Дзяржаўная ўстанова культуры «Міёрская цэнтралізаваная клубная сістэма»




Дата канвертавання09.01.2018
Памер83.05 Kb.
Дзяржаўная ўстанова  культуры «Міёрская цэнтралізаваная клубная сістэма»


Адрас: г. Міёры Віцебская вобл. пл. Леніна, 14.

Час працы: 8.00 – 17.00. Перапынак с 12.00 да 13.00. Выхадныя дні - субота, нядзеля.

Дырэктар – Фурс Аляксандр Мечыслававіч тэл.– 8 (02152) 4 14 74

Намеснік дырэктара – Мядзюха Васіль Сямёнавіч тэл.– 8 (02152) 4 93 38

У сетку Міёрскай цэнтралізаванай клубнай сістэмы ўваходзіць 21 структурнае падраздзяленне: Міёрскі раённы Дом культуры, Дзісенскі гарадскі Цэнтр культуры, Міёрскі аўтаклуб, Дзісенскі гарадскі Дом рамёстваў, Лявонпальскі сельскі Цэнтр культуры і дасуга, Цвецінскі сельскі Дом фальклора, 9 сельскіх Дамоў культуры, 6 сельскіх клубаў.


Распарадак працы структурных падраздяленняў Міёрскай цэнтралізаванай клубнай сістэмы


п/п

Назва ўстановы, кіраўнік, тэлефон

Дні тыдня

Час працы

1.

Міёрскі раённы Дом культуы

Дырэктар - Фурс Аляксандр Мечыслававіч тэл.4 14 74

Панядзелак – пятніца

субота


нядзеля

08.00 – 20.00
21.00 – 01.00

выхадны


2.

Дзісенскі гарадскі Цэнтр культуры

Дырэктар - Астукевіч Аляксей Антонавіч

тэл. 3 73 95


Серада, чацвер, пятніца

субота-
нядзеля


панядзелак,

аўторак


09.00-20.00

перапынак 13.00-14.00

09.00-01.00

перапынак 19.00-21.00

09.00-01.00

перапынак 19.00-21.00

выхадныя


3.

Туркоўскі сельскі Дом культуры

Дырэктар – Счасная Марыя Міхайлаўна

тэл. 5 81 96

Аўторак - пятніца

субота


нядзеля

панядзелак



09.00-18.00

16.00-01.00,

12.00-18.00

выхадны


4.

Павяцкі сельскі Дом культуры

Дырэктар - Няміра Алена Уладзіміраўна тэл. 5 23 26

Аўторак - пятніца
субота
нядзеля
панядзелак

10.00-19.00

перапынак 12.00-12.30

17.00-01.00, перапынак 19.00 – 21.00

15.00-23.00, перапынак 17.00 – 19.00

выхадны


5.

Наўгародскі сельскі Дом культуры

Дырэктар – Сівая Наталля Пятроўна тэл. 5 35 80

Аўторак - чацвер,
пятніца,

субота


нядзеля

панядзелак



10.00-19.00

перапынак 12.00-14.00

10.00-01.00

перапынак 19.00-21.00

10.00- 21.00

выхадны


6.

Язненскі сельскі Дом культуры

Дырэктар – Бервячонак Ларыса Геннадзеўна

тэл. 3 96 33

Аўторак-пятніца
субота

нядзеля


панядзелак

09.00-21.00

перапынак 12.00-14.00

15.00-01.00

12.00-22.00

выхадны


7.

Цвецінскі сельскі Дом культуры

Дырэктар – Кадушка Зінаіда Вікенцьеўна тэл. 5 85 68


Аўторак - чацвер
пятніца

субота


нядзеля

панядзелак



9.00-18.15

перапынак 13.00-14.00

19.00-24.00

17.00-01.00

16.00-23.00

выхадны


8.

Лявонпальскі сельскі Цэнтр культуры і дасуга

Дырэктар – Кліманская Таццяна Канстантынаўна тэл.3 36 11

Аўторак - пятніца

субота, нядзеля

панядзелак


12.00-15.00

20.00-24.00

выхадны


9.

Істаўскі сельскі клуб

Загадчык – Налівайка Раіса Іванаўна тэл. 3 25 36

Аўторак - чацвер
пятніца
субота
нядзеля
панядзелак

10.00-22.00

перапынак 12.00-14.00

12.00 – 23.00, перапынак 18.00 -19.00

13.00-01.00

перапынак 19.00-21.00

10.00 - 20.00, перапынак 14.00 -16.00

выхадны


10.

Ідолтаўскі сельскі клуб

Загадчык – Філіпава Эдыта Янаўна тэл. 3 31 91


Аўторак - чацвер

пятніца, субота


нядзеля

панядзелак



14.00-21.00

17.00-01.00

перапынак 19.00-21.00

14.00-21.00

выхадны


11.

Узменскі сельскі Дом культуры

Дырэктар – Рогач Фаіна Алегаўна тэл. 3 32 19

Аўторак - пятніца
субота
нядзеля
панядзелак

09.00-21.00

перапынак 13.00-14.00

13.00-01.00. перапынак 19.00 – 21.00

11.00-23.00

перапынак 18.00-19.00

выхадны



12.

Новапагосцкі сельскі клуб

Загадчык - Цярэшка Іна Барысаўна тэл. 5 47 15

Серада

пятніца


субота
нядзеля, панядзелак, аўторак, чацвер


20.30 – 23.00

20.30 – 01.00

15.00-01.00, перапынак

18.00 – 22.00


выхадныя

13.

Мікалаеўскі сельскі клуб

Загадчык – Мятла Ігар Сяргеевіч тэл.5 16 29

Аўторак - пятніца

субота


нядзеля
панядзелак

10.00 – 17.00

17.00-01.00

15.00-23.00

перапынак 19.00 -20.00

выхадны


14.

Перабродскі сельскі Дом культуры

Дырэктар – Нікіціна Ларыса Феафанаўна тэл. 5 38 28

Аўторак – чацвер

пятніца


субота
нядзеля

панядзелак



08.30-18.00

13.00-20.00

16.00-24.00

перапынак 18.00-20.00

13.00-19.00

выхадны


15.

Папшулеўскі сельскі клуб

Загадчык - Баслак Наталля Паўлаўна тэл. 3-64-19

Аўторак - пятніца
субота
нядзеля
нядзеля

10.00-19.00

перапынак 12.00-14.00

17.00-01.00

перапынак 19.00-21.00

14.00-22.00

перапынак 16.00-18.00

выхадны


16.

Паташнянскі сельскі клуб

Загадчык – Блажэвіч Валерый Іванавіч

тэл. 5 66 24

Аўторак – пятніца

субота
нядзеля

панядзелак


12.00-21.00

17.00-01.00, перапынак 19.00 – 21.00

15.00-21.00

выхадны


17.

Чапукоўскі сельскі Дом культуры

Дырэктар - Цыцына Міраслава Фёдараўна

тэл.3 53 19

Аўторак – пятніца
субота
нядзеля
панядзелак

10.00-19.00

перапынак 12.00-14.00

15.00 –24.00,

перапынак 18.00–20.00

13.00 – 21.00

перапынак: 17.00-19.00

выхадны


18.

Чэраскі сельскі Дом культуры

Дырэктар – Аксёнава Снежана Мікалаеўна

тэл. 3 44 39

Аўторак - чацвер

нядзеля
пятніца, субота


панядзелак

09.00-17.00

перапынак 12.00-13.00


16.00-01.00

перапынак 20.00-21.00

выхадны


19.

Дзісенскі гарадскі Дом рамёстваў

Дырэктар - Балаш Алена Фадзееўна


панядзелак –пятніца
субота

нядзеля


8.00 – 18.30

перапынак с 12.00 до 13.00

08.00 – 17.00, перапынак 12.00 – 12.30

08.00 – 12.00



20

Аўтаклуб

Загадчык – Сардыка Ігар Васільевіч

тэл. маб. 8 033 6111782

Панядзелак – пятніца

Субота, нядзеля



8.00 – 17.00, перапынак з 12.00 да 13.00

Выхадныя



21









У клубных установах раёна на 01.01.2017 г. функцыянуе: 159 клубных фарміраванняў, у іх 1703 удзельнікі (у т.л. 82 дзіцячыя – 820 удзельнікаў); з іх 83 калектывы мастацкай самадзейнасці, у якіх занята – 846 удзельнікаў, у т.л. 43 дзіцячыя – 424 удзельнікі; 24 гурткі дэкаратыўна-прыкладнога і выяўленчага мастацтва – 183 удзельнікі, у т.л. 18 дзіцячых – 152 удзельнікі; 39 аматарскіх аб'яднанняў і клубаў па інтарэсах – 539 удзельнікаў, у т.л. 11 дзіцячых – 141 удзельнік.



















База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка