План выхаваўчай работы Роўбіцкага впк дзіцячы сад – бш пружанскага раёна на перыяд зімовых канікул




Дата канвертавання03.04.2017
Памер70.04 Kb.
ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар Роўбіцкага ВПК

дзіцячы сад – БШ Пружанскага раёна

_______________ А.М.Вакула



ПЛАН выхаваўчай работы Роўбіцкага ВПК дзіцячы сад – БШ Пружанскага раёна на перыяд зімовых канікул

у 2016/2017 навучальным годзе

Дзень тыдня

Час правядзення

Мерапрыемства

Удзельнікі

Месца правядзення

Адказны

Панядзелак

26.12.2016

11.00

Работы школы піянерскага актыву “Юны журналіст”

Актыў БРПА

Пакой дзіцячых аб’яднанняў

Папко Т.М.

з 11.00

Паход па месцах баявой славы “Чадзельскі дуб”

6 – 9 класы

6 – 9 класы

Бабрыцкі Д.А.

11.00

“Рыхтуемся да свята” творчая майстэрня

2 – 4 класы

Кабінет пачатковых класаў

Кл. кіраўнікі




Аўторак 27.12.2016

10.00-11.00

Занятак спартыўнай секцыі па валейболе


6 – 9 класы

Гінастычная зала

Чмак У.У.

11.00-12.00

Навагодняе свята для вучняў 2-4 класаў

2 – 4 класы

Першы паверх

Ціхановіч А.С.

Шастак У.Ф.



12.00-13.00

У гасцях у казкі “Три орешка для Золушки”

6 – 7 класы

Першы паверх

Баран Ж.П.

13.00-14.00

Пазнавальнае мерапрыемства “Рождественские посиделки”

8 – 9 класы

Кабінет прырода-знаўства

Баран Ж.П.




Серада 28.12.2016

10.00-11.00

Гадзіна цікавага і пазнавальнага “Незвычайнае-неверагоднае”

2 – 4 класы

Кабінет фізікі

Прыступчык Т.П.

11.00-12.00

Пазнаём свет вакол нас: займальныя доследы па фізіцы

6 – 7 класы

Кабінет фізікі

Прыступчык Т.П.

12.00-13.00

“Хто хоча стаць выдатнікам” інтэлектуальная гульня

8 – 9 класы

Кабінет фізікі

Прыступчык Т.П.

18.30

Навагодні вечар для вучняў 6-9 класаў

6 – 9 класы

Першы паверх

Папко І.М., Папко Т.М.




Чацвер 29.12.2016

11.00-12.00

Батлейка “Цар Ірад”

2 – 4,6 класы

Першы паверх

Шыпуль І.У.

12.00-13.00

Занятак гуртка “Моцныя, смелыя, спрытныя”

2 – 4 класы

Гімнастычная зала

Шастак У.Ф.

12.00-13.00

Музычная гульня “Угадай мелодыю”

6 – 7 класы

Першы паверх

Шыпуль І.У.

13.00

Стымулюючы занятак па беларускай мове

8 – 9 класы

Кабінет бел. мовы

Шыпуль І.У.




Пятніца 30.12.2016

11.00-12.00

Спартыўна-пазнавальная гульня “Джунглі клічуць”

2 – 4 класы

Гімнастычная зала

Ціхановіч А.С.

12.00-13.00

“Поле цудаў” – як святкавалі Новы год нашы продкі

6 – 7 класы

Кабінет гісторыі

Ціхановіч А.С.

13.00-14.00

Занятак спартыўнай секцыі па валейболе


6 – 9 класы

Гінастычная зала

Чмак У.У.

14.00-15.00

Віктарына “Усё пра Новы год”

8 – 9 класы

Першы паверх

Ціхановіч А.С.




Субота 31.12.2016

10.00-11.00

Гадзіна цікавых разважанняў “Вандроўка да Снежнай Каралевы”

2 – 4 класы

Першы паверх

Сухань С.В.

11.00-12.00

Гадзіна мастацкай працы “Навагодні сувенір”

6 – 7 класы

Кабінет гісторыі

Сухань С.В.

12.00-13.00

Стварэнне навагодніх прэзентацый “Тры белыя кані”

8 – 9 класы

Кабінет гісторыі

Сухань С.В.

з 9.00

Выстава “З Новым годам!”

2 – 9 класы

Бібліятэка

Шастак Н.Г.




Панядзелак 02.01.2017

11.00-12.00

Гадзіна цікавага і пазнавальнага “Хімія – гэта ...? Гэта вакол нас!”

2 – 4 класы

Кабінет хіміі

Папко І.М.

12.00-13.00

Пазнаём свет вакол нас: займальныя доследы па хіміі

6 – 7 класы

Кабінет хіміі

Папко І.М.

13.00-14.00

Хімічны квэст “Незвычайнае ў звычайным”

8 – 9 класы

Кабінет хіміі

Папко І.М.

18.30

Тэматычная дыскатэка “Жыць так здорава здарова”

6 – 9 класы

Першы паверх

Папко Т.М.,

Папко І.М.






Аўторак

03.01.2017

10.00-11.30

Прагляд і абмеркаванне фільма “Хлопчык у паласатай піжаме”

8 – 9 класы

Кабінет інфарматыкі

Рубель Т.М.

11.30-12.30

Занятак спартыўнай секцыі па валейболе


6 – 9 класы

Гінастычная зала

Чмак У.У.

11.30-13.30

У госці да казкі “Марозка”

2 – 4 класы

Кабінет пачатковых класаў

Рубель Т.М.

13.30-14.30

Інтэлектуальныя спаборніцтвы

6 – 7 класы

Кабінет матэматыкі

Рубель Т.М.




Серада

04.01.2017

11.00-12.00

Гульня “Поле цудаў” па тэме “Знатакі казак”

2 – 4 класы

Кабінет пачатковых класаў

Шастак У.Ф.

12.00-13.00

Творчая майстэрня “Клетачная мазаіка”

6 – 7 класы

Кабінет гісторыі

Шастак У.Ф.

13.00-14.00

Віктарына “Любителям словесности”

8 – 9 класы

Кабінет гісторыі

Шастак У.Ф.




Чацвер

05.01.2017

10.00-11.00

“Свята “Буквара” пазнавальна-забаўляльная праграма

2 – 4 класы

Кабінет пачатковых класаў

Ягавенка І.П.

11.00-12.00

Занятак гуртка “Моцныя, смелыя, спрытныя”

2 – 4 класы

Гімнастычная зала

Шастак У.Ф.

11.00-12.00

Паседжанне Клуба вясёлых і знаходлівых

6 – 7 класы

Кабінет гісторыі

Ягавенка І.П.

12.00-13.00

Гульня “Шчаслівы выпадак”

8 – 9 класы

Кабінет гісторыі

Ягавенка І.П.

з 12.00

Цімураўская акцыя “Міласэрнасць без межаў”

Атрад “Міласэрнсць”




Папко Т.М.




Пятніца

06.01.2017

10.00-11.00

Паэтычная гасцёўня “Свята святаў”

6 – 7 класы

Першы паверх

Папко Т.М.

11.00-12.00

Занятак спартыўнай секцыі па валейболе


6 – 9 класы

Гінастычная зала

Чмак У.У.

11.00-12.00

Караоке-клуб “Навагодняя мазаіка”

2 – 4 класы

Кабінет інфарматыкі

Папко Т.М.

12.00-13.00

Конкурсная праграма “Запрашаюць “Святкі”

8 – 9 класы

Першы паверх

Папко Т.М.







База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка