Спіс грамадзян на атрыманне зямельных участкаў для будаўніцтва жылых дамоў у г. Навагрудку на 30. 06. 2017 г




Дата канвертавання08.01.2018
Памер71.38 Kb.


Спіс грамадзян на атрыманне зямельных участкаў

для будаўніцтва жылых дамоў у г. Навагрудку на 30.06.2017 г.




№ п / п у адзінай чарзе

Дата падачы заявы

Прозвішча, імя, імя па бацьку заяўніка

1

05.01.2016 г.

Шыркавец Іван Уладзіміравіч (ш/с)

2

08.11.2016 г.

Літвін Аксана Іванаўна (ш/с)

3

23.02.2017 г.

Імайкіна Вікторыя Уладзіміраўна (ш/с)

4

19.08.2015 г.

Немчанкау Вадзім Яўгенавіч

5

25.08.2015 г.

Мармузевіч Дзяніс Вітальевіч

6

28.08.2015 г.

Трафімчык Андрэй Аляксандравіч

7

31.08.2015 г.

Броукін Анатоль Уладзіміравіч

8

04.09.2015 г.

Радзевіч Віталь Васільевіч

9

04.09.2015 г.

Стасевіч Міхаіл Уладзіміравіч

10

10.09.2015 г.

Каратай Аляксандр Іванавіч

11

10.09.2015 г.

Журко Марына Мікалаеўна

12

17.09.2015 г.

Кулага Ірэна Альбінаўна

13

01.10.2015 г.

Янец Вераніка Сяргееўна

14

12.10.2015 г.

Аўсянік Міхаіл Сяргеевіч

15

19.10.2015 г.

Смаляк Дзмітрый Фёдаравіч

16

20.10.2015 г.

Кавалеўская Таццяна Аляксандраўна

17

30.10.2015 г.

Антановіч Інга Уладзіміраўна

18

06.11.2015 г.

Апалонік Сяргей Аляксандравіч

19

23.11.2015 г.

Ляўкевіч Наталля Станіславаўна

20

24.11.2015 г.

Карповіч Сяргей Барасывавіч

21

04.12.2015 г.

Башко Яўген Леанідавіч

22

04.01.2016 г.

Скобля Ігар Іванавіч

23

05.01.2016 г.

Жмура Раман Віктаравіч

24

05.01.2016 г.

Набагез Марына Мікалаеўна

25

22.01.2016 г.

Ілюкевіч Аляксей Паўлавіч

26

11.02.2016 г.

Рагель Вадзім Юр,евіч

27

19.02.2016 г.

Семярнік Кацярына Юр,еўна

28

23.02.2016 г.

Смурага Павел Дзмітрыевіч

29

29.02.2016 г.

Шырынская Вольга Дзмітрыеўна

30

11.04.2016 г.

Жыдко Максім Уладзіміравіч

31

19.04.2016 г.

Жэрко Аляксандр Аляксандравіч

32

29.04.2016 г.

Дзегцярова Таццяна Уладзіміраўна

33

02.05.2016 г.

Чачотка Яўген Уладзіміравіч

34

17.05.2016 г.

Цярлецкі Яўген Васільевіч

35

18.05.2016 г.

Кабаненка Святлана Алегаўна

36

01.06.2016 г.

Урбан Максім Уладзіміравіч

37

10.06.2016 г.

Емяльянчык Павел Юр,евіч

38

21.06.2016 г.

Мацко Арцём Сяргеевіч

39

21.06.2016 г.

Коршун Вольга Уладзіміраўна

40

22.06.2016 г.

Ясюкевіч Дзмітрый Аляксандравіч

41

15.07.2016 г.

Шумскі Ігар Ігаравіч

42

05.08.2016 г.

Чычкан Андрэй Юр,евіч

43

24.08.2016 г.

Грудзінская Кацярына Аляксандраўна

44

29.08.2016 г.

Назымаеў Аляксандр Фёдаравіч

45

20.09.2016 г.

Галабурда Андрэй Антонавіч

46

27.09.2016 г.

Камашила Аляксей Аладзіміравіч

47

03.10.2016 г.

Капытка Аляксандр Віктаравіч

48

03.10.2016 г.

Серафімовіч Яўген Аляксандравіч

49

28.10.2016 г.

Юрчык Людміла Аляксандраўна

50

31.10.2016 г.

Равека Аляксей Барысавіч

51

17.11.2016 г.

Шастала Алена Юр,еўна

52

24.11.2016 г.

Дасько Сяргей Аляксандравіч

53

02.12.2016 г.

Смаляк Арцём Ігаравіч

54

18.01.2017 г.

Блізнюк Іван Лявонцьевіч

55

27.01.2017 г.

Дырко Пётр Уладзіміравіч

56

23.02.2017 г.

Шынтар Маргарыта Мікалаеўна

57

10.03.2017 г.

Кокаш Міхаіл Анатольевіч

58

10.04.2017 г.

Жмура Вікторыя Анатольеўна

59

16.05.2017 г.

Несцер Герман Сяргеевіч

Галоўны спецыяліст



землеўпарадкавальнай службы Д.С. Война




База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка