Час работы, месца правядзення Назва мерапрыемства, форма




Дата канвертавання14.02.2019
Памер41.44 Kb.
d:\1 завуч\шестой день\шестой день 2017 -2018 уч.год\презентация1.jpg

Час работы, месца правядзення

Назва мерапрыемства, форма


Катэгорыя

ўдзельнікаў

Адказны

Спартыўна-масавая і фізкультурна-аздараўленчая работа

11.00-12.00

12.30-14.00



Работа спартыўнай залы (пляцоўкі):

  • рухомыя гульні “Гуляем разам!”

  • рухомыя гульні “Я галасую за спорт!”

1-7 кл.

8-11 кл.


Буйкевіч І.Л.,

настаўнік фізічнай культуры



16.00-18.00

18.00-20.00



Работа спартыўнай залы (пляцоўкі):

5-7 кл.

8-11 кл.


Буйкевіч І.Л.,

настаўнік фізічнай культуры 



Грамадска-прававое выхаванне

10.00-11.00,

кабінет № 6



Конкурсная праграма “Я маю права на …”

1-4 кл.

Садоўская Н.Ц.,

класны кіраўнік 3 кл.



10.00-11.00,

кабінет № 12



Казачная віктарына “Вялікія правы дзіцяці”

5-7 кл.

Аверын М.У.,

класны кіраўнік 7 кл.



Пазакласная работа па прадметах

 10.00-11.00,

кабінет № 5



Гульня-конкурс “Лепшы знаўца беларускай мовы”

8-11 кл.


Качынская Т.К.,

настаўнік беларускай мовы і літаратуры



Сацыяльна-педагагічная і псіхалагічная служба

12.00-12.30

кабінет № 10



Трэнінг “Умей сказаць “не”!

8-11 кл.

Кучук А.В.,

педагог-псіхолаг,



12.30-13.00,

15.00-16.00

кабінет СППС


Кансультацыя для бацькоў “Прававое асяроддзе сям’і”

Кансультацыя для бацькоў “Правы дзіцяці”






Кучук А.В.,

педагог-псіхолаг,

Лашыцкая А.І.,

педагог сацыяльны



13.00-14.00


Рэйд “Падлетак”




Спецыялісты СППС, класныя кіраўнікі

Камп’ютарны клас

12.00-13.00

12.30-14.00



Развіваючыя камп’ютарныя гульні:

  • “Матэматычныя загадкі”, “Гуляем у шашкі”;

  • “Гуляем у шашкі”, “Востраў загадак”

1-7 кл.

8-11 кл.


Садоўская Н.Ц,

класны кіраўнік 3 кл.

Качынская Т.К.,

класны кіраўнік 7кл.



Аб’яднанні па інтарэсах

11.00-11.45,

кабінет № 5



Аб’яднанне па інтарэсах “У свеце кветак”

5-9 кл.

Сліж І.М.,

кіраўнік аб’яднання



12.00-12.45,

кабінет № 10



Аб’яднанне па інтарэсах “ЮІДР”

5-9 кл.

Аверын М.У.,

кіраўнік аб’яднання 



13.00-13.45,

кабінет № 4



Аб’яднанне па інтарэсах “Сцяжынкамі роднага краю”

1-4 кл.

 


Лашыцкая А.І.,

кіраўнік аб’яднання 



Установы культуры запрашаюць…

Дубінскі сельскі Цэнтр культуры,

11.00-11.45

12.00-13.00

13.00-14.00

Падбярэзскі сельскі Цэнтр культуры,

10.00-11.00

11.00-12.00

12.00-13.00

13.00-14.00


Ролевая гульня “Ад правоў да абавязкаў”

Дзіцячы гурт мініяцюр

Гурток “Сонейка”

Ролевая гульня “Ад правоў да абавязкаў”

Клуб па інтарэсах “Забава”

Гурток “Умелыя рукі”

Гурток “Мастацкае слова”


Саломка Т.У.,

класны кіраўнік 11 кл.

Чабай М.У., кіраўнік аб’яднання

Рамановіч Л.Дз., кіраўнік аб’яднання

Дварэцкая Н.У.,

настаўнік нямецкай мовы

Гурбан С.І., кіраўнік аб’яднання

Маразоўская Л.І., кіраўнік аб’яднання



Маразоўская Л.І., кіраўнік аб’яднання

Намеснік дырэктара М.І.Астроўская


База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка