Расклад платных адукацыйных паслуг у І – ІV класах на ІI паўгоддзе 2015/2016 нав г




Дата канвертавання05.03.2017
Памер128.54 Kb.

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар


дзяржаўнай установы адукацыі

“Гімназія г.Асіповічы"

__________ С.Ю.Мамсікава
Расклад платных адукацыйных паслуг

у І – ІV класах на ІI паўгоддзе 2015/2016 нав. г


П.І.І. па бацьку настаўніка

Клас

Назва курса

Час правядзення

Каб

дзень

час

Фадзеева А.Я.

1 “А”

Электронік

серада

11.40 – 12.15

203

Фадзеева А.Я.

1 “Б”

Электронік

серада

12.20 – 12.55

203

Фадзеева А.Я.

1 “В”

Электронік

серада

16.00 – 16.35

203

Ждановіч К.Г.

Тамашук А.А.



1 “А”

Чароўная скарбонка

Чароўная скарбонка



аўторак

аўторак


16.40 – 17.15

16.40 – 17.15



312

111


Турэц А.В.

Ждановіч К.Г.



1 “Б”

Чароўная скарбонка

Чароўная скарбонка



аўторак

аўторак


16.00 – 16.35

16.00 – 16.35



315

312


Тамашук А.А.

Турэц А.В.



1 “В”

Чароўная скарбонка

Чароўная скарбонка



панядзелак

панядзелак



16.00 – 16.35

16.00 – 16.35



112

315


Сашчэка В.М.

2 “А”

Занимательная грамматика

пятніца

12.10 – 12.55

319

Баравікова В.А.

2 “Б”

Занимательная грамматика

пятніца

12.10 – 12.55

218

Кузьміч Т.В.

2 “В”

Занимательная грамматика

панядзелак

12.10 – 12.55

320

Анопа С.С.

2 “Г”

Занимательная грамматика

чацвер

13.10 – 13.55

110

Цяслёнак Т.В.

Турэц А.В.



2 “А”

Чароўная скарбонка

Чароўная скарбонка



серада

серада


13.10 – 13.55

13.10 – 13.55



319

314


Логвін Р.Я.

Тамашук А.А.



2 “Б”

Чароўная скарбонка

Чароўная скарбонка



аўторак

аўторак


13.35 – 14.20

13.35 – 14.20



218

207


Крэпская Т.Л.

Ждановіч К.Г.



2 “В”

Чароўная скарбонка

Чароўная скарбонка



аўторак

аўторак


13.35 – 14.20

13.35 – 14.20



320

312


Тамашук А.А.

Цяслёнак Т.В.



2 “Г”

Чароўная скарбонка

Чароўная скарбонка



панядзелак

панядзелак



13.05 – 13.50

13.05 – 13.50



110

312


Данчанка Т.Ул.

3 “А”

Краіна родных слоў

аўторак

13.35 – 14.20

317

Альхімовіч В.П.

3 “Б”

Краіна родных слоў

пятніца

13.05 – 13.50

217

Ісай В.К.

3 “В”

Краіна родных слоў

панядзелак

13.05 – 13.50

316

Дамарацкая Л.Г.

4 “А”

Путешествие в страну грамматики

панядзелак

13.05 – 13.50

214

Харытонава М.А.

4 “Б”

Путешествие в страну грамматики

серада

13.05 – 13.50

212

Барысавец Л.Ул.

4 “В”

Путешествие в страну грамматики

пятница

13.05 – 13.50

215




ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар


дзяржаўнай установы адукацыі

“Гімназія г.Асіповічы"

__________ С.Ю.Мамсікава
Расклад факультатыўных заняткаў

у ІІІ – ІV класах на ІI паўгоддзе 2015/2016 нав. г

панядзелак




3 “А”

3 “Б”

3 “В”

4 “А”

4 “Б”

4 “В”

317

217

316

214

212

215

12.10 – 12.55

“Я, энергия и окружающая среда”

н-к: Данчанка Т.Ул.












Путешествие в мир сказки

н-к: Харытонава М.А.



Речевой этикет

н-к: Барысавец Л.Ул.



13.15 – 14.00

Речевой этикет

н-к: Данчанка Т.Ул.



Рашэнне тэкставых задач

н-к: Альхімовіч В.П.















аўторак

12.30 – 13.15








Путешествие в мир сказки

н-к: Дамарацкая Л.Г.









13.20 – 14.05
















“Язык родной, дружи со мной…”

н-к: Барысавец Л.Ул.



серада

12.10 – 12.55







“Я, энергия и окружающая среда”

н-к: Ісай В.К.












13.15 – 14.00




Речевой этикет

н-к: Альхімовіч В.П.






Рашэнне тэкставых задач

н-к: Дамарацкая Л.Г.









чацвер

12.10 – 12.55














Рашэнне тэкставых задач

н-к: Барысавец Л.Ул.



13.15 – 14.00

Рашэнне тэкставых задач

н-к: Данчанка Т.Ул.






Речевой этикет

н-к: Ісай В.К.




“Язык родной, дружи со мной…”

н-к: Дамарацкая Л.Г.



Рашэнне тэкставых задач

н-к: Харытонава М.А.






пятніца

12.10 – 12.55




“Я, энергия и окружающая среда”

н-к: Альхімовіч В.П.



Рашэнне тэкставых задач

н-к: Ісай В.К.












13.15 – 14.00













“Язык родной, дружи со мной…”

н-к: Харытонава М.А.







ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар


дзяржаўнай установы адукацыі

“Гімназія г.Асіповічы"

__________ С.Ю.Мамсікава
Расклад факультатыўных заняткаў

у ІІ класах на ІI паўгоддзе 2015/2016 нав. г




2 “А”

2 “Б”

2 “В”

2 “Г”

319

219

320

110

панядзелак


12.10 – 12.55

Уводзіны ў свет замежнай мовы

н-к: Турэц А.В ./ Цяслёнак Т.В.



Уводзіны ў свет замежнай мовы

н-к: Логвін Р.Я./ Тамашук А.А.









13.15 – 14.00













аўторак

12.35 – 13.20

Вучуся творча думаць

н-к: Сашчэка В.М.



Вучуся творча думаць

н-к: Баравікова В.А.



Вучуся творча думаць

н-к: Кузьміч Т.В.



Вучуся творча думаць

н-к: Анопа С.С.



13.25 – 14.10







Рытміка і танец

н-к: Сушчэнка Л.А.






серада


12.10 – 12.55

Рашэнне тэкставых задач

н-к: Сашчэка В.М.


Рашэнне тэкставых задач

н-к: Баравікова В.А.



Уводзіны ў свет замежнай мовы

н-к: Ждановіч К.Г ./ Крэпская Т.Л.






Рытміка і танец

н-к: Сушчэнка Л.А.



13.10 – 13.50










Рытміка і танец

н-к: Сушчэнка Л.А.



чацвер



12.10 – 12.55

“Язык родной, дружи со мной…”

н-к: Сашчэка В.М.



“Язык родной, дружи со мной…”

н-к: Баравікова В.А.



“Язык родной, дружи со мной…”

н-к: Кузьміч Т.В.



“Язык родной, дружи со мной…”

н-к: Анопа С.С..



пятніца


12.10 – 12.55





Рашэнне тэкставых задач

н-к: Кузьміч Т.В.

Уводзіны ў свет замежнай мовы

н-к: Цяслёнак Т.В./ Тамашук А.А.


13.15 – 14.00

Рытміка і танец

н-к: Сушчэнка Л.А.









Рашэнне тэкставых задач

н-к: Анопа С.С.






ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар


дзяржаўнай установы адукацыі

“Гімназія г.Асіповічы"

__________ С.Ю.Мамсікава
Расклад факультатыўных заняткаў

у І класах на ІI паўгоддзе 2015/2016 нав. г




1 “А”

1 “Б”

1 “В”

218

111

112

панядзелак

10.45 – 11.20









11.40 – 12.15

Вучуся тврча думаць

н-к: Астапоўская Г.І.






Вучуся творча думаць

н-к: Фадзеева А.Я.



16.00 – 16.35











16.40 – 17.15










аўторак

11.40 – 12.15









16.00 – 16.35

Рытміка і танец

н-к: Сушчэнка Л.А.









16.40 – 17.15



Рытміка і танец

н-к: Сушчэнка Л.А.






серада

10.45 – 11.20










11.40 – 12.15




Вучуся творча думаць

н-к: Петухова А.А.



Асновы моўнай культуры

н-к: Фадзеева А.Я.



16.40 – 17.15










чацвер

11.40 – 12.15

Развіцце творчых здольнасцей

н-к: Астапоўская Г.І.









пятніца

11.40 – 12.15




Мая Айчына

н-к: Петухова А.А.






16.00 – 16.35






Рытміка і танец

н-к: Сушчэнка Л.А.




База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка