Паведамленне брэсцкай гарадской тэрытарыяльнай выбарчай камісіі аб рэгістрацыі кандыдатаў у дэпутаты Брэсцкага гарадскога Савета дэпутатаў ХХVII склікання




Дата канвертавання13.01.2017
Памер146.66 Kb.
ПАВЕДАМЛЕННЕ

Брэсцкай гарадской тэрытарыяльнай выбарчай камісіі аб рэгістрацыі кандыдатаў у дэпутаты Брэсцкага гарадскога Савета дэпутатаў ХХVII склікання

Адбылося паседжанне Брэсцкай гарадской тэрытарыяльнай выбарчай камісіі па рэгістрацыі кандыдатаў у дэпутаты Брэсцкага гарадскога Савета дэпутатаў ХХVII склікання.

Рашэннем камісіі ў адпаведнасці з арт. 40, 68 Выбарчага кодэкса Рэспублікі Беларусь зарэгістраваны кандыдатамі ў дэпутаты Брэсцкага гарадскога Савета дэпутатаў ХХVII склікання:
ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №1

Казадой Васілій Пятровіч, нарадзіўся 12 мая 1965 года, дырэктар рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства «Беларуснафта-Брэстаблнафтапрадукт», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.

Ляонаў Аляксандр Васільевіч, нарадзіўся 25 чэрвеня 1953 года, пенсіянер, жыве ў г. Брэсце, член камуністычнай партыі Беларусі.

Саладзілава Святлана Васільеўна, нарадзілася 28 студзеня 1956 года, пенсіянер, жыве ў г. Брэсце, член аб’яднанай грамадзянская партыі.


ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №2

Лапцейкін Валерый Міхайлавіч, нарадзіўся 20 листапада 1952 года, першы намеснік старшыні Брэсцкага гарвыканкама, жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.

Сіняпкіна Ірына Фёдараўна, нарадзілася 29 верасня 1961 года, індывідуальны прадпрымальнік, жыве ў г. Брэсце, член аб’яднанай грамадзянская партыі.

Якімук Сцяпан Аляксандравіч, нарадзіўся 13 сакавіка 1944 года, памочнік дырэктара адкрытага акцыянернага таварыства «Брэстгандльтэхніка», жыве ў г. Брэсце, член камуністычнай партыі Беларусі.


ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №3

Леанюк Надзея Аляксандраўна, нарадзілася 4 мая 1963 года, дэкан сацыяльна-педагагічнага факультэта ўстановы адукацыі «Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт імя А.С.Пушкіна», жыве ў г. Брэсце, беспартыйная.

Мальцава Валянціна Аляксееўна, нарадзілася 14 лістапада 1965 года, выкладчык установы адукацыі «Брэсцкі дзяржаўны музычны каледж імя Р.Шырмы», жыве ў аграгарадку В.Радванічы Брэсцкага раёна, беспартыйная.
ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №4

Іванчын Генадзій Іванавіч, нарадзіўся 30 кастрычніка 1973 года, старшы выкладчык установы адукацыі «Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт імя А.С.Пушкіна», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.

Шахлевіч Вячаслаў Валер’евіч, нарадзіўся 12 верасня 1972 года, генеральны дырэктар камунальнага ўнітарнага прадпрыемства «Брэстаблкінавідэапракат», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.
ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №5

Люкевіч Уладзімір Міхайлавіч, нарадзіўся 2 снежня 1964 года, дырэктар адкрытага акцыянернага таварыства «Брэстхлебапрадукт», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.

Марэйка Мікалай Васільевіч, нарадзіўся 4 чэрвеня 1980 года, намеснік дырэктара рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства «Брэстаблсаюздрук», беспартыйны.

Сямейка Іван Аляксеевіч, нарадзіўся 4 лютага 1976 года, часова не працуе, жыве ў г. Брэсце, член Беларускай сацыял-дэмакратычнай партыі (Грамада).


ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №6

Колесаў Аляксандр Мікалаевіч, нарадзіўся 15 мая 1954 года, ваенны пенсіянер, жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.

Стаціўка Жанна Уладзіміраўна, нарадзілася 1 красавіка 1968 года, дырэктар установы «Тэрытарыяльны цэнтр сацыяльнага абслугоўвання насельніцтва Ленінскага раёна г. Брэста», жыве ў г. Брэсце, беспартыйнаяэ
ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №7

Васільковіч Іван Канстанцінавіч, нарадзіўся 18 чэрвеня 1955 года, старшыня Брэсцкага абласнога камітэта Беларускага прафсаюза работнікаў мясцовай прамысловасці і камунальна-бытавых прадпрыемстваў, жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.

Праліска Яўгеній Міхайлавіч, нарадзіўся 18 мая 1974 года, загадчык сектара аддзела адукацыі, спорту і турызму Брэсцкага гарвыканкама, жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.
ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №8

Ігнатчук Алег Васільевіч, нарадзіўся 22 снежня 1975 года, намеснік дырэктара камунальнага транспартнага ўнітарнага прадпрыемства «Брэстгартранс», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.

Кавальчук Міхаіл Тадэушавіч, нарадзіўся 18 студзеня 1952 года, пенсіянер, жыве ў г. Брэсце, член Беларускай сацыял-дэмакратычнай партыі (Грамада).

Пух Валянціна Мікалаеўна, нарадзілася 17 снежня 1969 года, дырэктар Брэсцкага філіяла рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства «Белпошта», жыве ў г. Брэсце, беспартыйная.


ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №9

Дарбуашвілі Георгій Лаўрэнцьевіч, нарадзіўся 24 чэрвеня 1961 года, старшыня грамадскага аб’яднання «Спартыўны клуб «Вікторыя-86», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.

Кабяк Вольга Паўлаўна, нарадзілася 11 студзеня 1972 года, намеснік начальніка аддзела кадраў адкрытага акцыянернага таварыства «Брэсцкае піва», жыве ў г. Брэсце, беспартыйная.
ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №10

Бабіч Эдуард Васільевіч, нарадзіўся 29 верасня 1976 года, галоўны ўрач установы аховы здароўя «Брэсцкая гарадская бальніца №1», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.

Мятліцкі Вячаслаў Валер’евіч, нарадзіўся 18 жніўня 1977 года, начальнік упраўлення адкрытага акцыянернага таварыства «Брэсцкі лікёра-гарэлачны завод «Белалка», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.

Кармановіч Васілій Уладзіміравіч, нарадзіўся 30 жніўня 1970 года, індывідуальны прадпрыймальнік, жыве ў г. Брэсце, член Беларускай сацыял-дэмакратычнай партыі (Грамада).

Сацута Дзмітрый Уладзіміравіч, нарадзіўся 18 сакавіка 1980 года, намеснік дырэктара таварыства з абмежаванай адказнасцю «Бальзам», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.
ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №11

Бойка Мікалай Аляксеевіч, нарадзіўся 22 лютага 1954 года, дырэктар сумеснага таварыства з абмежаванай адказнасцю «Брэстзнештранс», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.

Бурак Васілій Пятровіч, нарадзіўся 19 ліпеня 1948 года, інструктар-метадыст адкрытага акцыянернага таварыства «Брэстаблаўтатранс», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.

Карпук Валянціна Дзмітрыеўна, нарадзілася 6 снежня 1947 года, пенсіянер, жыве ў г. Брэсце, беспартыйная.


ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №12

Дудар Анатолій Аляксандравіч, нарадзіўся 22 чэрвеня 1961 года, намеснік начальніка транспартнага рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства «Брэсцкае аддзяленне Беларускай чыгункі», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.

Качан Вераніка Алегаўна, нарадзілася 29 красавіка 1991 года, раскройшчык прыватнага гандлёвага ўнітарнага прадпрыемства «Галерэя Праліска», жыве ў г. Брэсце, член Беларускай сацыял-дэмакратычнай партыі (Грамада).

Лявіцкі Пётр Браніслававіч, нарадзіўся 17 лістапада 1960 года, часова не працуе, жыве ў г. Брэсце, член Беларускай партыі левых «Справядлівы свет».

Пракапчук Уладзімір Фёдаравіч, нарадзіўся 28 ліпеня 1981 года, дзяжурны памочнік начальніка вакзала «Брэст-Цэнтральны», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.
ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №13

Дзенісенка Людміла Мікалаеўна, нарадзілася 10 лютага 1952 года, пенсіянер Міністэрства абароны, жыве ў г. Брэсце, член Беларускай партыі левых «Справядлівы свет».

Руцкі Георгій Паўлавіч, нарадзіўся 20 верасня 1950 года, песіянер, жыве ў г. Брэсце, член Беларускай сацыял-дэмакратычнай партыі (Грамада).

Раманюк Уладзімір Пятровіч, нарадзіўся 24 снежня 1958 года, дырэктар таварыства з абмежаванай адказнасцю НВКЦ «Інтэкс», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.


ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №14

Сілюк Фёдар Гаўрылавіч, дырэктар установы адукацыі «Брэсцкі дзяржаўны прафесійны ліцэй чыгуначнага транспарту», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.

Язерская Святлана Аляксееўна, дырэктар дзяржаўнай установы адукацыі «Сярэдняя школа №7 г.Брэста», жыве ў г. Брэсце, беспартыйная.
ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №15

Брыцько Віталій Іванавіч, нарадзіўся 28 чэрвеня 1967 года, механік вытворчага камунальнага ўнітарнага прадпрыемства «Камунальнік», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.

Дацкевіч Антон Андрэевіч, нарадзіўся 25 снежня 1992 года, студэнт чацвёртага курса гістарычнага факультэта ўстановы адукацыі «Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт імя А.С.Пушкіна», жыве ў г. Брэсце, член партыі БНФ.

Сільчанка Ігар Віктаравіч, нарадзіўся 27 сакавіка 1966 года, намеснік генеральнага дырэктара адкрытага акцыянернага таварыства «Будаўнічы трэст №8», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.

Ярашэвіч Вольга Анатольеўна, нарадзілася 29 студзеня 1971 года, настаўнік дзяржаўнай установы адукацыі «Сярэдняя школа №15 г.Брэста», жыве ў г. Брэсце, беспартыйная.
ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №16

Бысюк Дзмітрый Рыгоравіч, нарадзіўся 17 лютага 1977 года, намеснік начальніка вытворчасці камунальнага вытворчага гандлёвага ўнітарнага прадпрыемства «Брэсцкае абласное ўпраўленне мясцовай прамысловасці», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.

Варанец Мікалай Адамавіч, нарадзіўся 23 ліпеня 1954 года, пенсіянер, жыве ў г. Брэсце, член Беларускай сацыял-дэмакратычнай партыі (Грамада).

Дашко Анатолій Міхайлавіч, нарадзіўся 28 студзеня 1960 года, галоўны ўрач установы аховы здароўя «Брэсцкі абласны радзільны дом», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.

Качурка Раман Святаслававіч, нарадзіўся 25 кастрычніка 1990 года, студэнт магістратуры Варшаўскага ўніверсітэта, жыве ў г. Брэсце, член партыі БНФ.
ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №17

Аўдзяўчук Таццяна Фёдараўна, нарадзілася 18 сакавіка 1961 года, галоўны ўрач установы аховы здароўя «Брэсцкая гарадская дзіцячая паліклініка №1», жыве ў г. Брэсце, беспартыйная.

Майструк Леанід Кірылавіч, нарадзіўся 18 снежня 1955 года, намеснік дырэктара прыватнага вытворча-гандлёвага ўнітарнага прадпрыемства «Брэстпрамналадка», жыве ў г. Брэсце, член Беларускай партыі левых «Справядлівы свет».

Ніканюк Таццяна Аляксееўна, нарадзілася 13 мая 1969 года, намеснік дырэктара дзяржаўнай установы адукацыі «Сярэдняя школа №19 г.Брэста», жыве ў г. Брэсце, беспартыйная.

Ярамчук Вольга Аляксандраўна, нарадзілася 20 верасня 1989 года, настаўнік англійскай мовы дзяржаўнай установы адукацыі «Сярэдняя школа №24 г.Брэста», жыве ў г. Брэсце, член партыі БНФ.
ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №18

Каляда Ніна Георгіеўна, нарадзілася 6 сакавіка 1963 года, дырэктар дзяржаўнай установы адукацыі «Сярэдняя школа №6 г.Брэста», жыве ў г. Брэсце, беспартыйная.

Красько Уладзімір Канстанцінавіч, нарадзіўся 24 студзеня 1980 года, настаўнік інфарматыкі дзяржаўнай установы адукацыі «Сярэдняя школа №30 г.Брэста імя Д.Гвішыані», жыве ў г. Брэсце, член партыі БНФ.

Марчук Вольга Алегаўна, нарадзілася 23 мая 1985 года, выхавальнік дзяржаўнай установы адукацыі «Яслі-сад №72 г. Брэста», жыве ў г. Брэсце, беспартыйная».


ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №19

Галашчапава Марыя Анатольеўна, нарадзілася 20 лютага 1986 года, кухонная рабочая дзяржаўнай установы адукацыі «Яслі-сад №59 г.Брэста», жыве ў г. Брэсце, беспартыйная.

Клюева Людміла Вітальеўна, нарадзілася 15 красавіка 1958 года, педагог-арганізатар дзяржаўнай установы адукацыі «Ліцэй №1 імя А.С. Пушкіна», беспартыйная.

Сілівонік Дзяніс Іванавіч, нарадзіўся 21 лютага 1991 года, першы сакратар Маскоўскага раённага камітэта грамадскага аб’яднання «БРСМ», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.


ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №20

Амельянчук Ірына Мікалаеўна, нарадзілася 31 мая 1960 года, намеснік начальніка вытворча-тэхнічнага аддзела адкрытага акцыянернага таварыства «Будгаз г. Брэст», жыве ў г. Брэсце, член партыі БНФ.

Казлоўская Любоў Яўгеньеўна, нарадзілася 12 ліпеня 1955 года, дырэктар дзяржаўнай установы адукацыі «Сярэдняя школа №31 г.Брэста», жыве ў г. Брэсце, беспартыйная.

Касцюковіч Дзіана Сцяпанаўна, нарадзілася 13 снежня 1963 года, інжынер станцыі Брэст-Усходні рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства «Брэсцкае аддзяленне Беларускай чыгункі», жыве ў пасёлку Мухавец Брэсцкага раёна, член аб’яднанай грамадзянскай партыі.

Лявіцкая Ганна Барысаўна, нарадзілася 24 чэрвеня 1970 года, начальнік вучэбна-метадычнага аддзела ўстановы адукацыі «Брэсцкі абласны інстытут развіцця адукацыі», жыве ў г. Брэсце, беспартыйная.
ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №21

Авадовіч Сяргей Барысавіч, нарадзіўся 15 жніўня 1964 года, дырэктар камунальнага ўнітарнага вытворчага прадпрыемства «Брэстгарсвятло», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.

Белая Аляксандра Віктараўна, нарадзілася 27 чэрвеня 1981 года, настаўнік па класе вакалу ўстановы адукацыі «Жабінкоўская дзіцячая школа мастацтваў», жыве ў г. Брэсце, член партыі БНФ.

Серыкава Ірына Уладзіміраўна, нарадзілася 28 ліпеня 1976 года, кладаўшчык адкрытага акцыянернага таварыства «Брэсцкі электралямпавы завод», жыве ў г. Брэсце, член Беларускай партыі левых «Справядлівы свет».

Ялавы Сяргей Васільевіч, нарадзіўся 23 лістапада 1966 года, дырэктар гасцініцы «Юнасць», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.
ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №22

Старык Алена Мікалаеўна, нарадзілася 28 кастрычніка 1967 года, дырэктар дзяржаўнай установы адукацыі «Сярэдняя школа №29 г.Брэста», жыве ў г. Брэсце, беспартыйная.

Мазур Юрый Іванавіч, нарадзіўся 5 мая 1990 года, інжынер па наладцы камунальнага ўнітарнага прадпрыемства «Брэсцкая БВМК ПНР», жыве ў г. Брэсце, член партыі працы і справядівасці.
ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №23

Каліцюк Аляксандр Сяргеевіч, нарадзіўся 18 ліпеня 1953 года, загадчык філіяла Брэсцкай гарадской дзіцячай паліклінікі №2 установы аховы здароўя «Брэсцкая цэнтральная паліклініка», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.

Кліменка Алеся Александраўна, нарадзілася 19 кастрычніка 1983 года, у адпачынку па догляду за дзіцяці-інвалідам, жыве ў г. Брэсце, член Беларускай сацыял-дэмакратычнай партыі (Грамада).

Хаміцкая Таццяна Уладзіміраўна, нарадзілася 13 сакавіка 1989 года, сацыяльны педагог дзяржаўнай установы адукацыі «Гімнізія №6 імя Г.Жукава г.Брэста», жыве ў г. Брэсце, член партыі БНФ.

Чыпурных Лявонцій Антонавіч, нарадзіўся 27 ліпеня 1947 года, кантралёр аддзела бяспекі руху і рэжыму сумеснага прадпрыемства «Вестаўта» адкрытага акцыянернага таварыства, жыве ў г. Брэсце, член Беларускай партыі левых «Справядлівы свет».

Пятрыніч Анатолій Васільевіч, нарадзіўся 7 лютага 1960 года, генеральны дырэктар адкрытага акцыянернага таварыства «Група кампаній «Палессежылбуд», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.


ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №24

Жыдовіч Юрый Іванавіч, нарадзіўся 18 ліпеня 1960 года, часова не працуе, жыве ў г. Брэсце, член аб’яднанай грамадзянскай партыі.

Тарасаў Валерый Васільевіч, нарадзіўся 9 ліпеня 1958 года, намеснік галоўнага ўрача па медыцынскай экспертызе і рэабілітацыі ўстановы аховы здароўя «Брэсцкая цэнтральная паліклініка», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.

Сцяцкоў Сяргей Сяргеевіч, нарадзіўся 10 мая 1953 года, тэхнік сумеснага таварыства з абмежаванай адказнасцю «Старфуд», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.


ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №25

Ігнатчык Валерый Аркадзьевіч, нарадзіўся 4 жніўня 1973 года, дырэктар вучэбна–спартыўнай устновы «Брэсцкая гарадская спецыялізаваная дзіцяча-юнацкая школа алімпійскага рэзерву», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.

Канюс Ганна Уладзіміраўна, нарадзілася 7 красавіка 1978 года, дактарант Варшаўскага ўніверсітэта, жыве ў г. Брэсце, член Беларускай сацыял-дэмакратычнай партыі (Грамада).

Машчук Анатолій Васільевіч, нарадзіўся 31 мая 1976 года, загадчык кафедрай сацыяльна-палітычных і гістарычных навук установы адукацыі «Брэсцкі дзяржаўны тэхнічны ўніверсітэт», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.


ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №26

Валашчук Антон Анатольевіч, нарадзіўся 24 снежня 1985 года, старшы выкладчык установы адукацыі «Брэсцкі дзяржаўны тэхнічны ўніверсітэт», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.

Коўтун Аляксей Генадзьевіч, нарадзіўся 21 чэовеня 1987 года, дактарант Гданьскага ўніверсітэта, жыве ў г. Брэсце, член Беларускай сацыял-дэмакратычнай партыі (Грамада).

Красоўскі Мікалай Васільевіч, нарадзіўся 27 верасня 1960 года, галоўны ўрач дзяржаўнага ўнітарнага прадпрыемства «Лячэбна-кансультацыйная паліклініка», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.


ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №27

Федарчук Аляксандр Іванавіч, намеснік дырэктара ДУСУ «Брэсцкі абласны цэнтр алімпійскага рэзерву па гульнявым відам спорту «Вікторыя», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.

Чаранкевіч Павел Валер’евіч, нарадзіўся 15 лютага 1983 года, загадчык артапедычным аддзяленнем філіяла №2 Брэсцкая стаматалагічная паліклініка ўстановы аховы здароўя «Брэсцкая стаматалагічная паліклініка»,жыве у г. Брэсце, беспартыйны.

Ярошчык Алеся Андрэеўна, нарадзілася 30 лістапада 1992 года, студэнтка чацвёртага курса ўстановы адукацыі «Брэсцкі дзяржаўны тэхнічны ўніверсітэт», жыве ў г. Брэсце, беспартыйная.

ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №28

Алясюк Святлана Васільеўна, нарадзілася 13 кастрычніка 1965 года, часова не працуе, жыве ў г. Брэсце, член Беларускай сацыял-дэмакратычнай партыі (Грамада).

Васілец Наталля Аляксееўна, нарадзілася 11 ліпеня 1975 года, настаўнік пачатковых класаў дзяржаўнай установы адукацыі «ВПК яслі-сад-пачатковая школа №8 г.Брэста», жыве ў г. Брэсце, беспартыйная.

Трафімук Аксана Яўгеньеўна, нарадзілася 8 верасня 1968 года, дырэктар дзяржаўнай установы спецыяльнай адукацыі «Цэнтр карэкцыйна-развіваючага навучання і рэабілітацыі «Веда» г. Брэста», жыве ў г. Брэсце, беспартыйная.


ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №29

Галаніна Наталля Барысаўна, нарадзілася 6 чэрвеня 1980 года, начальнік аддзела збыту прыватнага ўнітарнага прадпрыемства «Вертэкс-Брэст» грамадскага аб’яднання «Беларускае таварыства інвалідаў па зроку», жыве ў г. Брэсце, член Беларускай сацыял-дэмакратычнай партыі (Грамада).

Сапешка Дзмітрый Анатольевіч, нарадзіўся 13 красавіка 1964 года, намеснік генеральнага дырэктара камунальнага ўнітарнага вытворчага будаўнічага прадпрыемства «Брэстжылбуд», беспартыйны.

Шавярдзін Аляксей Уладзіміравіч, нарадзіўся 8 студзеня 1981 года, дырэктар завода ЖБК адкрытага акцыянернага таварыства «Будаўнічы трэст №8», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.


ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №30

Вакуленка Сяргей Мікалаевіч, нарадзіўся 27 снежня 1963 года, аператар кацельнай сумеснага прадпрыемства «Дэльфа-Буг» таварыства з абмежаванай адказнасцю, жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.

Вялічка Алег Іванавіч, нарадзіўся 6 сакавіка 1959 года, галоўны ўрач установы аховы здароўя «Брэсцкая цэнтральная гарадская бальніца», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.

Ярацэвіч Сяргей Васільевіч, нарадзіўся 15 красавіка 1968 года, дырэктар установы «Брэсцкі абласны Палац культуры федэрацыі прафсаюзаў Беларусі», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.


ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №31

Жмінько Ігар Сцяпанавіч, нарадзіўся 9 чэрвеня 1958 года, дырэктар камунальнага ўнітарнага транспартнага прадпрыемства «Тралейбусны парк», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.

Кажамячанка Аляксандр Паўлавіч, нарадзіўся 14 ліпеня 1969 года, загадчык кабінетам установы аховы здароўя «Брэсцкі абласны скура-венералагічны дыспансер», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.

Мельнік Аляксандр Мікалаевіч, нарадзіўся 29 лістапада 1957 года, выкладчык установы адукацыі «Брэсцкі дзяржаўны медыцынскі каледж», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.


ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №32

Кавалюк Віктар Сцяпанавіч, нарадзіўся 2 верасня 1964 года, педагог дзяржаўнай установы адукацыі «Сярэдняя школа №10 г.Брэста», жыве ў г. Брэсце, член Беларускай сацыял-дэмакратычнай партыі (Грамада).

Прасмыцкі Юрый Мікалаевіч, нарадзіўся 20 сакавіка 1966 года, начальнік аддзела адукацыі адміністрацыі Маскоўскага раёна г.Брэста, жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.

Рудакова Ніна Міхайлаўна, нарадзілася 16 верасня 1956 года, настаўнік дзяржаўнай установы адукацыі «Сярэдняя школа №26 г.Брэста» жыве ў г. Брэсце, беспартыйная.


ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №33

Дзянісюк Павел Віктаравіч, нарадзіўся 4 сакавіка 1976 года, дырэктар ДСУСУ «Брэсцкі абласны цэнтр алімпійскага рэзерву па веславанню», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.

Прылоўская Тамара Рыгораўна, нарадзілася 16 ліпеня 1987 года, сартавальнік рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства «Белпошта», жыве ў г. Брэсце, член Беларускай сацыял-дэмакратычнай партыі (Грамада).

Шавель Міхаіл Міхайлавіч, нарадзіўся 26 сакавіка 1977 года, вадзіцель сумеснага прадпрыемства «Брэстгазаапарат» адкрытатага акцыянернага таварыства, жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.


ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №34

Ваўчок Сяргей Мікалаевіч, нарадзіўся 20 верасня 1968 года, начальнік аддзела таварыства з абмежаванай адказнасцю «Брэстмаш», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.

Караба Юрый Мікалаевіч, нарадзіўся 2 чэрвеня 1958 года, дырэктар сумеснага прадпрыемства «ВескаБЕЛ» адкрытага акцыянернага таварыства», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны..

Лазарэнкаў Валянцін Дзмітрыевіч, нарадзіўся 1 студзеня 1954 года, пенсіянер, жыве ў г. Брэсце, член Беларускай сацыял-дэмакратычнай партыі (Грамада).


ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №35

Ваўчок Андрэй Алегавіч, нарадзіўся 5 кастрычніка 1986 года, менеджэр па продажам прыватнага прадпрыемства «Керама Уют», жыве ў г. Брэсце, член Беларускай сацыял-дэмакратычнай партыі (Грамада).

Іваноў Віктар Сяргеевіч, нарадзіўся 23 жніўня 1981 года, першы сакратар Брэскага абласнага камітэта «БРСМ», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.

Рабцэвіч Вадзім Уладзіміравіч, нарадзіўся 10 ліпеня 1986 года, часова не працуе, жыве ў г. Брэсце, член Беларускай партыі левых «Справядлівы свет».


ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №36

Гадун Ігар Львовіч, нарадзіўся 7 верасня 1966 года, дырэктар вытворчага ўнітарнага прадпрыемства «Камунальнік», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.

Хлебус Наталля Васільеўна, нарадзілася 7 красавіка 1978 года, намеснік дырэктара дзяржаўнай установы адукацыі «Сярэдняя школа №30 г.Брэста ім Д. Гвішыані», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.
ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №37

Каральчук Аляксандра Віктараўна, нарадзілася 3 ліпеня 1983 года, загадчык аддзела рэкламы рэдакцыі Брэсцкай абласной газеты «Народная трыбуна», жыве ў г. Брэсце, беспартыйная.

Маслоўскі Ігар Уладзіміравіч, нарадзіўся 11 красавіка 1970 года, старшыня Брэсцкай абласной арганізацыі Беларуская сацыял-дэмакратычнай партыя (Грамада), жыве ў г. Брэсце, член Беларускай сацыял-дэмакратычнай партыі (Грамада).

Шокаў Аляксандр Уладзіміравіч, нарадзіўся 1 верасня 1977 года, ваенны пракурор Брэсцкай міжгарнізоннай ваеннай пракуратуры, жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.


ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №38

Захаранка Людміла Аляксандраўна, нарадзілася 16 студзеня 1981 года, адміністратар службы прыёму ДСУСУ «Брэсцкі абласны цэнтр алімпійскага рэзерву па веславанню», жыве ў г. Брэсце, беспартыйная.

Марчук Аляксей Васільевіч, нарадзіўся 17 лютага 1985 года, намеснік дырэктара прыватнага прадпрыемства «Дом моды Тамара», жыве ў г. Брэсце, член Беларускай сацыял-дэмакратычнай партыі (Грамада).

Сідоранка Алена Міхайлаўна, нарадзілася 10 снежня 1968 года, настаўнік дзяржаўнай установы адукацыі «Сярэдняя школа №10 г.Брэста», жыве ў г. Брэсце, беспартыйная.

Ульяніцкая Ала Пятроўна, нарадзілася 11 снежня 1972 года, дырэктар дзяржаўнай установы адукацыі «Сярэдняя школа №14 імя Е.Фаміна г.Брэста», жыве ў г. Брэсце, беспартыйная.
ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №39

Астапук Валерый Віктаравіч, нарадзіўся 6 сакавіка 1981 года, настаўнік дзяржаўнай установы адукацыі «Сярэдняя школа №4 г.Брэста», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.

Дарапей Уладзімір Іванавіч, нарадзіўся 2 сакавіка 1959 года, інжынер ДЛГУ «Брэсцкі лясгас», жыве ў г. Брэсце, член Беларускай партыі левых «Справядлівы свет».

Елькуеў Аляксандр Леанідавіч, нарадзіўся 9 лютага 1959 года, дырэктар сумеснага таварыства з абмежаванай адказнасцю «Брэстсталь», жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.


ПА ВЫБАРЧАЙ АКРУЗЕ №40

Грыцук Наталля Анатольеўна, нарадзілася 24 чэрвеня 1974 года, настаўнік дзяржаўнай установы адукацыі «Сярэдняя школа №24 г.Брэста» жыве ў г. Брэсце, беспартыйная



Кулініч Віталій Рыгоравіч, нарадзіўся 1 ліпеня 1971 года, начальнік гарадскога аддзела па надзвычайных сітуацыях жыве ў г. Брэсце, беспартыйны.


База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка