Беларускі прафесійны саюз белорусский профессиональный союз




Дата канвертавання07.02.2018
Памер96.53 Kb.

БЕЛАРУСКІ ПРАФЕСІЙНЫ САЮЗ БЕЛОРУССКИЙ ПРОФЕССИОНАЛЬНЫЙ СОЮЗ


РАБОТНІКАЎ АДУКАЦЫІ І НАВУКІ РАБОТНИКОВ ОБРАЗОВАНИЯ И НАУКИ
ГРОДЗЕНСКАЯ АБЛАСНАЯ АРГАНІЗАЦЫЯ ГРОДНЕНСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ


ШЧУЧЫНСКАЯ РАЁННАЯ АРГАНІЗАЦЫЯ ЩУЧИНСКАЯ РАЙОННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ

П Л Е Н У М П Л Е Н У М

П Р А Т А К О Л

пленарнага пасяджэння Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі г.Шчучын, вуліца Леніна, 23, Гродзенскай вобласці, тэлефон 28 6 37.
31 ліпеня 2015 года № 3

г.Шчучын
Месца правядзення: ГУО “Средняя школа № 2 г. Щучина”.


Старшыня пасяджэння – Вашчыла Галіна Вацлаваўна

Сакратар пасяджэння – Мікалайчык Кацярына Анатольеўна


Колькасць членаў – 19

Прыняло ўдзел у пасяджэнні – 16


Парадак дня:

Аб вылучэнні прадстаўнікоў ў склад участковых камісій па выбарах Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь.


СЛУХАЛІ: Аб вылучэнні прадстаўнікоў ў склад участковых камісій па выбарах Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь.
ВЫРАШЫЛІ: У адпаведнасці з артыкулам 35 Выбарчага кодэкса Рэспублікі Беларусь вылучыць у склад наступных участковых камісій па выбарах Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь:
Дубоўскую Галіну Міхайлаўну, 31.05.1963 года нараджэння, выхавацеля дзяржаўнай установы адукацыі «Яслі-сад № 7 г.Шчучына», пражываючую па адрасу: Гродзенская вобласць, горад Шчучын, вуліца Суворава, дом 15, кв.2, беспартыйную, Акадэмічнага ўчастка для галасавання № 28.

Вынікі галасавання па кандыдатуры, якая вылучана ў склад камісіі:

«за» - 16 чалавек

«супраць» - няма

«устрымаліся» - няма.
Якусік Ганну Аркадзьеўну 30.11.1975 года нараджэння, выхавацеля дзяржаўнай установы адукацыі «Яслі-сад № 4 г.Шчучына», пражываючую па адрасу: Гродзенская вобласць, г.Шчучын, вул.Гродзенская, 31, беспартыйную, Зялёнага ўчастка для галасавання № 35.

Вынікі галасавання па кандыдатуры, якая вылучана ў склад камісіі:

«за» - 16 чалавек

«супраць» - няма

«устрымаліся» - няма.

Панасевіча Андрэя Станіслававіча, 22.07.1976 года нараджэння, дырэктара дзяржаўнай установы адукацыі “Сярэдняя школа №1 г.Шчучына” пражываючага па адрасу: Гродзенская вобласць, г. Шчучын, вул. Рудага д.7, кв.48, беспартыйнага, Ленінскага ўчастка для галасавання №37.

Вынікі галасавання па кандыдатуры, якая вылучана ў склад камісіі:

«за» - 16 чалавек

«супраць» - няма

«устрымаліся» - няма.


Вярцінскую Ганну Вітольдаўну, 09.12.1961 года нараджэння, настаўніка дзяржаўнай установы адукацыі “Сярэдняя школа № 2 г. Шчучына”, пражываючую па адрасу: Гродзенская вобласць, г. Шчучын вул. Заводская д.24 кв.5, беспартыйную, Астроўскага ўчастка для галасавання № 30

Вынікі галасавання па кандыдатуры, якая вылучана ў склад камісіі:

«за» - 16 чалавек

«супраць» - няма

«устрымаліся» - няма.
Мілінкевіч Валянціну Раманаўну, 15.05.1975 года нараджэння, намесніка дырэктара дзяржаўнай установы адукацыі “Сярэдняя школа № 3 г. Шчучына” пражываючую па адрасу: Гродзенская вобласць, г. Шчучын, вул.Кірава, д. 19, беспартыйную, Паўднева-Заходняга ўчастка для галасавання № 34.

Вынікі галасавання па кандыдатуры, якая вылучана ў склад камісіі:

«за» - 16 чалавек

«супраць» - няма

«устрымаліся» - няма.
Прыгодскую Ірэну Канстанцінаўну, 13.07.1959 года нараджэння, педагога сацыяльнага дзяржаўнай установы адукацыі «Яслі-сад № 5 г.Шчучына», пражываючую па адрасу: Гродзенская вобласць, горад Шчучын, вуліца Астроўскага, дом 14, кв.14, беспартыйную, Заводскага ўчастка для галасавання № 31.

Вынікі галасавання па кандыдатуры, якая вылучана ў склад камісіі:

«за» - 16 чалавек

«супраць» - няма

«устрымаліся» - няма.
Будрэвіч Таццяну Канстанцінаўну, 05.09.1978 года нараджэння, педагога-псіхолага дзяржаўнай установы адукацыі «Яслі-сад № 6 г.Шчучына» пражываючую па адрасу: Гродзенская вобласць, г.Шчучын, вул. Зяленая, д. 38, кв. 32, беспартыйную, Заходняга ўчастка для галасавання № 33.

Вынікі галасавання па кандыдатуры, якая вылучана ў склад камісіі:

«за» - 16 чалавек

«супраць» - няма

«устрымаліся» - няма.
Драбовіч Валянціну Цэзараўну, 28.01.1975 года нараджэння, выхавацеля дзяржаўнай ўстановы адукацыі “Яслі-сад № 4 г. Шчучына”, пражываючую па адрасу: Гродзенская вобласць, г.Шчучын, вул. Рудага д.19 кв. 9, беспартыйную, Кіраўскага ўчастка для галасавання №36.

Вынікі галасавання па кандыдатуры, якая вылучана ў склад камісіі:

«за» - 16 чалавек

«супраць» - няма

«устрымаліся» - няма.
Чарнову Наталлю Мікалаеўну, 19.04.1965 года нараджэння, загадчыка гаспадаркі дзяржаўнай установы адукацыі “Яслі-сад № 5 г. Шчучына”, пражываючую па адрасу: Гродзенская вобласць, г.Шчучын, вул.Завадская, д.32, кв.23, беспартыйную, Някрасаўскага ўчастка для галасавання № 38.

Вынікі галасавання па кандыдатуры, якая вылучана ў склад камісіі:

«за» - 16 чалавек

«супраць» - няма

«устрымаліся» - няма.
Кемка Тарэсу Іванаўну, 02.01.1970 года нараджэння, выхавацеля дзяржаўнай установы адукацыі «Навучальна-педагагічны комплекс Дэмбраўскі дзіцячы сад-сярэдняя школа», пражываючую па адрасу: Гродзенская вобласць, Шчучынскі раён, агр. Дэмбрава, вуліца Школьная, дом 5, беспартыйную, Дэмбраўскага ўчастка для галасавання № 5.

Вынікі галасавання па кандыдатуры, якая вылучана ў склад камісіі:

«за» - 16 чалавек

«супраць» - няма

«устрымаліся» - няма.
Табачэнкаву Любоў Аляксандраўну, 22.10.1955 года нараджэння, бухгалтара Шчучынскай раённай арганізацыі Беларускага прафсаюза работнікаў адукацыі і навукі, пражываючую па адрасу: Гродзенская вобласць, г.Шчучын, вул.Астроўскага, д.18, кв.13, беспартыйную, Астроўскага ўчастка для галасавання №29.

Вынікі галасавання па кандыдатуры, якая вылучана ў склад камісіі:

«за» - 16 чалавек

«супраць» - няма

«устрымаліся» - няма.
Васількевіч Марыну Уладзіміраўну, 17.10.1973 года нараджэння, настаўніка дзяржаўнай установы адукацыі “Жалудоцкая сярэдняя школа імя В.Урублеўскага”, пражываючую па адрасу: Гродзенская вобласць, Шчучынскі раён, г.п. Жалудок, вул.Лугавая, д.10, беспартыйную, Урублеўскага ўчастка для галасавання № 9.

Вынікі галасавання па кандыдатуры, якая вылучана ў склад камісіі:

«за» - 16 чалавек

«супраць» - няма

«устрымаліся» - няма.
Каштан Ірыну Тадэвушаўну, 27.03.1973 года нараджэння, выхавацеля

дзяржаўнай установы адукацыі “Яслі-сад г.п.Жалудок”, пражываючую па адрасу: Гродзенская вобласць, Шчучынскі раён, г.п.Жалудок, вул. 40 год ВЛКСМ, д.20., беспартыйную, Жалудоцкага ўчастка для галасавання № 7.

Вынікі галасавання па кандыдатуры, якая вылучана ў склад камісіі:

«за» - 16 чалавек

«супраць» - няма

«устрымаліся» - няма.


Клус Таццяну Чаславаўну, 14.09.1977 года нараджэння, выхавацеля дзяржаўнай установы адукацыі «Навучальна-педагагічны комплекс Мажэйкаўскі дзіцячы сад–базавая школа», пражываючую па адрасу: Гродзенская вобласць, Шчучынскі раён, аг.В.Мажэйкава, вул. Леніна, д.21, беспартыйную, Мажэйкаўскага ўчастка для галасавання № 13.

Вынікі галасавання па кандыдатуры, якая вылучана ў склад камісіі:


«за» - 16 чалавек

«супраць» - няма

«устрымаліся» - няма.
Марчукевіч Алену Сяргееўну, 01.02.1961 года нараджэння, дырэктара дзяржаўнай установы адукацыі «Навучальна-педагагічны комплекс Скрыбаўскі дзіцячы сад –сярэдняя школа”, пражываючую па адрасу: Гродзенская вобласць, Шчучынскі раён, в. Мураванка, вул.Цэнтральная, д. 12, беспартыйную, Скрыбаўскага ўчастка для галасавання № 14.

Вынікі галасавання па кандыдатуры, якая вылучана ў склад камісіі:

«за» - 16 чалавек

«супраць» - няма

«устрымаліся» - няма.
Сядзельнік Марыю Пятроўну, 19.02.1967 года нараджэння, дырэктара дзяржаўнай установы адукацыі “Навучальна-педагагічны комплекс Орлеўскі дзіцячы сад- сярэдняя школа імя С.П.Шупені”, пражываючую па адрасу: Гродзенская вобласць, Шчучынскі раён, г.п.Жалудок, вул. Міра, д.8, беспартыйную, Орлеўскага ўчастка для галасавання № 20.

Вынікі галасавання па кандыдатуры, якая вылучана ў склад камісіі:


«за» - 16 чалавек

«супраць» - няма

«устрымаліся» - няма.
Магнушэўскую Лілію Канстанцінаўну, 09.07. 1965 года нараджэння, настаўніка дзяржаўнай установы адукацыі “Навучальна-педагагічны комплекс Ракавіцкі дзіцячы сад - сярэдняя школа”, пражываючую па адрасу: Гродзенская вобласць, Шчучынскі раён, аг.Ракавічы, вул.Азёрная д.8, беспартыйную, Ракавіцкага ўчастка для галасавання №21.

Вынікі галасавання па кандыдатуры, якая вылучана ў склад камісіі:

«за» - 16 чалавек

«супраць» - няма

«устрымаліся» - няма.
Гінэль Ірыну Аркадзьеўну, 15.07.1972 года нараджэння, выхавацеля дзяржаўнай установы адукацыі «Дашкольны цэнтр развіцця дзіцяці аг. Васілішкі» пражываючую па адрасу: Гродзенская вобласць, Шчучынскі раён, аг. Васілішкі, вул.Юбілейная, д.8, беспартыйную, Васілішкаўскага цэнтральнага ўчастка для галасавання № 2.

Вынікі галасавання па кандыдатуры, якая вылучана ў склад камісіі:

«за» - 16 чалавек

«супраць» - няма

«устрымаліся» - няма.
Андруцэвіч Наталлю Іосіфаўну, 12.11.1963 года нараджэння, намесніка дырэктара дзяржаўнай установы адукацыі « Навучальна-педагагічны комплекс Ражанкаўскі дзіцячы сад –сярэдняя школа», пражываючую па адрасу: Гродзенская вобласць, Шчучынскі раён, аг.Ражанка, пер.Южны, д.14, кв.14, беспартыйную, Ражанкаўскага ўчастка для галасавання № 24.

Вынікі галасавання па кандыдатуры, якая вылучана ў склад камісіі:

«за» - 16 чалавек

«супраць» - няма

«устрымаліся» - няма.
Макуш Ганну Янаўну, 02.04.1965, года нараджэння, выхавацеля дзяржаўнай установы адукацыі «Дзіцячы сад аг.Руткевічы», пражываючую па адрасу: Гродзенская вобласць, Шчучынскі раён, аг.Руткевічы д. 17, кв.7, беспартыйную, Руткевічскага ўчастка для галасавання № 25.

Вынікі галасавання па кандыдатуры, якая вылучана ў склад камісіі:

«за» - 16 чалавек

«супраць» - няма

«устрымаліся» - няма.
Дужык Надзею Валянцінаўну, 23.02.1976 года нараджэння, настаўніка дзяржаўнай установы адукацыі «Навучальна-педагагічны комплекс Каменскі дзіцячы сад –сярэдняя школа», пражываючую па адрасу: Гродзенская вобласць, Шчучынскі раён, аг. Каменка, вуліца Лугавая, дом 2, беспартыйную, Каменскага ўчастка для галасавання № 10.

Вынікі галасавання па кандыдатуры, якая вылучана ў склад камісіі:

«за» - 16 чалавек

«супраць» - няма

«устрымаліся» - няма.
Пыша Юрыя Антонавіча, 13.07.1969 года нараджэння, дырэктара

дзяржаўнай установы адукацыі “Астрынская сярэдняя школа імя А.С.Пашкевіч (Цёткі)”, пражываючага па адрасу: Гродзенская вобласць, Шчучынскі раён, г.п.Астрына, вул.Станкевіча, 41, беспартыйнага, Астрынскага сельскага ўчастка для галасавання № 17.

Вынікі галасавання па кандыдатуры, якая вылучана ў склад камісіі:

«за» - 16 чалавек

«супраць» - няма

«устрымаліся» - няма.


Багдзевіч Рыту Мікалаеўну, 22.11.1962 года нараджэння, настаўніка дзяржаўнай установы адукацыі «Навадворская сярэдняя школа Шчучынскага раёна», пражываючую па адрасу: Гродзенская вобласць, Шчучынскі раён, вёска Новы Двор, вуліца Набярэжная, дом 4, кватэра 5, беспартыйную, Навадворскага ўчастка для галасавання №15.

Вынікі галасавання па кандыдатуры, якая вылучана ў склад камісіі:

«за» - 16 чалавек

«супраць» - няма

«устрымаліся» - няма.
Хоміч Марыю Эдуардаўну, 06.10.1961 года нараджэння, дырэктара дзяржаўнай установы адукацыі «Астрынскі цэнтр творчасці дзяцей і моладзі», пражываючую па адрасу: Гродзенская вобласць, Шчучынскі раён, г.п.Астрына, вуліца Працоўная, дом 8а, беспартыйную, Астрынскага ўчастка для галасавання № 16.

Вынікі галасавання па кандыдатуры, якая вылучана ў склад камісіі:

«за» - 16 чалавек

«супраць» - няма

«устрымаліся» - няма.
Саковіч Наталлю Аляксееўну, 06.11.1969 года нараджэння, настаўніка дзяржаўнай установы адукацыі «Навучальна-педагагічны комплекс Першамайскі дзіцячы сад – сярэдняя школа”, пражываючую па адрасу: Гродзенская вобласць, Шчучынскі раён, в. Матылі, вул. Пагранічная, беспартыйную, д. 14, Першамайскага ўчастка для галасавання № 22.

Вынікі галасавання па кандыдатуры, якая вылучана ў склад камісіі:

«за» - 16 чалавек

«супраць» - няма

«устрымаліся» - няма.
Жолік Алену Эдвардаўну, 11.01.1970 года нараджэння, намесніка загадчыка дзяржаўнай установы адукацыі «Дашкольны цэнтр развіцця дзіцяці аг. Васілішкі», пражываючую па адрасу: Гродзенская вобласць, Шчучынскі раён, вул.Перамогі, д.9, кв.1, беспартыйную, Васілішкаўскага сельскага ўчастка для галасавання № 3.

Вынікі галасавання па кандыдатуры, якая вылучана ў склад камісіі:

«за» - 16 чалавек

«супраць» - няма

«устрымаліся» - няма.
Пашук Жанну Адамаўну, 02.03.1969 года нараджэння, дырэктара дзяржаўнай установы адукацыі “Навучальна-педагагічны комплекс Галавічпольскі дзіцячы сад – сярэдняя школа”, пражываючую па адрасу: Гродзенская вобласць, Шчучынскі раён, аг.Галавічполле, вул.Юбілейная,1, беспартыйную, Галавічпольскага ўчастка для галасавання № 4.

Вынікі галасавання па кандыдатуры, якая вылучана ў склад камісіі:

«за» - 16 чалавек

«супраць» - няма

«устрымаліся» - няма.
Шышко Наталлю Іванаўну, 16.12.1976 года нараджэння, настаўніка дзяржаўнай установы адукацыі “Навучальна-педагагічны комплекс Ляшчанскі дзіцячы сад-сярэдняя школа», пражываючую па адрасу: Гродзенская вобласць, Шчучынскі раён, аг. Ляшчанка, вуліца 8-га Сакавіка, дом 8, кватэра 1, беспартыйную, Ляшчанскага ўчастка для галасавання № 11.

Вынікі галасавання па кандыдатуры, якая вылучана ў склад камісіі:

«за» - 16 чалавек

«супраць» - няма

«устрымаліся» - няма.
Куцэйка Галіну Іванаўну, 05.11.1970 года нараджэння, настаўніка дзяржаўнай установы адукацыі “Навучальна-педагагічны комплекс Ляшчанскі дзіцячы сад-сярэдняя школа”, пражываючую па адрасу: Гродзенская вобласць, Шчучынскі раён, аг. Тапілішкі, вул. Маладзежная, 26, беспартыйную, Тапілішкаўскага ўчастка для галасавання № 12.

Вынікі галасавання па кандыдатуры, якая вылучана ў склад камісіі:

«за» - 16 чалавек

«супраць» - няма

«устрымаліся» - няма.

Старшыня пасяджэння Г.В.Вашчыла



Сакратар пасяджэння К.А.Мікалайчык



База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка