Аргумент” (Акадэмія Міністэрства ўнутраных спраў Рэспублікі Беларусь)




Дата канвертавання19.01.2018
Памер38.58 Kb.
Каманды - ўдзельніцы вочнага тура Беларускай юрыдычнай студэнцкай алімпіяды-2011

Аргумент” (Акадэмія Міністэрства ўнутраных спраў Рэспублікі Беларусь):

Барысава Жанна Андрэеўна - капітан;

Бондар Іна Віктараўна;

Шчэрба Сяргей Мікалаевіч;

Тарасевіч Аляксандр Віктаравіч;

Чэрвінскі Яўген Васільевіч.

Запасныя ўдзельнікі:

Іўлева Наталля Анатольеўна;

Пучынская Вольга Мікалаеўна.
Берасцейскія зоркі” (Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт):

Бабрыцкая Вольга Аляксееўна - капітан;

Жуковіч Сяргей Юр’евіч;

Праўдзік Алеся Пятроўна;

Сіжук Ігар Мікалаевіч;

Філіпук Віялета Уладзіміраўна.



Запасныя ўдзельнікі:

Бучык Вольга Уладзіміраўна;

Ярашук Марына Сяргееўна.
Вежа” (Беларускі дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт):

Колцінаў Майкл Юр’евіч – капітан;

Падаксёнава Ксенія Міхайлаўна;

Манукян Вікторыя Ашотаўна;

Раманцоў Андрэй Уладзіміравіч;

Грачыхін Аляксандр Вячаслававіч.



Запасныя ўдзельнікі:

Слыш Яўген Аляксандравіч;

Латушка Алеся Паўлаўна.
Вердыкт” (Полацкі дзяржаўны ўніверсітэт):

Салаўёў Павел Іванавіч - капітан;

Караткова Маргарыта Уладзіміраўна;

Карпушэнка Ірына Віктараўна;

Нізюлька Андрэй Аляксандравіч;

Валеўка Андрэй Віктаравіч.



Запасныя ўдзельнікі:

Ляонкіна Крысціна Дзмітрыеўна;

Кацянкоў Яўген Аляксандравіч.
Прававы аспект” (Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт):

Вячорка Віталь Юр’евіч – капітан;

Паўлючэнка Анастасія Антатольеўна;

Жарылоўская Марыя Сяргееўна;

Парахневіч Уладзімір Сяргеевіч;

Нікалаева Ганна Ўладзіміраўна.



Запасныя ўдзельнікі:

Падліпскі Дзмітрый Віктаравіч;

Наўмовіч Марына Міхайлаўна.
Эўрыка” (Акадэмія кіравання пры Прэзідэнце Рэспублікі Беларусь):

Жогава Вікторыя Іванаўна – капітан;

Ільіна Лізавета Васільеўна;

Поўх Вера Вячаславаўна;

Смаленскі Максім Віктаравіч;

Юрчык Яўгенія Міхайлаўна.



Запасныя ўдзельнікі:

Мухін Сяргей Генадзевіч;

Салманава Аліса Ігараўна.

Aura academica” (Беларуская дзяржаўная сельскагаспадарчая акадэмія):

Іўкіна Святлана Васільеўна - капітан;

Куксава Марына Аляксандраўна;

Шурубаў Тарас Андрэевіч;

Буцэнкa Максім Мікалаевіч;

Кочына Юлія Валер’еўна.

Запасны ўдзельнік:

Салдаценка Марына Сяргееўна.


Just Cause” (Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт):

Магільны Ілля Андрэевіч – капітан;

Глушко Анастасія Аляксандраўна;

Колычаў Андрэй Юр’евіч;

Лапцеў Кірыл Сяргеевіч;

Стоцкі Алег Анатольевіч.



Запасныя ўдзельнікі:

Арцюхевіч Аляксандр Аляксандравіч;

Марчук Крысціна Васільеўна.

Linces justae”(Гомельскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Ф. Скарыны):

Камароў Анатоль Аляксеевіч - капітан;

Фарберава Анастасія Андрэеўна;

Календа Кацярына Аляксандраўна;

Сыс Сяргей Валер’евіч;

Шышыкін Аляксей Аляксандравіч.

Запасны ўдзельнік:

Марціненка Алеся Валер’еўна.


Olimpu possidentis” (Беларуская дзяржаўная сельскагаспадарчая акадэмія):

Церахава Надзея Уладзіміраўна - капітан;

Пілецкая Алена Іосіфаўна;

Кручкова Вольга Уладзіміраўна;

Кірычэнка Вольга Дзмітрыеўна;

Яскевіч Таццяна Сяргееўна.



Запасныя ўдзельнікі:

Гадунова Таццяна Уладзіміраўна;

Дорах Яўгенія Валер’еўна.
Per aspera ad astra” (Прыватны інстытут кіравання і прадпрымальніцтва):

Хазянін Аляксандр Мікалаевіч - капітан;

Ігнатовіч Надзея Валер’еўна;

Зенчык Аксана Мікалаеўна;

Снапкоўская Таццяна Анатольеўна;

Вагін Антон Уладзіміравіч.



Запасныя ўдзельнікі:

Пенчукоў Леў Канстанцінавіч;

Траян Яўгенія Валянцінаўна.
Tabula rasa” (Юрыдычны каледж Беларускага дзяржаўнага ўніверсітэта):

Пракапенка Юлія Уладзіміраўна - капітан;

Ананіч Аляксей Міронавіч;

Пахучая Вольга Сяргееўна;

Шаўчанок Ганнп Леанідаўнп;

Андрушчанка Крысціна Сяргееўна.



Запасны ўдзельнік:

Палячок Кацярына Анатольеўна.


База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка