Яны працавалі ў нашай школе 1984 – 1986гг




старонка1/6
Дата канвертавання09.01.2017
Памер0.68 Mb.
  1   2   3   4   5   6
Яны працавалі ў нашай школе 1984 – 1986гг .

  1. Аляксеенка Мікалай Дзмітравіч, настаўнік рускай мовы і літаратуры;

  2. Макарэвіч Іван Мінавіч, настаўнік беларускай мовы і літаратуры;

  3. Макарэвіч Вольга Прохараўна, настаўнік беларускай мовы і літаратуры;

  4. Яцкавец Анатолій Трафімавіч, настаўнік фізікі;

  5. Хілько Ганна Кірылаўна, настаўнік матэматыкі;

  6. Аліфяровіч Вольга Мікалаеўна, настаўнік хіміі і біялогіі;

  7. Грыб Адам Сцяпанавіч, настаўнік гісторыі і геаграфіі;

  8. Грыб Яўгенія Якаўлеўна, настаўнік пачатковых класаў;

  9. Казловіч Ніна Іванаўна, настаўнік нямецкай мовы;

  10. Макарэвіч Тамара Трафімаўна, настаўнік пачатковых класаў;

  11. Макарэвіч Уладзімір Мікалаевіч, настаўнік пачатковых класаў;

  12. Яцкавец Вольга Міхайлаўна, выхавацель групы падоўжанага дня;

  13. Аліфяровіч Марыя Андрэеўна, настаўнік пачатковых класаў;

  14. Купрацэвіч Мікалай Васільевіч, настаўнік працоўнага навучання;

  15. Страх Сяргей Вакумавіч, настаўнік фізікі;

  16. Глушчэня Аляксандра Афанасьеўна, настаўнік рускай мовы і літаратуры



Яны працавалі ў нашай школе 1987г.

  1. Аляксеенка Мікалай Дзмітравіч, настаўнік рускай мовы і літаратуры;

  2. Макарэвіч Іван Мінавіч, настаўнік беларускай мовы і літаратуры;

  3. Макарэвіч Вольга Прохараўна, настаўнік беларускай мовы і літаратуры;

  4. Яцкавец Анатолій Трафімавіч, настаўнік фізікі;

  5. Хілько Ганна Кірылаўна, настаўнік матэматыкі;

  6. Аліфяровіч Вольга Мікалаеўна, настаўнік хіміі і біялогіі;

  7. Грыб Адам Сцяпанавіч, настаўнік гісторыі і геаграфіі;

  8. Грыб Яўгенія Якаўлеўна, настаўнік пачатковых класаў;

  9. Казловіч Ніна Іванаўна, настаўнік нямецкай мовы;

  10. Макарэвіч Тамара Трафімаўна, настаўнік пачатковых класаў;

  11. Макарэвіч Уладзімір Мікалаевіч, настаўнік пачатковых класаў;

  12. Яцкавец Вольга Міхайлаўна, выхавацель групы падоўжанага дня;

  13. Аліфяровіч Марыя Андрэеўна, настаўнік пачатковых класаў;

  14. Купрацэвіч Мікалай Васільевіч, настаўнік працоўнага навучання;

  15. Страх Сяргей Вакумавіч, настаўнік фізікі;

  16. Глушчэня Аляксандра Афанасьеўна, настаўнік пачатковых класаў;

  17. Рудая Ганна Рыгораўна, настаўнік пенія.



Яны працавалі ў нашай школе 1988г.

  1. Аляксеенка Мікалай Дзмітравіч, настаўнік рускай мовы і літаратуры;

  2. Макарэвіч Іван Мінавіч, настаўнік беларускай мовы і літаратуры;

  3. Макарэвіч Вольга Прохараўна, настаўнік беларускай мовы і літаратуры;

  4. Яцкавец Анатолій Трафімавіч, настаўнік фізікі;

  5. Хілько Ганна Кірылаўна, настаўнік матэматыкі;

  6. Аліфяровіч Вольга Мікалаеўна, настаўнік хіміі і біялогіі;

  7. Грыб Адам Сцяпанавіч, настаўнік гісторыі і геаграфіі;

  8. Грыб Яўгенія Якаўлеўна, настаўнік пачатковых класаў;

  9. Макарэвіч Тамара Трафімаўна, настаўнік пачатковых класаў;

  10. Макарэвіч Уладзімір Мікалаевіч, настаўнік пачатковых класаў;

  11. Яцкавец Вольга Міхайлаўна, выхавацель групы падоўжанага дня;

  12. Аліфяровіч Марыя Андрэеўна, настаўнік пачатковых класаў;

  13. Купрацэвіч Мікалай Васільевіч, настаўнік працоўнага навучання;

  14. Глушчэня Аляксандра Афанасьеўна, настаўнік пачатковых класаў;

  15. Рудая Ганна Ціханаўна, настаўнік пенія.

  16. Акунец Лілія Міхайлаўна, насатўнік нямецкай мовы.



Яны працавалі ў нашай школе 1989г.

  1. Аляксеенка Мікалай Дзмітравіч, настаўнік рускай мовы і літаратуры;

  2. Макарэвіч Іван Мінавіч, настаўнік беларускай мовы і літаратуры;

  3. Макарэвіч Вольга Прохараўна, настаўнік беларускай мовы і літаратуры;

  4. Яцкавец Анатолій Трафімавіч, настаўнік фізікі;

  5. Хілько Ганна Кірылаўна, настаўнік матэматыкі;

  6. Аліфяровіч Вольга Мікалаеўна, настаўнік хіміі і біялогіі;

  7. Грыб Адам Сцяпанавіч, настаўнік гісторыі і геаграфіі;

  8. Грыб Яўгенія Якаўлеўна, настаўнік пачатковых класаў;

  9. Макарэвіч Тамара Трафімаўна, настаўнік пачатковых класаў;

  10. Макарэвіч Уладзімір Мікалаевіч, настаўнік пачатковых класаў;

  11. Яцкавец Вольга Міхайлаўна, выхавацель групы падоўжанага дня;

  12. Аліфяровіч Марыя Андрэеўна, настаўнік пачатковых класаў;

  13. Купрацэвіч Мікалай Васільевіч, настаўнік працоўнага навучання;

  14. Акунец Лілія Міхайлаўна, насатўнік нямецкай мовы.

  15. Купрацэвіч Валянціна Мікалаеўна,настаўнік рускай мовы і літаратуры.

Яны працавалі ў нашай школе 1990 -1992г.

  1. Аляксеенка Мікалай Дзмітравіч,бібліятэкар;

  2. Макарэвіч Вольга Прохараўна, настаўнік беларускай мовы і літаратуры;

  3. Яцкавец Анатолій Трафімавіч, настаўнік фізікі;

  4. Хілько Ганна Кірылаўна, настаўнік матэматыкі;

  5. Аліфяровіч Вольга Мікалаеўна, настаўнік хіміі і біялогіі;

  6. Грыб Адам Сцяпанавіч, настаўнік гісторыі і геаграфіі;

  7. Грыб Яўгенія Якаўлеўна, настаўнік пачатковых класаў;

  8. Макарэвіч Тамара Трафімаўна, настаўнік пачатковых класаў;

  9. Макарэвіч Уладзімір Мікалаевіч, настаўнік пачатковых класаў;

  10. Аліфяровіч Марыя Андрэеўна, настаўнік пачатковых класаў;

  11. Купрацэвіч Мікалай Васільевіч, настаўнік працоўнага навучання;

  12. Акунец Лілія Міхайлаўна, настаўнік нямецкай мовы.

  13. Макарэвіч Анжэла Леанідаўна,старэйшая піянер-важатая

  14. Купрацэвіч Валянціна Мікалаеўна,настаўнік рускай мовы і літаратуры.

  15. Макарэвіч Ірына Іванаўна,выхавацель групы падоўжанага дня


Яны працавалі ў нашай школе 1993г.

  1. Аляксеенка Мікалай Дзмітравіч,бібліятэкар;;

  2. Макарэвіч Вольга Прохараўна, настаўнік беларускай мовы і літаратуры;

  3. Яцкавец Анатолій Трафімавіч, настаўнік фізікі;

  4. Хілько Ганна Кірылаўна, настаўнік матэматыкі;

  5. Аліфяровіч Вольга Мікалаеўна, настаўнік хіміі і біялогіі;

  6. Грыб Адам Сцяпанавіч, настаўнік гісторыі і геаграфіі;

  7. Боган Ірына Іванаўна, настаўнік пачатковых класаў;

  8. Макарэвіч Тамара Трафімаўна, настаўнік пачатковых класаў;

  9. Макарэвіч Уладзімір Мікалаевіч, настаўнік пачатковых класаў;

  10. Аліфяровіч Марыя Андрэеўна, настаўнік пачатковых класаў;

  11. Лясько Генадзь Пятровіч, настаўнік працоўнага навучання.

  12. Макарэвіч Таццяна Дзмітрыеўна,старэйшая піянер-важатая

  13. Купрацэвіч Валянціна Мікалаеўна,настаўнік рускай мовы і літаратуры.

  14. Маскальчук Віктар Уладзіміравіч,настаўнік фізічнага

Выхавання

15. Яцкавец Вольга Міхайлаўна,.выхавацель групы падоўжанага дня

16. Кудрэвіч Уладзімір Уладзіміравіч,настаўнік пенія.

17. Мышкавец Людміла Сяменаўна,выхавацель групы падоўжанага дня.



Яны працавалі ў нашай школе 1994-1995г.

  1. Макарэвіч Вольга Прохараўна, настаўнік беларускай мовы і літаратуры;

  2. Яцкавец Анатолій Трафімавіч, настаўнік фізікі.інфарматыкі;

  3. Хілько Ганна Кірылаўна, настаўнік матэматыкі;

  4. Аліфяровіч Вольга Мікалаеўна, настаўнік хіміі і біялогіі;

  5. Кавалевіч Іван Міхайлавіч, настаўнік гісторыі і геаграфіі;

  6. Боган Ірына Іванаўна, настаўнік пачатковых класаў;

  7. Макарэвіч Тамара Трафімаўна, настаўнік пачатковых класаў;

  8. Макарэвіч Уладзімір Мікалаевіч, настаўнік фізічнага выхавання;

  9. класаў;

  10. Лясько Генадзь Пятровіч, настаўнік працоўнага навучання.

  11. Макарэвіч Таццяна Дзмітрыеўна,старэйшая піянер-важатая

  12. Купрацэвіч Валянціна Мікалаеўна,настаўнік рускай мовы і літаратуры.

13. Яцкавец Вольга Міхайлаўна,.выхавацель групы падоўжанага дня

14. Кудрэвіч Уладзімір Уладзіміравіч,настаўнік пенія.

15 Мышкавец Людміла Сяменаўна,выхавацель групы падоўжанага дня.

16. Курленка Ірына Аляксандраўна,настаўнік рускай мовы і літаратуры.

17. Козел Аксана Юр’еўна, настаўнік беларускай мовы і літаратуры.

18. Саскевіч Іван Васільевіч, настаўнік фізічнага выхавання




Яны працавалі ў нашай школе 1994-1995г.

  1. Макарэвіч Вольга Прохараўна, настаўнік беларускай мовы і літаратуры;

  2. Яцкавец Анатолій Трафімавіч, настаўнік фізікі.інфарматыкі;

  3. Хілько Ганна Кірылаўна, настаўнік матэматыкі;

  4. Аліфяровіч Вольга Мікалаеўна, настаўнік хіміі і біялогіі;

  5. Кавалевіч Іван Міхайлавіч, настаўнік гісторыі і геаграфіі;

  6. Боган Ірына Іванаўна, настаўнік пачатковых класаў;

  7. Макарэвіч Тамара Трафімаўна, настаўнік пачатковых класаў;

  8. Макарэвіч Уладзімір Мікалаевіч, настаўнік фізічнага выхавання;

  9. класаў;

  10. Лясько Генадзь Пятровіч, настаўнік працоўнага навучання

  11. Макарэвіч Таццяна Дзмітрыеўна,старэйшая піянер-важатая

  12. Купрацэвіч Валянціна Мікалаеўна,настаўнік рускай мовы і літаратуры.

13.Яцкавец Вольга Міхайлаўна,.выхавацель групы падоўжанага дня

14.Кудрэвіч Уладзімір Уладзіміравіч,настаўнік пенія.

15Мышкавец Людміла Сяменаўна,выхавацель групы падоўжанага дня.

16.Курленка Ірына Аляксандраўна,настаўнік рускай мовы і літаратуры.

17.Козел Аксана Юр’еўна,настаўнік беларускай мовы і літаратуры.

18.Саскевіч Іван Васільевіч,настаўнік фізічнай культуры


Яны працавалі ў нашай школе 1995-1996г.

  1. Макарэвіч Вольга Прохараўна, настаўнік беларускай мовы і літаратуры;

  2. Яцкавец Анатолій Трафімавіч, настаўнік фізікі.інфарматыкі;

  3. Хілько Ганна Кірылаўна, настаўнік матэматыкі;

  4. Аліфяровіч Вольга Мікалаеўна, настаўнік хіміі і біялогіі;

  5. Кавалевіч Іван Міхайлавіч, настаўнік гісторыі і геаграфіі;

  6. Макарэвіч Тамара Трафімаўна, настаўнік пачатковых класаў;

  7. Макарэвіч Уладзімір Мікалаевіч, настаўнік фізічнага выхавання;

  8. Купрацэвіч Барыс Пятровіч, настаўнік працоўнага навучання

  9. Купрацэвіч Валянціна Мікалаеўна, настаўнік рускай мовы і літаратуры.

  10. Яцкавец Вольга Міхайлаўна, выхавацель групы падоўжанага дня.

  11. Акунец Марыя Якаўлеўна, педагог – арганізатар;

  12. Мазгоў Уладзімір Анатольевіч, настаўнік фізічнага выхавання;

  13. Мышкавец Людміла Сяменаўна, настаўнік пачатковых класаў.

  14. Аліфяровіч Марыя Андрэеўна, настаўнік пачатковых класаў.



Яны працавалі ў нашай школе 1997г.

  1. Макарэвіч Вольга Прохараўна, настаўнік беларускай мовы і літаратуры;

  2. Яцкавец Анатолій Трафімавіч, настаўнік фізікі.інфарматыкі;

  3. Хілько Ганна Кірылаўна, настаўнік матэматыкі;

  4. Аліфяровіч Вольга Мікалаеўна, настаўнік хіміі і біялогіі;

  5. Кавалевіч Іван Міхайлавіч, настаўнік гісторыі і геаграфіі;

  6. Макарэвіч Тамара Трафімаўна, настаўнік пачатковых класаў;

  7. Макарэвіч Уладзімір Мікалаевіч, настаўнік фізічнага выхавання;

  8. Купрацэвіч Барыс Пятровіч, настаўнік працоўнага навучання

  9. Купрацэвіч Валянціна Мікалаеўна, настаўнік рускай мовы і літаратуры.

  10. Яцкавец Вольга Міхайлаўна, выхавацель групы падоўжанага дня.

  11. Мазгоў Уладзімір Анатольевіч, настаўнік фізічнага выхавання;

  12. Мышкавец Людміла Сяменаўна, настаўнік пачатковых класаў.

  13. Аліфяровіч Марыя Андрэеўна, настаўнік пачатковых класаў.

  14. Баравая Галіна Міхайлаўна, настаўнік нямецкай мовы;

  15. Коўкрак Наталля Ільінічна, настаўнік беларускай мовы і літаратуры;

  16. Друк Святлана Віктараўна, педагог – арганізатар;

  17. Макарэвіч Дзіяна Федараўна, настаўнік пачатковых класаў;

  18. Аліфяровіч Святлана Уладзіміраўна, выхавацель ГПД.

Яны працавалі ў нашай школе 1998г.

  1. Макарэвіч Вольга Прохараўна, настаўнік беларускай мовы і літаратуры;

  2. Яцкавец Анатолій Трафімавіч, настаўнік фізікі.інфарматыкі;

  3. Хілько Ганна Кірылаўна, настаўнік матэматыкі;

  4. Осіпава Алена Міхайлаўна, настаўнік матэматыкі;

  5. Аліфяровіч Вольга Мікалаеўна, настаўнік хіміі і біялогіі;

  6. Кавалевіч Іван Міхайлавіч, настаўнік гісторыі і геаграфіі;

  7. Макарэвіч Уладзімір Мікалаевіч, настаўнік фізічнага выхавання;

  8. Купрацэвіч Барыс Пятровіч, настаўнік працоўнага навучання

  9. Купрацэвіч Валянціна Мікалаеўна, настаўнік рускай мовы і літаратуры.

  10. Яцкавец Вольга Міхайлаўна, выхавацель групы падоўжанага дня.

  11. Мазгоў Уладзімір Анатольевіч, настаўнік фізічнага выхавання;

  12. Мышкавец Людміла Сяменаўна, настаўнік пачатковых класаў.

  13. Баравая Галіна Міхайлаўна, настаўнік нямецкай мовы;

  14. Коўкрак Наталля Ільінічна, настаўнік беларускай мовы і літаратуры;

  15. Друк Святлана Віктараўна, настаўнік пачатковых класаў;

  16. Макарэвіч Дзіяна Федараўна, настаўнік пачатковых класаў;

  17. Аліфяровіч Святлана Уладзіміраўна, выхавацель ГПД;

  18. Боган Ірына Іванаўна, настаўнік пачатковых класаў;

  19. Акунец Марыя Якаўлеўна, педагог – арганізатар.


Яны працавалі ў нашай школе 1999-2000г.

  1. Макарэвіч Вольга Прохараўна, настаўнік беларускай мовы і літаратуры;

  2. Яцкавец Анатолій Трафімавіч, настаўнік фізікі.інфарматыкі;

  3. Хілько Ганна Кірылаўна, настаўнік матэматыкі;

  4. Осіпава Алена Міхайлаўна, настаўнік матэматыкі;

  5. Аліфяровіч Вольга Мікалаеўна, настаўнік хіміі і біялогіі;

  6. Кавалевіч Іван Міхайлавіч, настаўнік гісторыі і геаграфіі;

  7. Макарэвіч Уладзімір Мікалаевіч, настаўнік фізічнага выхавання;

  8. Купрацэвіч Барыс Пятровіч, настаўнік працоўнага навучання

  9. Купрацэвіч Валянціна Мікалаеўна, настаўнік рускай мовы і літаратуры.

  10. Яцкавец Вольга Міхайлаўна, выхавацель групы падоўжанага дня.

  11. Мазгоў Уладзімір Анатольевіч, настаўнік фізічнага выхавання;

  12. Мышкавец Людміла Сяменаўна, настаўнік пачатковых класаў.

  13. Верас Людміла Іванаўна, настаўнік нямецкай мовы;

  14. Коўкрак Наталля Ільінічна, настаўнік беларускай мовы і літаратуры;

  15. Друк Святлана Віктараўна, настаўнік пачатковых класаў;

  16. Макарэвіч Дзіяна Федараўна, настаўнік пачатковых класаў;

  17. Аліфяровіч Святлана Уладзіміраўна, выхавацель ГПД;

  18. Боган Ірына Іванаўна, настаўнік пачатковых класаў;

  19. Акунец Марыя Якаўлеўна, педагог – арганізатар;

  20. Козел Аксана Васільеўна, насатўнік беларускай мовы і літаратуры;

Яны працавалі ў нашай школе 2001-2002г.

  1. Макарэвіч Вольга Прохараўна, настаўнік беларускай мовы і літаратуры;

  2. Яцкавец Анатолій Трафімавіч, настаўнік фізікі.інфарматыкі;

  3. Турко Сяргей Аляксандравіч, настаўнік матэматыкі;

  4. Осіпава Алена Міхайлаўна, настаўнік матэматыкі;

  5. Аліфяровіч Вольга Мікалаеўна, настаўнік хіміі і біялогіі;

  6. Лясько Леанід Іванавіч, настаўнік гісторыі і геаграфіі;

  7. Купрацэвіч Барыс Пятровіч, настаўнік працоўнага навучання

  8. Купрацэвіч Валянціна Мікалаеўна, настаўнік рускай мовы і літаратуры.

  9. Яцкавец Вольга Міхайлаўна, выхавацель групы падоўжанага дня.

  10. Мазгоў Уладзімір Анатольевіч, настаўнік фізічнага выхавання;

  11. Мышкавец Людміла Сяменаўна, настаўнік пачатковых класаў.

  12. Верас Людміла Іванаўна, настаўнік нямецкай мовы;

  13. Коўкрак Наталля Ільінічна, настаўнік беларускай мовы і літаратуры;

  14. Друк Святлана Віктараўна, настаўнік пачатковых класаў;

  15. Макарэвіч Дзіяна Федараўна, настаўнік пачатковых класаў;

  16. Аліфяровіч Святлана Уладзіміраўна, выхавацель ГПД;

  17. Боган Ірына Іванаўна, настаўнік пачатковых класаў;

  18. Акунец Марыя Якаўлеўна, педагог – арганізатар;

  19. Козел Аксана Васільеўна, насатўнік беларускай мовы і літаратуры;



Яны працавалі ў нашай школе 2003г.

  1. Макарэвіч Вольга Прохараўна, настаўнік беларускай мовы і літаратуры;

  2. Яцкавец Анатолій Трафімавіч, настаўнік фізікі.інфарматыкі;

  3. Акунец Вольга Мікалаеўна, настаўнік хіміі і біялогіі;

  4. Лясько Леанід Іванавіч, настаўнік гісторыі і геаграфіі;

  5. Купрацэвіч Барыс Пятровіч, настаўнік працоўнага навучання

  6. Лясько Людміла Адамаўна, настаўнік рускай мовы і літаратуры.

  7. Глоўка Лілія Васільеўна, настаўнік рускай мовы і літаратуры.

  8. Яцкавец Вольга Міхайлаўна, выхавацель групы падоўжанага дня.

  9. Савасценя Анатолій Іларыёнавіч, настаўнік фізічнага выхавання;

  10. Мышкавец Людміла Сяменаўна, настаўнік пачатковых класаў.

  11. Верас Людміла Іванаўна, настаўнік нямецкай мовы.

  12. Аліфяровіч Алена Мікалаеўна, настаўнік пачатковых класаў.

  13. Аліфяровіч Святлана Уладзіміраўна, выхавацель ГПД.

  14. Боган Ірына Іванаўна, настаўнік пачатковых класаў.

  15. Акунец Марыя Якаўлеўна, педагог – арганізатар.

  16. Санец Віктар Віктаравіч, настаўнік гісторыі і геаграфіі.



Яны працавалі ў нашай школе 2004г.

  1. Яцкавец Анатолій Трафімавіч, настаўнік фізікі.інфарматыкі;

  2. Акунец Вольга Мікалаеўна, настаўнік хіміі і біялогіі;

  3. Лясько Леанід Іванавіч, настаўнік гісторыі і геаграфіі;

  4. Купрацэвіч Барыс Пятровіч, настаўнік працоўнага навучання

  5. Лясько Людміла Адамаўна, настаўнік рускай мовы і літаратуры.

  6. Глоўка Лілія Васільеўна, настаўнік рускай мовы і літаратуры.

  7. Яцкавец Вольга Міхайлаўна, выхавацель групы падоўжанага дня.

  8. Савасценя Анатолій Іларыёнавіч, настаўнік фізічнага выхавання;

  9. Мышкавец Людміла Сяменаўна, нам.дырэктара па ВВР.

  10. Мышкавец Ірына Мікалаеўна, настаўнік пачатковых класаў.

  11. Рагалевіч Ліна Адамаўна, настаўнік матэматыкі.

  12. Аліфяровіч Алена Мікалаеўна, настаўнік пачатковых класаў.

  13. Аліфяровіч Святлана Уладзіміраўна, выхавацель ГПД.

  14. Боган Ірына Іванаўна, настаўнік пачатковых класаў.

  15. Акунец Марыя Якаўлеўна, педагог – арганізатар.

  16. Санец Віктар Віктаравіч, настаўнік гісторыі і геаграфіі.

  17. Друк Святлана Віктараўна, настаўнік пачатковых класаў.

Яны працавалі ў нашай школе 2005г.

  1. Яцкавец Анатолій Трафімавіч, настаўнік фізікі.інфарматыкі;

  2. Акунец Вольга Мікалаеўна, настаўнік хіміі і біялогіі;

  3. Купрацэвіч Барыс Пятровіч, настаўнік працоўнага навучання

  4. Лясько Людміла Адамаўна, настаўнік рускай мовы і літаратуры.

  5. Глоўка Лілія Васільеўна, настаўнік рускай мовы і літаратуры.

  6. Савасценя Анатолій Іларыёнавіч, настаўнік фізічнага выхавання;

  7. Мышкавец Людміла Сяменаўна, нам.дырэктара па ВВР.

  8. Мышкавец Ірына Мікалаеўна, настаўнік пачатковых класаў.

  9. Рагалевіч Ліна Адамаўна, настаўнік матэматыкі.

  10. Аліфяровіч Алена Мікалаеўна, настаўнік пачатковых класаў.

  11. Аліфяровіч Святлана Уладзіміраўна, выхавацель ГПД.

  12. Боган Ірына Іванаўна, настаўнік пачатковых класаў.

  13. Акунец Марыя Якаўлеўна, педагог – арганізатар.

  14. Санец Віктар Віктаравіч, настаўнік гісторыі і геаграфіі.

  15. Друк Святлана Віктараўна, настаўнік пачатковых класаў.

  16. Ярмоліч Таццяна Васільеўна, настаўнік нямецкай мовы.

  17. Радзівонава Вольга Юр’еўна, выхавацель дзіцячага сада.


Яны працавалі ў нашай школе 2006г.

  1. Акунец Вольга Мікалаеўна, настаўнік хіміі і біялогіі;

  2. Купрацэвіч Барыс Пятровіч, настаўнік працоўнага навучання

  3. Матчэня Алена Мікалаеўна, настаўнік рускай мовы і літаратуры.

  4. Мазгоў Уладзімір Анатольевіч, настаўнік фізічнага выхавання;

  5. Санец Людміла Сяменаўна, нам.дырэктара па ВВР.

  6. Мышкавец Ірына Мікалаеўна, настаўнік пачатковых класаў.

  7. Рагалевіч Ліна Адамаўна, настаўнік матэматыкі.

  8. Аліфяровіч Алена Мікалаеўна, настаўнік пачатковых класаў.

  9. Аліфяровіч Святлана Уладзіміраўна, выхавацель ГПД.

  10. Боган Ірына Іванаўна, дырэктар.

  11. Акунец Марыя Якаўлеўна, педагог – арганізатар.

  12. Санец Віктар Віктаравіч, настаўнік гісторыі і геаграфіі.

  13. Друк Святлана Віктараўна, настаўнік пачатковых класаў.

  14. Ярмоліч Таццяна Васільеўна, настаўнік нямецкай мовы.

  15. Конан Ірына Мікалаеўна, настаўнік беларускай мовы і літаратуры.

  16. Маркевіч Наталля Аляксандраўна, настаўнік пачатковых класаў.

  17. Савасценя Анатолій Іларыёнавіч, настаўнік працоўнага навучання.

  18. Радзівонава Вольга Юр’еўна, выхавацель дзіцячага сада.

Яны працавалі ў нашай школе 2007г.

  1. Акунец Вольга Мікалаеўна, настаўнік хіміі і біялогіі;

  2. Купрацэвіч Барыс Пятровіч, настаўнік працоўнага навучання

  3. Глоўка Лілія Васільеўна, настаўнік рускай мовы і літаратуры.

  4. Мазгоў Уладзімір Анатольевіч, настаўнік фізічнага выхавання;

  5. Санец Людміла Сяменаўна, нам.дырэктара па ВВР.

  6. Мышкавец Ірына Мікалаеўна, настаўнік пачатковых класаў.

  7. Курбан Таццяна Паўлаўна, настаўнік матэматыкі.

  8. Аліфяровіч Алена Мікалаеўна, настаўнік пачатковых класаў.

  9. Аліфяровіч Святлана Уладзіміраўна, выхавацель ГПД.

  10. Боган Ірына Іванаўна, дырэктар.

  11. Акунец Марыя Якаўлеўна, педагог – арганізатар.

  12. Санец Віктар Віктаравіч, настаўнік гісторыі і геаграфіі.

  13. Друк Святлана Віктараўна, настаўнік пачатковых класаў.

  14. Ярмоліч Таццяна Васільеўна, настаўнік нямецкай мовы.

  15. Конан Ірына Мікалаеўна, настаўнік беларускай мовы і літаратуры.

  16. Маркевіч Наталля Аляксандраўна, настаўнік пачатковых класаў.

  17. Савасценя Анатолій Іларыёнавіч, настаўнік працоўнага навучання.

  18. Купрацэвіч Ірына Адамаўна, выхавацель дзіцячага сада.

  19. Брэзіна Вольга Аляксандраўна, настаўнік пачатковых класаў.



Яны працавалі ў нашай школе 2008г.

  1. Купрацэвіч Барыс Пятровіч, настаўнік працоўнага навучання

  2. Глоўка Лілія Васільеўна, настаўнік рускай мовы і літаратуры.

  3. Крывальцэвіч Алег Уладзіміравіч, настаўнік фізічнага выхавання;

  4. Мышкавец Ірына Мікалаеўна, настаўнік пачатковых класаў.

  5. Курбан Таццяна Паўлаўна, настаўнік матэматыкі.

  6. Аліфяровіч Алена Мікалаеўна, настаўнік пачатковых класаў.

  7. Аліфяровіч Святлана Уладзіміраўна, выхавацель ГПД.

  8. Боган Ірына Іванаўна, дырэктар.

  9. Акунец Марыя Якаўлеўна, педагог – арганізатар.

  10. Санец Віктар Віктаравіч, настаўнік гісторыі і геаграфіі.

  11. Конан Ірына Мікалаеўна, настаўнік беларускай мовы і літаратуры.

  12. Маркевіч Наталля Аляксандраўна, настаўнік пачатковых класаў.

  13. Савасценя Анатолій Іларыёнавіч, настаўнік працоўнага навучання.

  14. Жукоўская Ала Мікалаеўна, выхавацель дзіцячага сада.

  15. Брэзіна Вольга Аляксандраўна, настаўнік пачатковых класаў.
  1   2   3   4   5   6


База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка