Дук “Іўеўскі цэнр культуры І вольнага часу” г.Іўе




Дата канвертавання18.11.2017
Памер189.61 Kb.
Графік

работы клубных фарміраванняў аддзелаў і сектароў культурна-масавай і асветніцкай работы дзяржаўнай установы культуры “Іўеўскі цэнтр культуры і вольнага часу на верасень - снежань 2017 г.




  1. ДУК “Іўеўскі цэнр культуры і вольнага часу” г.Іўе




п\п


Клубнае

фарміраванне



Панядзелак

Аўторак

Серада

Чацвер

Пятніца

Субота

Нядзеля

1.

Народны хор

(Лапата Н.С.)















17.00-18.30

нар.тэатр






16.30-18.00

нар. тэатр



2.

Народны драматычны тэатр

(Завадскі М.П.)












17.30-19.00

нар.тэатра









15.00-16.30

нар.тэатр




3.

Хор ветэранаў працы

(Аўдзевіч В.С.)









15.00-16.30

нар. тэатр










12.30-14.00

нар. тэатр



4.

Народны ансамбль народнай музыкі “Чабарок”

(Журко Л.П)






11.00-12.30

школа маст-аў кл.13



11.00-12.30

школа маст-аў кл.16















5.

Клуб

маладой сям’і

“FamilyClub”

(Гуртавая І.Г.)




















4-ая

нядзеля месяца

12.00


6.

Фальклорны ансамбль “Вечарніца”

(Лапата Н.С.)









14.00-15.30

танц.зала






14.00-15.30

танц.зала








7.

Клуб маладых спецыялістаў “Змена”

(Белагур В.В.)





















1-ая нядзеля месяца

17.00


танц.зала

8.

Гурток эстраднага спявання

(Аўдзевіч В.С.)


















17.30-19.00

гл..зала


17.30-19.00

гл.зала



9.

Дзіцячая вакальная міні-студыя “Саліст”

(Аўдзевіч В.С.)












15.30-17.00

гл.зала





15.00-16.30

гл.зала





10.

Дзіцячы аматарскі тэатральны калектыў “Спадарожнік”

(Гуртавая І.Г.)









16.00-17.30

нар.тэатр



16.00-17.30.

нар.тэатр












11.

Інтэлектуальны

клуб


“Мудрая сова”

(Цыбулька В.В.)





















4-я нядзеля месяца

гл..зала


12.30

12.

Дзіцячы гурток навучання кампьютарнай грамаце

“Смайлік” (Марчанка П.В.)















16.00-17.30

кампьют. клас



16.00-17.30

кампьют. клас






13.

Народны тэатр гульні

“Зялёны фургон” (Мудрык Н.У.)



17.30-19.00

нар. тэатр



17.30-19.00

нар. тэатр


















14.


Клуб

маладых людей з

абмежаванымі

магчымасцямі

“Кантакт”

(Кішкель Л.Ф.)









1-ая серада месяца

15.00














15.

Клуб

Пажылых людей “Восеньскі ўзрост”

(Завадскі М.П.)




















2-ая нядзеля

месяца


17.30

16.

Міні-студыя вядучых “Браво”

(Аўчынка Д. Л.)

“Све














17.00-18.30 каб.спец..№ 2

17.00-18.30

каб спец. № 2





2. Аддзелы і сектары ДУК “Іўеўскі цэнр культуры і вольнага часу”



п\п


Клубнае

фарміраванне



Серада

Чацвер

Пятніца

Субота

Нядзеля

1

2

3

4

5

6

7

Аддзел культурна-масавай і асветніцкай работы аг.Юрацішкі

1.


Народны ансамбль народнай песні “Юрацішкаўскі кірмаш” (Карташэвіч Т.М.)

17.30-19.00

гл.зала











12.30-14.00

гл.


зала

2

Сямейны клуб

“Святліца”

(Гурына А.В.)











4-ая субота месяца

16.00





3

Дзіцячы патрыятычны клуб “Патрыёт”

(ДлужнеўскаяМ.В.)















2-ая нядзеля месяца

16.00


4

Дзіцячы гурток па дэкаратыўна-прыкладному мастацтву (работа з паперай) “Майстрыца”

(Длужнеўская М.В.)



17.00-18.30

каб.


спец.







12.00-13.30

каб.


спец.




5

Клуб пажылых людзей

“Залатая пара”

(Длужнеўская М.В.)





1-ы

чацвер


месяца

17.00











6

Дзіцячы клуб аматараў эстраднай песні “Гармонія”(Лавыш Р.І)




2-і чацвер месяца

16.30


гл. зала










Аддзел культурна-масавай і асветніцкай работы в.Бакшты

1.

Вакальны ансамбль “Зараначка”

(Шэмет Н.А.)



15.00-16.30

гл.зала


15.00-16.30

кабінет №1













2

Фальклорны ансамбль

“Крынічка”

(Шэмет Н.А.)


16.30-18.00 гл.зала




15.00-16.30 гл.зала







3

Дзіцячы гурток сольнага спявання “Званочкі”

(Шэмет Н.А.)









16.30-18.00

гл. зала


12.00-13.30

гл. зала






4

Дзіцячы тэатральны

калектыў “Непаседы” (Варанюк С.А.)






15.00-16.30

каб.


спец.




15.00-16.30

гл. зала





5

Дзіцячы танцавальны калектыў “Таўкачыкі” (Варанюк С.А.)




16.30-18.00

гл.


зала







16.00-17.30

гл. зала


6

Дзіцячы гурток па саломапляценню “Каласок”

(Буцько В.К.)







15.00 -16.30 каб.

гуртка


15.00 -16.30 каб.гуртка

7

Дзіцячы гурток па лазапляценню “Івінка”

(Буцько В.К.)



15.00 -16.30

каб.гуртка



15.00 -16.30

каб. гуртка



15.00 -16.30

каб.


гуртка

12.00 -13.30

каб.


гуртка

12.00 -13.30

каб.гуртка



8

Сямейны клуб “Я+ТЫ”

(Варанюк С.А.)















3-ая нядзеля

17.30


Аддзел культурна-масавай і асветніцкай работы аг.Лаздуны 1

1.

Дзіцячы гурток сольнага спявання

(Рыбачонак Т.І.)



15.30-17.00

каб.


гуртка







11.30-13.00 каб.

гуртка





2

Дзіцячы вакальны ансамбль Крынічка"

(Рыбачонак Т.І.)






15.30-17.00

каб. гуртка



15.30-17.00

каб.


гуртка




.

3

Дзiцячае аб’яднанне аматараў гульні “Вяселка”

(Шурпiцкая В.М.)















2-ая нядзеля

15.00


4

Жаночы клуб “Алеся”

(Хадарцэвіч Ж.Ф.)















1-ая нядзеля

13.00


5

Дзіцячы фальклорны калектыў “Жавараначкі

(Рыбачонак Т.І.)












15.30-17.00

каб.


гуртка

15.30-17.00

каб.гуртка



6

Тэатр гульні “Вясёлыя цыганы”

(Хадарцэвіч Ж.Ф.)









17.30-19.00 каб.

гуртка


17.30-19.00 каб.

гуртка





7

Народны ансамбль народнай песні “Спадчына”

(Хадарцэвіч Ж.Ф.)



17.00-18.30

каб.


гуртка










17.00-18.30

гл. зала


Аддзел культурна-масавай і асветніцкай работы аг.Геранёны

1.

Народны ансамбль народнай песні “Даўніна”

(Скабельцына А.Г.)



10.30-12.00

гл.зала




10.30-12.00

гл.зала







2

Ансамбль народнай музыкi “Вечарынка

(Дайлiдка В.I.)






19.00-

20.30


гл.зала







19.00-20.30

гл.зала



3

Дзіцячы тэатр лялек “Казка”

(Грынюк У.Л)





15.00-16.30

танц.


зала

15.00-16.30

танц.


зала







4

Дзіцячы гурток сольнага спявання “Мроя”

(Лысоўская І.Я.)












12.30-14.00

гл.зала


12.30-14.00

гл.зала


5

Лялечны калектыў “Чароўная лялька”

(Грынюк В.Л.)



19.00-

20.30


гл.зала




19.00-20.30

гл.зала








6

Дзіцячы фальклорны ансамбль “Тапатушкі”

(Лысоўская І.Я.)






15.00-16.30

гл.зала


15.00-16.30

гл.зала








7

Дзіцячае аб`яднанне аматараў паэзіі “Ліра”

(Грынюк У.Л.)



3-ая серада месяца

15.00














Сектар культурна-масавай і асветніцкай работы аг.Дайліды

1.

Гурток

“Настольны тэніс”

(Рынгель Г.Ф.)


16.00-17.30

каб. тэніса












16.30-18.00 каб.тэніс

2

Дзіцячае аб’яднанне аматараў фізкультуры і спорту “Сонейка”

(Нехвядовіч В.І)















4-ая нядзеля

гл.зала


12.00

3

Гурток сольных спеваў

(Рынгель Г.Ф.)









16.00-17.30

гл.зала


16.00-17.30

гл.зала





4

Дзіцячы гурток мастацкага чытання

(Нехвядовіч В.І)






16.00-17.30

гл.зала









15.00-16.30

гл.зала


5

Дзіцячы гурток па саломапляценню “Саламяная казка”

(Рынгель Т.В.)












15.30-17.00

каб.


гуртка

10.00-11.30

каб.гуртка



Сектар культурна-масавай і асветніцкай работы аг.Лелюкі

1.

Гурток сольнага спявання

(Чакавая Н.А.)



17.30-19.00

гл.зала





16.00-17.30

гл.зала








2.

Дзіцячае аб’яднанне аматараў гульняў і забаў “Пацешкі” (Чакавая Н.А.)













4-ая нядзеля

месяца


12.00


3.

Дзіцячы гурток сольнага спявання “Вдохновение”

(Чакавая Н.А.)






17.30-19.00

гл.зала








16.00-17.30

гл.зала


Аддзел культурна-масавай і асветніцкай работы аг.Ліпнішкі

1

Фальклорны ансамбль “Весялуха”

(Гарбачэўская Г.А.)












11.00-12.30 гл.зала

11.00-12.30 этн.пакой

2

Дзіцячы вакальны ансамбль “Мелодыя” (Гарбачэўская Г.А.)










12.30-14.00

гл.зала


12.30-14.00

гл.зала


3

Дзіцячы гурток сольнага спеву “Забава”

(Гарбачэўская Г.А.)






15.00-

16.30


гл.зала

15.00-

16.30


гл.зала







4

Вакальны ансамбль “Варажэя”

(Палтарак Т. І.)












15.00-

16.30


гл.зала

15.00-

16.30


гл.зала

5

Дзіцячы танцавальны калектыў “Вясёлка” (Грыбоўская А.А.)

16.30-18.00

гл.зала


16.30-18.30

гл.зала











6

Дзіцячы танцавальны калектыў “Весёлые ребята” (Грыбоўская А.А.)










16.30-18.00

гл.зала


16.30-18.00

гл.зала


7

Дзіцячы гурток дэкаратыўна-прыкладнога мастацтва “Беларуская лялька” (Пякша М.Ф.)

16.30-18.00

майст-я


16.30-18.00

майст-я


16.30-18.00

майст-я.


11.00-12.30 майст-я.

11.00-12.30

майст-я


8

Дзіцячы гурток дэкаратыўна-прыкладнога мастацтва “Маленькія майстры” (Пякша М.Ф.)










12.30-14.00

майст-я.


12.30-14.00

майст-я


9

Дзіцячы тэатральны калектыў “Теремок” (Скрыпская М.З.)

15.00-16.30

гл.зала











10.00-11.30

гл.зала


Сектар культурна- масавай і асветніцкай работы аг.Морына

1.

Дзіцячы тэатральны калектыў

(Гудзень Т.I.)



17.30-19.00

гл.зала











17.30-

19.00


гл.зала

2

Жаночы клуб “Сяброўкі”

(Гудзень Т.I.)















3-ая нядзеля

15.30


3

Дзіцячы гурток

“Умелыя рукі”

(Гудзень Т.І.)





17.30-

19.00


каб.спец.

17.30-

19.00


каб.

спец.








Аддзел культурна-масавай і асветніцкай работы аг.Суботнікі

1.

Фальклорны калектыў “Жытніца”

(Гражынская Л.І.)












17.00-18.30

гл.зала


16.00-17.30

гл.зала


2

Дзіцячы гульнёвы клуб “Забава” (Аніскевіч М.В.)













3-ая нядзеля

12.30


3

Дзіцячы вакальны ансамбль“Почемучки”

(Гражынская Л.І.)



16.00-17.30

каб. спец.



16.00-17.30 каб.спец.










4

Дзіцячае аматарскае аб’яднанне “Сяброўка”

(Балдоўская М.Э.)



2-ая серада

17.30














5

Гурток сольнага спявання
(Трубіцкая Л.С.)

17.30-19.00

гл.зала








16.00-17.30

гл.зала





6

Дзіцячы тэатральны калектыў

(Балдоўскя М.Э.)









16.00.-17.30.

гл. зала.






16.00.-17.30

гл. зала.



7

Тэатральны калектыў

(Анішчанка І.Г.)



15.00-16.30

гл. зала


17.30-19.00

гл. зала


17.30-19.00

гл. зала


17.30-19.00

гл. зала


16.00-17.30

гл. зала


Аддзел культурна-масавай і асветніцкай работы аг. Трабы

1.

Народны аматарскі драматычны калектыў

(Калышка М.С.)











17.30-19.00

гл.зала


17.30-19.00

гл.зала


2

Дзіцячы тэатральны калектыў “Спадарожнік (Калышка М.С.)










12.00-13.30

гл.зала


12.00-13.30

гл.зала


Аддзел рамёстваў і традыцыйнай культуры

1

Клуб майстроў “Скарбніца”

(Смірнова І.Р.)















3-ая нядзеля

12.30


2

Дзіцячы клуб “Крынічка”

(Свістун В.В.)















3-ая нядзеля

14.00


3

Дзіцячы гурток па дэкаратыўна-прыкладному мастацтву “Чароўныя ўзоры”

(Багушэвіч А.С..)



14.30-16.00

каб. рамёстваў



14.30-16.00

каб. рамёств

аў


14.30-16.00

каб. рамёстваў



10.00-11.30

каб.


рамёстваў.

10.00-11.30

каб. рамёстваў



4

Дзіцячы гурток па саломапляценню

“Купалінка

(Чурэйна В.П.)





17.00-18.30

сектар КМіАР аг.Лелюкі









12.00-13.30

сектар КМіАР агЛелюкі



Сектар рамёстваў і традыцыйнай культуры аг.Геранёны

1

Дзіцячы гурток па вышыўцы “Віртуозы іголкі” (Пуйдак Г.І.)




15.00-16.30 каб.

№ 1


16.30-18.00

каб.


№ 1







2

Дзіцячы гурток па ткацтву “Матулін ручнік”

(Старасціна Ю.Э.)












12.30-14.00

каб.№ 2


12.30-14.00

каб.№ 2


3

Дзіцячы гурток па саломапляценню ”Спадчына” (платны)

(Старасціна Ю.Э).












10.00 - 11.30 каб.№ 2

10.00 - 11.30 каб. № 2

4

Дзіцячы гурток па лапінковай аплікацыі

“Вясёлка”



(Пуйдак Г.І)

15.00 - 16.30 каб. № 1




15.00 - 16.30 каб.№ 1








Намеснік дырэктара Н.У. Мудрык


База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка