Установа адукацыі Сіняўская дзяржаўная агульнаадукацыйная сярэдняя школа




Дата канвертавання23.01.2018
Памер95.02 Kb.
Установа адукацыі

“Сіняўская дзяржаўная агульнаадукацыйная сярэдняя школа

Клецкага раёна

Размеркаванне гурткоў



Назва гуртка

Кіраўнік

Колькасць гадзін

“Мядзведзяня”

Плескацэвіч Л.У.



2

“ЮІД”

1

“Бісерынка”


Соц А.А.


3

“Чароўная саломка”

1

“Кветкавод”

Шалік М.М.

2

“Эрудыт”

Карачун Н.Г.



1

“Тэатральнае мастацтва”

1

“Сцэнічная мова”

Кулеш А.А.

1

“Атлет”

Шчучка А.І.

2

“Бураціна”

2

Усяго

10 гурткоў

16

Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце Т.М.Шэйка

Установа адукацыі

“Сіняўская дзяржаўная агульнаадукацыйная сярэдняя школа

Клецкага раёна”

ГРАФІК РАБОТЫ ГУРТКОЎ

на І паўгоддзе

2010/2011 навучальнага года




Назва гуртка

Кіраўнік

Панядзелак

Аўторак

Серада

Чацвер

Пятніца

Субота

Мядзведзяня”


Плескацэвіч Л.У.

15.00-15.45

16.00-16.45


















ЮІД”

















9.00-9.45

Бісерынка”




Соц А.А.













14.00-14.45

9.00-9.45

10.55-11.40



Чароўная саломка”

14.00-14.45
















Кветкавод”


Шалік М.М.
















11.00-11.45

11.55-12.40



Эрудыт”


Карачун Н.Г.
















9.00-9.45

Тэатральнае мастацтва”
















11.00-11.45

Сцэнічная мова”

Кулеш А.А.
















11.00-11.45

Атлет”




Шчучка А.І.




15.45-16.30




15.30-16.15







Бураціна”








14.00-14.45

14.55-15.40












Лобзік”

14.50-15.35

15.45-16.30



13.55-14.40

14.50-15.35















Намеснік дырэктара

па выхаваўчай рабоце Т.М.Шэйка

Установа адукацыі

“Сіняўская дзяржаўная агульнаадукацыйная сярэдняя школа

Клецкага раёна”

ГРАФІК РАБОТЫ ГУРТКОЎ

на перыяд правядзення восеньскіх канікул


Назва гуртка

Кіраўнік

Панядзелак

Аўторак

Серада

Чацвер

Пятніца

Субота

Ме дзведзяня”


Плескацэвіч Л.У.

10.00-10.45

11.00-11.45


















ЮІД”





11.00-11.45













Бісерынка”




Соц А.А.







10.00-10.45

10.00-10.45

11.00-11.45









Чароўная саломка”







10.00-10.45










Кветкавод”


Шалік М.М.

10.00-10.45

11.00-11.45


















Эрудыт”


Карачун Н.Г.

10.00-10.45
















Тэатральнае мастацтва”

11.00-11.45
















Сцэнічная мова”

Кулеш А.А.




10.00-10.45













Атлет”




Шчучка А.І.




16.00-16.45




16.00-16.45







Бураціна”








10.00-10.45

11.00-11.45












Лобзік”

10.00-10.45

11.00-11.45



10.00-10.45

11.00-11.45















Намеснік дырэктара

па выхаваўчай рабоце Т.М.Шэйка

Паважаныя вучні!

Прапануем Вашай увазе гурткі,

якія будуць дзейнічаць у 2010/2011 навучальным годзе.





Назва гуртка

Кіраўнік

“Мядзведзяня”

Плескацэвіч Л.У.



“ЮІД”

“Бісерынка”

Соц А.А.


“Чароўная саломка”

“Кветкавод”

Шалік М.М.

“Эрудыт”

Карачун Н.Г.



“Тэатральнае мастацтва”

“Сцэнічная мова”

Кулеш А.А.

“Атлет”

Шчучка А.І.

“Бураціна”

Запрашаем да супрацоўніцтва!


База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка