Урока № кабінета 1 1а багушэвіч А.І. У свеце прыгожага




Дата канвертавання27.01.2018
Памер161.14 Kb.
ЗАЦВЯРДЖАЮ
Дырэктар дзяржўнай

установы адукацыі

“Навучальна-педагагічны комплекс

Варнянскі яслі-сад-

сярэдня школа”

А.І. Юркойць



01.09.2017

Расклад факультатыўных заняткаў

1-4 класаў на 1 паўгоддзе 2017-2018 н.г

п/п



Клас

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка

Назва занятка

К-ць вучняў

Дзень

тыдня

урока

кабінета

1



Багушэвіч А.І.

У свеце прыгожага

7

аўторак

5

18

Творчыя майстэрні

3

серада

5

18

Фітадызайн

5

чацвер

4

18

Вытокі роднай мовы

6

чацвер

5

18




2



Мятлеўская А.І.

У свеце прыгожага

7

аўторак

5

17

Зялёныя школы/

Па прыступках правіл здаровага харчавання

3

серада

5

17

Вытокі роднай мовы

4

чацвер

4

17

Творчыя майстэрні

6

чацвер

5

17




3

2


Саковіч М.І.

Асновы моўнай культуры

4

аўторак

6

16

Лепка

5

серада

5

16

Кампазіцыя

7

чацвер

5

16




4



Лакевіч Т.С.

Я, энергія і навакольнае асяроддзе

6

аўторак

6

19

Путешествие в мир сказки

4

серада

6

19




5



Чайкіна Т.Д.

Я, энергія і навакольнае асяроддзе

6

аўторак

6

20

Лепка

7

серада

6

20




6




Багдановіч І.В.


АБЖ

12

панядзелак

5

2

Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі

4

чацвер

6

2

Путешествие в мир сказки

3

чацвер

6

2




7



Садоўская М.І.

АБЖ

14

панядзелак

5

1

Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі

5

аўторак

6

1

Путешествие в мир сказки

4

чацвер

6

1





ЗАЦВЯРДЖАЮ
Дырэктар дзяржўнай

установы адукацыі

“Навучальна-педагагічны комплекс

Варнянскі яслі-сад-

сярэдня школа”

А.І. Юркойць



01.09.2017
Расклад факультатыўных заняткаў

5-11 класаў на 1 паўгоддзе 2017-2018 н.г

п/п

Клас

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка

Назва занятка

К-ць

вучняў

Дзень

тыдня

урока

кабінета

1



Дзежыц В.Б.

Уводзіны ў інфарматыку

6

панядзелак

6




Свіркоўская С.З.

Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі

5

панядзелак

6




Лісоўская К.Р.

Пазнай свет

3

панядзелак

6




Глебік В.В.

Практыкум па чытанні

3

панядзелак

6







2



Глебік В.В.

Практыкум па чытанні

12

аўторак

6




Мядэйша А.А.

Мы- самі

5

панядзелак

6







3



Карчэўская В.У.

Практыкум па чытанні

3

серада

2




Булыга Я.Б.

Сакрэты словазмянення, слова і формаўтварэння

7

чацвер

7




Гродзь Л.А.

Ад старажытнасці да сярэдзіны 13 стагоддзя

3

чацвер

7







4



Булыга Я.Б.

Слова-радасць, слова-чары

6

панядзелак

5




Саленік У.В.

Падарожжы па геаграфічнай карце

6

серада

1







5



Сідарэнка А.І.

АБЖ

19

чацвер

7







6



Часнойць Ю.В.

Культура маўленчых зносін

6

панядзелак

5




Сідарэнка А.І.

АБЖ

16

аўторак

7







7



Свіркоўская С.З.

Геаметрыя: разнастайнасць ідэй і метадаў

8

серада

1




Карвецкі Д.В.

Культура маўленчых зносін

5

пятніца

7




Кулеш Ю.С.

От значения к написанию

4

аўторак

7




Сідарэнка А.І.

АБЖ

19

пятніца

7







8



Часнойць Ю.В.

Культура маўленчых зносін

3

аўторак

3




Павіраеў А.Б.

Фізіка вакол нас

4

аўторак

7




Навасельская А.Ч.

Дапытлівым пра таямніцы рэчываў

3

аўторак

7




Сідарэнка А.І.

АБЖ

16

панядзелак

7







9



Боўша В.А.

Падагульняючы факультатыўны курс па беларускай мове

16

панядзелак

1




Лісоўская К.Р.

Абагульняючыя факультатыўныя заняткі

4

субота

3




Павіраева П.І.

Алгебра вучыць разважаць

12

субота

1




Хвясечка Н.І.

Секреты синтаксиса и пунктуации

10

субота

2




Карчэўская В.У.

Камунікатыўная граматыка

7

субота

3




Сідарэнка А.І.

АБЖ

19

субота

4







10



Павіраева П.І.

Алгебра вучыць разважаць

8

чацвер

7




Місевіч В.І.

Падагульняльны факультатыўны курс па беларускай мове

5

пятніца

5




Хвясечка Н.І.

Секреты синтаксиса и пунктуации

4

субота

1




Сідарэнка А.І.

АБЖ

16

субота

2







11

10

Пятроўская А.А.

Падрыхтоўка вучняў да сямейнага жыцця

3

панядзелак

4




Чайкоўская А.В.

Гісторыя Беларусі ў імёнах і падзеях

17

субота

1




Кулеш Ю.С.

Культура речи

9

субота

2




Павіраева П.І.

Алгебра вучыць разважаць

13

субота

3







12

11

Боўша В.А.

Практыкум па пунктуацыі

8

субота

1





Гродзь Л.А.

Абагульняючы факультатыўны курс па гісторыі Беларусі (2г)


21



субота

2
3




Павіраева П.І.

Алгебра вучыць разважаць

10

субота

4









Саставіла намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце Н.У. Тамашэвіч


База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка