Месца Прозвішча,імя, імя па бацьку навучэнца Клас Навучальная ўстанова Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка Коль-касць балаў




старонка5/6
Дата канвертавання28.02.2017
Памер0.57 Mb.
1   2   3   4   5   6

10




Лукашэвич Анастасия Васильевна

9

СШ№14, г.Пинск

Шоломицкая Елена Иосифовна

10




Маліч Дзмітрый Генадзьевіч

9

“Воўчынская сярэдняя школа” Камянецкага раёна

Саванчук Ларыса Анатольеўна

10




Мольдван Ганна Уладзіміраўна

9

“Воўчынская сярэдняя школа” Камянецкага раёна

Саванчук Ларыса Анатольеўна

10




Нікалаевіч Вераніка Міхайлаўна

9

ДУА “Краснавольская яслі-сад-сярэдняя школа”

Соц Галіна Мікалаеўна

10




Павелка Кацярына Сяргееўна

9 Б

СШ № 18 г. Пінска

Цясевіч Алена Рыгораўна

10




Паступінскі Мікіта Аляксандравіч

9 А

Сярэдняя школа №3 р. п. Рэчыца

Грэбень Алена Мікалаеўна

10




Паўлючык Кацярына Сямёнаўна

9

ДУА “Немяржанская СШ”

Лоўда Алена Канстанцінаўна

10




Пяркоўская Марына Ігараўна

9 В

Средняя школа №2 г. Каменца

Власюк Алена Мікалаеўна

10




Рэбкавец Мікіта Барысавіч

9

ДУА “Ставоцкая СШ” Пінскага раёна

Рэбкавец Наталля Паўлаўна

10




Саутина Айла Февзиевна

9 В

Школа №1 г. Ивацевичи

Каспер Татьяна Николаевна

10




Свібовіч Іван Вадзімавіч

9

ДУА “Краснавольская яслі-сад-сярэдняя школа”

Соц Галіна Мікалаеўна

10




Скарук Вераніка Аляксандраўна

9 В

“Высокаўская сярэдняя школа” Камянецкага раёна

Юшкевіч Святлана Уладзіміраўна

10




Скіба Алеся Валер’еўна

9

Альпенская базавая школа

Труханавец Ала Рыгораўна

10




Старун Ангеліна Аляксандраўна

9 А

Сярэдняя школа №5 г. Брэста

Асіпук Ганна Анатольеўна

10




Хоміч Наталля Вячаславаўна

9

Мотальскі ВПК дзіцячы сад-с/ш

Марзан Ірына Мікалаеўна

10




Ціхановіч Маргарыта Андрэеўна

9

ДУА “Чарнянская сярэдняя школа” Маларыцкага раёна

Рабчынская Жанна Мікалаеўна

10




Чырва Яніна Сяргееўна

9

ДУА “Ставоцкая СШ” Пінскага раёна

Рэбкавец Наталля Паўлаўна

10




Шклёда Надзея Юр’еўна

9

ДУА “Каленкавіцкая базавая школа” Камянецкага раёна

Бурачэўская Ганна Уладзіміраўна

10




Шмялёў Павел Максімавіч

9

СШ в. Чэрні

Шэйка Юлія Віктараўна

10




Якоўчык Кацярына Эдуардаўна

9 В

СШ №2 г. Пінска

Кананчук Валянціна Іванаўна

10




Ярмоліч Дар’я Анатольеўна

9

Мікашэвіцкая гімназія імя У.І. Нядзведскага

Войткус Вольга Аляксандраўна

10



Антановіч Валерыя Валер’еўна

9

ДУА”Багданаўская сярэдняя школа Лунінецкага раёна”

Мялешка Марыя Іосіфаўна

9




Антановіч Уладзіслаў Аляксеевіч

9

ДУА”Багданаўская сярэдняя школа Лунінецкага раёна”

Мялешка Марыя Іосіфаўна

9




Букач Дар’я Валер’еўна

9 В

СШ № 2 г. Каменца

Власюк Алена Мікалаеўна

9




Бурак Алена Александраўна

9

СШ г.п. Дамачава

Грузiнская Валянцiна Рыгораўна

9




Бухта Ганна Валер’еўна

9

ДУА “Пескаўская СШ” Бярозаўскага раёна

Бярынчык Ірына Іванаўна

9




Буцько Аляксей Дзмітрыевіч

9 А

ДУА “СШ №21 г. Баранавічы”

Хвайніцкая Вольга Вікенцьеўна

9




Бярозка Таццяна Сяргееўна



ДУА “Сярэдняя школа №2

г. Лунінца”



Касенава Ларыса Мікалаеўна

9




Галімава Ксенія Аляксандраўна

9 Б

СШ №2 г. Пінска

Кананчук Валянціна Іванаўна

9




Герман Аляксандр Яўгеньевіч

9 А

СШ №2 г. Пінска

Кананчук Валянціна Іванаўна

9




Горбач Ганна Леанідаўна

9

ГУО “Малоткавіцкая сярэдняя школа” Пінскага района

Лынько Ірына Нікалаеўна

9




Дзедзіна Анастасія Валер`еўна

9

Мікашэвіцкая гімназія імя У.І.Нядзведскага

Войткус Вольга Аляксандраўна

9




Дзьяканчук Наталля Вадзімаўна

9 Д

СШ №14 г. Пінска

Шаламіцкая Алена Іосіфаўна

9




Дудзюк Варвара

9 А

ДУА “Брэсцкая санаторная школа-інтэрнат”

Кушнярук Таццяна Сцяпанаўна

9




Ігнатава Кацярына Мікалаеўна

9 Б

ДУА “Сярэдняя школа №27 г.Брэста”

Кананчук Валянціна Іванаўна

9




Кiрыковiч Анастасiя Юр’еўна

9 Д

СШ №14 г. Пінска

Шаламіцкая Алена Іосіфаўна

9




Кавальчук Марына Аляксандраўна

9

ДУА “Сталовіцкая сярэдняя школа” Баранавіцкага раёна

Скіпар Таццяна Барысаўна


9




Калюта Карына Генадзеўна

9

ДУА “Арабаўшчынская базавая школа” Баранавіцкага раёна

Шылава Алена Міхайлаўна

9




Канапацкі Дзмітрый Аляксандравіч

9 А

ДУА “Дзятлавіцкая сярэдняя школа”

Ліхтар Таццяна Канстанцінаўна

9




Канашук Кацярына Андрэеўна

9 A

Белавежская СШ

Стрэха Надзея Уладзіміраўна

9




Канючка Ангеліна Мікалаеўна

9

Якаўчыцкая СШ Жабінкаўскага раёна

Дзямідовіч Ірына Анатольеўна

9




Каткавец Антаніна Аляксандраўна

9

ДУА “Тышкавіцкая СШ”

Іванаўскага раёна



Міховіч Святлана Паўлаўна

9




Кацуба Настасся Васільеўна

9 А

ДУА “Дзятлавіцкая сярэдняя школа”

Ліхтар Таццяна Канстанцінаўна

9




Лаўрэнюк Вікторыя Вітальеўна

9

Антопальская сярэдняя школа

Чэрвякова Марыя Антонаўна

9




Ліпілкіна Софія Пятроўна

9

ДУА “Арабаўшчынская базавая школа” Баранавіцкага раёна

Шылава Алена Міхайлаўна

9




Мазоль Вераніка Мікалаеўна

9

ДУА “Валішчанская СШ” Пінскага р-на

Аляхновіч Наталля Барысаўна

9




Палей Ірына Вітальеўна

9 Б

ДУА СШ 18 Г. Пінска

Цясевіч  Алена  Рыгораўна

9




Паўлюкова Альбіна Андрэеўна

9

Якаўчыцкая СШ Жабінкаўскага раёна

Дзямідовіч Ірына Анатольеўна

9




Пахальчук Ганна Аляксандраўна

9

ДУА”Кашавіцкая сярэдняя школа” Пінскага раёна

Ігнатовіч Ірына Міхайлаўна


9




Садоўская Алеся Аляксандраўна

9

ДУА”Кашавіцкая сярэдняя школа” Пінскага раёна

Ігнатовіч Ірына Міхайлаўна


9




Сіняк Маргарыта Алегаўна

9

Здзітаўская СШ

Мелех Юлія Аляксееўна

9




Удавідчык Марыя Аляксандраўна

9

ГУО “Малоткавіцкая сярэдняя школа” Пінскага района

Лынько Ірына Нікалаеўна

9




Харашун Маргарыта Нікалаеўна

9 А




Валянціна Сяргееўна

9




Шудзельская Аліна Яўгеньеўна

9

ДУА”Кашавіцкая сярэдняя школа” Пінскага раёна

Ігнатовіч Ірына Міхайлаўна


9




Ярашук Анастасія Сяргееўна



Средняя школа №2 г. Каменца

Марцішка Наталля Уладзіміраўна

9



Алексейчык Кацярына Андрэеўна

9 В

СШ № 2 г. Каменца

Власюк Алена Мікалаеўна

8




Амельчанка Кацярына Аляксандраўна

9

ДУА “Ставоцкая СШ” Пінскага раёна

Рэбкавец Наталля Паўлаўна

8




Арабейка Ганна Сяргееўна

9 В

Средняя школа № 2 г. Каменца

Власюк Алена Мікалаеўна

8




Астроўская Анастасія Вадзімаўна

9 А

СШ №2 г. Пінска

Кананчук Валянціна Іванаўна

8




Багатка Марына Мікалаеўна

9 В

СШ №2 г. Пінска

Кананчук Валянціна Іванаўна

8




Баена Дар’я Сяргееўна

9

Антопальская сярэдняя школа

Чэрвякова Марыя Антонаўна

8




Бруцкая Альбіна Вітальеўна

9 А




Валянціна Сяргееўна

8




Ванюк Анастасія Сяргееўна

9

ДУА “Ахоўская сярэдняя школа” Пінскага раёна

Філанюк Людміла Сяргееўна

8




Вашкевіч Ангеліна Аляксандраўна

9

ДУА “Пескаўская сярэдня школа” Бярозаўскага раёна

Бярынчык Ірына Іванаўна

8




Гнедзька Яна Сяргееўна

9 А

ДУА “Дзятлавіцкая сярэдняя школа”

Ліхтар Таццяна Канстанцінаўна

8




Зайцава Анастасія Аляксандраўна

9 Б

СШ №2 г. Пінска

Кананчук Валянціна Іванаўна

8




Кавальчук Марына Валер’еўна

9

Школа № 12

Дуньковіч Наталля Сяргееўна

8




Канапацкая Вікторыя Віктараўна

9 А

ДУА “Дзятлавіцкая сярэдняя школа”

Ліхтар Таццяна Канстанцінаўна

8




Клімчук Уладзіслаў Васільевіч

9 A

Белавежская СШ

Стрэха Надзея Уладзіміраўна

8




Ксёнжык Юлія Сяргееўна

9

ДУА “Начаўская СШ” Ляхавіцкага р-на

Смаль Алена Васільеўна

8




Лепесевич Анна Александровна

9 Б

СШ № 17 г. Бреста

Штык Галина Владимировна

8




Ляўковіч Дзмітрый Аляксандравіч

9 А

СШ №3 г. Лунінца

Дубіна Тамара Рыгораўна

8




Мілюціна Вераніка Мікалаеўна

9

СШ в. Астрамечава

Стрыбулевіч Вольга Сцяпанаўна

8




Міхневіч Анастасія Віктараўна

9

Антопальская сярэдняя школа

Чэрвякова Марыя Антонаўна

8




Мойсак Марына Віктараўна

9 A

Белавежская СШ

Стрэха Надзея Уладзіміраўна
1   2   3   4   5   6


База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка