Конкурсу "Жывая класіка"




Дата канвертавання09.06.2018
Памер163.36 Kb.
Агульная ведамасць выступлення чытальнікаў абласнога конкурсу “Жывая класіка” 19.05.2018


пачатковыя класы



ДУА


Імя чытальніка


Выніковы бал

  1. Кастрычніцкі раён

1.

ДУА “Сярэдняя школа 39 г. Гродна”

Мешчаракоў Яраслаў

26,6

  1. Астравецкі раён

2.

ДУА “Гімназія №1 г.Астраўца Гродзенскай вобласці”

Баракаў Іван


26,6

  1. Воранаўскі раён

3.

ДУА “НПК Канвелішскія яслі-сад – сярэдняя школа”

Сварабовіч Ксенія


24,6

  1. Слонімскі раён

4.

ДУА “Гімназія №1 г.Слоніма”

Міхайлава Ульяна

24,4

  1. Ваўкавыскі раён

5.

ДУА “Субацкі НПК дзцячы сад-сярэдняя школа”

Шчурская Дар’я

23,6

  1. УА “ГДзАПТДзМ”

6.

УА “ГДзАПТДзМ”

Анастасія Анісеня

Добрук Арына


23,6

7.

УА “ГДзАПТДзМ”

Марынец Мікіта


23,4

  1. Бераставіцкі раён

8.

ДУА “Кватарскі навучальна-педагагічны комплекс яслі-сад-базавая школа”

Рудая Ангеліна

23

  1. Карэліцкі раён

9.

ДУА “Карэліцкі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі”

Кузьміч Ганна


22,8

  1. Смаргонскі раён

10.

ДУА “ВПК Асінаўшчызненскі яслі-сад – пачатковая школа”

Рэшкевіч Уладзімір

22

  1. Іў’еўскі раён

11.

ДУА “Навучальна-педагагічны комплекс Іўеўскі яслі/сад – пачатковая школа”

Швангірадзэ Давід

21,8

  1. Зэльвенскі р-н

12.

ДУА “Каралінская СШ “


Кіцун Вікторыя


21,6

  1. Гродзенскі раён

13.

ДУА “Парэчская СШ”

Янкавенка Анастасія

21,4

  1. Ленінскі раён

14.

ДУА «Сярэдняя школа № 27 г. Гродна»


Стрыгіна Паліна


21,4

  1. Ашмянскі раён

15.

ДУА “Жупранская сярэдняя школа”

Садоўская Надзея



21,4

  1. Свіслацкі р-н

16.

ДУА “Сярэдняя школа №2 імя М.П. Масонава г.Свіслачы”

Гурына Ірына


21,2

  1. Мастоўскі раён

17.

ДУА “Мастоўскі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі”

Скіба Дар’я


20,8

  1. Шчучынскі раён

18.

ДУА “Шчучынскі палац творчасці дзяцей і моладзі”

Краўчук Паліна


20,8

  1. Навагрудскі раён

19.

ДУА «Сярэдняя школа №7 г.Навагрудка»

Аганоўская Юлія


20,2



5-6 класы



ДУА


Імя чытальніка


Выніковы бал

  1. Воранаўскі раён

1.

ДУА “Воранаўская сярэдняя школа”

Дарняк Арына


26,6

  1. Слонімскі раён

2.

ДУА “Міжэвіцкая сярэдняя школа Слонімскага раёна”

Ласевіч Іван


26,2

  1. Смаргонскі раён

3.

ДУА “Сольская сярэдняя школа”

Тумаш Юлія


26,2

  1. Навагрудскі раён

4.

ДУА “Валеўскі НПК дзіцячы сад- сярэдняя школа”

Іваноў Фёдар


25,6

  1. Бераставіцкі раён

5.

ДУА “Вялікабераставіцкая сярэдняя школа імя С.В. Прытыцкага”

Бесько Валерыя


24,8

  1. Зэльвенскі раён

6.

ДУА “Гімназія № 1 г.п.Зэльва”

Камякевіч Ганна


23,8

  1. Ваўкавыскі раён

7.

ДУА “Сярэдняя школа № 7 г. Ваўкавыска”

Казлоўская Анастасія

23,6

  1. Карэліцкі раён

8.

ДУА “Карэліцкі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі”

Гімпель Карына


23,6

  1. Шчучынскі раён

9.

ДУА “Гімназія г.Шчучына”

Барыш Дар’я


23,6

  1. Іў’еўскі раён

10.

“Навучальна-педагагічны комплекс Ліпнішкаўскі дзіцячы сад – сярэдняя школа”

Пекша Тарас


23,2

  1. Ленінскі раён

11.

ДУА «Гродзенская гарадская гімназія»


Лисоўская Катярына


22,8

  1. Свіслацкі раён

12.

ДУА “Поразаўская сярэдняя школа”


Глякоўская Мілана


22,8

  1. Ашмянскі раён

13.

“Сярэдняя школа №1 г.Ашмяны”

Садоўская Дзіяна


22,6

  1. Кастрычніцкі раён

14.

ДУА “Гімназія №9 ім.Ф.П.Кірычэнка” Кастрычніцкага раёна

Кервяк Дамінік


22,6

  1. Мастоўскі раён

15.

ДУА “Дубненская сярэдняя школа”

Ермаловіч Карына


22,2

  1. Астравецкі раён

16.

ДУА “Сярэдняя школа №1 г.Астраўца”

Мацкевіч Дзмітрый


22

  1. Гродзенскі раён

17.

ДУА “Свіслацкая сярэдняя школа”

Астроўская Кацярына

22

  1. Лідскі раён

18.

ДУА “Ганчарскі ВПК дзіцячы сад-сярэдняя школа”

Бутурля Ягор


22



7 - 8 класы



ДУА

Імя чытальніка


Выніковы бал

1.Воранаўскі раён

1.

ДУА “Воранаўская сярэдняя школа”


Ваганава Наталля


26,8

2. УА “ГДзАПТДзМ”

2.

УА “ГДзАПТДзМ”

Прымачок Анастасія


25,8

3.Ленінскі раён

3.

ДУА «Сярэдняя школа № 27 г. Гродна»


Зарэцкі Андрэй


25,2

4. УА “ГДзАПТДзМ”

4.

УА “ГДзАПТДзМ”

Воўк Валерый

Дзенісевіч Вікторыя

Палубятка Аляксандра

24,8

5. Ваўкавыскі раён

5.

ДУА

“НПК дзіцячы сад – сярэдняя школа п.Юбілейны”



Тарасевіч Надзея


24,4

6. Мастоўскі раён

6.

ДУА “Лунненская сярэдняя школа імя Героя Савецкага заюза Івана Шарамета”

Вайцеховіч Гражына


24,4

7. Зэльвенскі раён

7.

ДУА “Гімназіі №1 г.п.Зэльва”

Куршук Дар’я


24

8. Ашмянскі раён

8.

ДУА “Сярэдняя школа №2 г.Ашмяны”


Астрамовіч Ульяна


24

9. Гродзенскі раён

9.

ДУА “Гродзенскі раённы цэнт творчасці дзяцей і моладзі”

Гарох Вольга


23,8

10. Іў’еўскі раён

10.

Дуа “Навучальна-педагагічны комплекс Лелюкінскі дзіцячы сад – сярэдняя школа”

Баярчук Вераніка


23,8

11.Шчучынскі раён

11.

ДУА “Гімназія г.Шчучына”


Кукуруза Марыя


23,8

12.Слонімскі раён

12.

ДУА “Азерніцкая сярэдняя школа Слонімскага раёна”

Самута Юлія


23,6

13. Кастрычніцкі раён

13.

ДУА “Гімназія № 7 г. Гродна”

Лупачык Уладзіслаў

23,2

14. Свіслацкі раён

14.

ДУА “Сярэдняя школа №2 імя М.П. Масонава г.Свіслачы”


Лявіцкая Елізавета


22,8

15. Бераставіцкі раён

15.

ДУА “Старадварэцкі навучальна-педагагічны комплекс яслі-сад-базавая школа”

Кавальчук Вераніка


22,4

16. Смаргонскі раён

16.

ДУА “Сярэдняя школа №2 г.Смаргоні”

Шчасны Мікіта


22,4

  1. Лідскі раён

17.

ДУА “Крупаўская сярэдняя школа”

Агіенка Надзея


22,2

18. Астравецкі раён

18.

ДУА «Навучальна-педагагічны комплекс Варнянскі яслі-сад – сярэдняя школа»

Масевіч Юстына


22,2

19.Навагрудскі раён

19.

ДУА “Сярэдняя школа №5 г.Навагрудка”

Шляхціцава Уладзіслава


21,8

20. Карэліцкі раён

20.

ДУА “Цырынскі НПК діцячы сад – Сярэдняя школа”

Майсевіч Юлія


20



9-10 класы



ДУА

Імя чытальніка


Выніковы бал

1. Слонімскі раён

1.

ДУА “Слонімскі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі”

Чылік Раман


28

2. УА “ГДзАПТДзМ”

2.

УА “ГДзАПТДзМ”

Булько Вераніка


26,4

3. Шчучынскі раён

3.

ДУА “ Астрынская СШ ім. А.С. Пашкевіч (Цёткі)"

Разуева Дар’я


26,2

4. Іў’еўскі раён

4.

ДУА“Навучальна-педагагічны комплекс Бобравіцкі дзіцячы сад – сярэдняя школа”

Козел Вераніка


25,8

5. Смаргонскі раён

5.

ДУА «Вучэбна-педагагічны комплекс Крэўскі яслі-сад – сярэдняя школа»

Рабецкі Аляксандр


25,4

6. Кастрычніцкі раён

6.

ДУА “Сярэдняя школа 26 г. Гродна”

Гайдук Андрэй


24,8

7. Зэльвенскі раён

7.

ДУА “Гімназіі №1 г.п.Зэльва”

Марцута Павел


24,6

8. Ваўкавыскі раён

8.

ДУА

“Гімназія №2 г.Ваўкавыска”



Вялесік Эліна


24,4

9. Гродзенскі раён

9.

ДУА “Сярэдняя школа №1 г.Скідзеля”

Місцюк Вераніка


24,4

10. Бераставіцкі раён

10.

ДУА “Алекшыцкая сярэдняя школа”

Каровіна Надзея


24,2

11. Лідскі раён

11.

ДУА “Ліцэй №1 г.Ліды”

Падгайская Мілена

Арлоў Яўген

23,8

12. Свіслацкі раён

12.

ДУА “Навадворская сярэдняя школа Свіслацкага раёна”

Болбат Алена


23,4

13. Воранаўскі раён

13.

НПК “Канвелішскія яслі-сад – сярэдняя школа”

Огар Юстына


23,2

14. Карэліцкі раён

14.

ДУА “Турэцкі НПК діцячы сад – Сярэдняя школа”

Чачотка Паліна


23,2

15. Ашмянскі раён

15.

ДУА “Гімназія №1 г.Ашмяны”

Разон Паліна


23,2

16. Астравецкі раён

16.

ДУА “Гудагайская сярэдняя школа”

Баршчэўская Вераніка


23

17.Ленінскі раён

17.

ДУА “Ліцэй №1 г.Гродна”

Васіленка Злата


23

18. Астравецкі раён

18.

ДУА “Гімназія №1 г.Астраўца”

Мацкевіч Аліна


22,8

19. Навагрудскі раён

19.

ДУА “Сярэдняя школа №4 г.Навагрудка”

Латушка Анастасія


22,4

20. Мастоўскі раён

20.

ДУА “Рагозніцкая сярэдняя школа”

Раманенка Крысціна


22

21. Карэліцкі раён

21.

ДУА “Райцавіцкі НПК діцячы сад – Сярэдняя школа ”

Коугар Юлія


21




База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка