Удзельнікі завочнага індывідуальнага тура Беларускай студэнцкай юрыдычнай алімпіяды – 2008, рэкамендаваныя да удзелу у вочным адборачным туры




Дата канвертавання12.01.2018
Памер101.59 Kb.
УДЗЕЛЬНІКІ
завочнага індывідуальнага тура Беларускай студэнцкай юрыдычнай алімпіяды – 2008, рэкамендаваныя да удзелу у вочным адборачным туры







Прозвішча імя імя па бацьку

ВНУ

Курс

Колькасць балаў за завочны тур



Фісюк Аляксей Юр’евіч

БДЭУ

3

101



Раўзаў Васіль Мікалаевіч

БДУ

4

99



Лішанкова Таццяна Віктараўна

БДУ

3

97



Федарчук Леанід Уладзіміравіч

БДУ

2

94



Талашка Аксана Анатольеўна

БДЭУ

3

94



Пыж Вольга Валер’еўна

БДСГА

3

89



Платко Марына Паўлаўна

БДУ

3

89



Шапялевіч Максім Дзмітрыявіч

БДУ

3

88



Кучынская Вольга Мікалаеўна

БДЭУ

3

88



Сямашка Дзмітрый Уладзіміравіч

БДЭУ

4

88



Гарачова Анастасія Цімафееўна

ГрДУ

4

85



Іваноўскі Дзмітрый Аляксандравіч

БДЭУ

3

84



Нікіценка Вольга Генадзьеўна

Юрыдычны каледж БДУ

4-9

84



Корац Настасся Аляксандраўна

БДУ

2

83



Кандрацьева Таццяна Аляксандраўна

БДЭУ

3

83



Хасяневіч Алена Аляксандраўна

МІПСА

4

82



Гацук Алена Мiкалаеўна

БарДУ

3

81



Дземідовіч Ганна Іванаўна

БДУ

4

81



Мельнікава Настасся Сяргеяўна

БДУ

4

81



Ставер Сяргей Уладзіміравіч

БДЭУ

3

81



Талмачова Алеся Аляксандраўна

БарДУ

4

80



Васільева Юлія Уладзіміраўна

БДУ

2

80



Воўчак Ганна Уладзіміраўна

БДУ

5

80



Каліноўская Наталля Сяргееўна

БДЭУ

3

80



Стоцік Таццяна Аляксандраўна

БДЭУ

3

80



Сотарава Ніна Ігараўна

ГДУ

4

80



Лаеўская Таццяна Аляксандраўна

МІПСА

4

80



Кандратовіч Дзіана Іванаўна

БДУ

4

78



Андрэйчык Вольга Анатольеўна

ІКП

4

78



Карачэнка Андрэй Мікалаевіч

МаГУ

2

78



Мікалаева Юлія Міхайлаўна

БДСГА

2

77



Педо Кацярына Эдуардаўна

Юрыдычны каледж БДУ

4-9

77



Галубенка Ірына Альбертаўна

БДУ

5

76



Купрэйчык Ілона Сяргеяўна

БДУ

3

76



Лабаты Аляксандр Васільевіч

БДУ

2

76



Габец Наталля Сяргееўна

ГрДУ

4

76



Лапцёнак Марыя Пятроўна

МаГУ

2

76



Лаўрэнава Кацярына Міхайлаўна

МаГУ

3

76



Цевялёва Вікторыя Мікалаеўна

АК пры Прэзідэнце Рэспублікі Беларусь

2

75



Шпак Сяргей Валянцінавіч

ГДУ

3

75



Ярашук Ала Юр’еўна

ІКП

5

75



Чабатарэўская Алена Уладзіміраўна

МаГУ

5

75



Косцеж Аксана Генадзьеўна

БДСГА

2

74



Плешчанка Наталля Аляксееўна

ВДУ

4

74



Халянкоў Сяргей Алегавіч

ІКП

5

74



Князь Юлія Юр’еўна

БДЭУ

3

73



Кірэева Аляксандра Юр’еўна

МаГУ

3

73



Іўкіна Святлана Васільеўна

БДСГА

2

72



Чавус Вольга Эдуардаўна

БДУ

3

72



Папоў Яўген Міхайлавіч

ГДУ

3

72



Кляшчонак Андрэй Генадзьевіч

АК пры Прэзідэнце Рэспублікі Беларусь

4

71



Лагойская Анастасія Паўлаўна

БДСГА

2

71



Пыльская Вікторыя Валянцінаўна

БДСГА

2

71



Стасевіч Сяргей Васільевіч

БДСГА

3

71



Лебедзева Яна Аляксандраўна

МаГУ

3

71



Празецкая Таццяна Аляксандраўна

МІПСА

4

71



Цішчанка Юлія Анатольеўна

АК пры Прэзідэнце Рэспублікі Беларусь

3

70



Студзянкова Ганна Алегаўна

ВДУ

4

70



Кісялева Таццяна Маратаўна

Юрыдычны каледж БДУ

4-11

70



Шабаліна Наталля Яўгенаўна

Юрыдычны каледж БДУ

4-9

70


База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка