Кансультацыі па пытанні выдачы заключэння




Дата канвертавання14.03.2019
Памер108.96 Kb.


Кансультацыі па пытанні выдачы заключэння



Найменне адміністрацыйнай працэдуры згодна з пастановай Саўміна
ад 17.02.2012 № 156

Назва структурнага падраздзялення Дзяржпрамнагляду

Нумар кабінета, рэжым працы

Прозвішча, імя, імя па бацьку, займаемая пасада

Нумар службовага тэлефона

1

2

3

4

5

3.11. Выдача заключэння экспертызы прамысловай бяспекі ў дачыненні да небяспечнага вытворчага аб'екта, патэнцыйна небяспечнага аб'екта і тэхнічнай прылады, якія ўключаны ў пералік патэнцыйна небяспечных аб'ектаў і тэхнічных прылад, якія на іх эксплуатуюцца, якія падлягаюць экспертызе прамысловай бяспекі, дэкларацыі прамысловай бяспекі, праектнай дакументацыі

Упраўленне нагляду за бяспекай горных і выбуховых работ, металургічных вытворчасцей і ўтылізацыі боепрыпасаў

кабінет 317

пн.-чт. 900-1800

пт. 900-1645


Макарэвіч Юрый Іванавіч - начальнік упраўлення

(017) 212-15-32

кабінет 330

пн.-чт. 900-1800

пт. 900-1645


Камзолава Валянціна Сяргееўна – рэферэент

(017) 212-28-16

Упраўленне нагляду за бяспекай сістэм газазабеспячэння і магістральных трубаправодаў


кабінет 206

пн.-чт. 900-1800

пт. 900-1645


Воўк Дзмітрый Дзмітрыевіч –

начальнік упраўлення



(017) 212-55-57

Упраўленне нагляду за бяспекай пад'ёмных збудаванняў і атракцыёнаў

кабінет 213

пн. 900-1300

чт. 900-1300


Клімко Пётр Іванавіч – начальнік упраўлення

(017) 398-38-39

кабіинет 234

пн. 900-1300

чт. 900-1300


Фядотава Марына Леанідаўна – намеснік начальніка ўпраўлення

(017) 212-37-13

Упраўленне нагляду за бяспекай пры перавозцы небяспечных грузаў

кабінет 320

пн.-чт. 900-1800

пт. 900-1645


Казіцкі Мікалай Аляксандравіч – начальнік упраўлення

(па пытаннях чыгуначнага транспарту)

(017) 212-30-39

кабінет 316

пн.-чт. 900-1800

пт. 900-1645


Бамбешка Алег Аркадзьевіч – намеснік начальніка ўпраўлення

(па пытаннях аўтамабільнага, паветранага і ўнутранага воднага транспарту)

(017) 212-44-70

Упраўленне нагляду за бяспекай абсталявання, якое працуе пад ціскам, і цеплавых электрастанцый

кабінет 417

пн.-чт. 900-1800

пт. 900-1645


Паплыка Алег Ігаравіч – начальнік упраўлення

(017) 212-37-23

Упраўленне нагляду за бяспекай прадпрыемстваў хімічнай прамысловасці і перапрацоўкі збожжа

кабінет 315

пн.-чт. 900-1800

пт. 900-1645


Сазонка Аляксандр Яўгенавіч – начальнік упраўлення

(017) 212-15-02

кабінет 326

пн.-чт. 900-1800

пт. 900-1645


Кантар Віктар Часлававіч – начальнік аддзела

(017) 212-28-06

кабінет 326

пн.-чт. 900-1800

пт. 900-1645


Кохан Андрэй Валянцінавіч – намеснік начальніка ўпраўлення

(017) 212-28-06

Мінскае абласное ўпраўленне

кабінет 104

пн.-чт. 900-1800

пт. 900-1645


Гарбарэц Уладзімір Віктаравіч – намеснік начальніка ўпраўлення - начальнік аддзела экспертызы

(017) 398-46-44

Брэсцкае абласное ўпраўленне

кабінет 8

пн. 900-1800

пт. 900-1645


Рабушаў Кірыл Вячаслававіч - намеснік начальніка ўпраўлення - начальнік аддзела экспертызы

(0162) 53-70-30

Віцебскае абласное ўпраўленне

кабінет 205

пн. 900-1800




Пука Сяргей Антонавіч – намеснік начальніка ўпраўлення - начальнік аддзела экспертызы

(0212) 33-53 71

Гомельскае абласное ўпраўленне

кабінет 815

Караткевіч Аляксандр Аляксандравіч – намеснік начальніка ўпраўлення - начальнік аддзела экспертызы

(0232) 58-47-15

Гродзенскае абласное ўпраўленне

кабінет 807

пн.-чт. 900-1800

пт. 900-1645


Галіцкі Аляксандр Уладзіміравіч - намеснік начальніка ўпраўлення - начальнік аддзела экспертызы


(0152) 48 44 17


Магілёўскае абласное ўпраўленне

кабінет 21

пн. 1500-1800

пт. 900-1500


Белая Наталля Валянцінаўна – намеснік начальніка ўпраўлення - начальнік аддзела экспертызы

(0222) 76-50-42

Мінскае гарадское ўпраўленне

кабінет 107

пн.-чт. 900-1800

пт. 900-1645


Фядотаў Сяргей Анатольевіч – намеснік начальніка ўпраўлення - начальнік аддзела экспертызы

(017) 212-60-43

3.20. Выдача заключэння аб адпаведнасці аб'екта будаўніцтва зацверджанай праектнай дакументацыі, патрабаванням бяспекі і эксплуатацыйнай надзейнасці

Упраўленне нагляду за бяспекай горных і выбуховых работ, металургічных вытворчасцей і ўтылізацыі боепрыпасаў

кабінет 317

пн.-чт. 900-1800

пт. 900-1645


Макарэвіч Юрый Іванавіч - начальнік упраўлення

(017) 212-15-32

кабінет 330

пн.-чт. 900-1800

пт. 900-1645


Камзолава Валянціна Сяргееўна – рэферэент

(017) 212-28-16

Упраўленне нагляду за бяспекай сістэм газазабеспячэння і магістральных трубаправодаў

кабінет 206

пн.-чт. 900-1800

пт. 900-1645


Воўк Дзмітрый Дзмітрыевіч –

начальнік упраўлення



(017) 212-55-57

Упраўленне нагляду за бяспекай абсталявання, якое працуе пад ціскам, і цеплавых электрастанцый

кабінет 417

пн.-чт. 900-1800

пт. 900-1645


Паплыка Алег Ігаравіч – начальнік упраўлення

(у дачыненні да аб'ектаў ДВА "Белэнерга" (цеплавыя электрастанцыі высокага ціску)

(017) 212-37-23

Упраўленне нагляду за бяспекай пад'ёмных збудаванняў і атракцыёнаў

кабінет 213

пн. 900-1300

чт. 900-1300


Клімко Пётр Іванавіч – начальнік упраўлення

(017) 398-38-39

кабінет 234

пн. 900-1300

чт. 900-1300


Фядотава Марына Леанідаўна – намеснік начальніка ўпраўлення

(017) 212-37-13

Упраўленне нагляду за бяспекай пры перавозцы небяспечных грузаў

кабінет 320

пн.-чт. 900-1800

пт. 900-1645


Казіцкі Мікалай Аляксандравіч – начальнік упраўлення

(па пытаннях чыгуначнага транспарту)

(017) 212-30-39

кабінет 316

пн.-чт. 900-1800

пт. 900-1645


Бамбешка Алег Аркадзьевіч – намеснік начальніка ўпраўлення

(па пытаннях аўтамабільнага, паветранага і ўнутранага воднага транспарту)

(017) 212-44-70

Упраўленне нагляду за бяспекай прадпрыемстваў хімічнай прамысловасці і перапрацоўкі збожжа

кабінет 315

пн.-чт. 900-1800

пт. 900-1645


Сазонка Аляксандр Яўгенавіч – начальнік упраўлення

(017) 212-15-02

кабінет 326

пн.-чт. 900-1800

пт. 900-1645


Кантар Віктар Часлававіч – начальнік аддзела

(017) 212-28-06

кабінет 326

пн.-чт. 900-1800

пт. 900-1645


Кохан Андрэй Валянцінавіч – намеснік начальніка ўпраўлення

(017) 212-28-06

Мінскае гарадское ўпраўленне


кабінет 211а

пн. 900-1800




- начальнік упраўлення

(017) 392-96-89

Мінскае абласное ўпраўленне

кабінет 209

пн.-чт. 900-1800

пт. 900-1645


Юркевіч Уладзімір Міхайлавіч - начальнік упраўлення

(017) 212-30-04

Брэсцкае абласное ўпраўленне

кабінет 1

пн. 900-1800

пт. 900-1645


Міхайлоўскі Юрый Фёдаравіч – начальнік упраўлення

(0162) 53-59-10

Віцебскае абласное ўпраўленне

кабінет 226

пн. 900-1800

пт. 900-1645


Гаранін Аляксандр Генадзевіч – галоўны дзяржаўны інспектар (сістэмы газазабеспячэння)

(0212) 33-53-49

кабінет 227

пн. 900-1800

пт. 900-1645


Лойка Валерый Мікалаевіч – галоўны дзяржаўны інспектар (пад'ёмныя збудаванні і атракцыёны)

(0212) 33-53-49

кабінет 228

пн. 900-1800

пт. 900-1645


Аўчыннікаў Ігар Мікалаевіч-галоўны дзяржаўны інспектар (катлы, сасуды, трубаправоды)

(0212) 33-53-57

Гомельскае абласное ўпраўленне

кабінет 815

пн.-чт. 1400-1700

пт. 1400-1645


Караткевіч Аляксандр Аляксандравіч – намеснік начальніка ўпраўлення - начальнік аддзела экспертызы

(0232) 58-47-15

Гродзенскае абласное ўпраўленне

кабінет 807

пн.-чт. 900-1800

пт. 900-1645


Галіцкі Аляксандр Уладзіміравіч - намеснік начальніка ўпраўлення - начальнік аддзела экспертызы

(0152) 48 44 17


Магілёўскае абласное ўпраўленне

кабінет 7

пн. 1500-1800



пт. 900-1645

Чахлова Марына Віктараўна - спецыяліст

(0222) 76-50-38





База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка