Месца Прозвішча,імя, імя па бацьку навучэнца Клас Навучальная ўстанова Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка Коль-касць балаў




старонка3/6
Дата канвертавання28.02.2017
Памер0.57 Mb.
1   2   3   4   5   6

12




Герусь Таццяна Паўлаўна

9 А

Сярэдняя школа , в. Чарнаўчыцы

Усцюгова Іна Дзмітрыеўна

12




Гурына Соф’я Генадзьеўна

9

ДУА “Сярэдняя школа №3 г. Жабінкі”

Істная Ірына Барысаўна

12




Дарашук Аляксадра Эдуардаўна

9

ДУ СШ г.п. Дамачава

Грузінская Валянціна Рыгорыўна

12




Дзядык Аліна Даніілаўна

9 Г

ДУА ,,Сярэдняя школа №14 г. Пінска’’

Пашкавец Наталля Уладзіміраўна

12




Жыткоўская Дар’я Сяргееўна

9 В

ДУА “Сярэдяя школа № 27 г. Брэста”

Алексяюк Наталля Валер’еўна

12




Задора Анастасія

9 А

ДУА “Сярэдняя школа № 24 г. Брэста”

Басалай Дзіяна Пятроўна

12




Зіноўчык Настасся Пятроўна

9

Пелішчанская сярэдняя школа

Камянецкага раена



Лоўкуц Людміла Іосіфаўна

12




Зорка Паліна Аляксандраўна

9 А

СШ №3 г. Белаазёрска

Данчанка Святлана Іосіфаўна

12




Зяленін Дзяніс Аляксандравіч

9

ДУА “Чарнянская сярэдняя школа” Маларыцкага раёна

Рабчынская Жанна Мікалаеўна

12




Кадол Валерыя Дзянісаўна

9 А

ДУА “Сярэдняя школа № 1 г. Мікашэвічы”

Бездарогава Ірына Іосіфаўна

12




Кайко Ягор Нікалаевіч

9 А

Сярэдняя школа , в. Чарнаўчыцы

Усцюгова Іна Дзмітрыеўна

12




Калешка Вікторыя Мікалаеўна

9

ДУА”Багданаўская сярэдняя школа Лунінецкага раёна”

Мялешка Марыя Іосіфаўна

12




Калужскіх Маргарыта Вадзімаўна

9

ДУА “Стытычаўская сярэдняя школа” Пінскага раёна Брэсцкай вобласці

Сачкоўская Людміла Іванаўна

12




Карняйчук Андрэй Святаслававіч

9

Вярховіцкая СШ Камянецкага раёна

Карпук Наталля Афанасьеўна

12




Кахновiч Раман Алегавiч




ДУА “сярэдняя школа №14 г.Пiнска”

Пашкавец Наталля Уладзiмiраўна

12




Квашэвіч Кірыл Мікалаевіч

9 Б

ДУА “Сярэдняя школа № 33 г. Брэста”

Хамічук Галіна Васільеўна

12




Клышко Аляксей Міхайлавіч

9

ДУА “Дамашыцкая базавая школа” Пінскага раёна

Захарава Аксана Георгіеўна

12




Колб Марыя Сяргееўна

9 А

ДУА «Сярэдняя школа N°17 г. Пінска»

Кучук Таццяна Антонаўна

12




Коўган Глеб Андрэевіч

9-1

Ліцэй №1

Кернога І.А.

12




Кронда Анжаліка Юр’еўна

9

ДУА “Сярэдняя школа в. Знаменка”

Растаргуева Валянціна Сцяпанаўна

12




Кузняцова Ганна Міхайлаўна

9

ДУА “Пескаўская сярэдня школа” Бярозаўскага раёна

Бярынчык Ірына Іванаўна

12




Кухарчук Анастасія Уладзіміраўна

9 Б

“Сярэдняя школа № 7 г. Пінска”

Пятрыніч Галіна Паўлаўна


12




Лагодзіч Кацярына Сяргееўна

9 В

Сярэдняя школа № 1 г. Давыд-Гарадок

Вабішчэвіч Ірына Вячаславаўна

12




Ларывонава Дар’я Сяргееўна

9 А

ДУА “Сярэдняя школа № 2 г. Мікашэвічы”

Кухарава Іна Канстанцінаўна

12




Лахвіч Карына Сцяпанаўна

9 Б

ДУА “Сярэдняя школа № 2 г. Мікашэвічы”

Кухарава Іна Канстанцінаўна

12




Лотыш Дзіяна Вітальеўна

9 В

ДУА ”Сярэдняя школа №3  г. Іванава”

Пархейчук  Ірына  Якаўлеўна

12




Маерка Крысцiна Iгараўна

9 А

СШ №7 г. Брэста

Несцярчук Наталья Уладзiмiраўна

12




Мазгова Вольга Анатольеўна

9

Альгомельскі вучэбна-педагагічны комплекс яслі-сад сярэдняя школа

Рудзяк Тамара Васільеўна


12




Мартыновіч Дзіяна Яўгенаўна

9

ДУА “Бездзежская СШ”

Аляшкевіч Ала Фёдараўна

12




Мацкевіч Максім Васільевіч

9

Лахвенская яслі-сад-сярэдняя школа Лунінецкага раёна

Крывулец Валянціна Леанідаўна

12




Мелех Юлія Сяргееўна

9 А

ДУА “Гімназія г. Белаазёрска”

Скарына Галіна Васільеўна

12




Міранчук Лізавета Паўлаўна

9 А

Сярэдняя школа №2 р.п. Рэчыца, Столінскі раён

Паступінская Людміла Мікалаеўна

12




Палякова Вікторыя Аляксандраўна

9

ДУА “Бездзежская СШ”

Аляшкевіч Ала Фёдараўна

12




Пашалюк Аляксандра Аляксандраўна

9 Г

ДУА “Сярэдняя школа №14 г. Пiнска“

Пашковец Наталля Уладзiмiроўна

12




Пашкевіч Ганна Васільеўна

9 А

ДУА “Сярэдняя школа № 1 г. Мікашэвічы”

Бездарогава Ірына Іосіфаўна

12




Петрашэвіч Таццяна Андрэеўна

9 А

ДУА “СШ № 21 г. Баранавічы”

Хвайніцкая Вольга Вікенцьеўна

12




Плотнiкава Анастасiя Мiхайлаўна

9 Е

Сярэдняя школа № 14 г. Пiнска

Шаламіцкая Алена Іосіфаўна

12




Потапова София Александровна

9 А

Средняя школа № 1 г. Лунинца

Бовкунович Вера Афанасьевна

12




Прыпутневіч Таццяна Міхайлаўна

9

ДУА “Лагішынская сярэдняя школа” Пінскага раёна

Цібец Іна Станіславаўна

12




Пурас Жана Вадзімаўна

9

Брашэвіцкая СШ

Пунько Ганна Канстанцінаўна

12




Раманаў Пётр Ільіч

9

ДУА“Азарыцкая базавая школа” Пінскага раёна

Доўбыш Алена Лявонцьеўна

12




Савончык Дар'я Ігарауна

9 Б

Сярэдняя школа № 3 г. Століна

Еська Людміла Міхайлауна

12




Севасцьяновіч Ганна Паўлаўна

9

ДУА “Бездзежская СШ”

Аляшкевіч Ала Фёдараўна

12




Селюжыцкая Лія Анатольеўна

9 Г

ДУА “Сярэдняя школа №14 г. Пінска”

Наталля Уладзіміраўна

12




Філіпская Вера Аляксандраўна

9 Г

ДУА “Сярэдняя школа №14 г. Пінска”

Пашкавец Наталля Уладзіміраўна

12




Чашун Дар’я Яўгеньеўна

9

ДУА “Рудская СШ”

Базан Галіна Міхайлаўна

12




Чалава Марына Сяргееўна

9 А

СШ №3 г. Белаазёрска

Данчанка Святлана Іосіфаўна

12




Шамшорык Аляксандра Дзміртыеўна

9 Г


ДУА “Сярэдняя школа №14 г. Пінска”


Пашкавец Наталля Уладзіміраўна


12




Шатуха Цімафей Васільевіч

9

ДУА “Пескаўская сярэдня школа” Бярозаўскага раёна

Бярынчык Ірына Іванаўна

12




Шаўлюк Марына Віктараўна

9

Гімназія г.Камянца

Анішчук Ларыса Пятроўна

12




Шостак Сяргей Сяргеевіч

9 Б

СШ № 16 г. Брэста

Лаўрусік Сяргей Іванавіч

12




Шпак Вікторыя Вітальеўна

9 Б

ДУА “СШ №2 г. Давыд-Гарадка”

Якімава Таццяна Уладзіміраўна

12




Шэўчык Ірына Валер’еўна

9

ДУА “Відамлянская сярэдняя школа” Камянецкага раёна

Кучур Ларыса Валянцінаўна

12




Юрашэвіч Алеся Мікалаеўна

9 А

ДУА “СШ № 2 горада Драгічына”

Дзеранчук Алена Мікалаеўна

12




Ярмак Данііл Мікалаевіч


9

ДУА “Купяціцкая сярэдняя школа” Пінскага раёна

Еўтуховіч Вольга Мікалаеўна


12




Яроўчык Рэгіна Юр’еўна

9 Б

ДУА “СШ №2 г. Давыд-Гарадка”

Якімава Таццяна Уладзіміраўна

12




Яснагародская Вольга Сяргееўна

9 А

Сярэдняя школа , в. Чарнаўчыцы

Усцюгова Іна Дзмітрыеўна

12




Ячмянёў Ўладзіслаў Дзмітрыевіч

9 Б

№19, г. Брэст

Саўчук Вольга Мікалаеўна

12



Андрыяшка Аляксандр Аляксандравіч

9 Б

Сярэдняя школа № 3 г. Століна

Еська Людміла Міхайлаўна

11




Аніўчук Юлія Андрэеўна

9

ДУА “Лукаўская сярэдняя школа” Маларыцкага раёна

Валчук Любоў Фамінічна

11




Арашкевіч Марына Васільеўна

9 А

ДУА”Кажан-Гарадоцкая СШ”

Грыневіч Надзея Міхайлаўна

11




Асапрылка Алеся Алегаўна

9

ДУА “Відамлянская сярэдняя школа” Камянецкага раёна

Кучур Ларыса Валянцінаўна

11




Багаткоў Канстанцін Барысавіч

9

ДУА “Ахоўская сярэдняя школа” Пінскага раёна

Філанюк Людміла Сяргееўна

11




Багатырэвiч Ягор Васiл’явiч

9 А

СШ №15 г.Пiнска

Антаноуская Алена Пятроуна

11




Бахур Дарʼя Сяргееўна

9 В

ДУА "Сярэдняя школа №1 г. Пінска"

Фадзеева Алена Аляксандраўна

11




Белаурава Ніна Сяргееўна

9

ДУА “Табульская сярэдняя школа” Пінскага раёна

Свішч Людміла Уладзіміраўна

11




Бруцкая Надзея Эдуардаўна

9 А

Сярэдняя школа №2 р.п. Рэчыца, Столінскі раён

Белавуч Іна Аркадзьеўна

11




Ваўранюк Карына Вячаславаўна

8 А

ДУА "Высокаўскай сярэдняй школы" Камянецкага раёна

Дзярдзюк Галіна Канстанцінаўна

11




Воўк Вольга Сяргееўна

9

ДУА “Пескаўская сярэдня школа” Бярозаўскага раёна

Бярынчык Ірына Іванаўна

11




Вярхоўская Наталля Сяргееўна

9

Церабяжоўская СШ

Ракала Вера Мікалаеўна

11




Вячорка Юрый Аляксандравіч

9 Б

СШ№11 г.Пінска

Вількоўская Жанна Лявонцьеўна

11




Галеўская Вікторыя Вячаславаўна

9 Б

“Сярэдняя школа № 7 г. Пінска”

Пятрыніч Галіна Паўлаўна

11




Гамазава Дар’я Сяргееўна


9

Вулька-Радавецкая базавая

школа


Магілянчык Валянціна Васільеўна

11




Гоман Ганна Мікалаеўна

9 А

ДУА”Кажан-Гарадоцкая СШ”

Грыневіч Надзея Міхайлаўна
1   2   3   4   5   6


База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка