План шостага школьнага дня




Дата канвертавання03.04.2017
Памер58.42 Kb.
ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар Дзяржаўнай

установы адукацыі

“Грыцкевіцкая сярэдняя школа”



М.С. Цыуля

2014 года


План шостага школьнага дня

Дата

Назва мерапрыемства

Удзельнікі

Адказныя

1-я чвэрць

06.09


Дзень здароўя, спорту і турызму “Спартыўнае свята, прысвечанае пачатку навучальнага года”
Прагулка ў асенні лес “Сам-насам з прыродай”
“Если с другом вышел в путь” гульня па правілах дарожнага руху
Гульня «Залацінкі мудрасці»

1-11 кл.

8 кл.
1-4 кл.

5-6 кл.


Паляшчук М.В.

Качановіч В.Л.


Заяц А.А.

Гаспадыніч А.У.



13.09

Дзень здароўя, спорту і турызму “Дзень бегуна”

Прызентцыя прысвечанная дню нараджэння БРПА “Виват пианерия”.

Гульня-віктарына “Азбука бяспекі”

Гадзінна развіцця “Дружба – это чудо”



2-11 кл.

5-8 кл.
1-4 кл.

5-7 кл


Паляшчук М.В.

Хвалько І.А.


Радаман Т.В.

Мянько Т.Г.



20.09

Віктарына “Гадзіна футбола”

Ігра-бяседа “В гостях у Майдадыра”

Урок-падарожжа “Сакрэты здароўя”

Акцыя “Мільён – Радзіме” (збор металалому)




1-11 кл.

1-4 кл.


5-7 кл.

8-11 кл.


Паляшчук М.В.

Галушка І.М.

Радаман А.С.

Класныя кіраўнікі



27.09

Гадзіна футболу. Меткі удар. Эстафеты

Спартландыя “Вясёлы агеньчык”

Лекцыя “Стрэсс у жыцці чалавека”

Акцыя “Мільён – Радзіме” (збор металалому)



1-11 кл.

1-4 кл.


5-7 кл.

8-11 кл.


Паляшчук М.В.

Гаўдур З.К.

Хвалько І.А.

Класныя кіраўнікі



04.10

Гульня “Што? Дзе? Калі?”

Конкурс малюнкаў “Залатая восень”

Канцэртна-віншавальная праграмма “Учитель! Перед именем твоим…”
Аперацыя “Чысты двор”, “Утульны клас”

Гульневая праграма “З рога ўсяго многа”




1-11 кл.

1-4 кл.


1-11 кл.

5-11 кл.


5-6 кл.

Паляшчук М.В.

Заяц А.А.

Мянько Т.Г.

Кл. кір. 5-11кл.

Гаспадыніч А.У.


11.10

Дзень здароўя, спорту і турызму “Вас выклікае “Спартладныя”

“Дзень бегуна”


Паштоўка “Матулі любімай”
І этап рэспубліканскай алімпіяды па беларускай мове і літаратуры



1-11 кл.

1-4 кл.
4-11 кл.

.


Паляшчук М.В.

Гаўдур З.К.


Мянько Т.Г., Гаспадыніч А.У., Гаўдур З.К.

18.10

Дзень эстафет

Круглы стол “Рыхтуемся да цэнтралізаванага тэсціравання”

Гутарка “Курэнне – звычка шкодная”

І этап рэспубліканскай алімпіяды па рускай мове і літаратуры

Спартландыя “Заалагічныя забегі”

Суботнік “Захаваем цяпло ў школе”




1-11 кл.

11 кл.


6-11кл.

4-11 кл.


1-4 кл.

1-11 кл.


Паляшчук М.В.

Драчэнка М.М.

Хвалько І.А.

Мазун І.І.

Гаўдур З.К.
Радаман Т.В.

Класныя кіраўнікі



25.10

Дзень здароўя, спорту і турызму “Осенні кросс”

Ітэлектуальная гульня “Шчаслівы выпадак”

Эстафета “Озорные мячики”

Дзелавая гульня “Бытавы і вулічны траўматызм”





1-11 кл.

5-7 кл.


1-4 кл.

8-11 кл


Паляшчук М.В.

Мянько Т.Г.

Галушка І.М.

Качановіч В.Л.




ІІ Чвэрць

08.11


Дзень здароўя, спорту і турызму “Гадзіна баскетбола”. Эстафеты

Падарожжа ў спартландыю

Інтэлектуальная гульня “Хлеб – жыцця ўсяго галава”

Аперацыя “Жыві кніга” (збор макулатуры)

Прафілактыка праванарушэнняў і зланчынстваў сярод непаўналетніх.


1-11 кл.
1-4 кл.

5-7 кл.


5-11 кл.

7-11 кл.


Паляшчук М.В.
Заяц А.А.

Гаспадыніч А.У.

Кл. кіраўнікі

Хвалько І.А., Цімашэнка Н.В.



15.11


Восеньскае мнагабор’е “Здароўе”

Гульня па творах Я. Коласа “Хто хоча стаць 10-бальнікам?”

Падарожжа па абрусе. Краіна Вітамінія


1-11 кл.

5-7 кл.


1-4 кл.

Паляшчук М.В.

Мянько Т.Г.

Радаман Т.В.


22.11


Дзень здароўя, спорту і турызму “Міні-баскетбол”

Прафарыентацыйная гульня “Я і свет прафесій”


Конкурс малюнкаў “Эканомія і я”

1-11 кл.

8-11 кл.
1-4 кл.



Паляшчук М.В.

Драчэнка М.М.


Гаўдур З.К.

29.11


Школа мяча.

Дзень баскетбола

Прафарыентацыйная гульня “Тры лёсы”

Спартыўная-ігравая праграмма “Алімпійскія гульні”



1-4 кл.

5-11 кл.


8-11 кл.

1-4 кл.


Паляшчук М.В.
Качановіч В.Л.

Галушка І.М.




06.12

Гадзіна футболу:

  • Конкурс малюнкаў на тэму “Гульня ў футбол”,

  • Гумарыстычныя конкурсы.

Конкурс малюнкаў “Узоры зімы”

Дыскусія “Сучасны свет і праблемы ВІЧ/СНІД”

Інтэлектуальная гульня “Калядны каляндар”


1-11 кл.

1-4 кл.


8-11 кл.

5-7 кл.


Паляшчук М.В.

Радаман Т.В.

Драчэнка М.М.

Гаспадыніч А.У.



13.12


Дзень здароўя, спорту і трузыму: “Трапны стралок”

Вандроўка па родным краі

Конкурс юных эрудытаў “Тры стыхіі”

Акцыя “Клопат” (дапамога ветэрану ВАВ Герман М.Я.)



1-11 кл.

5-7 кл.


1-4 кл.

8 кл.


Паляшчук М.В.

Мянько Т.Г.

Гаўдур З.К.

Качановіч В.Л.



20.12

Спартыўныя спаборніцтвы “Дзень гімнастыкі”
Майстрэня Дзеда Мароза


1-11 кл.

1-4 кл.


Паляшчук М.В.

Галушка І.М.



27.12

Дзень здароўя, спорту і турызму:

Гульня-віктарына “Сустракаем Новы год”

1-11 кл.

1-4 кл.



Паляшчук М.В.

Заяц А.А.




База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка