Карэліцкі раённы выканаўчы камітэт




Дата канвертавання08.01.2018
Памер250.09 Kb.


КАРЭЛІЦКІ РАЁННЫ ВЫКАНАЎЧЫ КАМІТЭТ

РАШЭННЕ


3 студзеня 2018 г. № 1

г.п.Карэлічы


Аб утварэнні ўчастковых камісій

па выбарах дэпутатаў мясцовых

Саветаў дэпутатаў Рэспублікі

Беларусь дваццаць восьмага

склікання

У адпаведнасці з артыкуламі 34 і 35 Выбарчага кодэкса Рэспублікі Беларусь, разгледзеўшы пратаколы сходаў працоўных калектываў, кіруючых органаў раённых грамадскіх аб'яднанняў, Камуністычнай партыі Беларусі, заявы грамадзян аб вылучэнні прадстаўнікоў у склад участковых камісій па выбарах дэпутатаў мясцовых Саветаў дэпутатаў Рэспублікі Беларусь дваццаць восьмага склікання Карэліцкі раённы выканаўчы камітэт РАШЫЎ:

1. Устанавіць наступны колькасны склад участковых камісій па выбарах дэпутатаў мясцовых Саветаў дэпутатаў Рэспублікі Беларусь дваццаць восьмага склікання ў залежнасці ад колькасці выбаршчыкаў, пражываючых на тэрыторыі ўчастка для галасавання:

участак для галасавання № 1 – 15 чалавек;

участак для галасавання № 2 – 15 чалавек;

участак для галасавання № 3 – 5 чалавек;

участак для галасавання № 4 – 15 чалавек;

участак для галасавання № 5 –15 чалавек;

участак для галасавання № 6 – 11 чалавек;

участак для галасавання № 7 – 11 чалавек;

участак для галасавання № 8 – 11 чалавек;

участак для галасавання № 9 – 11 чалавек;

участак для галасавання № 10 – 11 чалавек;

участак для галасавання № 11 – 15 чалавек;

участак для галасавання № 12 –15 чалавек;

участак для галасавання № 13 – 5 чалавек;

участак для галасавання № 14 – 11 чалавек;

участак для галасавання № 15 – 13 чалавек;

участак для галасавання № 16 – 15 чалавек;

участак для галасавання № 17 – 15 чалавек;

участак для галасавання № 18 – 15 чалавек.

2. Утварыць участковыя камісіі па выбарах дэпутатаў мясцовых Саветаў дэпутатаў Рэспублікі Беларусь дваццаць восьмага склікання ў наступным складзе:

Участак для галасавання № 1

1. Арабей Наталія Аляксандраўна, вылучана працоўным калектывам Карэліцкага раённага ўнітарнага прадпрыемства жыллёва-камунальнай гаспадаркі.

2. Барыла Алена Аляксандраўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання «Беларускі Саюз жанчын».

3. Браніцкі Вікенцій Арсеньевіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

4. Бурак Ігар Ігаравіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

5. Грамыка Святлана Мікалаеўна, вылучана Карэліцкай раённым аддзяленнем грамадскага аб'яднання «Беларускі фонд Міра».

6. Жылюс Анжэла Віктараўна, вылучана працоўным калектывам таварыства з абмежаванай адказнасцю «ВІВАКА-ТЭХНА».

7. Забродская Рэгіна Аляксандраўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб'яднання «Белая Русь».

8. Кохан Жанна Мікалаеўна, вылучана працоўным калектывам Карэліцкага раёна электрычных сетак.

9. Моніч Ніна Віктараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

10. Рахманковіч Людміла Уладзіміраўна, вылучана Карэліцкай раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў.

11. Саўко Наталля Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

12. Семіш Іван Паўлавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

13. Траццякевіч Уладзімір Мечыслававіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

14. Шэўка Таццяна Анатольеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

15. Чэбатарэвіч Віктар Міхайлавіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні дзяржаўнай установы адукацыі «Сярэдняя школа № 2 г.п.Карэлічы», тэлефон 7-21-74.

Участак для галасавання № 2

1. Алфёрава Кацярына Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

2. Біба Ала Паўлаўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

3. Высоцкая Наталля Мікалаеўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем грамадскага аб'яднання «Беларускі фонд Міра».

4. Дарашэнка Іван Іванавіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб'яднання «Белая Русь».

5. Даніўка Аляксандр Раманавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

6. Дораш Кацярына Анатольеўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў.

7. Дух Кацярына Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

8. Семібратава Інэса Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

9. Наумовіч Дзіана Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

10. Палуносік Галіна Міхайлаўна, вылучана Карэліцкай раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў.

11. Салаўёва Алена Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

12. Свірыд Ганна Віктараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

13. Сіўко Валянціна Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

14. Шарэцкая Алена Пятроўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання «Беларускі Саюз жанчын».

15. Шарэцкі Андрэй Георгіевіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй грамадскага аб'яднання «Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі».

Камісія размяшчаецца ў памяшканні дзяржаўнай установы «Карэліцкі раённы Цэнтр культуры і народнай творчасці», тэлефон 2-18-99.

Участак для галасавання № 3

1. Бязмен Валянціна Рыгораўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання «Беларускі Саюз жанчын».

2. Кароль Тамара Аляксандраўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем грамадскага аб'яднання «Беларускі фонд Міра».

3. Скварада Данута Аляксандраўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб'яднання «Белая Русь».

4. Паканечная Ларыса Анатольеўна, вылучана працоўным калектывам аддзялення рэабілітацыі ўстановы аховы здароўя «Карэліцкая цэнтральная раённая бальніца».

5. Шабан Анатолій Аркадзьевіч, вылучаны працоўным калектывам аддзялення хуткай і неадкладнай медыцынскай дапамогі ўстановы аховы здароўя «Карэліцкая цэнтральная раённая бальніца».

Камісія размяшчаецца ў памяшканні ўстановы аховы здароўя «Карэліцкая цэнтральная раённая бальніца», тэлефон 2-21-53.

Участак для галасавання № 4

1. Варановіч Анастасія Чаславаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

2. Варановіч Яўгеній Сяргеявіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

3. Герман Алена Пятроўна, вылучана Карэліцкай раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў.

4. Жук Вольга Уладзіміраўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб'яднання «Беларускі дзіцячы фонд».

5. Кажамякіна Алена Вячаславаўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

6. Кужалевіч Юрый Аляксандравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

7. Лібоза Віктар Мікалаевіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

8. Ложачнік Вольга Барысаўна, вылучана Карэліцкай раённай камуністычнай партыяй Беларусі.

9. Мазур Ларыса Андрэеўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання «Беларускі Саюз жанчын».

10. Напорка Алена Аляксандраўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем грамадскага аб'яднання «Беларускі фонд Міра».

11. Напорка Ганна Браніславаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

12. Рахманька Таццяна Віктараўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры.

13. Сідаркевіч Віталій Сяргеевіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй грамадскага аб'яднання «Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі».

14. Шэўка Наталля Георгіеўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб'яднання «Белая Русь».

15. Шэўка Валерый Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні аддзела культуры і вольнага часу Красненскага Дома культуры дзяржаўнай установы «Карэліцкі раённы Цэнтр культуры і народнай творчасці», тэлефон 25-2-71.

Участак для галасавання № 5

1. Багель Людміла Аляксандраўна, вылучана раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў.

2. Батура Алена Канстанцінаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

3. Бязмен Наталля Мікалаеўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

4. Бязмен Таццяна Сяргееўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

5. Казлоўскі Андрэй Уладзіміравіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй грамадскага аб'яднання «Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі».

6. Казлоўская Вікторыя Юр’еўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

7. Коўжуць Тэрэза Казіміраўна, вылучана Карэліцкай раённай камуністычнай партыяй Беларусі.

8. Лапата Вольга Міхайлаўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання «Беларускі Саюз жанчын».

9. Лейка Аляксандр Канстанцінавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

10. Німяровіч Валянціна Віктараўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб'яднання «Беларускі дзіцячы фонд».

11. Фурс Валянціна Аляксандраўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем грамадскага аб'яднання «Беларускі фонд Міра».

12. Харошка Андрэй Віктаравіч, вылучаны раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

13. Чубрык Таццяна Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

14. Чубрык Валерый Васільевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

15. Шульц Марыя Уладзіміраўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні Горнаруцкага фельчарска- акушэрскага пункта ўстановы аховы здароўя «Карэліцкая цэнтральная раённая бальніца» , тэлефон 7-14-92.

Участак для галасавання № 6

1. Аляшкевіч Вольга Васільеўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй грамадскага аб'яднання «Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі».

2. Бязняк Наталля Іванаўна, вылучана Карэліцкай раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў.

3. Зіневіч Галіна Дзмітрыеўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры;

4. Зусько Зоя Дзмітрыеўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання «Беларускі Саюз жанчын».

5. Коцік Аляксандр Аляксандравіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

6. Казарэз Уладзімір Вячаслававіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

7. Лось Людміла Міхайлаўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем грамадскага аб'яднання «Беларускі фонд Міра».

8. Патук Рыта Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

9. Рытус Валерый Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

10. Чубрык Галіна Яўгеньеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

11. Чубрык Алена Іванаўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні дзяржаўнай установы адукацыі «Баранавіцкая сярэдняя школа», тэлефон 3-75-31.

Участак для галасавання № 7


  1. Бабко Ірына Яўгеньеўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

2. Гіль Іна Лявонаўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

3. Грэмяка Арцём Уладзіміравіч, вылучаны Карэліцкім раённым аддзяленнем грамадскага аб'яднання «Беларускі фонд Міра».

4. Зайко Ігар Андрэевіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй грамадскага аб'яднання «Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі».

5. Лагута Марына Іванаўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання «Беларускі Саюз жанчын».

6. Мордань Тамара Анатольеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

7. Пярэська Наталля Аляксандраўна, вылучана Карэліцкай раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў.

8. Рахманька Вольга Аляксандраўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб'яднання «Беларускі дзіцячы фонд».

9. Cвірыд Сяргей Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

10. Чубрык Яўгеній Вячаслававіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

11. Шыш Жанна Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні адміністрацыйнага будынка камунальнага сельскагаспадарчага ўнітарнага прадпрыемства «Племзавод Карэлічы», тэлефон 25-7-88.

Участак для галасавання № 8

1. Ашманкевіч Марына Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

2. Гіз Валянціна Аляксандраўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання «Беларускі Саюз жанчын».

3. Гіз Уладзімір Аркадзьевіч, вылучаны раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

4. Казак Мікалай Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

5. Казак Святлана Вітальеўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

6. Карсека Віталій Часлававіч, вылучаны Карэліцкім раённым аддзяленнем грамадскага аб'яднання «Беларускі фонд Міра».

7. Курдун Галіна Уладзіміраўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры.

8. Маславіч Мікалай Уладзіміравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

9. Уласевіч Святлана Георгіеўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб'яднання «Беларускі дзіцячы фонд».

10. Чубса Яўгеній Яўгеньевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

11. Чубса Наталля Якаўлеўна, вылучана раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні дзяржаўнай установы адукацыі «Малюшыцкі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-пачатковая школа», тэлефон 37-3-49.

Участак для галасавання № 9

1. Васілеўскі Мікалай Аляксеевіч, вылучаны Карэліцкай раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў.

2. Захарчук Алена Канстанцінаўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем грамадскага аб'яднання «Беларускі фонд Міра».

3. Каралько Уладзімір Міхайлавіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

4. Кулак Таццяна Анатольеўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб'яднання «Беларускі дзіцячы фонд».

5. Коўгар Васілій Іосіфавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

6. Малейка Ганна Уладзіміраўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання «Беларускі Саюз жанчын».

7. Пажарыцкая Ніна Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

8. Сіроціна Ала Канстанцінаўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры.

9. Сіроціна Анастасія Мікалаеўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй грамадскага аб'яднання «Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі».

10. Сіроціна Галіна Станіславаўна, вылучана працоўным калектывам малочна-таварнага комплексу сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва «Свіцязянка -2003».

11. Урбановіч Марына Антонаўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні дзяржаўнай установы адукацыі «Райцаўскі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа», тэлефон 26-1-44.

Участак для галасавання № 10

1. Абрамовіч Таццяна Мікалаеўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем грамадскага аб'яднання «Беларускі фонд Міра».

2. Аколаў Вячаслаў Карлавіч, вылучаны працоўным калектывам Варанчанскага філіяла адкрытага акцыянернага таварыства «Гродзенскі лікера-водачны завод».

3. Барысевіч Вольга Лук'янаўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

4. Лазарчык Таццяна Міхайлаўна, вылучана раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб'яднання «Белая Русь».

5. Ліхута Іван Антонавіч, вылучана раённай арганізацыяй грамадскага аб'яднання «Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі».

6. Мялешка Таццяна Віктараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

7. Мялешка Наталля Аляксандраўна, вылучана раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання «Беларускі Саюз жанчын».

8. Пашкевіч Таццяна Віктараўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб'яднання «Беларускі дзіцячы фонд».

9. Пашкевіч Ірына Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

10. Хадарожа Сяргей Тэадоравіч, вылучаны працоўным калектывам мехмайстэрні аг.Варонча сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва «Свіцязянка -2003».

11. Харошка Іван Люцыянавіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні дзяржаўнай установы адукацыі «Варанчанскі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа», тэлефон 27-4-83.

Участак для галасавання № 11

1. Водчыц Надзея Сцяпанаўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання «Беларускі Саюз жанчын».

2. Гомза Аляксандр Уладзіміравіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб'яднання «Белая Русь».

3. Гомза Людміла Іванаўна, вылучана Карэліцкай раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў.

4. Зінчанка Галіна Мікалаеўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем грамадскага аб'яднання «Беларускі фонд Міра».

5. Каралько Людміла Міхайлаўна, вылучана працоўным калектывам малаочна-таварнай фермы Альшаны камунальнага сельскагаспадарчага ўнітарнага прадпрыемства «Цырын-Агра».

6. Качкарык Святлана Міхайлаўна, вылучана працоўным калектывам дзяржаўнай установы адукацыі «Цырынскі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа».

7. Краўчук Алег Аляксеевіч, вылучаны працоўным калектывам мехмайстэрняў камунальнага сельскагаспадарчага ўнітарнага прадпрыемства «Цырын-Агра».

8. Лазарчык Галіна Паўлаўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

9. Лазарчык Леанід Канстанцінавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

10. Лежань Генадзій Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

11. Мохань Жанна Іванаўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

12. Мулярчык Галіна Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

13. Наумовіч Зінаіда Аляксандраўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры.

14. Хілевіч Алена Анатольеўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб'яднання «Беларускі дзіцячы фонд».

15. Шаламан Вольга Васільеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні адміністрацыйнага будынка Цырынскага сельскага выканаўчага камітэта, тэлефон 27-6-88.

Участак для галасавання № 12

1. Бусько Валянціна Васільеўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры.

2. Гурскі Аляксандр Віктаравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.



3. Жук Надзея Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

4. Зантовіч Валерый Анатольевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

5. Каржак Сяргей Адамавіч, вылучаны Карэліцкім раённым аддзяленнем грамадскага аб'яднання «Беларускі фонд Міра».

6. Кізік Наталля Пятроўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.



7. Мурашкевіч Алена Пятроўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

8. Мойжык Валянцін Іванавіч, вылучаны працоўным калектывам дзяржаўнай установы адукацыі «Яслі-сад г.п.Мір».



9. Пастухоў Дзмітрый Уладзіміравіч, вылучаны працоўным калектывам дзяржаўнага прадпремства «Птушкафабрыка Чырвонармейская».

10. Печанко Вера Уладзіміраўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання «Беларускі Саюз жанчын».

11. Пузырэвіч Таццяна Казіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

12. Скок Таццяна Іванаўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў.

13. Хіневіч Людміла Платонаўна, вылучана працоўным калектывам установы адукацыі «Мірскі дзяржаўны мастацкі прафесійна-тэхнічны коледж».

14. Часновіч Генадзій Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

15. Шумава Людміла Мікалаеўна, вылучана Карэліцкай раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні аддзела культуры і вольнага часу Мірскага гарадскога Дома культуры дзяржаўнай установы «Карэліцкі раённы Цэнтр культуры і народнай творчасці», тэлефон 23-8-85.

Участак для галасавання № 13

1. Бірукоў Мікалай Аляксеевіч, вылучаны працоўным калектывам Мірскай гарпасялковай бальніцы установы аховы здароўя «Карэліцкая цэнтральная раённая бальніца».

2. Маркевіч Лявонцій Аляксандравіч, вылучаны Карэліцкай раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў.

3. Панкрат Святлана Георгіеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

4. Шарсцюк Кацярына Паўлаўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання «Беларускі Саюз жанчын».

5. Кот Зоя Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні Мірскай гарадской бальніцы, тэлефон 23-4-03.


Участак для галасавання № 14

1. Аляшкевіч Уладзімір Мікалаевіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

2. Бухавец Галіна Мікалаеўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

3. Бухавец Уладзімір Іванавіч, вылучаны працоўным калектывам дзяржаўнага прадпрыемства «Птушкафабрыка «Чырвонаармейская».

4. Гайдук Рыта Яўгеньеўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем грамадскага аб'яднання «Беларускі фонд Міра».

5. Гурын Наталля Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

6. Манюк Ганна Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

7. Пятровіч Людміла Лявонцьеўна, вылучана працоўным калектывам установы адукацыі «Яслі-сад г.п.Мір».

8. Пятровіч Марына Яўгенаўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб'яднання «Беларускі дзіцячы фонд».



9. Пятрушка Тамара Васільеўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання «Беларускі Саюз жанчын».

10. Ходар Вячаслаў Іосіфавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

11. Чашок Ганна Яўгеньеўна, вылучана Карэліцкай раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні дзяржаўнай установы адукацыі «Аюцавічская базавая школа», тэлефон 39-6-27.

Участак для галасавання № 15

1. Аляшкевіч Анатолій Канстанцінавіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

2. Арабей Міхаіл Аляксандравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

3. Бразоўская Любоў Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

4. Бразоўская Таццяна Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

5. Кісцень Віктар Мікалаевіч, вылучаны сходам выбаршчыкаў працоўнага калектыву Ярэміцкага лясніцтва.

6. Кузьміч Мікалай Мікалаевіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб'яднання «Белая Русь».

7. Мазур Вячаслаў Аляксандравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

8. Мокат Ларыса Рыгораўна, вылучана Карэліцкай раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў.

9. Мокат Таіса Аляксандраўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб'яднання «Беларускі дзіцячы фонд».

10. Нос Галіна Канстанцінаўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання «Беларускі Саюз жанчын».

11. Паляшчук Вера Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

12. Пляскач Любоў Іванаўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

13. Падалянчык Валянціна Уладзіміраўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем грамадскага аб'яднання «Беларускі фонд Міра».

Камісія размяшчаецца ў памяшканні аддзела культуры і вольнага часу Ярэміцкага Дома культуры дзяржаўнай установы «Карэліцкі раённы Цэнтр культуры і народнай творчасці», тэлефон 24-7-97.

Участак для галасавання № 16



1. Булдык Ігар Аляксандравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

2. Дука Святлана Іванаўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання «Беларускі Саюз жанчын».

3. Звонка Таццяна Пятроўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб'яднання «Беларускі дзіцячы фонд».

4. Крывіцкі Мікалай Леанідавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

5. Ламанос Валянціна Карнееўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

6. Макарэвіч Людміла Вітальеўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем грамадскага аб'яднання «Беларускі фонд Міра».

7. Малышчык Наталля Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

8. Полагава Наталія Сяргееўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры.

9. Рамановіч Аляксандр Аркадзьевіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй грамадскага аб'яднання «Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі».

10. Русецкая Алена Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

11. Сайлевіч Галіна Яўгеньеўна, вылучана сходам працоўнага калектыву дзяржаўнай установы сацыяльнага абслугоўвання «Жухавіцкі дом-інтэрнат для прэстарэлых і інвалідаў».

12. Сяляўка Галіна Яўгеньеўна, вылучана Карэліцкай раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў.

13. Скачкоў Рыгор Васільевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

14. Скачкова Ніна Рыгораўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў.

15. Хіневіч Надзея Уладзіміраўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні аддзела культуры і вольнага часу Жухавіцкага Дома культуры дзяржаўнай установы «Карэліцкі раённы Цэнтр культуры і народнай творчасці», тэлефон 32-3-01.

Участак для галасавання № 17

1. Арцюх Тамара Ігараўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання «Беларускі Саюз жанчын».

2. Глябовіч Аляксандр Дзмітрыевіч, вылучаны Карэліцкай раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў.

3. Донь Надзея Яўгеньеўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

4. Жывень Дзмітрый Мікалаевіч, вылучаны працоўным калектывам вытворчага ўчастка № 1 дзяржаўнага прадпрыемства «Лукі-Агра».

5. Капіца Алена Уладзіміраўна, вылучана працоўным калектывам малочна-таварнай фермы дзяржаўнага прадпрыемства «Лукі-Агра».

6. Крапіўніцкая Ала Аляксандраўна, вылучана працоўным калектывам дзяржаўнай установы адукацыі «Лукская сярэдняя школа”.

7. Манько Сяргей Барысавіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры. 8. Манько Таццяна Мікалаеўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб'яднання «Беларускі дзіцячы фонд».

9. Мацяс Аліна Сяргееўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй грамадскага аб'яднання «Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі».

10. Непагода Віктар Мікалаевіч, вылучаны працоўным калектывам мехмайстэрні дзяржаўнага прадпрыемства «Лукі-Агра».

11. Ракач Таццяна Яўгеньеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

12. Хіневіч Таццяна Аляксандраўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў.

13. Чарняк Ірына Леанідаўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем грамадскага аб'яднання «Беларускі фонд Міра».

14. Шушкевіч Юрый Васільевіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

15. Ялак Святлана Дзмітрыеўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб'яднання «Белая Русь».

Камісія размяшчаецца ў памяшканні аддзела культуры і вольнага часу Лукскага Дома культуры дзяржаўнай установы «Карэліцкі раённы Цэнтр культуры і народнай творчасці», тэлефон 7-16-18.

Участак для галасавання № 18

1. Башко Іна Аляксандраўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры.

2. Боўшыс Тамара Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

3. Дубкова Ірына Уладзіміраўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем грамадскага аб'яднання «Беларускі фонд Міра».

4. Дубкова Наталля Іванаўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй грамадскага аб'яднання «Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі».

5. Жук Фёдар Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

6. Кныш Алена Адамаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

7. Кергет Валянціна Уладзіміраўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў.

8. Кергет Мікалай Іванавіч, вылучаны Карэліцкай раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў.

9. Машчонскі Сямён Міхайлавіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб'яднання «Белая Русь».

10. Маскалік Надзея Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

11. Ракач Вяслава Станіславаўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання «Беларускі Саюз жанчын».

12. Ракач Вадзім Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

13. Сас Аляксандр Паўлавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

14. Тананка Алег Юрьевіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

15. Федаркевіч Тамара Маўраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.



Камісія размяшчаецца ў памяшканні аддзела культуры і вольнага часу Турэцкага Дома культуры дзяржаўнай установы «Карэліцкі раённы Цэнтр культуры і народнай творчасці», тэлефон 34-2-11.



Старшыня

В.Л.Шайбак


Кіраўнік спраў

С.Я.Трыбуць





База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка