Расклад факультатыўных заняткаў




Дата канвертавання05.03.2017
Памер35.96 Kb.
Расклад факультатыўных заняткаў

ДУА “Вясейская СШ”на І паўгоддзе 2015/2016 н.г.



Дзень тыдня

Час

правя-


дзення

клас

Назва

факультатыва



настаўнік

кабінет

панядзелак

8.00-8.45

9

Еўразія –мацярык кантрастаў

Пабядзінскі А.П.

К-т гісторыі

8.00-8.45

11

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

Алешка З.К.

К-т 11 кл

8.00-8.45

8

Фізіка вакол нас

Шыловіч Т.В.

К-т інфарм.

8.00-8.45

8

Дзікая прырода

Пабядзінская Т.М.

К-т 8кл

8.00-8.45

7

Назірай і даследуй сам

Герасюк І.У.

К-т фізікі

13.00-13.45

3

Падарожжа ў краіну Займальнай матэматыкі

Верамейчык Н.М.

К-т 3 кл

13.00-13.45

4

Рашэнне тэкставых задач

Пенязь Т.У.

К-т 4 кл

15.10-15.55

9

Тэхнічная графіка

Безына В.А.

К-т 9 кл

аўторак

8.00-8.45

9

Секреты синтаксиса и пунктуации

Пенязь В.М.

К-т 9 кл




8.00-8.45

7

Падарожжа па геаграфічнай карце

Пабядзінскі А.П.

К-т 7 кл

8.00-8.45

11

Паўтараем матэматыку

Пенязь І.А.

К-т 11 кл

8.00-8.45

10

Рашэнне творчых задач

Шыловіч Т.В.

К-т інфармат.

8.00-8.45

6

Займальная інфарматыка

Карцель І.Г.

К-т інфарм.

8.00-8.45

9

Фізіялагічныя і гігеенічныя аспекты здароўя

Пабядзінская Т.М.

К-т 8 кл

11.45-12.30

1

Матэматычная вяселка

Мароз С.І.

К-т 1 кл

13.50-14.35

5

Гэты займальны старажытны свет

Сак Г.Ф.

К-т гісторыі

12.45-13.30

2

Рашэнне тэкставых задач

Гурыновіч Ю.А.

К-т 2 кл

14.55-15.40

11

Даследуючы гуманітарнае права

Безына В.А.

К-т 9 кл

серада

8.00-8.45

8

Цікаўным аб таямніцах рэчыва

Салановіч Ж.С.

К-т 8 кл




8.00-8.45

6

Вымяраць –значыць даведвацца

Герасюк І.У.

К-т фізікі

8.00-8.45

11

Паўтараючы фізіку,правяраю сябе

Шыловіч Т.В.

К-т інфарм.

12.45-13.30

1

Асновы моўнай культуры

Мароз С.І.

К-т 1 кл

14.55-15.40

11

Абагульняючы курс па гісторыі Беларусі

Безына В.А.

К-т 9 кл




14.55-15.40

9

Простыя рашэнні складаных задач

Герасюк І.У.

К-т фізікі

чацвер

8.00-8.45

7

Займальная інфарматыка

Карцель І.Г.

К-т інфарм.




8.00-8.45

5

Вакальны ансамбль

Паўлава Г.Д.

К-т ГПД

8.00-8.45

9

Складаны сказ без складанасці

Алешка З.К.

К-т 9 кл

12.45-13.30

1

Мая Айчына

Мароз С.І.

К-т 1 кл

12.45-13.30

3

Падарожжа ў свет казкі/Асновы моўнай культуры

Верамейчык Н.М.

К-т 3 кл

12.45-13.30

2

Тайна літар і гукаў

Гурыновіч Ю.А.

К-т 2 кл

12.45-13.30

4

Беларускае красамоўства

Пенязь Т.У.

к-т 4 кл

14.55-15.40

8

Асновы праваслаўнай культуры

Гушчын В.А.

К-т 8 кл

пятніца

8.00-8.45

9

Паўтараем матэматыку

Пенязь І.А.

К-т 9 кл




8.00-8.45

7

У краіне цудоўнай хіміі

Салановіч Ж.С.

К-т хіміі

8.00-8.45

6

Мая Радзіма -- Беларусь

С ак Г.Ф.

К-т 6 кл


База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка