Паважаныя аматары беларускай паэзіі і прозы!




Дата канвертавання15.12.2018
Памер42.51 Kb.
Паважаныя аматары беларускай паэзіі і прозы!

18.10.2018 запрашаем вас у кіналекцыйную залу Мінскага дзяржаўнага палаца дзяцей і моладзі на літаратурную гасцёўню “Думаць вершы”

Малая радзіма – душы запаветны куток”.

Рэгістрацыя ўдзельнікаў адбудзецца за 30 хвілін да пачатку мерапрыемства на 2-м паверсе каля ўваходу ў кіналекцыйную залу.



Увага!

Нумарацыя, прадстаўленая ў табліцы, адпавядае парадку выхаду аўтараў на сцэну.



Увага!

Неабходныя суправаджальныя мультымедыйныя файлы, музычны матэрыял у фармаце (AVI, MP3) неабходна даслаць на электронны адрас rpi.oit@gmail.com да 17.10.2018г.




У 10.00 (пачатак рэгістрацыі 9.30) выступаюць аўтары:


У 12.30 (пачатак рэгістрацыі 12.00) выступаюць аўтары:


У 15.30 (пачатак рэгістрацыі

15.00) выступаюць аўтары:


1. Карацеева Анастасія

СШ № 34


1. Васільева Вікторыя,

СШ 77


1. Міхель Глеб,

СШ № 32


2. Пелейка Аляксандра

СШ № 199


2. Кудрашова Ганна,

СШ 34


2. Пасека Марыя,

СШ №64


3. Лісічкіна Вікторыя,

СШ №16


3. Паўленка Арыяна,

СШ 25


3. Зміцер Ксенія,

СШ №17


4. Тавоніус Аляксандра,

Гімназія № 2



4. Арлоў Павел,

СШ 119


4. Ляшок Марыя,

СШ № 152



5. Русецкі Валерый,

СШ № 27


5. Дадалка Дар'я,

СШ 115


5. Журок Паліна,

Гімназія №16



6. Філістовіч Альбіна

Гімназія № 16



6. Марціновіч Любоў,

Гімназія № 11



6. Слушко Валерыя,

СШ № 64



7. Насекайла Меланья

Гімназія № 174



7.Амнуэль Кацярына,

СШ № 20



7. Мякшына Вікторыя,

Гімназія №16



8. Астроўская Алеся,

Гімназія № 16



8. Кімбар Станіслаў,

СШ № 223



8. Голуб Таісія,

СШ № 204



9. Скараходка Ульяна,

Гімназія № 8



9. Кулеш Таісія,

СШ 22 сш


9. Сабалько Аляксей,

СШ № 111



10. Барталевіч Марта,

СШ № 175


10. Макарава Ясенія,

СШ 123


10. Клімовіч Павел,

СШ № 223



11. Новак Паліна,

СШ № 175


11. Пашоўская Марыя,

Гімназія № 16



11. Мішэніна Кацярына,

Гімназія № 28



12. Дзянісенка Марыя,

Гімназія № 16



12. Згіроўская Дар'я,

СШ № 175


12. Мішэніна Дар'я,

Гімназія №28



13. Дзедзюль Галіна,

Гімназія № 16



13. Сопат Дар

СШ № 64


13. Сінкевіч Паліна,

СШ №175



14. Усціновіч Адэлаіда,

СШ № 19


14. Парфёнава Варвара,

СШ № 119



14. Цеплякова Ганна,

СШ № 223


15. Шумскі Аляксей,

гімназія № 16



15. Дзюбянкова Дзіяна,

Гімназія № 5



15. Варановіч Дар'я,

СШ № 40



16. Свірыдава Лізавета,

СШ № 25


16. Крыўда Мацвей,

Гімназія № 5



16. Рагалевіч Ганна,

СШ № 123



17. Бяляўская Марыя,

СШ № 19


17. Шастярнёў Мацвей, Гімназія № 16

17. Рахманчык Таццяна,

Гімназія №31



18. Сафіуліна Варвара,

Гімназія № 8



18. Савічава Дар'я,

Гімназія № 11



18. Канавалава Лізавета,

Гімназія №22



19. Бураўскі Яраслаў,

СШ № 68


19. Куліч Сафія,

Гімназія №18



19. Марозава Аліса,

СШ № 40



20. Карабан Кацярына,

СШ № 68


20. Юр'ева Вольга,

сш № 153



20. Асіноўская Нэлі,

Гімназія №28



21. Жалонкін Кірыл,

Гімназія № 31



21. Юшко Аляксандра

Гімназія №5



21. Крупская Марыя

Гімназія № 16



22. Кашлач Дамініка,

Гімназія № 38



22. Шкурко Марыя,

Гімназія №16









23. Хмялеўская Анфіса,

Гімназія №11









24. Бажкова Ганна,

СШ № 119









25. Злобіч Мікіта,

СШ № 210








26. Сергень Анастасія,

СШ №115








27. Жукаў Аляксандр,

Гімназія №28





Куратар літаратурнай гасцёўні: Данілава Таццяна Аляксандраўна.



Загадчык сектара развіцця пазнавальных ініцыятыў:Карповіч Юлія Анатольеўна.

Даведкі па тэлефоне 233-80-90


База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка