалаевіч

9 А

ДУА “Сярэдняя школа №16 г. Пінска”

Мацвяйчук Ала Данілаўна

15




Шаўчук Дар’я Ігараўна

9 А

ДУА “Сярэдняя школа №16 г. Пінска”

Мацвяйчук Ала Данілаўна

15




Шкута Уладзіслаў Юр’евіч

9

Турнянская сярэдняя школа Камянецкага раёна

Шалонік Галіна Тадэвушаўна

15




Шпак Ксенія Сяргееўна

9 А

ДУА “СШ № 13 г. Баранавічы”

Самсонік Іна Паўлаўна

15



Аляхновіч Дарья Аляксандраўна

9

Вялікагацкая СШ Івацэвіцкі р-н

Карпава Ларыса Міхайлаўна

14




Бандарук Ілона Алегаўна

9 В

ДУА "Сярэдняя школа №9 г.Брэста"

Джыган Вольга Фёдараўна

14




Бездарогава Святлана Міхайлаўна

9 Б

ДУА “Сярэдняя школа №2 г. Мікашэвічы”

Кухарава Іна Канстанцінаўна

14




Вайцаховіч Дзяніс Генадзьевіч

9 А

ДУА “Сярэдняя школа №16 г. Пінска”

Мацвяйчук Ала Данілаўна

14




Валадзько Валерыя Сяргееўна

9 Д

ДУА “Сярэдняя школа №7” г.Баранавічы

Смалевіч Марына Янушаўна

14




Вольф Данііл

9

Амелянецкая сярэдняя школа Камянецкага раёна

Федарук Алена Анатольеўна

14




Дзерман Марына Аляксандраўна

9 А

Гімназія № 1

Піваварчык Таццяна Аляксандраўна

14




Зірапс Ілья Уладзіміравіч

9 А

ДУА “Сярэдняя школа №16 г. Пінска”

Мацвяйчук Ала Данілаўна

14




Зяблаў Арцём Нікалаевіч

9 А

ДУА “Сярэдняя школа №27 г.Брэста”

Алексяюк Наталля Валер’еўна

14




Казачок Анастасия Васильеуна

9 В

ДУА "Сярэдняя школа №9 г.Брэста"

Джыган Вольга Фёдараўна

14




Каляда Кацярына Аляксееўна

9 В

№9 г.Брэста

Джиган Ольга Федоровна

14




Кандрацюк Святлана Андрэеўна

9 В

“Высокаўская СШ” Камянецкага раёна

Юшкеіч Святлана Уладзіміраўна

14




Капыціч Арцём Віктаравіч

9 А

ДУА “СШ №21 г.Баранавічы”

Хвайніцкая Вольга Вікенцьеўна

14




Катыла Наталля Віктараўна

9

ДУА “Гімназія г. Камянца”

Анішчук Ларыса Пятроўна

14




Кацюба Кацярына Сяргееўна

9 А

СШ №7 г. Брэста

Несцярчук Наталья Уладзiмiраўна

14




Кірчук Раман Мікалаевіч

9 Б

Высокаўская сярэдняя школа

Федковіч Валянціна Мікалаеўна

14




Кунахавец Юлія Васільеўна

9 Б

ДУА “Сярэдняя школа №3 г. Іванава”

Кулікоўская Таццяна Анатольеўна

14




Лагвіновіч Валерыя Дзмітрыеўна

9 Б

Сярэдняя школа №4 г. Лунінца

Макаед Любоў Канстанцінаўна

14




Луд Аляксей Сяргеевіч

9

ДУА “Дварэцкая яслі-сад-сярэдняя школа”

Ляшчук Людміла Фёдараўна

14




Майсюк Вольга Сяргееўна

9 Б

Сярэдняя школа №4 г. Лунінца

Макаед Любоў Канстанцінаўна

14




Марчук Анастасія Уладзіміраўна

9 Б

Сярэдняя школа №1 г. Драгічына

Клімчук Таццяна Міхайлаўна

14




Масюк Валянціна Леанідаўна

9

ДУА “Навадворская базавая школа” Пінскага раёна

Рэбкавец Аліна Яўгеньеўна

14




Месніковіч Ксенія Сяргееўна

9 Б

ДУА “Сярэдняя школа №2 г. Мікашэвічы”

Кухарава Іна Канстанцінаўна

14




Мізгер Яна Дзмітрыеўна

9 Д

ДУА “Сярэдняя школа №7” г.Баранавічы

Смалевіч Марына Янушаўна

14




Муравейка Васілій Аляксандравіч

9 Б

ДУА “Сярэдняя школа №2 г. Мікашэвічы”

Кухарава Іна Канстанцінаўна

14




Мяшэчка Любоў Аляксандраўна

9 Б

ДУА “Гімназія г. Пружаны”

Кніга Галіна Паўлаўна

14




Панкавец Кацярына Сяргееўна

9

ДУА “Дамашыцкая базавая школа” Пінскага раёна

Захарава Аксана Георгіеўна

14




Сіманава Улада Віктараўна

9 В

СШ № 15

Ланец Наталля Міхайлаўна

14




Сімончык Дзіяна Генадзьеўна

9 Б

Сярэдняя №3 г. Століна

Еська Людміла Міхайлаўна

14




Соц Мая Анатольеўна

9

ДУА “Дварэцкая яслі-сад-сярэдняя школа”

Ляшчук Людміла Фёдараўна

14




Стасюкевіч Анжаліка


9

ДУА “Гарадзішчанская сярэдняя школа імя М.А.Скіпара Баранавіцкага раёна”

Дзядзюк Святлана Святаславаўна

14




Тэрэз Сяргей Яўгенавіч

9 В

ДУА “Сярэдняя школа №1 г. Мікашэвічы”

Хілінская Людміла Георгіеўна

14




Уласавец Хрысціна Фёдараўна

9

Турнянская сярэдняя школа Камянецкага раёна

Шалонік Галіна Тадэвушаўна

14




Фасевіч Аліна Мікалаеўна

9 А

СШ № 3 г. Пружаны

Грышкевіч Алена Уладзіміраўна

14




Цубер Наталія Мікалаеўна

9 Б

ДУА “СШ №2 г. Давыд-Гарадка”

Якімава Таццяна Уладзіміраўна
  1   2   3   4   5   6


База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка