Дата, час Мерапрыемствы Месца



Дата канвертавання19.11.2017
Памер262.93 Kb.
#13646

Дата, час

Мерапрыемствы

Месца


Адказныя

1.

2.

3.

4.

28.01-19.02

Рэспубліканская мастацкая выстава работ стыпендыятаў Міністэрства культуры Рэспублікі Беларусь

Мастацкая галерэя “Універсітэт культуры”

Барсукоў Д.В.

02.02.11,

19.00


Удзел у 6 фалк-мадэрн-фесце “Таўкачыкі”

БДУКМ

Калацэй В.В.

02.02.11

Наведванне фальклорнага фэсту “Таўкачыкі”

г. Мінск

Бабіч Т.М.

04.02.11

Прагляд мюзікла “Блакітная камея”

Тэатр музычнай камедыі

Бабіч Т.М.

07.02.11,

17.00


Абрад “Женитьба Терешки”

БДУКМ

Рыжкова Л.М.

07.02.11

Наведванне выставы “Выстава ўсіх”

Рэспубліканскі тэатр беларускай драматургіі

Стэльмах А.М.

07.02.11

Правядзенне канферэнцыі па арганізацыі практыкі студэнтаў
512 гр., 512а гр.

БДУКМ

Байко А.П.

07.02.11

Сустрэча Казлоўскай Л.І. са студэнтамі 5 курса наконт размеркавання

БДУКМ

Казлоўская Л.І., Байко А.П.

07-09.02.11

Наведванне канцэрта Нацыянальнага акадэмічнага аркестра сімфанічнай музыкі Рэспублікі Беларусь пад кіраўніцтвам М.Я. Фінберга

г. Мінск

Куратары студэнцкіх груп

08.02.11,

10.00


Наведванне выставы “Чароўны свет закулісся”

Галерэя “Вільнюс”

Паўлава А.Я.

08.02.11,

11.00


Наведванне выставы “Фотографика. 40 лет спустя”

Нацыянальны гістарычны музей Рэспублікі Беларусь

Ляховіч Л.У.,

Нароўская А.М.



08.02.11

Прагляд спектакля “Сонечка”

Рэспубліканскі тэатр беларускай драматургіі

Бабіч Т.М.

08.02.11

Правядзенне інфармацыйнай гадзіны “Актуальныя пытані ўнутранай палітыкі Беларусі”

БДУКМ

Казлоўская Л.І.,

Рабава А.В.



09.02.11

Удзел студэнтаў мастацтва эстрады ў творчым вечары Р. Шыманца

Клуб “Графіці”

Кучарэнка І.І.

09.02.11,

11.00


Наведванне выставы “Беларуская скарбніца”

Нацыянальная галерэя мастацтваў

Колабава І.Н.

1.

2.

3.

4.

09.02.11,

12.20


Тэматычная гутарка да Дня юнага героя-антыфашыста

506 аўд.

Паўлава А.Я.,

Ляховіч Л.У.,

Нароўская А.М.


10.02.11,

17.30


Тэматычная гутарка “Здароўе і прафесійная дзейнасць”


418 аўд.

Пераверзева Ю.А.

10.02.11,

10.00


Інфармацыйная гадзіна “Употребление слабоалкогольных напитков. Последствия”. Прагляд дакументальнай кінастужкі “О вреде слабоалкогольных напитков”

Інт. № 2,
819 п.

Шапавал І.Б.,
інфармацыйны сектар студсавета

10.02.11

Творчы вечар, прысвечаны памяці А.С. Пушкіна

БДУКМ

Сільчанка К.І.

10.02.11

Прафілактычная гутарка “Кризисная ситуация: как пережить”

Інт. № 1,

408 п.


Рыжыкава В.М.

10.02.11

Інфармацыйная гадзіна “Славутыя імёны Беларусі” – “Великие белорусские живописцы – Иван Хруцкий и Валентий Ванькович ”

Інт. № 1,
208 п.

Лаўрушчык Г.В.

10.02.11,

18.00


Прафілактычная гутарка “Кризисная ситуация: как пережить”

Інт. № 2,
819 п.

Белая В.Я.

10-11.02.11,

10.30


Наведванне праекта “Жывыя людзі. Мінск.”

Мастацкая галерэя “Універсітэт культуры”

Паўлава А.Я.,

Нароўская А.М.



10.02.11,

18.00


Паседжанне студэнцкага савета

Інт. № 2,
519 п.

Яўсейчык Т.Я.,
Шапавал І.Б.

11-13.02.11,

12.20


Круглы стол “Актуальныя праблемы музейнай галіны Беларусі” да 205-годдзя са дня нараджэння К.П. Тышкевіча

506 аўд.

Ляховіч Л.У.,

Колабава І.Н.



11.02.11

Наведванне выставы да 70-годдзя з дня нараджэння Ўладзіміра Мулявіна

Музей гісторыі тэатральнай музычнай культуры

Белякова В.І.

11.02.11

Акцыя-прэзентацыя “Школа важацкага майстэрства”

БДУКМ

Мацюшонак М.А.

11.02.11,

17.30


Тэматычная гутарка “Здароўе і прафесійная дзейнасць”

418 аўд.

Пятушко Н.Я.

12.02.11

Наведванне выставы “Сучаснае мастацтва Рэспублікі Беларусь”


Нацыянальны мастацкі музей

Рабава А.В.

1.

2.

3.

4.

12.02.11

Прагляд спектакля “Любоў у траіх”

ДК імя Дзяржынская

Корсакава А.Я.

12.02.11

Наведванне Нацыянальнага драматычнага рускага тэатру імя
М. Горкага

Нацыянальны драматычны рускі тэатр імя
М. Горкага

Мышкавец А.А.

13.02.11,

17.00



Абрад “Масленица”

БДУКМ

Пладунова Т.А.,

Ражкова Л.М.



14.02.11

Свята Кахання

Беларускі музей архітэктуры і побыту,
г. Строчыцы

Гуд П.А.

14.02.11

Святкаванне Дня Святога Валянціна

721 аўд.

Алексніна І.А., студэнты 115 гр.

14.02.11

Выпуск святочнага плаката да Дня Святога Валянціна

Хол інт. № 2

Шапавал І.Б.,
інфармацыйны сектар студсавета

14.02.11

Акцыя, прысвечаная Дню Святога Валянціна

БДУКМ

Сільчанка К.І.

14.02.11

Правядзенне забаўляльнай праграмы “Дзень Святога Валянціна”

БДУКМ

Самерсава Н.У.

14.02.11

Тэматычная акцыя да Дня Святога Валянціна

БДУКМ

Мацюшонак М.А.

14.02.11

Падрыхтоўка і правядзенне конкурсна-гульнёвай праграмы “Она + Он” да Дня Святога Валянціна

Інт. № 1,
708 п.

Лаўрушчык Г.В.,
культурна-масавы сектар

14.02.11,

20.00


Бал-маскарад да Дня Святога Валянціна

Інт. № 2,
219 п.

Шапавал І.Б.,
культурна-масавы сектар студсавета

14.02.11

Правядзенне рэкрэацыйнай праграмы “Размова пра каханне”


БДУКМ

Бірукова Т.П.

14-18.02.11

Наведванне выстаў “Фэст пейзажу” і “Да 90-годдзя са дня нараджэння І. Шамякіна”

Нацыянальная бібліятэка Беларусі

Ляховіч Л.У.,

Колабава І.Н.,

Паўлава А.Я.,

Нароўская А.М.



15.02.11,

12.00


Дыспут “Этычныя нормы зносін”

312 аўд.

Раманава Ж.Л.

15.02.11

Наведванне выставы “Гаворым па-нямецку”


Бібліятэка імя А.С. Пушкіна

Міцкевіч Ю.У.

1.

2.

3.

4.

15.02.11

Правядзенне інфармацыйнай гадзіны “Воіны-інтэрнацыяналісты Рэспублікі Беларусь”

БДУКМ

Рабава А.В.

15.02.11

Наведванне мемарыяла “Остров слёз”

г. Мінск

Лаўрушчык Г.В., культурна-масавы сектар

16.02.11,

11.00


Наведванне выставы “Мастацтва Узбекістана”

Нацыянальны музей мастацтваў

Колабава І.Н.

16.02.11

Псіхалагічная гасцінная “Он и Она: начало отношений”

Інт. № 1,

408 п.


Рыжыкава В.М.

16.02.11

Наведванне аўтарскага вечара
Я. Паплаўскага

Беларуская дзяржаўная акадэмія музыкі

Уланоўская С.І.

16.02.11

Правядзенне традыцыйнага мерапрыемства кафедры менеджменту СКД “Сваё кола”

БДУКМ

Сцепанцоў А.І.,

Белякова В.І.



16.02.11

Трэнінг “Стварэнне каманды”

604 аўд.

Каляда У.Р.

16-17.02.11

Канцэртныя акцыі “На века ў памяці нашай”

Рэспубліканскі дом-інтэрнат інвалідаў труда і вайны

Сільчанка К.І.

17.02.11

Адзіны дзень інфармавання

БДУКМ

Ігнатовіч П.Р.

17.02.11,

19.30


Шахматны турнір

Інт. № 2,
519 п.

Шапавал І.Б.

17.02.11,

12.00


Тэматычная гутарка “Экалагічныя праблемы рэгіёнаў Беларусі”

418 аўд.

Акуліч У.А.

17.02.11,

12.00


Размова “По одежде встречают…”

312 аўд.

Доўнар Л.І.

17.02.11

Трэнінг “Мотивация развития”

БДУКМ

Каляда У.Р.

17.02.11,

18.00


Практычныя заняткі тэатра псіхалагічных гульняў “Межличностные отношения”

Інт. № 2,
819 п.

Белая В.Я.

17.02.11,

12.00


“Беларусь на карце Еўропы: здабыткі і праблемы”: дыялог са студэнтамі

312 аўд.

Вайцеховіч Н.Ю.

17-18.02.11,

12.20


Гутарка-разважанне да Дня воінаў-інтэрнацыяналістаў “Уражэнцы Беларусі – удзельнікі лакальных ваеных канфліктаў сучаснасці”

506 аўд.

Паўлава А.Я.,

Колабава І.Н.



18.02.11

Наведванне выставы “Карпаратыўная сацыяльная адказнасць у Беларусі”

Нацыянальны гістарычны музей Рэспублікі Беларусь

Саявец В.М.

1.

2.

3.

4.

18.02.11

Правядзенне гутаркі “Небяспечныя звычкі ў харчаванні”


БДУКМ

Бірукова Т.П.

18.02.11

Правядзенне вечарыны адпачынку да Дня Абаронцаў Айчыны

БДУКМ

Гуд Н.І.

18.02.11,

11.30


Ток-шоу “Нацыянальнае і інтэрнацыянальнае выхаванне студэнцкай моладзі: падыходы, кірункі, перспектывы”

418 аўд.

Бігеза В.М.,

Дзямешка Л.А.



18.02.11,

12.00


Тэматычная гутарка “Экалагічныя праблемы рэгіёнаў Беларусі”

418 аўд.

Галкоўская Ю.М.

19.02.11

Паказ спектакля “Любовь у сливного бочка” І. Сігарава


721 аўд.

Алексніна І.А.

19.02.11

Правядзенне забаўляльнай праграмы “І зноў пра каханне…”

БДУКМ

Рабава А.В.

19-20.02.11

Адкрыты гарадскі конкурс салістаў і фестываль ансамблей “Я іграю джаз-2011”

г. Мінск

Куратары студэнцкіх груп, выкладчыкі кафедры мастацтва эстрады

20.02.11

Канцэртна-гульнёвая праграма “С Днём Защитника Отечества”

д. Тарашкі

Мацюшонак М.А.

20-23.02.11

Удзел і правядзенне ўніверсітэцкага і гарадскога святкавання Дня Абаронцаў Айчыны

БДУКМ

Сцепанцоў А.І.,

Белякова В.І., куратары студэнцкіх груп



21.02.11,

12.00


Мерапрыемства з нагоды Міжнароднага дня роднай мовы

312 аўд.

Раманава Ж.Л.,

Доўнар Л.І.,

Вайцеховіч Н.Ю.


21.02.11

Адкрыты занятак гуртка “Восточный танец”

Інт. № 1,
608 п.

Лаўрушчык Г.В.,
Пінчук В.

21.02.11

Выязны канцэрт, прысвечаны Дню Абаронцаў Айчыны

г. Мінск

Сергейчук Д.П.,
Крывёнак А.У.

21.02.11

Гульнёвая праграма да Дня Абаронцаў Айчыны

д. Станькава

Мацюшонак М.А.

22.02.11

Арганізацыйны сход са студэнтамі V курса па пытаннях размеркавання

БДУКМ

Бартноўскі В.В.

22.02.11,

12.00


Дыспут, прысвечаны Дню Абаронцаў Айчыны “Сучасныя мужчыны”

312 аўд.

Раманава Ж.Л.,

Доўнар Д.І.,

Вайцеховіч Н.Ю.


22.02.11

Канцэртна-гульнёвая праграма “Рыцарский турнир”


г. Мінск, школа-інтэрнат № 5

Мацюшонак М.А.

1.

2.

3.

4.

22.02.11

Правядзенне інфармацыйнай гадзіны “Сучасны стан і развіццё Ўзброенных сіл Рэспублікі Беларусь”

БДУКМ

Рабава А.В.

22.02.11

Наведванне выставы “Помнікі воінам-інтэрнацыяналістам”

Музей мемарыяльнага комплексу

Пятрэнка Б.В.,

Беланоўская І.Л.



22.02.11

Наведванне канцэрта танцавальнага тэатра “Kararuli”

к/з Мінск

Уланоўская С.І.

23.02.11,

16.00


Канцэрт, прысвечаны Дню Абаронцаў Айчына


123 аўд.

Бузук Р.Л.,

Дашкевіч Г.С.



23.02.11

Выпуск сценгазеты, прысвечанай Дню Абаронцаў Айчыны

БДУКМ

Марэцкі Я.А.

23.02.11

Інфармацыйная гадзіна да Дня ўзброеных сіл Рэспублікі Беларусь “История возникновения праздника 23 февраля”

Інт. № 1,
208 п.

Лаўрушчык Г.В.

23.02.11

Правядзенне тэматычнай гутаркі каля Дошкі Гонару ўніверсітэта “Абаронцы Айчыны”

БДУКМ

Рабава А.В.

23.02.11

Акцыя, латэрэя, прысвечаныя Дню Абаронца Айчыны

БДУКМ

Сільчанка К.І.

23.02.11

Трэнінг “Создание Команды”

БДУКМ

Каляда У.Р.

23.02.11

Тэматычныя акцыі, прысвечаныя Дню абаронцаў Айчыны

БДУКМ

Мацюшонак М.А.

23.02.11

Выпуск святочнай сценгазеты да Дня Абаронцаў Айчыны

Хол інт. № 2

Шапавал І.Б.,
інфармацыйны сектар студсавета

23.02.11,

19.00


Літаратурная гутарка “Из истории 23 февраля”

Інт. № 2,
519 п.

Шапавал І.Б.

24-25.02.11,

11.00


Наведванне выставы да 75-годдзя Ю. Мільтнера “Жыццё ў казках”

г. Мінск

Паўлава А.Я.,

Ляховіч Л.У.



24.02.11

Падрыхтоўка і правядзенне конкурса снежнай скульптуры “Ледяное чудо”

Інт. № 1

Лаўрушчык Г.В.,
культурна-масавы сектар

24.02.11,

16.00


Экскурсія ў Нацыянальны мастацкі музей

Нацыянальны мастацкі музей

Шапавал І.Б.

24.02.11

Канцэртнае мерапрыемства, прысвечанае Дню Абаронцаў Айчыны

Ваенная акадэмія

Сільчанка К.І.

24.02.11,

19.00


Інфармацыйная гадзіна “Права гражданина Республики Беларусь”

Інт. № 2,
819 п.

Шапавал І.Б.

1.

2.

3.

4.

24.02.11

Трэнінг “Мотивация развития”

БДУКМ

Каляда У.Р.

24.02.11,

18.00


Практычныя заняткі тэатра псіхалагічных гульняў “Межличностные отношения”

Інт. № 2,
819 п.

Белая В.Я.

24.02.11

Клуб “Психологическое кино”

Інт. № 1,

408 п.


Рыжыкава В.М.

25.02.11,

11.30


Дэбаты “Роля студэнтаў у развіцці ВНУ”

418 аўд.

Казленка А.Ю.,

Манукян Л.І.



25.02.11

Правядзенне гутаркі “На памылках вучымся”

БДУКМ

Гуд Н.І.

25.02.11

Наведванне выставы “Мастацтва Ўзбекістана”

Нацыянальны мастацкі музей

Пацыенка С.А.

25.02.11

Правядзенне спаборніцтва па настольнаму тэнісу сярод хлопчыкаў, якія жывуць у інтэрнаце

Інт. № 1,
508 п.

Лаўрушчык Г.В.,
спартыўна-масавы сектар

26.02.11

Дзень адчыненых дзвярэй

123 аўд.

Бартноўскі В.В.,

Ліпай І.М.,

Грамовіч І.М.


26.02.11

Тэматычная сустрэча са студэнтамі з КНР “Кітай далёкі і блізкі”

БДУКМ

Мышкавец А.А.

26.02.11

Наведванне выставы мастацкай галерэі “Універсітэт культуры”

Мастацкая галерэя “Універсітэт культуры”

Бірукова Т.П.

27.02.11

Прагляд антрэпрызнага спектакля”Арніфль”

Тэатр сатыры

Бабіч Т.М.

28.02.11,

12.20


Вусны інфармацыйны бюлетэнь “Навіны заканадаўства”

418 аўд.

Галкоўская Ю.М.

28.02.11,

12.00


Правы і абавязкі студэнтаў у інтэрнаце

312 аўд.

Вайцеховіч Н.Ю.,

Доўнар Л.І.



28.02.11,

20.00


Спаборніцтва па настольнаму тэнісу паміж беларускімі студэнтамі і студэнтамі КНР

Інт. № 2,
419 п.

Шапавал І.Б.

Першая палова месяца

Наведванне Нацыянальнага мастацкага музея

Нацыянальны мастацкі музей

Алексніна І.А.

Сустрэча з калектывам Цэнтральнай дзіцячай бібліятэкі
г. Мінска

БДУКМ

Бігеза В.М.,

Клімянкова Н.У.



Аналіз і падвядзенне вынікаў зімовай заліковай сесіі

БДУКМ

Куратары студэнцкіх груп

Святкаванне Масленіцы

БДУКМ

Гуд П.А.

Выстава работ студэнтаў кафедры народнага дэкаратыўна-прыкладнога мастацтва

Мастацкая галерэя “Універсітэт культуры”

Шаура Г.Ф.

Арганізацыя і правядзенне канцэрта да Дня абаронцаў Айчыны

Ваенная частка

Мацюшонак М.А.

Другая палова месяца

Правядзенне рэйд-праверак па захаванні студэнтамі санітарнага стану у блоках, комнатах

Інт. № 1

Зіневіч Н.А., Лаўрушчык Г.В.


Псіхалагічныя трэнінгі для актываў грамадскіх арганізацый і аб’яднанняў універсітэта

БДУКМ

Старшыні грамадскіх арганізацый

Аднаўленне стэндавых матэрыялаў, якія адлюстроўваюць пытанні дзяржаўнай палітыкі, дзейнасці факультэта і ўніверсітэта

БДУКМ

Ліпай І.М.,

Кавалеўская Т.



Удзел у спектаклях РТБД і эксперыментальных пошуках ЦБД і Р пры РТБД

г. Мінск

Некрыш А.

На працягу месяца



Прагляд і абмеркаванне лепшых спектакляў МХАТ і “Современника”

БДУКМ

Алексніна І.А.

Урокі этыкету “Паўсядзённы этыкет: теорыя і практыка”

БДУКМ

Раманава Ж.Л.

Наведванне выставы графікі
А. Скіцёва “Каханне ды інш.”

г. Мінск

Куратары кафедры МІДС

Удзел студэнтаў у літаратурным аб’яднанні “Букет”, гуртке “Англіскі клуб”

БДУКМ

Куратары студэнцкіх груп ФІДК

Заняткі і трэнінгі у школе-інтэрнаце № 5 г. Мінска

г. Мінск

Мацюшонак М.А.

Куратарства над дзецьмі з сацыяльнага прытулка

д. Станькава

Мацюшонак М.А.

Правядзенне індывідуальна-выхаваўчых гутарак са студэнтамі, якія пражываюць у інтэрнаце

Інт. № 1,
208 п.

Лаўрушчык Г.В.

Рэйд-праверкі санітарнага стану пакояў, блокаў

Інт. № 2

Яўсейчык Т.Я.,
Шапавал І.Б.

Удзел у рабоце міжуніверсітэцкага экалагічнага клуба на базе Міжнароднага адукацыйнага цэнтру ім. І. Рау

г. Мінск

Самерсава Н.У.

Ажыццяўленне рэпетыцыйнага працэсу і канцэртнай дзейнасці МПТ “Вуліца”

БДУКМ

Савіна В.Ф.


ГУРТКІ ПА ІНТАРЭСАХ
Інтэрнат № 1


Спартыўна-аздараўленчы гурток “Аэробіка”

Чацвер 19.00-20.00

Пак. 608

Семенава А.

Art-vokal

Чацвер 18.00-20.00

Пак. 101

Гуцева К.

Гурток “Усходнія танцы”

Панядзелак 21.00-22.00

Пак. 608

Пінчук О.

Гурток “Воляние”

Серада 20.00-22.00

Пак. 608

Міхайлава В.

“Дартц”

Серада 20.00-21.00

Пак. 508

Сідар П.

“Армрэслінг”

Серада 21.00-22.00

Пак. 508

Шчэрбін С.

“Dance Style”

Аўторак 19.00-20.00

Пак. 608

Крупніца К.

“Hip-Hop Studio”

Аўторак, чацвер 18.00-20.00

Пак. 312

Галатон М.

“ГБНК”

Чацвер 20.00-21.00

Пак. 508

Любанец Ю.

“Декор”

Чацвер 21.00-22.00

Пак. 201

Колас В.


Інтэрнат № 2


Міні-бібліятэка

Панядзелак 19.00-21.00

Пак.719

А. Мамедава


Гурток “Photoshop”

Серада 19.00-20.00

Пак. 519

Н. Саламянікава

Сцэнічная пластыка

Чацверг 18.00-19.00

Пак. 319

А. Рубава

Відэяклуб

Аўторак 18.00-20.00

Пак.519

А. Бразгоўка

Секцыя бодзібілдзінга

Субота 19.00-20.00

Пак. 419

М. Шімановіч

Гурток “Знакомые лица” (асновы фізіагномікі)

Чацверг 21.00-22.00

Пак.319

В. Волкаў

Спартыўная секцыя настольнага теніса

Панядзелак 19.00-20.00

Хол 419 пак.

Ю. Царевіч

Сілавая аэробіка

Чацверг 17.00-18.00

Пак. 319

П. Насекайла

Йога

Серада 21.00-22.00

Пак. 319

С.В. Андрэеў

Шахматы і шашкі

Чацверг 19.30-20.30

Пак.519

А. Мандрык


УСТАНОВА АДУКАЦЫІ

БЕЛАРУСКІ ДЗЯРЖАЎНЫ УНІВЕРСІТЭТ КУЛЬТУРЫ І МАСТАЦТВАЎ”



Аддзел выхаваўчай работы з моладдзю




Каляндар студэнцкага жыцця




Люты 2011 г.


Поделитесь с Вашими друзьями:




База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2022
звярнуцца да адміністрацыі

войти | регистрация
    Галоўная старонка


загрузить материал