Шосты школьны дзень



Дата канвертавання24.02.2017
Памер57.16 Kb.
#4265
ТыпКонкурс
Шосты школьны дзень

Дата

Час правядзення

Мерапрыемства

Адказныя


12.09

14.00-15.00

15.30-16.30



Падарожжа ў краіну “Інфарматыка”

Падарожжа ў краіну матэматыкі



Ніедра Г. Л.

Калач В.С.



19.09

14.00-15.00

15.30-16.30



Гульня “Формула поспеху”

Шоў-гульня “Дзень рэкардаў Гінеса”



Змітрэня Л.К.

Макарэвіч І. І.



26.09

14.00-15.00

15.30-16.30



Свята кветак “Кветак прыгажосцю сэрца адагрэем”

Гульня “Адгадай прафесію”



Ракуць С. В.

Пухнарэвіч Н.Л.



03.10

14.00-15.00

15.30-16.30



Конкурс эрудытаў “Ах, антонімы, антонімы”

Гульня “Два карабля”



Аніперка А.В.

Сарока Т.У.



10.10

14.00-15.00

15.30-16.30



Віктарына па экалогіі

Літаратурная шкатулка



Сёмка С.М.

Чачоткіна Л. М.



17.10

14.00-15.00

15.30-16.30



Гульня –спаборніцтва па фізіцы “Эх, дарогі”

Турнір знаўцаў



Носар А. М.

Хілай А. В.



24.10

14.00-15.00

15.30-16.30



Канферэнцыя ідэй “Сакрэты Золушкі”

Круглы стол “Закон і сумленне”



Ніедра Г. Л.

Калач В.С.



31.10

14.00-15.00

15.30-16.30



КВЗ “Камп’ютар усім неабходны”

Свята лікаў



Іваніцкая Л.В.

Рудая Н.У.



07.11

14.00-15.00

15.30-16.30



КВЗ “Прыколы з-пад ручкі”

Гульня “Вясёлая дыскатэка”



Змітрэня Л.К.

Макарэвіч І. І.



14.11

14.00-15.00

15.30-16.30



Дзень зялёнага агеньчыка

“Сцежкамі казак” Гульня-віктарына



Ракуць С. В.

Пухнарэвіч Н.Л.



21.11

14.00-15.00

15.30-16.30



Турнір для кемлівых “Залацінкі народнай мудрасці”

Рухальныя гульні “Каралеўскае паляванне”



Аніперка А.В.

Сарока Т.У.



28.11

14.00-15.00

15.30-16.30



“У гасцях у казкі”

Час зносін “Прыгажосць чалавека”



Сёмка С.М.

Чачоткіна Л. М.



05.12

14.00-15.00

15.30-16.30



Фізіка ў гасцях у лірыкаў. Кафэ для дапытлівых

Вандроўка па родным краі



Носар А. М.

Хілай А. В.



12.12

14.00-15.00

15.30-16.30



“Які я? Які ты?”

Пазнавальна-гульнёвая праграма “Сустрэча мінулага і сучаснага”



Іваніцкая Л.В.

Рудая Н.У.



19.12

14.00-15.00
15.30-16.30

“Твая зямля, твая Радзіма названа светла:Беларусь”

Кніжкіна аптэка




Скок А. І.

26.12

14.00-15.00
15.30-16.30

Інфарматыка-матэматычная віктарына для вучняў 5-6 класаў “Свая гульня”

Гісторыя матэматычных адкрыццяў



Ніедра Г. Л
Калач В.С.

09.01

14.00-15.00

15.30-16.30



Літаратурная гасціная “Любіце лес у любую пару года”

Конкурс “Формула здароўя”



Змітрэня Л.К.

Макарэвіч І. І.



16.01

14.00-15.00

15.30-16.30



Азбука ветлівасці ці ўрок этыкету

Віктарына “Адгадай мелодыю”



Ракуць С. В.

Пухнарэвіч Н.Л.



23.01

14.00-15.00

15.30-16.30



Конкурс “Музей сучаснага народнага побыту”

“Жывёлы ў нашым жыцці. Чацвяраногія сябры”



Аніперка А.В.

Сарока Т.У.



30.01

14.00-15.00

15.30-16.30



Гадзіна здароўя

Гульня “Знатакі літаратуры”



Сёмка С.М.

Чачоткіна Л. М.



06.02

14.00-15.00

15.30-16.30



Сустрэча з астраномамі “Што? Дзе? Калі?”

Гістарычная віктарына “Вялікія і славутыя сыны Беларусі”



Носар А. М.

Хілай А. В.



13.02

14.00-15.00

15.30-16.30



“Дабрыня пачынаецца з дзяцінства”

Экалагічная гадзіна “Хто ў лесе жыве, і што ў лесе расце”



Іваніцкая Л.В.

Рудая Н.У.



20.02

14.00-15.00

15.30-16.30



Вандроўка ў мінулае родных мясцін


Скок А.І.

27.02

14.00-15.00

15.30-16.30



Лепшы даследчык

Інтэлектуальна-пазнавальная гульня”Па слядах цудоўных падарожжаў, у глыбіню вядомых тайнаў”



Ніедра Г. Л.

Калач В.С.



05.03

14.00-15.00

15.30-16.30



Падарожжа ў краіну казак

Экалагічная гульня “Павуціна”



Змітрэня Л.К.

Макарэвіч І. І.



12.03

14.00-15.00

15.30-16.30



Гульнёвая праграма “Без працы не будзе і рыбка лавіцца”

Інтэлектуальная гульня “Самы разумны”



Ракуць С. В.

Пухнарэвіч Н.Л.



19.03

14.00-15.00

15.30-16.30



Моўны турнір

Ток-шоў “Праблемная сітуацыя”



Аніперка А.В.

Сарока Т.У.



26.03

14.00-15.00

15.30-16.30



Гульня “Поле цудаў”

Гаварун-шоў



Сёмка С.М.

Чачоткіна Л. М.



02.04

14.00-15.00

15.30-16.30



“Конкурс юных лабарантаў”

Інтэлектуальная гульня “Замак гісторыі”



Носар А. М.

Хілай А. В.



09.04

14.00-15.00

15.30-16.30



Прырода ў музыцы і паэзіі

Вакол свету з пакаёвымі раслінамі”



Іваніцкая Л.В.

Рудая Н.У.



16.04

14.00-15.00

15.30-16.30



Свята матэматыкі

Спаборніцтвы па матэматыцы “Матэматычная карусель”



Ніедра Г. Л.

Калач В.С.



23.04

14.00-15.00

15.30-16.30



Інтэлектуальная гульня “Шчаслівы выпадак”

Гульня па ПДР “Светлафор”



Змітрэня Л.К.

Макарэвіч І. І.



30.04

14.00-15.00

15.30-16.30



Падарожжа па краіне Мультфімія

Мерапрыемства па правілах дарожнага руху



Ракуць С. В.

Пухнарэвіч Н.Л.



07.05

14.00-15.00

15.30-16.30



Інтэлектуальная гульня “Разумнікі і разумніцы”

Практыкум “Вузельчык на памяць”



Аніперка А.В.

Сарока Т.У.



14.05

14.00-15.00

15.30-16.30



Сямейнае свята “Калі ўсе разам”

“Свая гульня” па рускай мове і літаратуры



Сёмка С.М.

Чачоткіна Л. М.



21.05

14.00-15.00

15.30-16.30



Фізічная гульня “Электрычнасць”

Экскурс па вяровачцы часу “Першыя людзі на беларускай зямлі”



Носар А. М.

Хілай А. В.



28.05

14.00-15.00

15.30-16.30



“Велікадушнасць сілы”

Ггульня “Будзьце здаровы! Пагаворым пра шкоду курэння”



Іваніцкая Л.В.

Рудая Н.У.














Поделитесь с Вашими друзьями:




База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2022
звярнуцца да адміністрацыі

войти | регистрация
    Галоўная старонка


загрузить материал