Месца Прозвішча,імя, імя па бацьку навучэнца Клас Навучальная ўстанова Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка Коль-касць балаў




старонка2/6
Дата канвертавання28.02.2017
Памер0.57 Mb.
1   2   3   4   5   6

14




Ясюкевіч Аляксандр Сяргеевіч

9

ДУА “Завершская базавая школа імя М.К.Юскаўца”

Ярмац Ала Мікалаеўна

14



Аблавушка Вольга Мікалаеўна

9

Рамельская сярэдняя школа,

Столінскі раён



Сядляр Ганна Васільеўна

13




Безік Ірына Віктараўна

9

Амелянецкая сярэдняя школа Камянецкага раёна

Федарук Алена Анатольеўна

13




Бондар Ганна Ігараўна

9 Э1

Гімназія № 3 Баранавічы

Дрэнчык Галіна Фёдараўна

13




Бруцкі Арцём Андрэеевіч

9 А

ДУА “Сярэдняя школа №16 г. Пінска”

Мацвяйчук Ала Данілаўна

13




Бухта Наталля Сяргееўна

9 Г

ДУА “Сярэдняя школа №2 г. Бярозы”

Кулік Алена Віктараўна

13




Бярдовіч Ева Сяргееўна

9 А

Сярэдняя школа №2 р.п. Рэчыца, Столінскі раён

Белавуч Іна Аркадзьеўна

13




Вабішчэвіч Ганна Мікалаеўна

9

ДУА “Палеская сярэдняя школа”

Дударга Алена Канстанцінаўна

13




Варанец Максім Лявонцьевіч

9

“Тальмінавіцкая сярэдняя школа” Ляхавіцкага раёна

Шпак Іван Іванавіч

13




Гаўрыльчык Ганна Аляксандраўна

9

ДУА “Ляснянская СШ” Баранавіцкага раёна

Ланцман Ірына Леанідаўна

13




Герасіменка Настасся Вітальеўна

9 В

СШ № 15

Ланец Наталья Міхайлаўна

13




Гуйо Святлана Вітальеўна

9

ДУА “Пажэжынская базавая школа Маларытскага р-на”

Барысюк Любоў Сяргееўна

13




Гусак Вольга Аляксандраўна

9

Навіцкавіцкая СШ Камянецкага раёна

Міхалюк Наталля Мікалаеўна

13




Дораш Ганна Рыгораўна

9

ДУА “Боркаўская СШ”

Скарына Васіль Васільевіч

13




Дубініч Юлія Дзмітрыеўна

9 Б

Сярэдняя школа №18 г. Пінска

Цясевіч Алена Рыгораўна

13




Дубовік Аліна Леанідаўна

9 А

ДУА “Сярэдняя школа №2 г. Мікашэвічы”

Кухарава Іна Канстанцінаўна

13




Жытніковіч Вераніка Вячаславаўна

9

Церабяжоўская СШ

Ракала Вера Мікалаеўна

13




Івашка Аляксандр Ігаравіч

9 Д

ДУА “Сярэдняя школа №7” г.Баранавічы

Смалевіч Марына Янушаўна

13




Ільючык Дзіяна Міхайлаўна

9

Лунінецкая СШ

Аляксеева Таццяна Сцяпанаўна

13




Каляда Дар’я Сяргееўна

9

ДУА “Жарабковіцкая сярэдняя школа” Ляхавіцкага раёна

Лахманкова Алена Максімаўна

13




Карнялюк Кірыл Сяргеевіч

9 Б

СШ № 16 г. Брэста

Лаўрусік Сяргей Іванавіч

13




Карпей Яўгенія Сяргееўна

9 А

СШ №3 горада Пружаны

Грышкевіч Алена Уладзіміраўна

13




Каховіч Мікалай Ігаравіч

9

ДУА “Дубаўская сярэдняя школа”

Грыневіч Вольга Уладзіміраўна

13




Кацуба Уладзіслаў Сяргеевіч

9

ДУА “Сярэдняя школа аг.Вулька- 2”

Паўловіч Валянціна Анатольеўна

13




Коваль Ганна Іванаўна

9

ДУА “Дварэцкая яслі-сад-сярэдняя школа”

Ляшчук Людміла Фёдараўна

13




Кузьміч Максім Сяргеявіч

9 А

Сярэдняя школа № 4 г. Іванава

Клімавец Тамара Гіоргіеўна

13




Кухарчык Лізавета Юр’еўна

9 Д

ДУА “Сярэдняя школа №7” г.Баранавічы

Смалевіч Марына Янушаўна

13




Ламака Вікторыя Юр’еўна

9

ДУА “Хойнаўскі дзіцячы сад-базавая школа Пінскага раёна”

Гардзяйчук Людміла Ільінічна

13




Малышчыцкая Анастасія Сцяпанаўна

9 А

Парахонская сярэдняя школа


Макей Таццяна Пятроўна


13




Маскачэнка Ганна Мікалаеўна

9

ДУА “НПК Лаўрынавіцкая дзіцячы сад-сярэдняя школа” Баранавіцкага раёна

Ананчык Тамара Уладзіміраўна


13




Муха Ганна Аляксандраўна

9

ДУА “Сярэдняя школа №3 г. Жабінкі”

Істная Ірына Барысаўна

13




Мядзведзь Міхаіл Аляксандравіч

9

Турнянская сярэдняя школа Камянецкага раёна

Шалонік Галіна Тадэвушаўна

13




Назарэнка Лізавета

9 А

ДУА “Брэсцкая санаторная школа-інтэрнат”

Кушнярук Таццяна Сцяпанаўна

13




Нерадзюк Лiзавета Сяргееўна

9 Б

СШ №12 г. Брэста

Дуньковiч Наталля Сяргееўна

13




Неўдах Мілана Канстанцінаўна

9

Бродніцкая базавая школа Лунінецкага раёна

Жук Васіль Мікалаевіч

13




Нікалаева Юлія

9 А

ДУА “Сярэдняя школа №7” г.Баранавічы

Смалевіч Марына Янушаўна

13




Новікава Кацярына Сяргееўна

9 А

ДУА “Сярэдняя школа № 2 г. Мікашэвічы”

Кухарава Іна Канстанцінаўна

13




Палуян Дар'я Аляксандраўна

9 В

ДУА “СШ № 2 г. Бярозы”

Бык Святлана Яўгенаўна

13




Папеня Марына Эдуардаўна

9 А

ДУА “СШ № 2 г. Драгічына”

Дзеранчук Алена Мікалаеўна

13




Паўлючык Аліна Аляксандраўна

9

Турнянская сярэдняя школа Камянецкага раёна

Шалонік Галіна Тадэвушаўна

13




Пашкевіч Людміла Іванаўна

9

ДУА “Хойнаўскі дзіцячы сад-базавая школа Пінскага раёна”

Гардзяйчук Людміла Ільінічна

13




Півавар Юлія Аляксандраўна

9

ДУА “Яечкавіцкая СШ” Іванаўскага раёна

Гарбачук Святлана Мікалаеўна

13




Пінчук Сусанна Русланаўна

9

ДУА “Пінкавіцкая сярэдняя школа імя Якуба Коласа” Пінскага раёна

Дудко Марыя Паўлаўна

13




Пракаповiч Алеся Мікалаеўна

9 А

ДУА “Сярэдняя школа №1 г. Мікашэвічы”

Бездарогава Ірына Іосіфаўна

13




Раманоўская Анастасія Валер’еўна

9 Д

ДУА “Сярэдняя школа №7” г.Баранавічы

Смалевіч Марына Янушаўна

13




Сачук Анастасiя Дзмiтрыеўна

9 A

СШ №37 г. Брэста

Раманюта Святлана Іосіфаўна

13




Селюжыцкая Крысціна Сяргееўна

9

ДУА “Дамашыцкая базавая школа” Пінскага раёна

Захарава Аксана Георгіеўна

13




Семянюк Крысціна Сяргееўна

9

ДУА “Сярэдняя школа №3 г. Жабінкі”

Істная Ірына Барысаўна

13




Тарасюк Андрэй Уладзіміравіч

9

Хадосаўская базавая школа Камянецкага раёна

Сарока Таццяна Васільеўна

13




Труш Дар’я Сяргееўна

9

ДУА “Боркаўская СШ”

Труш Святлана Віктараўна

13




Хамук Юлія Максімаўна

9

ДУА “Сярэдняя школа в.Знаменка”

Растаргуева Валянціна Сцяпанаўна

13




Хільчук Данііл Яўгенавіч

9 Б

ДУА "Сярэдняя школа №1 г. Жабінкі"

Міхалойць Людміла Сямёнаўна

13




Чырук Надзея Юр'еyна

9

Хацiслауская СШ Маларыцкага раёна

Лаурэенка Людмiла Вiктарауна

13




Шапялевiч Арцём Сяргеевiч

9 Г

ДУА “Сярэдняя школа №14 г. Пінска”

Пашкавец Наталля Уладзіміраўна

13




Шпакевіч Аляксандра Васільеўна

9

Рамельская сярэдняя школа,

Столінскі раён



Сядляр Ганна Васільеўна

13




Шэйна Іван Васільевіч

9 В

ДУА “Сярэдняя школа №1 г. Мікашэвічы”

Хілінская Людміла Георгіеўна

13




Якубчык Ганна Леанідаўна

9 А

Сярэдняя школа №10

Бокша Таццяна Канстанцінаўна

13




Ячнік Хрысціна Мікалаеўна

9

ДУА “Старасельская сярэдняя школа Жабінкоўскага раёна”

Каржук Людміла Васільеўна

13



Астахава Кацярына Ігараўна

9 Б

ДУА “СШ № 2 г. Давыд-Гарадка”

Якімава Таццяна Уладзіміраўна

12




Бабіч Ганна Станіславаўна

9 А

Сярэдняя школа №2 р.п. Рэчыца, Столінскі раён

Паступінская Людміла Мікалаеўна

12




Багамолава Таццяна Сяргееўна

9 В

"Высокаўская сярэдняя школа" Камянецкага раёна

Юшкевіч Святлана Уладзіміраўна

12




Бакун Марыя Сяргееўна

9 Б

ДУА “Гімназія г. Белаазёрска”

Скарына Галіна Васільеўна

12




Бельняк Бажэна Янаўна

9 А

ДУА “Сярэдняя школа №16 г. Пінска”

Мацвяйчук Ала Данілаўна

12




Бельчук Мікалай Алегавіч

9 А

Маларыцкая раённая гімназія

Саўчук Алена Іванаўна

12




Богуш Рыма Мікалаеўна

9 А

ДУА “Сярэдняя школа № 2 г. Мікашэвічы”

Кухарава Іна Канстанцінаўна

12




Броннікава Марына Дзмітрыеўна

9 А

№ 1, г. Лунiнец

Баўкуновiч Вера Апанасаўна

12




Буйніч Дар’я Сяргееўна

9

Церабяжоўская СШ

Ракала Вера Мікалаеўна

12




Бушкевiч Марыя Уладзiмiрауна

9 А

Сярэдняя школа № 4 г.Іванава

Клімавец Тамара Гіоргіеўна

12




Вайтовіч Вольга Валер’еўна

9 В

ДУА “СШ №3 г. Іванава”

Пархейчук Ірына Якаўлеўнна

12




Вандзіч Ганна Валере’ўна

9

Сярэдняя школа №3 г. Століна

Еська Людміла Міхайлаўна

12




Васілюк Юрый Вітальевіч

9 В

"Высокаўская сярэдняя школа" Камянецкага раёна

Юшкевіч Святлана Уладзіміраўна

12




Вершыловiч Яна Эдуардовна

9 Г

ДУА “Сярэдняя школа №14 г.Пiнска“

Пашковец Наталля Уладзiмiроўна

12




Ганчарук Ульяна Вітальеўна

9 А

ДУА СШ №3 г. Брэста

Волкава Ганна Віктараўна

12




Гасюк Дзіяна Яўгеньеўна

9 Б

СШ № 12 г. Брэста

Дуньковіч Наталля Сяргееўна
1   2   3   4   5   6


База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка