План правядзення выхаваўчай работы ў шосты школьны дзень




Дата канвертавання04.03.2018
Памер42.41 Kb.
ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар ДУА “Гімназія

г.Дзяржынска”



(подпіс) Т. М. Давідовіч

“_25_” __11__ 2014г.




План

правядзення выхаваўчай работы ў шосты школьны дзень

29 лістапада 2014 года
Праектнае напаўненне: “Гімназія – наш шлях у будучыню!”


Мерыпрыемства

Час правядзення

Адказныя

Месца правядзення

Фізкультурна-аздараўленчая дзейнасць

Секцыя “Спартыўныя гульні” (настольны тэніс, стральба):

6а, 6б класы

6в, 6м класы

9а, 9б класы

9в, 9м класы

10.00-10.55

11.00-11.55

12.00-12.55

13.00-13.55


Хацкевіч І.С.



Малая спарт. зала, цір



Спартыўная секцыя па футболе

14.30-16.00

Гладкі А.А.

Стадыён

Інтэлектуальная дзейнасць

Факультатыўныя заняткі па матэматыцы

10.00-10.45

Сухнат Т.В.

Каб. №24

Факультатыўныя заняткі па кітайскай мове

10.00-13.15

Эмі (Фу) Сюесін

Каб. №28

Факультатыўныя заняткі па фізіцы

9.00-9.55

10.05-11.00



Доўнар М.Л.

Каб. №38

Факультатыўныя заняткі па рускай мове

10.00-10.45

Храловіч Т.І.

Каб. №11

Удзел гімназістаў у II этапе рэспубліканскай алімпіяды па беларускай мове, геаграфіі, астраноміі, грамадазнаўству, біялогіі

Пач.: 8.30

Намеснік дырэктара

па ВМР


Мігура Г.Я.

ДУА “Гімназія №1 г. Дзяржынска”

Музычна-эстэтычная дзейнасць

Факультатыўныя заняткі музычнага накірунку

Па графіку

Кіраўнікі студый

Згодна графіка

Аб’яднанне па інтарэсах “Чароўная палітра”

10.00-13.15

Сапунова І.В.

Каб. №34

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны журналіст”

11.15-12.00

Кандыбайла Г.М.

Каб. №п4

Аб’яднанне па інтарэсах “ФотаАРТ”

09.00-11.35

Пашкевіч Н.С.

Каб. №37

Аб’яднанне па інтарэсах “Школа талентаў”

11.00-11.45

Гал В.А.

Пакой для раб. з дзіцяч. аб’ядн.

Аб’яднанне па інтарэсах “Гімназічны тэатр”

11.30-15.15

Карвоўскі Ю.А.

Актавая зала

Аб’яднанне па інтарэсах “KAPUśNIACZEK”

09.15-11.45

Шчарбіна Б.У.



Каб. №42



Аб’яднанне па інтарэсах “Tęcza”

12.00-13.35


Дзень гімназіста

Пач.: 11.00

Намеснік дырэктара па ВР Новік А.А.

Зала сталовай

Канцэртная праграма вакальнай групы “Звездопад” (узорнай вакальнай студыі “Новыя імёны”)

Пач.: 12.30

Намеснік дырэктара па ВВР Асадчая І.І.

Актавая зала

Грамадска-карысная дзейнасць

Аб’яднанне па інтарэсах “Рукадзельніца”

09.00-10.35


Шпілеўская Ю.В.

Швейная майстэрня

Факультатыўныя заняткі “Асновы праф.арыентацыі”

10.00-10.45


Педагог-псіхолаг Кандыбайла Г.М.

Каб. № п 4

Турысцка-краязнаўчая дзейнасць

Аб’яднанне па інтарэсах “Велатурызм” (ЦТіК)

10.00-11.40

Коваль П.В.

Стадыён

Круглы стол з удзелам вучняў 4 “А” класа “Вядомае і невядомае” (да 90-годдзя часопіса “Вясёлка”)

Пач.: 10.00

Харлап А.М.,

Пятруцік Я.І.



Бібліятэка


Дзейнасць дзіцячых грамадскіх аб’яднанняў

Удзел акцябрат, піянераў і актывістаў ПА АА “БРСМ” у акцыі па збору макулатуры “Мая праца ўліваецца ў працу маёй краіны”

На працягу дня

Класныя кіраўнікі, магістры працы

Гімназія

Узаемадзеянне з соцыумам

Настаўніцка-бацькоўскі патруль

22.00-24.00

Камейша Т.І.

Навіцкая Р.А.



К-д “Эра”, гарадскі парк

СППС

Ралявая гульня з удзелам вучняў 7 “А” класа “Ведаць, каб жыць” (да Сусветнага дня прафілактыкі СНІДу (01.12))

Пач.: 10.00

Педагог сацыяльны

Фурса І.В.



Каб. № п2

Кансультацыі СППС


9.00-9.55

12.05-12.50

9.00-9.55


Педагог-псіхолаг Кандыбайла Г.М.

Педагог сацыяльны



Фурса І.В.

Каб. № п4

Намеснік дырэктара

па выхаваўчай рабоце (подпіс) А.А. Новік


База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка