Расклад уступных экзаменаў па спецыяльнасцях І напрамках




Дата канвертавання26.12.2016
Памер53.86 Kb.

РАСКЛАД

УСТУПНЫХ ЭКЗАМЕНАЎ

па спецыяльнасцях і напрамках

МАСТАЦКАГА факультэта



Месца правядзення ўступных экзаменаў:

Корпус № 1, Незалежнасці, 81






ВОЧНАЯ ДЗЕННАЯ ФОРМА АТРЫМАННЯ АДУКАЦЫІ
Дата
Гадзіны

Спецыяльнасць

ЖЫВАПІС

Напрамак

ЖЫВАПІС (СТАНКОВЫ)

Спецыяльнасць

ГРАФІКА

Спецыяльнасць

МАНУМЕНТАЛЬНА- ДЭКАРАТЫЎНАЕ МАСТАЦТВА

Напрамак

РОСПІС

Спецыяльнасць

МАСТАЦТВАЗНАЎСТВА

Напрамак

МАСТАЦТВАЗНАЎСТВА

(выяўленчае мастацтва)

15.07

9.00 – 12.20


МАЛЮНАК (галава натуршчыка)

ауд. 416, 417



МАЛЮНАК (галава натуршчыка), ауд. 304, 305

МАЛЮНАК (галава натуршчыка),

ауд. 502, 509





13.20 – 16.40

ЖЫВАПІС (нацюрморт)

ауд. 416, 417



ЖЫВАПІС (нацюрморт)

ауд. 304, 305



ЖЫВАПІС (нацюрморт),

ауд. 502, 509



16.07

9.00 – 12.20


МАЛЮНАК (галава натуршчыка)

ауд. 416, 417



МАЛЮНАК (галава натуршчыка), ауд. 304, 305

МАЛЮНАК (галава натуршчыка),

ауд. 502, 509






13.20 – 16.40

ЖЫВАПІС (нацюрморт)

ауд. 416, 417



ЖЫВАПІС (нацюрморт)

ауд. 304, 305



ЖЫВАПІС (нацюрморт),

ауд. 502, 509



17.07

9.00 – 12.20


МАЛЮНАК (галава натуршчыка)

ауд. 416, 417



МАЛЮНАК (галава натуршчыка), ауд. 304, 305

МАЛЮНАК (галава натуршчыка),

ауд. 502, 509






13.20 – 16.40

ЖЫВАПІС (нацюрморт)

ауд. 416, 417



ЖЫВАПІС (нацюрморт)

ауд. 304, 305



ЖЫВАПІС (нацюрморт),

ауд. 502, 509



18.07
















19.07

9.00 – 12.20


МАЛЮНАК (аголеная фігура),

ауд. 416, 417



МАЛЮНАК (аголеная фігура), ауд. 304, 305

МАЛЮНАК (аголеная фігура), ауд. 502, 509




13.20 – 16.40

ЖЫВАПІС (галава натуршчыка),

ауд. 416, 417



ЖЫВАПІС (галава натуршчыка)

ауд. 304, 305



ЖЫВАПІС (галава натуршчыка),

ауд. 502, 509



20.07

9.00 – 12.20


МАЛЮНАК (аголеная фігура),

ауд. 416, 417



МАЛЮНАК (аголеная фігура), ауд. 304, 305

МАЛЮНАК (аголеная фігура), ауд. 502, 509

РЭЦЭНЗІЯ НА ТВОР СТАНКОВАГА ЖЫВАПІСУ (пісьмова)

ауд.406


9.30

13.20 – 16.40

ЖЫВАПІС (галава натуршчыка),

ауд. 416, 417



ЖЫВАПІС (галава натуршчыка)

ауд. 304, 305



ЖЫВАПІС (галава натуршчыка),

ауд. 502, 509



21.07

9.00 – 12.20


МАЛЮНАК (аголеная фігура),

ауд. 416, 417



МАЛЮНАК (аголеная фігура), ауд. 304, 305

МАЛЮНАК (аголеная фігура), ауд. 502, 509




13.20 – 16.40

ЖЫВАПІС (галава натуршчыка),

ауд. 416, 417



ЖЫВАПІС (галава натуршчыка)

ауд. 304, 305



ЖЫВАПІС (галава натуршчыка),

ауд. 502, 509



22.07












ГІСТОРЫЯ ЗАМЕЖНАГА І БЕЛАРУСКАГА ВЫЯЎЛЕНЧАГА МАСТАЦТВА

(вусна)

ауд.406


9.30

23.07

9.00 – 15.00

КАМПАЗІЦЫЯ – 1

ауд. 416, 417



КАМПАЗІЦЫЯ – 1

ауд. 304, 305



КАМПАЗІЦЫЯ – 1

ауд. 502, 509






24.07

9.00 – 15.00

КАМПАЗІЦЫЯ – 2

ауд. 416, 417



КАМПАЗІЦЫЯ – 2

ауд. 304. 305



КАМПАЗІЦЫЯ – 2

ауд. 502, 509



КАЛЁКВІЎМ (субяседванне) ПА ПЫТАННЯХ МАСТАЦТВАЗНАЎСТВА І МАСТАЦКАЙ КРЫТЫКІ (вусна)

ауд.406


9.30


База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка