Месца Прозвішча,імя, імя па бацьку навучэнца Клас Навучальная ўстанова Прозвішча,імя, імя па бацьку настаўніка Коль-касць балаў




старонка1/6
Дата канвертавання10.04.2017
Памер0.56 Mb.
  1   2   3   4   5   6

Месца

Прозвішча,імя, імя па бацьку навучэнца

Клас

Навучальная ўстанова

Прозвішча,імя, імя па бацьку настаўніка

Коль-касць балаў



Куратнік Аліна Мікалаеўна

10 А

ДУА “Гімназія №2 г. Пінска”

Куратнік Наталля Іванаўна

17



Лісоўская Анастасія Валер’еўна

10 Б

Сярэдняя школа № 16 г. Пінска

Саланевіч Надзея Паўлаўна

16




Абрамовiч Вольга Аляксандраўна

10 А

СШ 18 Пінск

Лапушка Таццяна Іванаўна

16




Рэуцкая Анастасія Мікалаеўна


10

ДУА “Дружылавіцкі ВПК дзіцячы сад-сярэдняя школа” Іванаўскага раёна

Кухарчук Таццяна Сцяпанаўна

16




Сіваконеў Іван Аляксеевіч

10

Гімназія г. Камянца

Пакала Вольга Яўгенаўна

16




Рогаў Iван Iванавiч

10

Гімназія г. Камянца

Пакала Вольга Яўгенаўна

16




Герасімік Яна Валянцінаўна

10

Гімназія г. Камянца

Пакала Вольга Яўгенаўна

16




Савашынская Яніна Уладзіміраўна

10 Б

Сярэдняя школа №2 г. Століна

Наскевіч Наталля Дзмітрыеўна

16




Шаўчук Вольга Вітальеўна

10

Гімназія г. Камянца

Пакала Вольга Яўгенаўна

16



Богуш Юрый Уладзіміравіч

10

Рамельская сярэдняя школа,

Столінскі раён



Вярэніч Алена Рыгораўна

15




Бурштын Юлія Ігараўна

10

ДУА “Маларыцкая раённая гімназія”

Серада Алена Мікалаеўна

15




Буян Дар’я Алегаўна

10

Свішчоўская сярэдняя школа Камянецкага раёна

Бараноўская Вольга Анатольеўна

15




Данільчык Дар’я Сяргееўна

10 А

ДУА “Сярэдняя школа № 13 г. Баранавічы”

Тарасевіч Ала Іванаўна

15




Жыгалава Святлана Віталеўна

10 Б

Маларыцкая раённая гімназія

Саўчук Алена Іванаўна

15




Ільючык Дар’я Канстанцінаўна

10

ДУА”Багданаўская сярэдняя школа Лунінецкага раёна”

Ільючык Вера Канстанцінаўна

15




Кандрацюк Ганна Мікалаеўна

10

Гімназія г. Камянца

Покало Вольга Яўгенаўна

15




Малюховіч Ксенія Алегаўна

10

ДУА «Гімназія г. Каменца»

Покало Вольга Яўгенаўна

15




Навак Людміла Мікалаеўна

10

Рамельская сярэдняя школа,

Столінскі раён



Вярэніч Алена Рыгораўна

15




Тарановіч Уладзіслаў Міхайлавіч

10 А

ДУА “Сярэдняя школа №1 г. Драгічына”

Клімчук Таццяна Міхайлаўна

15




Філатаў Сяргей

10 А

Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа №7 г. Баранавічы”

Навумчык Тамара Баляславаўна

15




Хвесік Таццяна Мікалаеўна

10 А

ДУА”Сярэдняя школа №2 г.Іванава”

Каранковіч Алена Мікалаеўна

15




Цяльпук Анастасія Паўлаўна

10

ДУА “Дварэцкая яслі-сад-сярэдняя школа”

Ляшчук Людміла Фёдараўна

15




Шастаковіч Мікіта Вячаслававіч

10 А

СШ 18 Пінск

Лапушка Таццяна Іванаўна

15




Шмыроў Дзмітрый Віктаравіч

10 А

СШ 18 Пінск

Лапушка Таццяна Іванаўна

15




Шыла Кацярына Уладзіміраўна

10 Б

Сярэдняя школа №2 г. Століна

Наскевіч Наталля Дзмітрыеўна

15



Афанасьеў Дзмітрый

Аляксандравіч



10

ДУА “Гарадзішчанская сярэдняя школа” Пінскага раёна

Федарашка Ганна Васільнўна

14




Барадзінчык Настасся Міхайлаўна

10


ДУА “Моладаўская сярэдняя школа” Іванаўскага раёна

Рамановіч Людміла Іванаўна


14




Бярозка Паліна Леанідаўна

10

ДУА “Дварэцкая яслі-сад-сярэдняя школа”

Ляшчук Людміла Фёдараўна

14




Вафек Дзіна Дзмітрыеўна

10 Б

ДУА “Сярэдняя школа № 32 г. Брэста”

Вашчынчук Ірына Сцяпанаўна

14




Вашкевіч Максім Аляксандравіч

10 Б

ДУА “СШ №3 г. Белаазерска”

Гмыр Таццяна Анатольеўна

14




Ветрава Ксенія Мікалаеўна

10 Б

ДУА «Гімназія №4 г. Брэста»

Сахарчук Таццяна Канстанцінаўна

14




Галуц Ульяна Андрэеўна

10

ДУА “Імянінская сярэдняя школа”

Салавейка Іна Анатольеўна

14




Герасімчук Аксана Васільеўна

10

ДУА “Сярэдняя школа г.п. Дамачава”

Грузінская Валянціна Рыгораўна

14




Грышалёва Лізавета Сяргееўна

10 Б

Маларыцкая раённая гімназія

Саўчук Алена Іванаўна

14




Гусева Настасся Сяргееўна

10

ДУА”ВПК Дзеткавіцкая д/с-СШ”

Шрамук Любоў Іванаўна

14




Дробат Кацярына Сяргееўна

10 Б

Сярэдняя школа № 16 г. Пінска

Саланевіч Надзея Паўлаўна

14




Дубік Ангеліна Сяргееўна

10 А

ДУА“Cярэдняя школа №15 г.Пінска”

Богдан Ульяна Канстанцінаўна

14




Дудзіч Марыя Міхайлаўна

10

ДУА “Імянінская сярэдняя школа”

Салавейка Іна Анатольеўна

14




Казун Надзея Васільеўна

10

ДУА “Дварэцкая яслі-сад-сярэдняя школа”

Ляшчук Людміла Фёдараўна

14




Калесніковіч Паліна Уладзіміраўна

10 Б


Сярэдняя школа № 16 г. Пінска


Саланевіч Надзея Паўлаўна


14




Кірэчка Тамара Мікалаеўна

10

Рамельская сярэдняя школа,

Столінскі раён



Вярэніч Алена Рыгораўна

14




Котава Валерыя Мікалаеўна

10 А

ДУА “Сярэдняя школа № 13 г.Брэста”

Багдановіч Людміла Мікалаеўна

14




Лаўрэнка Анастасія Сяргееўна

10 А

Сярэдняя школа № 16 г. Пінска

Саланевіч Надзея Паўлаўна

14




Марук Ангеліна Аляксандраўна

10

ДУА “Маларыцкая раённая гімназія”

Серада Алена Мікалаеўна

14




Мельнічук Лізавета Сяргееўна

10 Б

ДУА “СШ № 14 імя Я.М. Фаміна г. Брэста”

Жук Наталля Іванаўна

14




Мельянец Святлана Мікалаеўна

10 Б

Сярэдняя школа № 16 г. Пінска

Саланевіч Надзея Паўлаўна

14




Мікшут Максім Аляксандравіч

10 В

ДУА “Гімназія №1 г. Баранавічы”

Борздая Лілія Іванаўна

14




Мілеўская Аліна Уладзіміраўна

10 А

ДУА “Cярэдняя школа №15 г.Пінска”

Антаноўская Алена Пятроўна

14




Нагорны Ігар Аляксеевіч

10

ДУА “Дварэцкая яслі-сад-сярэдняя школа”

Ляшчук Людміла Фёдараўна

14




Паўлюкавец Ксенія Андрэеўна

10 Б

Сярэдняя школа № 16 г. Пінска

Саланевіч Надзея Паўлаўна

14




Прыгодзіч Ангеліна Сяргееўна

10 А

Сярэдняя школа № 16 г. Пінска

Саланевіч Надзея Паўлаўна

14




Пшык Кацярына Мікалаеўна

10

ДУА “Старасельская сярэдняя школа Жабінкоўскага раёна”

Маеўская Вольга Антонаўна

14




Радзівонаў Юрый Аляксандравіч

10

ДУА “Маларыцкая раённая гімназія”

Серада Алена Мікалаеўна

14




Растаргуеў Захар Дзмітрыевіч

10

ДУА “СШ в. Знаменка”

Растаргуева Валянціна Сцяпанаўна

14




Родзіч Юлія Алегаўна

10 А

Сярэдняя школа № 16 г. Пінска

Саланевіч Надзея Паўлаўна

14




Русавук Павел Міхайлавіч

10 Б

Маларыцкая раённая гімназія

Саўчук Алена Іванаўна

14




Сазончык Паліна Аляксандраўна

10 А

ДУА “Сярэдняя школа № 13 г. Баранавічы”

Тарасевіч Ала Іванаўна

14




Свідуновіч Аліна Юр’еўна

10 Б

Гіміназія, г.Пружаны

Ануфрыенка Валянціна Леанідаўна

14




Селяйковіч Дар'я Віктараўна

10 Б

СШ №1 г.Драгічына

Клімчук Тацьяна Міхайлаўна

14




Семянюк Таццяна Сяргееўна

10

ДУА “Сярэдняя школа №3 г. Жабінкі”

Галавейка Таццяна Мікалаеўна

14




Серада Дзмітрый Александравіч

10

ДУА “Маларыцкая раённая гімназія”

Серада Алена Мікалаеўна

14




Сідарук Анастасія Васільеўна

10 А

СШ №1 ЧБВА г.Пружаны

Жытко Канстанцін Іванавіч

14




Сумарэвіч Аляксей Міхайлавіч

10

ДУА “Дварэцкая яслі-сад-сярэдняя школа”

Ляшчук Людміла Фёдараўна

14




Швяцова Маргарыта Аляксандраўна

10

Сярэдняя школа № 16 г. Пінска


Саланевіч Надзея Паўлаўна


14




Якубчык Ганна Алегаўна

10 Б

Маларыцкая раённая гімназія

Саўчук Алена Іванаўна

14




Яноўская Анастасія Сяргееўна

10

Гімназія г. Камянца

Пакала Вольга Яўгенаўна

14




Ярмольчык Данііл Мікалаевіч

10

ДУА “Аснежыцкая сярэдняя школа” Пінскага раёна

Кудзіна Алена Уладзіміраўна


14




Бут-Гусаім Дар’я Мікалаеўна


10

ДУА “Гарадзішчанская сярэдняя школа” Пінскага раёна

Федарашка Ганна Васільеўна

14




Курыль Кацярына Пятроўна


10

ДУА “Гарадзішчанская сярэдняя школа” Пінскага раёна

Федарашка Ганна Васільеўна

14




Ярошка Крысціна Андрэеўна

10 А

Сярэдняя школа № 16 г. Пінска

Саланевіч Надзея Паўлаўна

14



Аўсянік Настасся Ігараўна

10

ДУА “Сярэдняя школа №4 г. Іванава”

Драчэнка І.І.

13




Багдановіч Яна Аляксандраўна

10 В

Гімназія №2 г. Пінска

Куратнік Наталля Іванаўна
  1   2   3   4   5   6


База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка