Месца Прозвішча,імя, імя па бацьку навучэнца Клас Навучальная ўстанова Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка Коль-касць балаў




старонка4/6
Дата канвертавання28.02.2017
Памер0.57 Mb.
1   2   3   4   5   6

11




Грэбень Кацярына Уладзіміраўна


9

ДУА “Атвержыцкі вучэбна-педагагічны комплекс яслі-сад базавая школа” в. Атвержычы, Столінскага раёна

Грэбень Уладзімір Кузьміч


11




Дарашук Аляксадра Эдуардаўна

9

ДУА “Сярэдняя школа г.п. Дамачава”

Грузінская Валянціна Рыгораўна

11




Жук Эвяліна Сяргееўна

9 В

СШ №2 г. Пінска

Кананчук Валянціна Іванаўна

11




Жыбуртовіч Анастасія Уладзіміраўна

9 А

ДУА “Сярэдняя школа №2 г. Мікашэвічы”

Кухарава Іна Канстанцінаўна

11




Ільютчык Ірына Уладзімірауна

9 Б

СШ 1 г. Лунінец

Яворская Наталля Аляксандрауна

11




Казека Анастасія Мікалаеўна

9

ДУА “Бездзежская СШ”

Аляшкевіч Ала Фёдараўна

11




Каральчук Юлія Вітальеўна

9 Б

Школа № 12

Жунькевіч Наталля Сергееўна

11




Карэцкая Дар’я Барысаўна

9

ДУА”Вайскоўская сярэдняя школа”Камянецкага раёна

Міхайлоўская Ларыса Сяргееўна

11




Качалкiн Кірыл Вадзімавіч

9 Б

Школа №1

Яварская Наталля Аляксандраўна

11




Крылоў Уладзіслаў Аляксандравіч

9

ДУА “Пескаўская сярэдня школа” Бярозаўскага раёна

Бярынчык Ірына Іванаўна

11




Кузьміч Таццяна Андрэеўна

9

ДУА “Стытычаўская сярэдняя школа” Пінскага раёна Брэсцкай вобласці

Сачкоўская Людміла Іванаўна

11




Кухнавец Алеся Аляксандраўна

9 Б

Сярэдняя школа №11 г. Пінска

Вількоўская Жанна Лявонцьеўна

11




Кухнавец Дар’я Міхайлаўна

9 Б

Гімназія №2 г. Пінска

Куратнік Наталля Іванаўна

11




Лабчук Настасся Міхайлаўна

9

ДУА “Дамашыцкая базавая школа” Пінскага раёна

Захарава Аксана Георгіеўна


11




Ленкавец Іван Дзмітрыевіч

9 Б

СШ № 11 г. Пінска

Вількоўская Жанна Лявонцьеўна

11




Лопух Лізавета


9

ДУА “Гарадзішчанская сярэдняя школа імя М.А.Скіпара Баранавіцкага раёна”

Дзядзюк Святлана Святаславаўна

11




Лысковіч Сняжана Сяргееўна

9

Гімназія г. Камянца

Анішчук Ларыса Пятроўна

11




Мазурык Аляксанра Валянцінаўна

9

ДУА “Гімназія №1 г. Баранавічы”

Піваварчык Т.А.

11




Макарэвіч Анастасія Андрэеўна

9 В

СШ №2 г. Пінска

Кананчук Валянціна Іванаўна

11




Малевіч Ангеліна Аляксандраўна

9 Э 2

Гімназія № 3 Баранавічы

Дрэнчык Галіна Фёдараўна

11




Манцэвіч Лізавета Сяргееўна

9

ДУА “Пескаўская сярэдня школа” Бярозаўскага раёна

Бярынчык Ірына Іванаўна

11




Марошка Аксана Аляксандраўна

9 Б

ДУА”Кажан-Гарадоцкая СШ”

Грыневіч Надзея Міхайлаўна

11




Мельянец Антон Аляксеевіч

9

Лунінецкая СШ

Аляксеева Таццяна Сцяпанаўна

11




Мішчук Кацярына Анатольеўна

9

ДУА “Ляховецкі НПК дзіцячы сад – сярэдняя школа”

Бурштын Вера Якімаўна

11




Пацукевіч Анастасія Аляксандраўна

9 В

СШ №2 г. Пінска

Кананчук Валянціна Іванаўна

11




Рока Марыя Дмітрыеўна

9 А

СШ №3 г. Лунінца

Дубіна Тамара Рыгораўна

11




Русакевіч Таццяна Вадзімаўна


9

«Тухавіцкая СШ» Ляхавіцкага раёна Брэсцкай вобласці

Саган Алена Уладзіміраўна


11




Сiдская Кацярына Вячаславаӯна

9 Б

«Сярэдняя школа №11 г.Пiнска»

Вiлькоӯская Жанна Лявонцьеӯна

11




Савянок Паліна Вячаславаўна

9

Быценская сярэдняя школа

Грынчык Ірына Вячаславаўна

11




Сакуць Уладзіслаў Дзянісавіч


9

ДУА “Малагарадзішчанскі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад- сярэдняя школа” Ляхавіцкага раёна

Пятроўская Лілія Тадэвушаўна


11




Саўчанка Вераніка Яўгеньеўна

9

Лахвенская яслі-сад-сярэдняя школа

Крывулец Валянціна Леанідаўна

11




Саўчук Сафія Віктараўна

9

Мельніцкая БШ

Каралькова Ганна Мікалаеўна

11




Сегянчук Ганна

9 А

ДУА “Брэсцкая санаторная школа-інтэрнат”

Кушнярук Таццяна Сцяпанаўна

11




Семянчук Валерыя Міхайлаўна

9

ДУА “Чухаўская СШ” Пінскага раёна

Семянчук Марына Міхайлаўна

11




Сідская Кацярына Вячаславаўна

9 Б

ДУА “СШ № 11 г. Пінска”

Вількоўская Жанна Лявонцьеўна

11




Сіняк Арсеній Яўгеньевіч

9 А

ДУА “Сярэдняя школа №27 г.Брэста”

Алексяюк Наталля Валер’еўна

11




Страпко Уладзіслаў Аляксандравіч

9

ДУА “Гнеўчыцкі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-базавая школа” Іванаўскага раёна

Барышчук Алёна Генадзьеўна

11




Стрыбулевіч Дар’я Уладзіміраўна

9

Церабяжоўская СШ

Ракала Вера Мікалаеўна

11




Таранава Вераніка

9 А

ДУА “Брэсцкая санаторная школа-інтэрнат”

Кушнярук Таццяна Сцяпанаўна

11




Федзьковіч Дар’я Іванаўна

9

Дастоеўская СШ

Паляшук Наталля Мікалаеўна

11




Хомка Вольга Мікалаеўна

9 А

ДУА “Высокаўская сярэдняя школа” Камянецкага раёна

Фядковіч Валянціна Мікалаеўна

11




Цібец Дар’я Аляксандраўна

9 Б

СШ №2 г. Пінска

Кананчук Валянціна Іванаўна

11




Цубер Ганна Ігараўна

9

СШ № 1 Давыд-Гарадка

Марчук Ірына Вячаславаўна

11




Чыгарану Вікторыя Андрэеўна

9

ДУА “Валішчанская СШ” Пінскага р-на

Аляхновіч Наталля Барысаўна

11




Шахновіч Яна Мікалаеўна

9

ДУА “Аснежыцкая СШ” Пінскага раёна

Кудзіна Алена Уладзіміраўна

11




Шупеніч Аляксандра

9 Б

ДУА “Брэсцкая санаторная школа-інтэрнат”

Кушнярук Таццяна Сцяпанаўна

11




Шышук Дар’я Васільеўна

9

ДУА “Лукаўская сярэдняя школа” Маларыцкага раёна

Валчук Любоў Фамінічна

11




Яраховіч Дар’я Анатольеўна

9 А

СШ №3 г. Лунінца

Дубіна Тамара Рыгораўна

11



Алешка Маргарыта Аляксандраўна

9 А

Сярэдняя школа № 12 г. Брэста імя К.Л.Губарэвіча

Дуньковіч Наталля Сяргееўна

10




Антановіч Яна Валер’еўна

9

ДУА”Багданаўская сярэдняя школа Лунінецкага раёна”

Мялешка Марыя Іосіфаўна

10




Бакун Анастасія Генадзьеўна

9 В

Средняя школа №2 г. Каменца

Власюк Алена Мікалаеўна

10




Бруйла Яніна Іванаўна

9

Здзітаўская СШ

Мелех Юлія Аляксееўна

10




Бурван Ілья Віктаравіч

9 Б

СШ №2 г. Пінска

Кананчук Валянціна Іванаўна

10




Бушкевіч Ірына Валянцінауна

9

Мотальская сярэдняя школа

Мінюк Галіна Мікалаеўна

10




Вашчук Данііл Аляксандравіч

9 Б

Средняя школа №2 г. Каменца

Марцішка Наталля Уладзіміраўна

10




Грудзько Аліна Вітальеўна

9

ДУА “Дубаўская сярэдняя школа”

Грыневіч Вольга Уладзіміраўна

10




Дзянішчыц Юлія Міхайлаўна

9

ДУА “Высокаўская сярэдняя школа імя Дняпроўскай флатыліі” Пінскага раёна

Псоцік Наталля Іванаўна

10




Дубініч Марыя Сяргееўна

9 А

ДУА”Кажан-Гарадоцкая СШ”

Грыневіч Надзея Міхайлаўна

10




Жук Максім Іванавіч

9

ДУА Немяржанская СШ”

Лоўда Алена Канстанцінаўна

10




Зіновіч Кацярына Сяргееўна

9

ДУА Немяржанская СШ”

Лоўда Алена Канстанцінаўна

10




Зубрыцкая Кацярына Яўгенаўна

9 Б

Сярэдняя школа №10

Бокша Таццяна Канстанцинаўна

10




Ільютчык Марына Уладзімірауна

9 Б

СШ 1 г. Лунінец

Яворская Наталля Аляксандрауна

10




Іовіч Вікторыя Міхайлаўна

9

ДУА “Краснавольская яслі-сад-сярэдняя школа”

Соц Галіна Мікалаеўна

10




Калужа Анастасiя Аляксандраўна

9 А

ДУА “Сярэдняя школа №1 г. Мікашэвічы”

Бездарогава Ірына Іосіфаўна

10




Кароль Таццяна Леанідаўна

9

Радастаўская СШ

Жыгавец Галіна Трафімаўна

10




Кахавец Алеся Віктараўна

9

ДУА “Валішчанская СШ” Пінскага р-на

Аляхновіч Наталля Барысаўна

10




Каховіч Дар’я Генадзьеўна

9 Д

ДУА “Сярэдняя школа №2

г. Лунінца”



Касенава Ларыса Мікалаеўна

10




Кацуба Аліна Эдуардаўна

9

ДУА “Любачынская сярэдняя школа”

Урбан Іна Васільеўна

10




Кісель Ксенія Сяргееўна

9 А

ДУА"Сярэдняя школа №15 г. Пінска"

Антоноўская Алена Пятроўна

10




Кузьмич Дмитрий Васильевич

9 А

Средняя школа № 1 г. Лунинца

Яворская Наталья Александровна

10




Кухарчук Ганна Дзмітрыеўна

9

ДУА”Ляхавіцкі ВПК ДС-СШ”

Шумак Святлана Мікалаеўна

10




Лазюк Надзея Аляксандраўна

9

ДУА”Азарыцкая базавая школа” Пінскага раёна

Доўбыш Алена Лявонцьеўна

10




Ледаўскіх Андрэй Дзмітрыевіч

9 Д

ДУА “Сярэдняя школа №2

г. Лунінца”



Касенава Ларыса Мікалаеўна

10




Лісагір Анастасія Іванаўна

9

Здзітаўская СШ

Мелех Юлія Аляксееўна
1   2   3   4   5   6


База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка