Другім этапе рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах у 2013/2014 навучальным годзе




Дата канвертавання20.01.2017
Памер68.72 Kb.
Вынікі ўдзелу вучняў гімназіі ў другім этапе рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах у 2013/2014 навучальным годзе

9-11 класы

№ п/п

Прозвішча, імя, імя па бацьку вучня

Клас

Прадмет

Настаўнік

Занятае месца

Усяго ўдзель

нікаў


Дыплом

  1. 1

Кунчэўскі Альгерд

11”Б”

Англійская мова

Шмуляўцова М.У.

5

23

Д-III

  1. 11

Костачка Аліна

9”Б”

Матэматыка

Валынец С.І.

5

19

Д-III

  1. 17

Коўтун Кацярына

10

Руская мова і літаратура

Мяркулава А.А.

8

24

Д-III

  1. 18

Зайцава Ксенія

10

Руская мова і літаратура

Мяркулава А.А.

7

24

Д-III

  1. 29

Рогава Ангеліна

9”А”

Беларуская мова і літаратура

Акуліч В.У.

9

21

Д-III

  1. 31

Коўтун Кацярына

10

Беларуская мова і літаратура

Ганец Н.І.

8

23

Д-III

  1. 32

Лазерка Дзмітрый

11”Б”

Беларуская мова і літаратура

Акуліч В.У.

9

30

Д-III

  1. 35

Шпет Аляксандр

10

Фізіка

Каптур В.В.

6

19

Д-III

  1. 37

Верамейчык Ілля

11”Б”

Фізіка

Касцюкевіч А.І.

4

24

Д-III

  1. 38

Вярцінскі Сяргей

11”Б”

Фізіка

Касцюкевіч А.І.

5

24

Д-III

Вынікі ўдзелу вучняў гімназіі ў другім этапе рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах у 2013/2014 навучальным годзе

5-8 класы

№ п/п

Прозвішча, імя, імя па бацьку вучня

Клас

Прадмет

Настаўнік

Занятае месца

Усяго ўдзель

нікаў


Дып

лом


  1. 1

Дзядкоў Яўген

6”А”

Інфарматыка

Красюк Ю.У.

3

12

Д-II

  1. 2

Лявонаў Дзмітрый

6 “Б”

Геаграфія

Барташэвіч А.У.

4

22

Д-II

  1. 4

Скалубовіч Арына

5 “А ”

Руская мова і літаратура

Зуёнак Т.Л.

15

44

Д-III

  1. 5

Радкевіч Фёдар

5 “Б”

Руская мова і літаратура

Зуёнак Т.Л.

14

44

Д-III

  1. 7

Крыванос Анастасія

6 “В”

Руская мова і літаратура

Маліноўская В.А.

11

36

Д-III

  1. 8

Заяц Таццяна

7 “А”

Руская мова і літаратура

Мяркулава А.А.

3

37

Д-II

  1. 10

Хорава Эдуарда

8 “В”

Руская мова і літаратура

Маліноўская В.А.

1

31

Д-I

  1. 18

Грузд Ганна

5 “А”

Працоўнае навучанне

Кавецкая І.В.

5

30

Д- ІІІ

  1. 21

Сідарэнка Уладзіслаў

7 “В”

Тэхнічная праца

Сакаў А.М.

6-7

21

Д - ІІІ

  1. 23

Кісель Віталій

6 “В”

Тэхнічная праца

Сакаў А.М.

4

22

Д- ІІ

  1. 25

Самцэвіч Іван

5 “Б”

Тэхнічная праца

Сакаў А.М.

4

18

Д- ІІІ

  1. 26

Хоміч Дзіяна

7 “В”

Фізіка

Касцюкевіч А.І.

5

25

Д- ІІІ

  1. 27

Калейнік Глеб

7 “В”

Фізіка

Касцюкевіч А.І.

7

25

Д- ІІІ

  1. 28

Касцюкова Ганна

7 “Б”

Фізіка

Касцюкевіч А.І.

3

25

Д - ІІ

  1. 33

Маеўскі Мацвей

6,,В”

Англійская мова

Шмуляўцова М.У.

3

26

Д - ІІ

  1. 34

Гуло Яўгеній

6,,А”

Англійская мова

Кацановіч І.У.

7

26

Д- ІІІ

  1. 35

Дземянцэвіч Ягор

7,,Б”

Англійская мова

Внук М.Д.

3-4

21

Д - ІІ

  1. 38

Кірыльчык Вікторыя

9,,А”

Англійская мова

Мяснікова А.У.

5

14

Д- ІІІ

  1. 44

Хоміч Дзіяна

7,,В”

Матэматыка

Валынец С.І.

2

22

Д- І

  1. 46

Ляонаў Дзмітрый

6,,Б”

Біялогія

Васькоўская Л.А.

3

30

Д - ІІ

  1. 52

Макрыцкая Ксенія

5,,А”

Беларуская мова і літаратура

Падколзіна Ж.П.

10

37

Д- ІІІ

  1. 55

Скачкова Ірына

7,,В”

Беларуская мова і літаратура

Падколзіна Ж.П.

3

29

Д - ІІ

  1. 56

Кандратовіч Яна

8,,В”

Беларуская мова і літаратура

Канашэвіч Ж.У.

4

33

Д - ІІ

  1. 57

Дышлевіч Анастасія

8,,А”

Беларуская мова і літаратура

Падколзіна Ж.П.

6

33

Д- ІІІ

  1. 59

Асвецімскі Віталій

5,,А”

Гісторыя

Касабуцкая В.М.

7

43

Д - ІІ

  1. 65

Іскандарава Лізавета

7,,Б”

Гісторыя

Касабуцкая В.М.

7-8

29

Д- ІІІ

  1. 66

Раманоўская Яна

7,,Б”

Гісторыя

Касабуцкая В.М.

11

29

Д- ІІІ

  1. 68

Вяршок Арцём

9,,А”

Гісторыя

Дакука С.І.

9-10

23

Д- ІІІ

  1. 70

Лыкава Марыя

9,,Б”

Грамадазнаўства

Дакука С.І.

7

23

Д- ІІІ


База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка