Месца Прозвішча,імя, імя па бацьку навучэнца Клас Навучальная ўстанова Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка Коль-касць балаў




старонка6/6
Дата канвертавання28.02.2017
Памер0.57 Mb.
1   2   3   4   5   6

8




Папіціч Аліна Аляксандраўна

9 А

СШ №2 г. Пінска

Кананчук Валянціна Іванаўна

8




Парфянюк Ягор Сяргеевіч

9 A

Белавежская СШ

Стрэха Надзея Уладзіміраўна

8




Паступінскі Мікіта Аляксандравіч

9 А

СШ №3 р. п. Рэчыца

Грэбень Алена Мікалаеўна

8




Пераодзька Анастасія Сяргееўна

9 Б

СШ №2 г. Пінска

Кананчук Валянціна Іванаўна

8




Пракаповіч Алена Пятроўна

9

ДУА “Псышчаўскі ВПК дзіцячы сад - сярэдняя школа” Іванаўскага раёна

Мазько Галіна Сцяпанаўна

8




Прыступа Ангеліна Віктараўна

9

ГУО “Малоткавіцкая сярэдняя школа” Пінскага района

Лынько Ірына Нікалаеўна

8




Семянюк Арына Вадзімаўна

9

СШ в. Астрамечава

Стрыбулевіч Вольга Сцяпанаўна

8




Семянюк Таццяна Юр’еўна

9 А

Средняя школа №2 г. Каменца

Марцішка Наталля Уладзіміраўна

8




Сяргей Марына Леанідаўна


9

ДУА “Малагарадзішчанскі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад- сярэдняя школа” Ляхавіцкага раёна

Пятроўская Лілія Тадэвушаўна


8




Чарвякоўская Ірына Аляксандраўна

9

ДУА “Пескаўская сярэдня школа” Бярозаўскага раёна

Бярынчык Ірына Іванаўна

8




Шукеловіч Ірына Валер’еўна

9 Б

СШ №2 г. Пінска

Кананчук Валянціна Іванаўна

8




Шэлесцюковіч Вольга Станіславаўна

9

ДУА “Валішчанская СШ” Пінскага р-на

Аляхновіч Наталля Барысаўна

8



Абрамчык Аляксандра Святаславаўна

9

СШ в. Астрамечава

Стрыбулевіч Вольга Сцяпанаўна

7




Антановіч Крысціна Мікалаеўна

9

ДУА”Багданаўская сярэдняя школа Лунінецкага раёна”

Мялешка Марыя Іосіфаўна







Апановіч Алена Іванаўна

9

Дубайскі ВПК яслі-сад – сярэдняя школа

Бараноўская Наталля Мікалаеўна

7




Асіповіч Ганна Аляксандраўна

9

ГУО “Малоткавіцкая сярэдняя школа” Пінскага района

Лынько Ірына Нікалаеўна

7




Бенюш Карына Анатольеўна

9

СШ в. Астрамечава

Стрыбулевіч Вольга Сцяпанаўна

7




Бойка Наталля Аляксандраўна

9

ДУА “Ланская сярэдняя школа” Маларыцкага раёна

Крэнь Ірына Мікалаеўна

7




Вакулюк Дзяніс Валер’евіч

9

ДУА “БШ в. Яцкавічы” Брэсцкага р-на

Салышка Людміла Андрэеўна

7




Габрынеўская Iлона Анатольеўна

9 - 5

Лiцэй №1

Кернога Iрына Антонаўна

7




Жук Марыя Сярееўна

9 Б

Сяредняя школа №3 г. Століна

Есько Людміла Міхайлаўна

7




Кавалевіч Анастасія Міхайлаўна

9

ДУА “Бабрыкоўская сярэдняя школа” Пінскага раёна Брэсцкай вобласці

Банцэвіч Аксана Іванаўна

7




Кавалік Настасся Аляксандраўна

9

Моладаўская сярэдняя школа Іванаўскага раёна

Грабар Сяргей Мікалаевіч

7




Канановіч Кацярына Іванаўна

9

ДУА”Азарыцкая базавая школа” Пінскага раёна

Доўбыш Алена Лявонцьеўна

7




Кірыковіч Елізавета Іванаўна

9

ДУА “Чухаўская СШ” Пінскага раёна

Семянчук Марына Міхайлаўна

7




Кошэль Анжаліка Аляксееўна

9

Вялуцкая СШ

Клімчук Валянціна Аляксандраўна

7




Курылюк Дар'я Андрэеўна

9

СШ в.Астрамечава

Стрыбулевіч Вольга Сцяпанаўна

7




Кунашка Ганна Андрэеўна




Средняя школа №2 г. Каменца

Марцішка Наталля Уладзіміраўна

7




Ляшкевіч Алёна Мікалаеўна

9

ДУА “Мачульская базавая школа”

Кашэўскі Фёдар Іванавіч

7




Медзвядзюк Юлiя Васiльеуна

9

ДУА “Варацэвiцкi вучэбна-педагагiчны комплекс дзiцячы сад-сярэдняя школа” Iванаўскага раёна




7




Пархамчук Арцём Аляксандравіч

9

Дастоеўская СШ

Паляшук Наталля Мікалаеўна

7




Паўлюкова Карына Андрэеўна

9

Якаўчыцкая СШ Жабінкаўскага раёна

Дзямідовіч Ірына Анатольеўна

7




Платніцкая Марына Дзмітрыеўна

9 А

Сярэдняя школа №3 р. п. Рэчыца

Грэбень Алена Мікалаеўна

7




Пракурат Дар’я Вітальеўна

9

Здзітаўская СШ

Мелех Юлія Аляксееўна

7




Харавец Аляксандр Фёдаравіч

9

ДУА”Азарыцкая базавая школа” Пінскага раёна

Доўбыш Алена Лявонцьеўна

7




Чыжык Іван Ігаравіч

9

Навіцкавіцкая СШ Камянецкага раёна

Міхалюк Наталля Мікалаеўна

7




Шаўчук Алёна Сяргееўна

9

Моладаўская сярэдняя школа Іванаўскага раёна

Грабар Сяргей Мікалаевіч

7




Шчурко Данна Вадзімаўна

9 А

СШ №3 г. Белаазёрска

Данчанка Святлана Іосіфаўна

7



Антановіч Ганна Віктараўна

9

ДУА”Багданаўская сярэдняя школа Лунінецкага раёна”

Мялешка Марыя Іосіфаўна

6




Жук Анна Аляксандраўна

9 Б

СШ 1 г. Лунінец

Яворская Наталля Аляксандрауна

6




Іванюк Ганна Дзмітрыеўна

9 А

Средняя школа №2 г. Каменца

Марцішка Наталля Уладзіміраўна

6




Каховіч Дар'я Генадзьеўна

9 А

№ 1, г. Лунiнец

Баўкуновiч Вера Апанасаўна

6




Кіпень Марыя Эдуардаўна

9

Моладаўская сярэдняя школа Іванаўскага раёна

Грабар Сяргей Мікалаевіч

6




Ляшчук Юлія Віктараўна

9 Б

ДУА “Дзятлавіцкая сярэдняя школа”

Ліхтар Таццяна Канстанцінаўна

6




Мазько Ганна Анатольеўна

9

ДУА “Псышчаўскі ВПК дзіцячы сад - сярэдняя школа” Іванаўскага раёна

Мазько Галіна Сцяпанаўна

6




Мацкевіч Дзяніс Аляксандравіч

9 Б

СШ №3 г. Лунінца

Дубіна Галіна Пятроўна

6




Мацяш Сяргей Мікалаевіч

9

ДУА “Пескаўская сярэдня школа” Бярозаўскага раёна

Бярынчык Ірына Іванаўна

6




Мекка Святлана Ігараўна

9

ГУО “Малоткавіцкая сярэдняя школа” Пінскага района

Лынько Ірына Нікалаеўна

6




Назарэвіч Кацярына Анатольеўна

9 A

Белавежская СШ

Стрэха Надзея Уладзіміраўна

6




Самута Ягор Вітальевіч

9

ДУА “Пескаўская сярэдня школа” Бярозаўскага раёна

Бярынчык Ірына Іванаўна

6




Сідарчук Настасся Андрэеўна

9

Моладаўская сярэдняя школа Іванаўскага раёна

Грабар Сяргей Мікалаевіч

6




Стрыбулевіч Ганна Валер’еўна

9 Б

СШ №2 г. Пінска

Кананчук Валянціна Іванаўна

6




Татарыновіч Максім Аляксандравіч

9 Б

СШ №3 г. Лунінца

Дубіна Галіна Пятроўна

6




Туча Елізавета Паўлаўна

9 А

СШ №3 р. п. Рэчыца

Грэбень Алена Мікалаеўна

6




Чарнавокі Аляксандр Анатольевіч

9 Б

ДУА “Дзятлавіцкая сярэдняя школа”

Ліхтар Таццяна Канстанцінаўна

6




Юхневіч Валерыя Аляксандраўна

9 А

№ 1, г. Лунiнец

Баўкуновiч Вера Апанасаўна

6




Яцкевіч Уладзімір Віктаравіч

9

ДУА “Пескаўская сярэдня школа” Бярозаўскага раёна

Бярынчык Ірына Іванаўна

6



Пахамовіч К.С.

9

Ліцэй №1 г.Баранавічы

Кернога І.А.

5




Савiч Вольга Алексееўна

9 В




Вабішчэвіч Ірына Вячаславаўна

5



Грыгор’еў Валерый Аляксандравіч

9

Якаўчыцкая СШ Жабінкаўскага раёна

Дзямідовіч Ірына Анатольеўна

3



!!! Звесткі пра навучэнцаў, іх настаўнікаў і навучальныя ўстановы пададзены ў адпаведнасці з дасланымі лістамі.
1   2   3   4   5   6


База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка