Пераможцы дыстанцыйнай алімпіяды па вучэбных прадметах «Беларуская мова» І «Беларуская літаратура» Пераможцы дыстанцыйнай алімпіяды сярод вучняў 5-х класаў: Муравейка Ягор, дуа «Гоцкая сярэдняя школа Салігорскага раёна»




Дата канвертавання25.01.2017
Памер70.13 Kb.
Пераможцы дыстанцыйнай алімпіяды па вучэбных прадметах «Беларуская мова» і «Беларуская літаратура»

Пераможцы дыстанцыйнай алімпіяды сярод вучняў 5-х класаў:

  1. Муравейка Ягор, ДУА «Гоцкая сярэдняя школа Салігорскага раёна», дыплом I ступені;

  2. Бобрык Вераніка, ДУА «Гімназія №1 г. Валожына», дыплом I ступені;

  3. Курбацкая Соф’я, ДУА «Гімназія №1 г. Валожына», дыплом I ступені;

  4. Рабкоўская Алеся, ДУА «Крупская раённая гімназія», дыплом I ступені;

  5. Мазак Паліна, ДУА «Зажэвіцкі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад – сярэдняя школа Салігорскага раёна», дыплом II ступені;

  6. Баршчэўская Ульяна, ДУА «Гімназія г. Клецка», дыплом II ступені;

  7. Канькова Кацярына, ДУА « Гімназія №3 г. Салігорска », дыплом II ступені;

  8. Ліхалап Ганна, ДУА «Сярэдняя школа №11 г. Салігорска», дыплом II ступені;

  9. Воўна Яраслава, ДУА «Сярэдняя школа №2 г. Салігорска», дыплом II ступені;

  10. Шчавінская Даніэла, ДУА «Сярэдняя школа № 3 г. Салігорска», дыплом II ступені;

  11. Марцюг Барыс, ДУА «Будслаўская сярэдняя школа імя Паўліны Мядзёлкі» Мядзельскага раёна, дыплом III ступені;

  12. Мітраховіч Наталля, ДУА «Мар’інагорская гімназія» Пухавіцкага раёна, дыплом III ступені;

  13. Бурак Вікторыя, ДУА «Бараўлянская гімназія» Мінскага раёна, дыплом III ступені;

  14. Багдановіч Дзіяна, ДУА «Бараўлянская гімназія» Мінскага раёна, дыплом III ступені;

  15. Яленская Марыя, ДУА «Бараўлянская гімназія» Мінскага раёна, дыплом III ступені;

  16. Іванова Юлія, ДУА «Сярэдняя школа №11 г. Салігорска», дыплом III ступені;

  17. Манькоўская Варвара, ДУА «Сярэдняя школа імя У.А.Крыштопенкі п. Крупскі» Крупскага раёна, дыплом III ступені;

  18. Прышчэпа Яна, ДУА «Сярэдняя школа №2 г. Салігорска», дыплом III ступені;

  19. Аляшкевіч Дар’я, ДУА «Вязынскі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад – сярэдняя школа» Вілейскага раёна, дыплом III ступені;

  20. Драмлюк Віялета, ДУА «Гімназія №10 г. Маладзечна», дыплом III ступені;

  21. Плакса Паліна, ДУА «Клецкая сярэдняя школа № 3», дыплом III ступені;

  22. Хвясько Аліна, ДУА «Клецкая сярэдняя школа № 3», дыплом III ступені.

Пераможцы дыстанцыйнай алімпіяды сярод вучняў 6-х класаў:

  1. Пацэль Антоній, ДУА «Бараўлянская гімназія» Мінскага раёна, дыплом I ступені;

  2. Бабук Паліна, ДУА «Мар’інагорская гімназія» Пухавіцкага раёна, дыплом I ступені;

  3. Жаваранак Вераніка, ДУА «Крупская раённая гімназія», дыплом I ступені;

  4. Ліхтаровіч Аліна, ДУА «Сярэдняя школа № 3 г. Салігорска», дыплом I ступені;

  5. Валінкевіч Уладзіслаў, ДУА «Мар’інагорская гімназія» Пухавіцкага раёна, дыплом I ступені;

  6. Лагун Марыя, ДУА «Гімназія №3 г. Салігорска», дыплом I ступені;

  7. Коўтун Анастасія, ДУА «Сярэдняя школа №11 г. Салігорска», дыплом I ступені;

  8. Юхневіч Дар’я, ДУА «Будслаўская сярэдняя школа імя Паўліны Мядзёлкі» Мядзельскага раёна, дыплом I ступені;

  9. Кавалеўская Леаніла, ДУА «Сярэдняя школа №2 г. Салігорска», дыплом II ступені;

  10. Мелюх Валерыя, ДУА «Сярэдняя школа №11 г. Салігорска», дыплом II ступені;

  11. Ермаковіч Ангеліна, ДУА «Гоцкая сярэдняя школа Салігорскага раёна», дыплом II ступені;

  12. Глухава Анастасія, ДУА «Гімназія №1 г. Салігорска», дыплом II ступені;

  13. Спосаб Павел, ДУА «Заслаўская гімназія» Мінскага раёна, дыплом II ступені;

  14. Ракчэева Марта, ДУА «Гімназія №3 г. Салігорска», дыплом II ступені;

  15. Аніпка Яна, ДУА «Сярэдняя школа №2 г. Салігорска», дыплом II ступені;

  16. Гаўрон Карына, ДУА «Сярэдняя школа №11 г. Салігорска», дыплом II ступені;

  17. Шарко Кацярына, ДУА «Гімназія №1 г. Салігорска», дыплом II ступені;

  18. Таўгень Ілья, ДУА «Гімназія №1 г. Валожына», дыплом II ступені;

  19. Савенок Ягор, ДУА «Бараўлянская гімназія» Мінскага раёна, дыплом II ступені;

  20. Чыстова Аліна, ДУА «Нацкая сярэдняя школа імя М.Д. Шастакова Крупскага раёна», дыплом II ступені;

  21. Захлябаеў Антон, ДУА «Смалявіцкая раённая гімназія», дыплом III ступені;

  22. Зімніцкі Максім, ДУА «Занарацкая сярэдняя школа» Мядзельскага раёна, дыплом III ступені;

  23. Стош Паліна, ДУА «Гімназія №1 г. Капыля імя Н.В. Рамашкі», дыплом III ступені;

  24. Жагораў Аляксандр, ДУА «Гімназія №1 г.Салігорска», дыплом III ступені;

  25. Мароз Лізавета, ДУА «Сярэдняя школа №2 г. Салігорска», дыплом III ступені;

  26. Барысевіч Уладзіслаў, ДУА «Чарнікаўшчынскі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад – базавая школа» Дзяржынскага раёна, дыплом III ступені;

  27. Лупянкова Паліна, ДУА «Гімназія № 1 імя В.А.Караля г. Чэрвеня», дыплом III ступені;

  28. Кунавіч Анастасія, ДУА «Вілейская гімназія №1 “Логас”», дыплом III ступені;

  29. Сокал Арцём, ДУА «Заслаўская гімназія» Мінскага раёна, дыплом III ступені;

  30. Цітоў Цімур, ДУА «Заслаўская гімназія» Мінскага раёна, дыплом III ступені;

  31. Гадунова Паліна, ДУА «Сярэдняя школа №10 імя С.Ф.Рубанава г. Слуцка», дыплом III ступені;

  32. Кабішова Феафанія, ДУА «Смалявіцкая раённая гімназія», дыплом III ступені;

  33. Лінок Ульяна, ДУА «Сярэдняя школа №14 г. Маладзечна», дыплом III ступені;

  34. Валошына Паліна, ДУА «Клецкая сярэдняя школа № 3», дыплом III ступені;

  35. Гайдуковіч Таццяна, ДУА «Сярэдняя школа №14 г. Маладзечна», дыплом III ступені;

  36. Адамовіч Паліна, ДУА «Гімназія №1 г. Барысава», дыплом III ступені;

  37. Кабак Уладзіслаў, ДУА «Заслаўская гімназія» Мінскага раёна, дыплом III ступені;

  38. Субат Любоў, ДУА «Смалявіцкая раённая гімназія», дыплом III ступені;

  39. Грыгаровіч Мікіта, ДУА «Сярэдняя школа №2 г.п. Гарадзея» Нясвіжскага раёна, дыплом III ступені;

  40. Матрашыла Аліна, ДУА «Сярэдняя школа № 2 г. Барысава», дыплом III ступені;

  41. Кірыленка Рэната, ДУА «Смалявіцкая раённая гімназія», дыплом III ступені;

  42. Муравейка Максім, ДУА «Салтанаўшчынскі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад – сярэдняя школа» Нясвіжскага раёна, дыплом III ступені.



Пераможцы дыстанцыйнай алімпіяды сярод вучняў 7-х класаў:

  1. Паляшчук Паліна, ДУА «Сярэдняя школа №2 г.Валожына», дыплом I ступені;

  2. Адаладава Валерыя, ДУА «Мар’інагорская гімназія» Пухавіцкага раёна, дыплом I ступені;

  3. Серы Захар, ДУА «Гімназія № 3 г. Салігорска», дыплом I ступені;

  4. Звярко Ксенія, ДУА «Івянецкая сярэдняя школа» Валожынскага раёна, дыплом I ступені;

  5. Кандратовіч Кацярына, ДУА «Сярэдняя школа №10 г.Салігорска», дыплом I ступені;

  6. Лойка Ганна, ДУА «Сярэдняя школа № 3 г. Салігорска», дыплом II ступені;

  7. Бібік Валерыя, ДУА «Сівіцкі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад – базавая школа» Валожынскага раёна, дыплом II ступені;

  8. Бейзерава Дар’я, ДУА «Бараўлянская гімназія» Мінскага раёна, дыплом II ступені;

  9. Станкевіч Алена, ДУА «Гімназія №1 г. Валожына», дыплом II ступені;

  10. Шымановіч Дар’я, ДУА «Смалявіцкая раённая гімназія», дыплом II ступені;

  11. Марыніч Лізавета, ДУА «Сярэдняя школа №2 г.Салігорска», дыплом II ступені;

  12. Крыўленя Максім, ДУА «Сярэдняя школа №10 г.Салігорска», дыплом II ступені;

  13. Клімовіч Мікалай, ДУА «Бараўлянская гімназія» Мінскага раёна, дыплом II ступені;

  14. Жарнасек Анастасія, ДУА «Гімназія №3 г. Барысава», дыплом III ступені;

  15. Атрошка Надзея, ДУА «Смалявіцкая раённая гімназія», дыплом III ступені;

  16. Калядка Яна, ДУА «Гімназія №1 г. Капыля імя Н.В. Рамашкі», дыплом III ступені;

  17. Брыль Ксенія, ДУА «Маладзечанская сярэдняя школа № 1 імя Я. Купалы», дыплом III ступені;

  18. Валяватая Вікторыя, ДУА «Заслаўская гімназія» Мінскага раёна, дыплом III ступені;

  19. Панкова Марыя, ДУА «Заслаўская гімназія» Мінскага раёна, дыплом III ступені;

  20. Мяшкевіч Анастасія, ДУА «Сеніцкая сярэдняя школа імя Я. Купалы» Мінскага раёна, дыплом III ступені;

  21. Ламінская Паліна, ДУА «Заслаўская гімназія» Мінскага раёна, дыплом III ступені;

  22. Кулакевіч Яна, ДУА «Сеніцкая сярэдняя школа імя Я. Купалы» Мінскага раёна, дыплом III ступені;

  23. Каліноўская Алена, ДУА «Бараўлянская сярэдняя школа» Мінскага раёна, дыплом III ступені;

  24. Кулінковіч Анастасія, ДУА «Смалявіцкая раённая гімназія», дыплом III ступені;

  25. Нагорны Іван, ДУА «Сярэдняя школа №2 г.Салігорска», дыплом III ступені;

  26. Лапо Юлія, ДУА «Крупская раённая гімназія», дыплом III ступені;

  27. Адамовіч Сяргей, ДУА «Бярэзінская гімназія», дыплом III ступені;

  28. Комар Аліна, ДУА «Заслаўская гімназія» Мінскага раёна, дыплом III ступені.


Пераможцы дыстанцыйнай алімпіяды сярод вучняў 8-х класаў:
1 Ярмаковіч Яніна, ДУА «Гоцкая сярэдняя школа Салігорскага раёна», дыплом I ступені;

2 Перапечка Маргарыта, ДУА «Сярэдняя школа №11 г.Салігорска» дыплом I ступені;

3 Юхневіч Дар’я, ДУА «Будслаўская сярэдняя школа імя Паўліны Мядзёлкі» Мядзельскага раёна, дыплом I ступені;

4 Гедрановіч Аляксей, ДУА «Сярэдняя школа №11 г.Салігорска», дыплом II ступені;

5 Каласовіч Ульяна, ДУА «Сярэдняя школа №2 г.Салігорска», дыплом II ступені;

6 Храмцоў Станіслаў, ДУА «Сярэдняя школа №10 г. Салігорска», дыплом II ступені;

7 Якоўчык Юлія, ДУА «Сярэдняя школа №2 г.Салігорска», дыплом II ступені;

8 Міхалюк Дзіяна, ДУА «Гоцкая сярэдняя школа Салігорскага раёна», дыплом III ступені;

9 Назарава Юлія, ДУА «Валевачоўская сярэдняя школа Чэрвеньскага раёна», дыплом III ступені;

10 Хурсік Мацвей, ДУА «Сярэдняя школа №2 г.п. Смілавічы» Чэрвеньскага раёна, дыплом III ступені;

11 Нікіфарава Кацярына, ДУА «Гімназія №1 г.Салігорска», дыплом III ступені;

12 Зотава Паліна, ДУА «Гімназія №1 г.Салігорска», дыплом III ступені;

13 Кашкан Алена, ДУА «Бараўлянская гімназія» Мінскага раёна, дыплом III ступені;

14 Мініна Кацярына, ДУА «Гімназія №1 г. Валожына», дыплом III ступені;



15 Трафімовіч Ульяна, ДУА «Гімназія №2 г. Салігорска», дыплом III ступені;

  1. Петрычэнка Кацярына, ДУА «Сярэдняя школа №2 г. Валожына», дыплом III ступені.


База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка