План выхаваўчай работы дуа “Астроўскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа Нясвіжскага раёна”



Дата канвертавання05.05.2017
Памер90.48 Kb.
#9428
ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар ДУА “Астроўскі НПК

д/с-СШ Нявіжскага раёна”

28.10.2016 А.А. Крупец


ПЛАН ВЫХАВАЎЧАЙ РАБОТЫ

ДУА “Астроўскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа Нясвіжскага раёна”

на восеньскія канікулы (30.10.2016-07.11.2016)

2016/2017 навучальны год


п.п.

Змест работы

Удзельнікі

Дата правядзення

Час і месца правядзення

Адказныя

1

Квэст “Вясёлы экспрэс”


1-4 класы

31.10.2016

панядзелак

11.00-12.00

каб. пач. кл.



Вают А.А.


2

Займальная конкурсная праграма

Мая Беларусь”



5-8 класы

13.00-14.00

Каб. бел.мовы



Бука М.В.

3

Заняткі АПІ “Вясёлыя старты”

Удзельнікі аб’яднання

14.00-15.00

Спартыўная зала



Кішко Г.М.

4

Экскурсія ў Нясвіжскі замак

5-10 класы

9.00-13.00

г.Нясвіж


Бруй А.С.


5

Прэзентацыя “Вучымся берагчы электраэнергію”

8-10 класы

18.00-21.00

Каб .руск.мовы



Кунік М.В.

1

Наведванне багаслужэння ў праваслаўнай царкве Св.Георгія в.Астроўкі

8-10 класы

01.11.2016

аўторак

10.00-14.00

в.Астроўкі



Богуш В.В

Кунік М.В.



2

Інфармацыйны рынг “Школа этыкету”

5-10 класы

13.00-14.00

Каб. гісторыі



Залатар Л.Л.

3

Аперацыя “Кніжкіна бальніца”

1-8 класы


12.00-13.00

бібліятэка



Шарапа А.М.

4

Гульня з элементамі трэнінгу “Што я ведаю аб прафесіях”

5-10 класы

16.00-17.00

Ка. біялогіі



Матусевіч І.С.

5

Турнір па настольным тэнісе

8-10 класы

19.00-21.00

спартыўная зала



Кішко Г.М.

6

Удзел у ІІ этапе рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах (беларуская мова і літаратура)

9 клас

9.00-13.00

ДУА “Нясвіжская гімназія”



Бука М.В. ( І тур)

1

Конкрс знатакоў ПДР

Дарожныя лавушкі”



5-10 класы

02.11.2016

серада

11.00-12.00

Каб. інфарматыкі



Яцкевіч Н.С.

2

Гульня “Правазнайка”


5-8 класы

12.00 – 13.00

Каб. зам.мовы



Курач А.І.


3

Дзень творчасці і спаборніцтваў навучэнцаў 1-4 класаў (І этап, злёт юных мастакоў)

1-4 класы

10.00-12.00

ЦДТ г.Нясвіжа



Вают А.А.

4

Заняткі АПІ “Белая рысь”

Удзельнікі аб’яднання

15.00-16.00

Каб. гісторыі



Бруй А.С.

5

Наведванне басейнага

ААТ “Гарадзейскі цукровы камбінат”



1-8 класы

15.00-16.00

Пас. цукровага камбіната



Кішко Г.М.

6

Сямейная праграма

Нам весела разам”



5-10 класы

14.00-15.00

Каб. фізікі



Залатар Л.Л.

7

Турнір па шашках


8-10 класы

19.00-21.00

спартыўная зала



Кішко Г.М.

8

Удзел у ІІ этапе рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах (беларуская мова і літаратура)


9 клас

9.00-13.00

ДУА “Нясвіжская гімназія”



Бука М.В. ( ІІ тур)

1

КТС “Чысты клас”

1-10 класы

03.11.2016

чацвер

На працягу дня


Класныя кіраўнікі


2

Конкурс “Экалагічнае лато”

5-10 класы


12.00-13.00

Каб .бел.мовы



Бука М.В.

3

Заняткі АПІ “Чароўны квілінг”

Удзельнікі аб’яднання

15.00-16.00

Каб пач.кл.



Вают А.А.

4

Гульня “Мая Бацькаўшчына”


5-10 класы

13.00-14.00

Каб гісторыі



Бруй А.С.

5

Прэзентацця

Мы жывём сярод людзей”



5-10 класы

16.00-17.00

Каб руск.мовы



Кунік М.В.

6

Экскурсія у г.Мінск (наведванне музея атамнай энергетыкі, музея чараўніцтва і чарадзейства і інш.)

1-10 класы

08.00-20.00

г.Мінск


Матусевіч І.С.

Залатар Л.Л.



7

Турнір па валейболе


8-10 класы

19.00-21.00

Спартыўная зала



Кішко Г.М.

1

Практыкум сітуацый

Як мяне караюць дома?”




5-10 класы

04.11.2016

пятніца



12.00-13 00

Каб.біялогіі



Матусевіч І.С

2

Удзел у ІІ этапе рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах (фізіка, інфарматыка, гісторыя)

8-10 класы

8.30-14.00

ДУА “СШ №3 г.Нясвіжа”



Богуш В.В.

3

Гульня-эстафета

Школа светлафорных навук”



5-10 класы

14.00-15.00

Каб. пач.класаў



Яцкевіч Н.С.

4

Турнір па баскетболе

5-10 класы

18.00-21.00

Спартыўная зала



Кішко Г.М.

5

Прававы турнір

Я аб законе, закон – пра мяне”



8-10 класы

13.00-14.00

Каю зам. мовы



Курач А.І.

6

Турнір “Беларусь у мінулым і сучасным”

8-10 класы

12.00-13.00

Каб. гісторыі



Бруй А.С.

1

Заняткі АПІ “Ветразь”


Удзельнікі АПІ


05.11.2016

субота

11.00-12.00

Каб.бел. мовы



Бука М.В.

2

Заняткі АПІ “Баскетбол” (стар.гр.)



Удзельнікі АПІ




12.00-13.00

Спартыўная зала




Кішко Г.М.

3

Заняткі АПІ “Баскетбол” (мал.гр.)


Удзельнікі АПІ


13.00-14.00

Спартыўная зала



Кішко Г.М.

4

Заняткі АПІ “Светлафор”


Удзельнікі АПІ



12.00-13.00

Каб. пач. класаў



Яцкевіч Н.С.

5

Бібліятэчная гадзіна

Падарожжа на цягніку “Здароўе”



1-4 класы

14.00-15.00

Бібліятэка



Шарапа А.М.




Індывідуальная работа з навучэнцамі нізкай матывацыі да вучэбнай дзейнасці

1-10 кл

На працягу канікул

Згодна графіку

Настаўнікі-прадметнікі




КТС “Імкнёмся быць лепшымі”

5-10 кл

На працягу канікул

Па планах

работы кл.кір



Класныя кіраўнікі




Работа камп’ютаранага класа

1-10 класы

На працягу канікул

Згодна графіку

Богуш В.В., дзяжурны настаўнік




Работа спартыўнай залы

1-10 класы

На працягу канікул

Згодна графіку

Кішко Г.М., дзяж. настаўнік




Аперацыі “Помнім і шануем”, “Мы – беражлівыя”

1-10 класы

На працягу канікул

Згодна планам работы класных калектываў

Класныя кіраўнікі

Каталог: actual -> I polug 16 17 -> meropr
actual -> Дырэктар дуа «Астроўскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа Нясвіжскага раёна»
actual -> Дырэктар дуа «Астроўскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа Нясвіжскага раёна»
actual -> Дырэктар дуа «Астроўскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа Нясвіжскага раёна»
actual -> Да Палажэння аб парадку арганізацыі і правядзення конкурсу эскізных праектаў памятнага знака "Курапаты"
actual -> Дырэктар дуа «Астроўскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа Нясвіжскага раёна»
actual -> Дырэктар дуа «Астроўскі нпк д/с- сш нясвіжскага раёна»
actual -> Дырэктар дуа «Астроўскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа Нясвіжскага раёна»


Поделитесь с Вашими друзьями:




База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2022
звярнуцца да адміністрацыі

войти | регистрация
    Галоўная старонка


загрузить материал