Дзяржаўная ўстанова культуры «Міёрская цэнтралізаваная клубная сістэма»



Дата канвертавання18.04.2017
Памер83.06 Kb.
#8165
Дзяржаўная ўстанова  культуры «Міёрская цэнтралізаваная клубная сістэма»


Адрас: г. Міёры Віцебская вобл. пл. Леніна, 14. тел.

Час працы: 8.00 – 17.00. Выхадныя дні - субота, нядзеля.

Дырэктар – Фурс Аляксандр Мечыслававіч тэл.– 8 (021552)4 14 74

Намеснік дырэктара – Мядзюха Васіль Сямёнавіч тэл.– 8 (02152) 4 93 38
У сетку Міёрскай цэнтралізаванай клубнай сістэмы уваходзіць 23 структурных падрадзяленні:Міёрскі раённы Дом культуры, Дзісенскі гарацскі Цэнтр культуры, Міёрскі Аўтаклуб, Дзісенскі гарацскі Дом рамёстваў, Лявонпальскі сельскі Цэнтр культуры і дасуга, Цвецінскі сельскі Дом фальклора, 9 сельскіх Дамоў культуры, 8 сельскіх клубаў.

Распарадак працы структурных падраздяленняў Міёрскай цэнтралізаванай клубнай сістэмы на зімні час

(з 1 верасня 2016 па 31 мая 2017г.)


п/п


Назва ўстановы, кіраўнік, тэлефон

Дні нядзелі

Час працы

1.

Міёрскі раённы Дом культуы

Дырэктар - Фурс Аляксандр Мечыслававіч тэл.4 14 74

Панядзелак – пятніца

субота


08.00 – 18.00
21.00 – 01.00

2.

Дзісенскі гарадскі Цэнтр культуры

Дырэктар - Астукевіч Аляксей Антонавіч тэл. 3 73 95


Серада, чацвер, пятніца

субота-
нядзеля


панядзелак,

аўторак


09.00-20.00

перапынак 13.00-14.00

09.00-01.00

перапынак 19.00-21.00

09.00-01.00

перерыв 19.00-21.00

выхадныя


3.

Туркоўскі сельскі Дом культуры

Мастацкі кіраўнік – Кашыра Таццяна Аляксандраўна тэл. 3 81 96

Аўторак - пятніца
субота

нядзеля


панядзелак

09.00-18.00

перапынак 12.00-14.00

17.00-01.00

15.00-21.00

выхадны


4.

Павяцкі сельскі Дом культуры

Дырэктар - Няміра Алена Уладзіміраўна тэл. 3 23 91

Аўторак - пятніца
субота
нядзеля
панядзелак

10.00-19.00

перапынак 12.00-12.30

17.00-01.00, перапынак 19.00 – 21.00

15.00-23.00, перапынак 17.00 – 19.00

выхадны


5.

Наўгародскі сельскі Дом культуры

Дырэктар – Сівая Наталля Пятроўна тэл. 5 35 80

Аўторак - чацвер, пятніца,

субота
нядзеля

панядзелак


10.00-19.00

перапынак 12.00-14.00

16.00-01.00 перапынак 19.00-21.00

13.00- 18.00

выхадны


6.

Язненскі сельскі Дом культуры

Дырэктар – Бервячонак Ларыса Геннадзеўна

тэл. 3 96 33

Аўторак-пятніца
субота

нядзеля


панядзелак

09.00-21.00

перапынак 12.00-14.00

15.00-01.00

12.00-22.00

выхадны


7.

Цвецінскі сельскі Дом культуры

Дырэктар – Кадушка Зінаіда Вікенццеўна тэл. 5 85 68


Аўторак - чацвер
пятніца
субота

нядзеля


панядзелак

10.00-18.00

перапынак 13.00-14.00

15.00-24.00

перапынак17.00-19.00

19.00-01.00

16.00-22.00

выхадны


8.

Лявонпальскі сельскі Цэнтр культуры і дасуга Дырэктар – Кліманская Таццяна Канстантынаўна тэл.3 36 11

Аўторак - пятніца

субота, нядзеля

панядзелак


12.00-15.00

20.00-24.00

выхадны


9.

Дварнасельскі сельскі клуб

Загадчык - Завыш Лія Віктараўна тэл. 3 41 42

Аўторак-

пятніца


суббота

нядзеля


панядзелак

10.00-19.00

перапынак 12.00-14.00

19.00-01.00

13.00-19.00

выхадны


11.

Істаўскі сельскі клуб

Загадчык – Налівайка Раіса Іванаўна тэл.3 25 36

Аўторак - чацвер
пятніца
Субота
нядзеля
Панядзелак

10.00-22.00

перапынак 12.00-14.00

12.00 – 23.00, перерыв 18.00 – 19.00

13.00-01.00

перапынак 19.00-21.00

10.00 - 20.00, перерыв 14.00 – 16.00

выхадны


12.

Ідолтаўскі сельскі клуб

Загадчык – Філіпава Эдыта Янаўна тэл. 3 31 91


Аўторак - чацвер

Пятніца, субота


Нядзеля

Панядзелак



14.00-21.00

17.00-01.00

перапынак 19.00-21.00

14.00-21.00

выхадны


13.

Узменскі сельскі Дом культуры

Дырэктар – Рогач Фаіна Алегаўна тэл.3 32 19

Аўторак - пятніца
субота
Нядзеля
Панядзелак

09.00-21.00

перапынак 13.00-14.00

13.00-01.00. перапынак 19.00 – 21.00

11.00-23.00

перапынак 18.00-19.00

выхадны



14.

Новапагосцкі сельскі клуб

Загадчык - Цярэшка Іна Барысаўна тэл. 5 47 15

Середа

Пятніца


субота

нядзеля, панядзелак, аўторак, чацвер



20.30 – 23.00

20.30 – 01.00

15.00-01.00, перапынак 18.00 – 22.00

выхадныя



15.

Мікалаеўскі сельскі клуб

Загадчык – Мятла Ігар Сяргеевіч тэл.5 16 29

Аўторак - пятніца

Субота


Нядзеля

Панядзелак



10.00 – 17.00

17.00-01.00

15.00-23.00

перерыв 19.00 - 20.00

выхадны


16.

Перабродскі сельскі Дом культуры

Дырэктар – Нікіціна Ларыса Феафанаўна тэл. 5 52 28

Аўторак – чацвер

пятніца


субота
нядзеля

панядзелак



08.30-18.00

13.00-20.00

16.00-24.00

перапынак 18.00-20.00

13.00-19.00

выхадны



17.

Папшулеўскі сельскі клуб

Загадчык - Баслак Наталля Паўлаўна тэл. 3 64-19

Аўторак - пятніца
субота
нядзеля
нядзеля

10.00-19.00

перапынак 12.00-14.00

17.00-01.00

перапынак 19.00-21.00

14.00-22.00

перапынак 16.00-18.00

выхадны


18.

Паташнянскі сельскі клуб

Загадчык – Блажэвіч Валерый Іванавіч

тэл. 3 66 24

Аўторак – пятніца

субота
нядзеля

панядзелак


12.00-21.00

17.00-01.00, перапынак 19.00 – 21.00

15.00-21.00

выхадны


19.

Чапукоўскі сельскі Дом культуры

Дырэктар - Цыцына Міраслава Фёдараўна

тэл.3 53 19

Аўторак – пятніца

субота
нядзеля


панядзелак

10.00-19.00

перапынак 12.00-14.00

15.00 –24.00,

перапынак 18.00–20.00

13.00 – 21.00

перапынак: 17.00 –19.00

выхадны


20.

Чэраскі сельскі Дом культуры

Дырэктар –

тэл. 3 44 39

Аўторак - чацвер

нядзеля
пятніца, субота


панядзелак

09.00-17.00

перапынак 12.00-13.00


18.00-01.00

перапынак 20.00-21.00

выхадны


21.

Дзісенскі гарацкі Дом рамёстваў

Дырэктар - Балаш Алена Фадзееўна


панядзелак –пятніца
субота

нядзеля


8.00 – 18.30

перапынак с 12.00 до 13.00

08.00 – 17.00, перапынак 12.00 – 12.30

08.00 – 12.00



У клубных установах раёна на 01.01.2016 г. функцыянуе: 163 клубных фарміраванняў, у іх 1708 удзельнікаў, у т.л. 82 дзіцячых – 801 удзельнікаў, з іх 87 калектывы мастацкай самадзейнасці, у якіх занята – 863 удзельнікаў, у т.л. 46 дзіцячых – 434 удзельнікі; 24 гурткі дэкаратыўна-прыкладнога і выяўленчага мастацтва – 192 удзельнікаў, у т.л. 18 дзіцячых – 161 удзельнік; 41 аматарскае аб'яднанне і клубы па інтарэсах – 554 удзельнікаў, у т.л. 11 дзіцячых – 139 удзельнікаў; дакладных ведаў і навыкаў 5 – 50 удзельнікаў, з іх 5 дзіцячых - 50 удзельнікаў, іншых клубных фарміраванняў 6 – 49 удзельнікаў, у т.л. 2 дзіцячых – 17 удзельнікаў.














Каталог: uploads -> documents
documents -> З маладым запалам да пераможных вяршынь
documents -> Дзяржаўная ўстанова адукацыі Міёрская дзіцячая школа мастацтваў
documents -> Калектывы са званнем «народны», «узорны» у міёрскім раёне 10 калектываў маюць званне «народны»: народны клуб народных майстроў
documents -> -
documents -> Клецк. Кароткая гісторыя
documents -> Конкурсу на лепшы аўтарскі верш " Мая зямля, мая Радзіма", прысвечанага Году культуры Агульныя палажэнні: Творчы конкурс на лепшы аўтарскі верш "
documents -> Карэліцкі раённы выканаўчы камітэт
documents -> Дзяржаўная ўстанова культуры «Міёрская цэнтралізаваная бібліятэчная сістэма»


Поделитесь с Вашими друзьями:




База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2022
звярнуцца да адміністрацыі

войти | регистрация
    Галоўная старонка


загрузить материал