Спіс студэнтаў 5-га курса лесагаспадарчага факультэта ў 2015-2016 навучальным годзе



Дата канвертавання24.01.2017
Памер224.16 Kb.
#1895

Спіс студэнтаў 5-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2015-2016 навучальным годзе

1 група

спецыяльнасць "Турызм і прыродакарыстанне"




№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1-я падгрупа

1

Бембель Маргарыта Генадзьеўна

а




2

Валодзька Ганна Мiкалаеўна

а

намеснік старасты

3

Гладкая Анастасiя Iгараўна

а




4

Глiнскi Кiрыл Вячаслававiч

а




5

Камiнская Валерыя Юр'еўна

а




6

Качалка Вольга Вiктараўна

а




7

Куркова Маргарыта Iлынiчна

а




8

Кучынская Iна Пятроўна

а




9

Маталыцкi Павел Iгаравiч

а




10

Палхоўскi Аркадзiй Вiктаравiч

а




11

Пунько Аксана Вiктараўна

а




12

Радзько Карына Вiтальеўна

а




13

Сарока Iлля Эдуардавiч

а




14

Толкач Аляксандр Iгаравiч

а




15

Трызна Юлiя Аляксандраўна

а




2-я падгрупа

1

Барадака Таццяна Юр'еўна

а




2

Брацун Вiкторыя Сяргеяўна

а




3

Глушак Аляксандр Леанiдавiч

а




4

Гапкало Крысцiна Вадзiмаўна

а




5

Каляга Дар'я Рыгораўна

а

стараста

6

Кукуруза Вольга Рыгораўна

а




7

Лiгер Павел Эдуардавiч

а




8

Мiтрафанава Вiкторыя Iгараўна

а




9

Мастыка Вольга Аляксандраўна

а




10

Аўсяннiкава Юлiя Iгараўна

а




11

Паканечная Кацярына Юр'еўна

а




12

Сяргун Анастасiя Уладзiмiраўна

а




13

Юковiч Iгар Аляксандравiч

а




14

Якімава Алiна Сяргееўна

ф










Дэкан факультэта




А.У.Марозаў



Спіс студэнтаў 5-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2015-2016 навучальным годзе

2 група

спецыяльнасць "Турызм і прыродакарыстанне"




№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1-я падгрупа

1

Бiчан Аляксандра Алегаўна

а




2

Вайцяховiч Таццяна Вiктараўна

а

намеснік старасты

3

Галавацкая Ксенiя Сяргееўна

а




4

Зухта Вольга Георгiеўна

а




5

Качаноўская Дар'я Вячаславаўна

а




6

Пашко Ганна Юр'еўна

а




7

Петрыкава Настасся Мiхайлаўна

а




8

Пратасевiч Вiкторыя Уладзiмiраўна

а




9

Сярдзюк Нэлi Юр'еўна

а




10

Талашка Аляксандр Сяргеевiч

а




11

Чэркас Максiм Вадзiмавiч

а




12

Чумiкава Ксенiя Сяргееўна

а




13

Шапавалаў Аляксандр Юр'евiч

а




14

Шпакава Таццяна Леанiдаўна

а




15

Шчарбiцкая Кацярына Дзмiтрыеўна

а




2-я падгрупа

1

Бамбiза Валянцiна Васiльеўна

н




2

Бязносенка Анастасiя Уладзiмiраўна

н




3

Баброўнiк Сабiна Мiкалаеўна

н




4

Баярчук Настасся Пятроўна

н




5

Гедройць Наталiя Вячаславаўна

н




6

Карчэўскi Андрэй Станiслававiч

н




7

Круглякова Валерыя Вiктараўна

ф




8

Макаед Яўгенiя Мiкалаеўна

н




9

Неўмяржыцкая Лiдзiя Уладзiмiраўна

н

стараста

10

Пiнчук Анастасiя Пятроўна

н




11

Памецька Святлана Вiктараўна

н




12

Цiмейка Марыя Аляксандраўна

ф




13

Турава Дар'я Валер'еўна

н




14

Федчук Святлана Сяргееўна

н










Дэкан факультэта




А.У.Марозаў



Спіс студэнтаў 5-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2015-2016 навучальным годзе

3 група

спецыяльнасць "Садова-паркавае будаўніцтва"




№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1-я падгрупа

1

Адамiна Анастасiя Вiктараўна

а




2

Ахатава Дзiяна Фатыхаўна

а




3

Балабановiч Аляксандра Фёдараўна

и




4

Вайтовiч Вольга Сяргееўна

а




5

Дзяружына Марына Аляксандраўна

а

стараста

6

Залатуха Юлiя Iгараўна

а




7

Каяшава Таццяна Аляксандраўна

а




8

Камадзей Ларыса Андрэеўна

а




9

Мядзведзева Юлiя Андрэеўна

а




10

Новiкава Вольга Iгараўна

а




11

Аўлашэвiч Алена Iосiфаўна

а




12

Стэльмах Алеся Андрэеўна

а




13

Чудакова Наталля Мiхайлаўна

а




2-я падгрупа

1

Бацяноўская Яўгенiя Вiктараўна

а




2

Вершалоўская Крысцiна Валер'еўна

а




3

Грынкевiч Ганна Вiктараўна

а




4

Ермачонак Валянцiна Мiкалаеўна

а




5

Зелянкоўская Вольга Iгараўна

а




6

Зелiкава Дар'я Аляксандраўна

а




7

Iвашкевiч Павел Сяргеевiч

а




8

Кляўзо Галiна Сяргееўна

а




9

Пехава Марыя Валер'еўна

а




10

Пракаповiч Дар'я Юр'еўна

а

намеснік старасты

11

Чарняўская Ганна Юр'еўна

а










Дэкан факультэта




А.У.Марозаў



Спіс студэнтаў 5-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2015-2016 навучальным годзе

4 група

спецыяльнасць "Лясная гаспадарка"

спецыялізацыя "Ахова лесу"




№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1

Гаўрылюк Ганна Федараўна

н




2

Данiлова Дар'я Уладзiмiраўна

н




3

Данiлюк Вольга Аляксандраўна

н




4

Доста Алена Вiктараўна

н




5

Насанава Вольга Сяргееўна

н




6

Сямейка Алена Iванаўна

н

стараста

7

Сцяпанаў Мiхаiл Сяргеевiч

н




8

Хвалько Кацярына Андрэеўна

н










Дэкан факультэта




А.У.Марозаў




Спіс студэнтаў 5-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2015-2016 навучальным годзе

5 група

спецыяльнасць "Лясная гаспадарка"

спецыялізацыя "Лясапаляўнічая гаспадарка і пабочнае карыстанне лесам"




№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1

Ананiч Вячаслаў Уладзiмiравiч

н




2

Ананiч Павел Мiкалаевiч

а

стараста

3

Бахта Iгар Мiкалаевiч

а




4

Гарошчык Яўгенiй Iосiфавiч

а




5

Данiлаў Арцемiй Андрэевiч

а




6

Аўнанян Андранiк Лёваевiч

н




7

Пуцiла Аляксандр Мiкалаевiч

а




8

Сельвановiч Аляксей Iосiфавiч

а




9

Сасноўскi Аляксей Iгаравiч

н




10

Сасноўскi Павел Вiктаравiч

а




11

Шыпуль Iван Уладзiмiравiч

а










Дэкан факультэта




А.У.Марозаў




Спіс студэнтаў 5-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2015-2016 навучальным годзе

6 група

спецыяльнасць "Лясная гаспадарка"

спецыялізацыя "Інфармацыйныя сістэмы ў лясной гаспадарцы"




№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1

Кiнчак Мiхаiл Уладзiмiравiч

а

стараста

2

Калошыч Яна Станiславаўна

а




3

Мацюшык Мiхаiл Iгаравiч

а




4

Палюховiч Мiхаiл Мiкалаевiч

а




5

Патрубейка Таццяна Генадзьеўна

а




6

Пузанкоў Аляксандр Мiхайлавiч

а




7

Скрыпковiч Яўгенiй Леанiдавiч

а










Дэкан факультэта




А.У.Марозаў




Спіс студэнтаў 5-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2015-2016 навучальным годзе

7 група

спецыяльнасць "Садова-паркавае будаўніцтва"




№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1

Аксенаў Сямён Георгiевiч

н




2

Альшэўская Анастасiя Здзiславаўна

н




3

Зiновiч Ганна Андрэеўна

н




4

Зюзянкова Вiялета Юр'еўна

н




5

Клюева Валерыя Вячаславаўна

а




6

Кошман Алёна Iгараўна

н

стараста

7

Кручонак Алiна Вiтальеўна

н




8

Лысакова Вольга Iванаўна

ф




9

Невера Дзмiтрый Генадзьевiч

н




10

Скрыган Юлiя Анатольеўна

а




11

Сычоў Антон Сяргеевiч

н




12

Шурпач Святлана Валер'еўна

н










Дэкан факультэта




А.У.Марозаў




Спіс студэнтаў 5-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2015-2016 навучальным годзе

8 група

спецыяльнасць "Лясная гаспадарка"

спецыялізацыя "Лесааднаўленне і гадавальная гаспадарка"




№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1-я падгрупа

1

Абрамчук Ганна Сяргееўна

а




2

Быковiч Алёна Алегаўна

а




3

Вайцяхоўская Вольга Мiкалаеўна

а

стараста

4

Iбрагiмаў Раман Рафаiльевiч

а




5

Калiнкоў Сяргей Яўгеньевiч

а




6

Кавалевіч Анастасiя Дзмiтрыеўна

а




7

Казлоўскi Мiхаiл Уладзiмiравiч

а




8

Крысюк Iгар Уладзiмiравiч

а




9

Монiч Наталля Канстанцiнаўна

а




10

Петрашкевiч Кацярына Iосiфаўна

а




11

Шырко Iрына Юр'еўна

а










Дэкан факультэта




А.У.Марозаў




Спіс студэнтаў 5-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2015-2016 навучальным годзе

9 група

спецыяльнасць "Лясная гаспадарка"

спецыялізацыя "Лясазнаўства і лесаводства"




№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1-я падгрупа

1

Абмётка Макоўская Дар'я Сяргееўна

а




2

Бабук Веранiка Мiкалаеўна

а




3

Венско Лiлiя Вячаславаўна

а




4

Гарошка Аляксей Iванавiч

а

стараста

5

Язерскi Сяргей Сяргеевiч

а




6

Карабанаў Валерый Сяргеевiч

а




7

Лясько Аляксей Алегавiч

а




8

Пяшко Андрэй Сяргеевiч

а




9

Плошчанка Кацярына Iванаўна

а




10

Старавойтава Iрына Вiктараўна

а




11

Трахiмчык Iван Яўгеньевiч

а




12

Шатраўка Кiрыл Валянцiнавiч

а




13

Шынтар Дзмiтрый Аляксандравiч

а




14

Шчэрба Мiхаiл Анатольевiч

а




2-я падгрупа

1

Гiлiмовiч Анастасiя Сяргееўна

а




2

Дайнека Сяргей Уладзiмiравiч

а




3

Качан Нiкiта Мiкалаевiч

а




4

Мiтрош Уладзiслаў Вiктаравiч

а




5

Паўлоўскi Вiталiй Уладзiмiравiч

а




6

Пашкевiч Iгар Мiкалаевiч

а




7

Пракопаў Дзмiтрый Аляксеевiч

а




8

Пракопчык Янiна Анатольеўна

а




9

Рудзiк Павел Вiктаравiч

а




10

Саўчанка Багдан Мiхайлавiч

а

намеснік старасты

11

Саўчыц Аляксей Сяргеевiч

а




12

Судакоў Леанiд Пятровiч

а




13

Яронская Таццяна Леанiдаўна

а










Дэкан факультэта




А.У.Марозаў




Спіс студэнтаў 5-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2015-2016 навучальным годзе

10 група

спецыяльнасць "Лясная гаспадарка"

спецыялізацыя "Лясазнаўства і лесаводства"




№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1

Брыгадзiр Васiлiй Сяргеевiч

н




2

Варанцова Ганна Мiкалаеўна

н




3

Гайцюкевiч Андрэй Васiльевiч

н




4

Ермалковiч Настасся Юр'еўна

и




5

Ефiмовiч Iгар Уладзiмiравiч

н




6

Зазуля Павел Аляксандравiч

н




7

Лiпскi Раман Iванавiч

н




8

Манько Дзмiтрый Сяргеевiч

н




9

Раманчук Мiкалай Аляксандравiч

н




10

Руснак Антон Мiкалаевiч

ф




11

Сокалаў Мiхаiл Вiктаравiч

н




12

Храмцоў Дзянiс Генадзьевiч

н




13

Шчасюк Уладзiслаў Станiслававiч

ф




14

Шчакала Iгар Алегавiч

н




15

Юрыс Алег Генадзьевiч

ф

стараста

16

Ясюкевiч Марына Паўлаўна

н










Дэкан факультэта




А.У.Марозаў



Поделитесь с Вашими друзьями:




База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2022
звярнуцца да адміністрацыі

войти | регистрация
    Галоўная старонка


загрузить материал