Н г. “Сучасныя рытмы” (кіраўнік гуртка Н. А. Касцецкая) – 2 гадзіны




Дата канвертавання04.04.2017
Памер26.61 Kb.
Аб’яднанні па інтарэсах

I паўгоддзе

2015 /2016 н.г.

  1. Сучасныя рытмы” (кіраўнік гуртка Н.А.Касцецкая) – 2 гадзіны (аўторак 08.00 – 09.00,пятніца 15.00 – 16.00)

  1. Алянцэвіч Максім – 1 клас

  2. Баркоўскі Дзяніс – 1 клас

  3. Бушмовіч Агнія – 1 клас

  4. Даўлевіч Ігар – 1 клас

  5. Жальветра Арцём – 1 клас

  6. Лакота Даніла – 1 клас

  7. Мігун Ганна – 1 клас

  8. Новікаў Аляксандр – 1 клас

  9. Новікаў Сяргей– 1 клас

  10. Якаўчык Інга – 1 клас

  11. Гурштыновіч Анастасія – 2 клас

  12. Даўлевіч Арцём – 2 клас

  13. Жальветра Аляксей – 2 клас

  14. Кашчыц Сняжана – 2 клас

  15. Лакота Мікіта – 3 клас




  1. Гуляем у футбол” III-V класы ( кіраўнік гуртка А.У.Хамюк) – 2 гадзіны ( панядзелак 15.00 – 16.00, субота 10.00 - 11.00)

  1. Зарэцкі Мікалай –3 клас

  2. Лакота Мікіта – 3 клас

  3. Харытонаў Аляксей – 3 клас

  4. Бушмовіч Эрыка– 4 клс

  5. Вінцаловіч Кірыл– 4 клас

  6. Гурштыновіч Аляксандр– 4 клас

  7. Жальветра Марк– 4 клас

  8. Палітаева Дар’я– 4 клас

  9. Вайцеховіч Кацярына– 5 клас

  10. Вінцаловіч Анастасія– 5 клас

  11. Даўлевіч Анастасія– 5 клас

  12. Мацкевіч Яна – 5 клас

  13. Міцкевіч Ангеліна – 5 клас

  14. Вінцаловіч Ганна – 6 клас

  15. Міцкевіч Віялета – 6 клас



  1. Гуляем у футбол” VI-IX класы ( кіраўнік гуртка А.У.Хамюк) - 2 гадзіны (субота 11.00 – 12.00; 13.00-14.00)

  1. Міхневіч Аляксей– 6 клас

  2. Сасноўскі Уладзімір– 6 клас

  3. Вінцаловіч Арцём– 7 клас

  4. Горгун Максім– 7 клас

  5. Ядзевіч Андрэй– 7 клас

  6. Шлемпа Іван– 7 клас

  7. Вінцаловіч Мікіта– 8 клас

  8. Ерэнкевіч Максім– 8 клас

  9. Паўлюковіч Дарыуш– 8 клас

  10. Барткевіч Дарыуш– 9 клас

  11. Вінцаловіч Сяргей В.– 9 клас

  12. Вінцаловіч Сяргей Ст.– 9 клас

  13. Дамбаровіч Кацярына– 9 клас

  14. Каўтун Мікалай– 9 клас

  15. Шлемпа Артур– 9 клас



  1. Тэатральнае майстэрства” (кіраўнік гуртка К.Г.Міцкевіч) - 2 гадзіны ( чацвер 08.00-09.00; пятніца 15.00 – 16.00)

  1. Гурштыновіч Аляксандр– 4 клас

  2. Вайцеховіч Кацярына– 5 клас

  3. Даўлевіч Анастасія– 5 клас

  4. Міцкевіч Ангеліна– 5 клас

  5. Вінцаловіч Ганна– 6 клас

  6. Міцкевіч Віялета– 6 клас

  7. Даўлевіч Анжэла– 7 клас

  8. Лісоўскі Арцём– 7 клас

  9. Ядзевіч Андрэй– 7 клас

  10. Янушкевіч Андрэй– 7 клас

  11. Вінцаловіч Сяргей Ст.– 9 клас

  12. Дамбаровіч Кацярына– 9 клас

  13. Даўлевіч Рэната – 9 клас

  14. Міцкевіч Дзіяна – 9 клас

  15. Шлемпа Артур – 9 клас



  1. Саломапляценне” (кіраўнік гуртка К.Г.Міцкевіч) – 2 гадзіны (субота 11.00 – 12.00; 12.00-13.00)

1. Вінцаловіч Ганна – 6 клас

2. Міцкевіч Віялета – 6 клас

3.Даўлевіч Анжэла – 7 клас

4. Міцкевіч Элеанора – 8 клас

5.Валатковіч Ганна – 9 клас

6.Даўлевіч Рэната – 9 клас

7.Міцкевіч Дзіяна – 9 клас

8.Міткевіч Карына – 9 клас



Ахоп спартыўнымі гурткамі: 31 вучань – 59,6%

Ахоп мастацкімі гурткамі: 33 вучні – 63,46%

Ахоп гурткамі ў суботу: 38 вучняў – 73%

Ахоп гурткамі: 52 вучані – 100%


База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка