Конкурс малюнкаў і фотаздымкаў "Спартыўнае імгненне" (1-11 кл) 17. 01 Кірушына В




Дата канвертавання01.01.2018
Памер81.81 Kb.
ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар


ДУА “Навасёлкаўскі ВПК

дзіцячы сад-сярэдняя школа”

_________________ Н.М.Лаптановіч
ПЛАН

сацыяльнай, выхаваўчайі ідэалагічнай работы

на ІІІ чвэрць



Змест

Дата

Адказныя

1

Дзень прафілактыкі грыпу і ВРЗ

12.01-16.01

Кл. кіраўнікі

2

Адзіны дзень ПДР

15.01

Кл.кіраўнікі

3

Спектакль “ Віфліемская зорка” (2-8 кл.)

16.01

Грышкевіч А.У.

4

Конкурс малюнкаў і фотаздымкаў “Спартыўнае імгненне” (1-11 кл)

17.01

Кірушына В.М.

5

Круглы стол “Першы глыток” (5-11 кл.)

17.01

СППС

6

Аперацыя “Чысціня” (1-11 кл.)

17.01

Кл.кіраўнікі

7

Месячнік прафарыентацыі

19.01-07.02




  • Тэматычныя класныя гадзіны па прафарыентацыі (1-11 кл.)

“Тэмперамент і прафесія” (7 кл.)

“Мой жыццёвы шлях” (10 кл.)

“Мой жыццёвы шлях” (11 кл.)

“Свет прафесій” (9 кл.)



19.01-07.02

12.01-16.01

19.01- 23.01

19.01- 23.01

26.01-30.01


Кл.кіраўнікі

сум. з СППС

сум. з СППС

сум. з СППС

сум. з СППС


  • Экскурсіі на прадпрыемствы Пружанскага раёна

19.01-07.02

Кл.кіраўнікі

  • Інфармацыйная гадзіна “Дзень выратавальніка”

19.01

Класныя кіраўнікі

  • Анкетаванне вучняў “Кім хачу быць?” (1-11 кл.)

да 23.01

Макарэвіч А.М.

  • Гульнёвая праграма “Падарожжа па краіне Прафесій” (2-4 кл.)

30.01

Горбат І.С.

  • Пазнавальная гульня “Адгадай прафесію”

(5-7 кл.)

06.02

Барадоўская Н.Р.

  • Вечар сустрэчы з выпускнікамі

07.02

Макарэвіч А.М.,

Савет старшакласнікаў



8

Анкетаванне па правілах пажарнай бяспекі.

19.01-23.01

СППС

9

Спартыўна-забаўляльная праграма “Дзень сладкаежкі”

(1-9 класы)



24.01

Заікін С.І.

10

Гульня-віктарына “Правілы этыкету”

24.01

Літвіновіч З.Ул.

11

Турнір школы па валейболу

31.01

Заікін С.І.

12

Прэзентацыя “Хатнія рэчы могуць быць небяспечнымі” (1-5 кл.)

31.01

СППС,

класныя кіраўнікі



13

Спартландыя “Зімовыя забавы”(1-11 кл.)

07.02

Заікін С.І.

14

Прэзентацыя “Уплыў на падлеткаў маладзёжных субкультур” (7-11 кл.)

07.02

СППС

15

Аперацыя “Папера” (1-11 кл.)

09.02-21.03

Актыў БРПА, БРСМ

16

Месячнік абаронна-масавай работы

09.02-27.02




09.02

Брэль М.І.

  • Святочны піянерскі збор, прысвечаны Дню юнага героя-антыфашыста. (2-8 кл.)

09.02

Літвіновіч З.Ул.


  • Арганізацыя выставы ў бібліятэцы “Сапраўдным мужчынам прысвячаецца”.

да 12.02

Сцепусюк Т.М.


13.02

Лук’яненка І.Л.,

класныя кіраўнікі



  • Дзень здароўя. Спаборніцтвы па плаванню

14.02

Кірушына В.М.

  • Спартыўная праграма “А вам слабо?”

21.02

Заікін С.І.

  • Конкурсная праграма да Дня абаронца Айчыны “Рыцарскі турнір”( 5-7 кл.)

23.02

Літвіновіч З.Ул.

23.02-27.02

Класныя кіраўнікі

  • Раённы конкурс “А ну-ка, хлопцы!”




Брэль М.І., Заікін С.І.

  • Закрыццё месячніка

27.02

Брэль М.І.

17

Спартыўная эстафета

14.02

Заікін С.І.

18

Адзіны дзень ПДР

18.02

Класныя кіраўнікі

19

Дыспут “Работа за мяжой: добры заробак ці шлях у рабства” (9-11 кл.)

20.02

СППС

20

Дзень роднай мовы. Конкурсная гульнёвая праграма “Знаўцы роднай мовы”

21.02

Грышкевіч А.Ул.

21

Гутарка “Адказныя паводзіны: што гэта значыць?”

(7-11 кл.)



21.02

СППС

22

Круглы стол “Крадзеж і як з гэтым змагацца”

(5-11 кл.)



27.02

СППС, Макарэвіч А.М.

23

Дзень здароўя. Спартыўная гульнёвая праграма “Фізкульт-каханне” (6-11 кл.)

28.02

Заікін С.І.

24

Тыдзень, прысвечаны Міжнароднаму дню барацьбы з наркаманіяй і наркабізнесам:

02.03-07.03




  • Тэматычныя класныя гадзіны.

02.03-07.03

Класныя кіраўнікі

  • Конкурс сацыяльнай рэкламы “Моладзь супраць наркотыкаў” (8-11 кл.)

06.03

СППС,

класныя кіраўнікі



  • Конкурс малюнкаў і плакатаў “За здаровы лад жыцця!” (2-7 кл.)

да 06.03

Літвіновіч З.Ул.,

класныя кіраўнікі



  • Спартландыя “За здаровы лад жыцця!”

07.03

Заікін С.І.

25

Святочная конкурсная праграма “Дзяўчынкі – народ цікавы!” (5-7 кл.)

05.03

Грышкевіч А.У.

26

Ранішнік “Матулі прысвячаецца!” (1-4 кл.)

07.03

Кудравец Л.І.

27

Акцыя “Віншуем!”

07.03

Актыў атрада “Міласэрнасць”

28

Выстава, прысвечаная жыццю і дзейнасці роўнаапостальнага князя Уладзіміра.

да 13.03

Лук’яненка І.Л.

29

Адзіная інфармацыйная гадзіна “Хрысціянства: цывілізаваны выбар роўнаапостальнага вялікага князя Уладзіміра”

13.03

Макарэвіч А.М.,

айцец Аляксандр



30

Дзень здароўя. Свята “Дзень Нептуна”

14.03

Кірушына В.М.

31

Аперацыя “Пярнаты сябар” (выраб шпакоўняў) (1-11 кл.)

14.03

Лемяшэўскі А.М.,

Брэль М.І.,

Актыў БРПА, БРСМ


32

Практыкум “Дзе ёсць насілле – няма сям’і” (5-11 кл.)

14.03

СППС

33

Тэматычныя інфармацыйныя гадзіны, прысвечаныя Дню Канстытуцыі Рэспублікі Беларусь. (15.03)

16.03

Класныя кіраўнікі

34

Тыдзень дзіцячай і юнацкай кнігі:

16.03-21.03




  • Адкрыццё тыдня дзіцячай и юнацкай кнігі.

16.03

Сцепусюк Т.М.

  • Дзень праваслаўнай кнігі

16.03

Сцепусюк Т.М.,

айцец Аляксандр



  • Гульнёва-пазнавальная праграма “Падарожжа па Чытай-гораду” (1-4 кл.)

17.03

Сцепусюк Т.М.

  • Экскурсія па бібліятэцы. (1 кл.)

17.03

Сцепусюк Т.М.

  • Рэйд па праверцы падручнікаў “як жывеш, падручнік?”

18.03

Савет старшакласнікаў

  • Віртуальная экскурсія па гісторыі кнігі (5-8 кл.)

19.03

Сцепусюк Т.М.

  • Конкурс чытальнікаў вершаў, прысвечаны Сусветнаму дню паэзіі.

20.03

Дзевянцейчык Н.В.,

Грышкевіч А.У.



  • Прэзентацыя кніжнай выставы “Подзвігу жыць у вяках”

21.03

Сцепусюк Т.М.

35

Адзіны дзень ПДР

19.03

Класныя кіраўнікі

36

Вечар адпачынку “Моладасць, вясна, прыгажосць!”

21.03

Дзевянцейчык Н.В.

37

Акцыя “Клопат”

21.03

Літвіновіч З.Ул.,

актыў БРПА



38

Экалагічная акцыя “Чысты школьны двор” (1-11 кл.)

21.03

Кл.кіраўнікі



База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка