Расклад заняткаў аб’яднанняў па інтарэсах у Сенненскай школе-інтэрнаце




Дата канвертавання15.09.2018
Памер42.69 Kb.
УЗГОДНЕНА ЗАЦВЯРДЖАЮ

Старшыня ПК Дырэктар

______________Т.П.Макарава ______________Л.Л.Казлоў

“_____” _________2018 г. “_____” _________2018 г.


РАСКЛАД

заняткаў аб’яднанняў па інтарэсах у Сенненскай школе-інтэрнаце

у 2017/2018 навучальным годзе




НАЗВА АБ’ЯДНАННЯ

УДЗЕЛЬНІКІ

КІРАЎНІК

ЧАС РАБОТЫ

1.

Дэкаратыўны дызайн

2-7 кл.

2-10 кл.


Кнацько Л.В.

Панядзелак, Серада 14.00-17.00

Ауторак, чацвер 14.00-17.00



2.

Фларыстыка

1-2 кл.

3-9 к.


1,4 кл.

1-4 кл


Кнацько Л. В.


Пятніца 12.50-14.50

15.00-17.00

Субота 9.00-11.00

11.00-13.00



3.

“Крэатыўная самаробка”

4-9 кл.

1-2 кл.


2-3 кл.

Карпека Н.П.

Панядзелак 14.00-17.00

Серада 12.55 – 13.40

Суббота 9.00 - 12.00


4.

“Юныя краязнаўцы”

6-11 кл.

Карпека Н.П.

Серада 14.00-17.00

5.

Лёгкая атлетыка

6-11 кл.

Шуцікава І.В.

Панядзелак, серада, чацвер 15.00-17.15

6.

Музычныя заняткі па вакалу

9-11 кл.

5-8 кл.


Ладунец Т.М.

Нядзеля 9.00-11.00

Нядзеля 15.00 – 15.45

Субота 16.00 – 16.45.


7.

Рытміка (старэйшая група)

9-11 кл.

Ладунец Т.М.

Панядзелак 14.50-15.35

Нядзеля 11.00 – 13.00

Панядзелак 14.00 – 14.45


8.

Сольныя спевы

5-8 кл.
9-11 кл.

Ладунец Т.М.

Панядзелак 15.40-16.25

Нядзеля 13.15 – 14.40

Нядзеля 15.00 – 17.25


9.

«Вясёлы балаганчык»

2-5 кл.

Берашэвіч В.У.

Пятніца 17.20-18.50

10.

«Тэатральная майстэрня»

10-11 кл.

Берашэвіч В.У.

Субота 15.20-17.00

Нядзеля 14.00-15.30



11.

«Сцэнічнае майстэрства»

6-8 кл.

Берашэвіч В.У.

Чацвер 17.20 – 18.50

Субота 13.40-15.10

Нядзеля 15.40-17.10


12.

Цырульная справа.

8-11 кл.

Карагіна А.У.

Чацвер 14.45-17.00

субота 17.05-19.00



13.

Валейбол

9-11 кл.

Шабалін М.С.

Нядзеля 14.00-15.00 (цотн.)

12.30-13.30 (няцотн.)



14.

Футбол

8-11 кл.

Рыбчанка В.В.

Нядзеля 14.00-15.00 (няцотн.)

12.30-13.30 (цотн.)



15.

Пешаходны турызм

7-9 кл.

Рыбчанка В.В.

Нядзеля 15.00-17.00 (няцотн.)

10.30-12.30 (цотн.)



16.

Азбука піянерскіх навук

5-6 кл.

Даукшас С.П.

Нядзеля 14.00-15.30

17.

Здравушка

5 кл.

Мартусевіч С.А.

Субота 10.55-12.45

18

Чароўная папера

5,6 кл.

Мартусевіч С.А.

Субота 12.55-13.40-
Намеснік дырэктара

па выхаваўчай рабоце Я.І.Кісялёў


База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка