Месца Прозвішча,імя, імя па бацьку навучэнца Клас Навучальная ўстанова Прозвішча,імя, імя па бацьку настаўніка Коль-касць балаў




старонка1/5
Дата канвертавання02.03.2017
Памер0.51 Mb.
  1   2   3   4   5

Месца

Прозвішча,імя, імя па бацьку навучэнца

Клас

Навучальная ўстанова

Прозвішча,імя, імя па бацьку настаўніка

Коль-касць балаў



Грыневіч Юлія Віктараўна


11

ДУА “Лахвенская яслі-сад-сярэдняя школа Лунінецкага раёна”

Долгая Валянціна Паўлаўна


16




Дземідовіч Аксана Аляксандраўна

11

ДУА “Лахвенская яслі-сад-сярэдняя школа Лунінецкага раёна”

Долгая Валянціна Паўлаўна


16




Паліўка Рыта Віктараўна

11

ДУА “Рудская сярэдняя школа”

Базан Галіна Міхайлаўна

16




Антановіч Дзмітрый Аляксандравіч

11 Г

СШ №14 г. Брэста

Зайко Галіна Мікалаеўна

16




Пракапук Ганна Ігараўна

11

Гімназія №3

Ігнацьева Святлана Сяргееўна

16



Бензярук Кiрыл Анатольевiч

11 А

ДУА «Сярэдняя школа № 1 г.Жабiнкi»

Мiхалойць Людзмiла Сяменаўна

15




Валынец Павел Алегавіч

11 А

ДУА “Сярэдняя школа № 13 г. Баранавічы”

Тарасевіч Ала Іванаўна

15




Васільева Арына Вітальеўна




ДУА “Ласіцкая школа” Пінскага раёна

Васільева Ганна Фёдараўна

15




Гожук Карына Андрэеўна

11

ДУА “Сярэдняя школа № 1 г. Камянца”

Франковіч Таццяна Лявонцьеўна

15




Грыцук Марк Сяргеевіч

11

ДУА “Камянюцкая СШ” Камянецкага раёна

Шахалевіч Яўгенія Іванаўна

15




Жуковіч Анастасія Аляксандраўна

11

ДУА “Сярэдняя школа № 1 г. Камянца”

Франковіч Таццяна Лявонцьеўна

15




Калюта Яўгенія Алегаўна

11

ДУА “Мірская сярэдняя школа” Баранавіцкага раёна

Шуцьева Жанна Сцяпанаўна

15




Капейка Лізавета Ігараўна

11 Б

ДУА “Гімназія №1 г. Баранавічы”

Піваварчык Т.А.

15




Каплатая Валерыя Аляксандраўна

11 Б

Средняя школа №2 г. Каменца

Рубашэўская Іна Уладзіміраўна

15




Касперовіч Дзмітрый Анатольевіч

11

ДУА “Крывошынская сярэдняя школа” Ляхавіцкага раёна

Філіповіч Наталля Міхайлаўна

15




Кірыковіч Кірыл Вітальевіч

11

Навіцкавіцкая СШ Камянецкага раёна

Атрошчанка Юлія Юр’еўна

15




Лапачук Наталля Ігараўна

11 А

ДУА “Сярэдняя школа №4 г. Іванава”

Клімавец Тамара Георгіеўна

15




Лугіна Анастасія Сяргееўна

11 Б

Сярэдняя школа №2 р.п. Рэчыца, Столінскі раён

Паступінская Людміла Мікалаеўна

15




Ляшкевіч Ганна Уладзіміраўна

11

Лядзецкі вучэбна-педагагічны комплекс яслі-сад – сярэдняя школа Столінскага раёна

Ханавец Святлана Іванаўна

15




Максімовіч Ірына Мікалаеўна

11

Сярэдняя школа №1 г. Драгічына

Пратасевіч Таццяна Уладзіміраўна

15




Паўловіч Марына Мікалаеўна

11

ДУА “Сярэдняя школа аг.Вулька- 2”

Ходзіна Галіна Уладзіміраўна

15




Пузікава Анастасія Сяргееўна

11 А

Гімназія №2 г. Баранавічы


Васільчанка Марына Аляксандраўна

15




Сідарук Яна Юр’еўна

11

ДУА “Сярэдняя школа № 1 г. Камянца”

Франковіч Таццяна Лявонцьеўна

15




Філанюк Ганна Юр’еўна

11

“Воўчынская сярэдняя школа” Камянецкага раёна

Саванчук Ларыса Анатольеўна

15




Фурсевіч Ангеліна Сяргееўна

11

ДУА”Багданаўская сярэдняя школа Лунінецкага раёна”

Ільючык Вера Канстанцінаўна

15




Шчурко Ігар Мікалаевіч

11

Здзітаўская школа

Чайчыц Алена Іванаўна

15



Антаноўская Ангеліна Алегаўна

11 А

ДУА“СШ №14 г. Пінска”

Мойсак Ала Іванаўна

14




Аўсянік Арцём Аляксандравіч

11

ДУА “Рудская СШ”

Базан Галіна Міхайлаўна

14




Баган Марыя Віктараўна

11

ДУА “СШ №2 г. Давыд-Гарадка”

Якімава Таццяна Уладзіміраўна

14




Глушань Анастасія Аляксандраўна

11

Мікашэвіцкая гімназія імя У.І.Нядзведскага

Войткус Вольга Аляксандраўна

14




Дубоўскі Уладзіслаў Віктаравіч

11 А

ГУО “Сярэдняя школа № 16 г. Пінска”

Корзун Алена Уладзіміраўна

14




Засім Канстанцін Алегавіч

11 А

ДУА “Гімназія №1 імя Ф.Я.Перца г. Пінска”

Лічэўскі Павел Іванавіч

14




Каляда Марыя Валер’еўна

11 А

СШ №15

Тумеля Любоў Мікалаеўна

14




Кандрашук Ганна Вячаславаўна

11 Б

ДУА “СШ №33 г. Брэста”

Паўлоўская Людміла Пятроўна

14




Кармужанін Дзяніс Аляксандравіч

11

ДУА “Краснавольская яслі-сад-сярэдняя школа”

Кармужаніна Ніна Мікалаеўна

14




Кароль Крысціна Аляксееўна

11

ДУА “Рудская сярэдняя школа”

Базан Галіна Міхайлаўна

14




Касевіч Іна Мікалаеўна

11

ДУА “Боркаўская СШ”

Труш Святлана Віктараўна

14




Костра Сяргей Сяргеевіч

11

ДУА “Рудская СШ”

Базан Галіна Міхайлаўна

14




Кузьміч Крысціна Ігараўна

11

ДУА “Купяціцкая сярэдняя школа” Пінскага раёна

Еўтуховіч Вольга Мікалаеўна

14




Кукса Дар’я Віктараўна

11

ДУА “Падстарынская сярэдняя школа”

Хвясько Алена Іванаўна

14




Літвінец Міхаіл Міхайлавіч

11

ДУА “Вайскоўская сярэдняя школа” Камянецкага раёна

Міхайлоўская Ларыса Сяргееўна

14




Лявошка Вольга Паўлаўна

11

ДУА «Лагішынская сярэдняя школа» Пінскага раёна

Казубоўская Марыя Мікалаеўна

14




Лядзяеў Мікіта Яўгеньевіч

11 Б

Сярэдняя школа №2 г. Мікашэвічы

Краўчук Марына Віктараўна

14




Ляўковіч Раман Аляксандравіч

11 Б

ДУА “Сярэдняя школа № 4 г. Іванава”

Клімавец Тамара Георгіеўна

14




Мацюхевіч Кацярына Аляксееўна

11

Навіцкавіцкая СШ Камянецкага раёна

Атрошчанка Юлія Юр’еўна

14




Міховіч Настасся Аляксандраўна

11

ДУА “Тышкавіцкая СШ”

Іванаўскага раёна



Міховіч Святлана Паўлаўна

14




Панасюк Ягор Андрэевіч

11

Арлоўская срэдняя школа

Міцкевія Марыя Уладзіміраўна

14




Пашкавец Настасся Вітальеўна

11

Рамельская сярэдняя школа,

Столінскі раён



Сядляр Ганна Васільеўна

14




Раманюк Андрэй Аляксандравіч

11

ДУА “Сярэдняя школа № 1 г. Камянца”

Франковіч Таццяна Лявонцьеўна

14




Рудская Алена Аляксандраўна

11

ДУА “Боркаўская СШ”

Труш Святлана Віктараўна

14




Сухарукава Аляўціна Юр’еўна

11Б

Сярэдняя школа №2 р.п. Рэчыца, Столінскі раён

Паступінская Людміла Мікалаеўна

14




Філіновіч Канстанцін Віктаравіч

11 Б

Сярэдняя школа №2 г. Мікашэвічы

Краўчук Марына Віктараўна

14




Цыбінскі Андрэй Канстанцінавіч

11 Б

Сярэдняя школа №2 г. Мікашэвічы

Краўчук Марына Віктараўна

14




Цябук Аляксей Аляксандравіч

11

ДУА “Рудская СШ”

Базан Галіна Міхайлаўна

14




Чашун Юлія Александраўна

11 Б

ДУА “Сярэдняя школа №4” г. Іванава

Клімавец Тамара Георгіеўна

14



Алейнік Марыя Генадзьеўна

11

ДУА “Палеская СШ”

Косміч Валянціна Канстанцінаўна

13




Алесік Лізавета Сяргееўна

11 Б

ДУА “Сярэдняя школа №35 г. Брэста”

Падлеская Галіна Аляксееўна

13




Ананіч Анастасія Уладзіміраўна

11 А

СШ № 16 г. Брэста

Карпук Галіна Уладзіміраўна

13




Апановіч Ірына Аляксандраўна

11

Рамельская сярэдняя школа,

Столінскі раён



Сядляр Ганна Васільеўна

13




Астапук Вольга Пятроўна

11

ДУА “ВПК Зарэчкаўская д/с-СШ”

Клімчук Наталля Паўлаўна

13




Бараноўская Ганна Юр’еўна

11-6

Ліцэй №1

Лісіна Марына Пятроўна

13




Бартош Валянціна Ю’реўна

11

ДУА “Тышкавіцкая СШ” Іванаўскага раёна

Міховіч Святлана Паўлаўна

13




Башчук Ірына Міхайлаўна

11

ДУА “Табульская сярэдняя школа” Пінскага раёна

Дарафейчык Людміла Мікалаеўна

13




Бесталава Ганна

11 Б

ДУА “Сярэдняя школа №7” г.Баранавічы

Сямёнава Алена Уладзіміраўна

13




Бондар Вадзiм Аляксандравiч

11

Сярэдняя школа № 2 г. Ляхавiчы

Еўхач Ганна Іванаўна

13




Брэзіна Алена Міхайлаўна

11

ДУА “Дзятлавіцкая сярэдняя школа”

Кацуба Валянціна Рыгораўна

13




Вячорка Алена Аляксандраўна

11 А

СШ №7 г. Пінска

Калеснікович Галіна Аляксандраўна

13




Галаўко Аляксандр Андрэевіч

11

Гімназія горада Камянца

Пакало Вольга Яўгеньеўна

13




Гардзяйчук Алёна Генадзьеўна


11

ДУА “Жыдчанская сярэдняя школа” Пінскага раёна

Уласавец Святлана Міхайлаўна


13




Грузінская Кацярына Валер’еўна

11

ДУА “Сярэдняя школа г.п. Дамачава”

Грузінская Валянціна Рыгораўна

13




Грышкут Ганна

11 Б

ДУА “Сярэдняя школа №7” г.Баранавічы

Сямёнава Алена Уладзіміраўна

13




Дзянісава Софія АлегаўнА

11

ДУА “Сярэдняя школа в. Знаменка”

Ятчэня Алена Васільеўна
  1   2   3   4   5


База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка