Віншуем пераможцаў І этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах 2017/2018 н г. 5-11 класы




Дата канвертавання07.01.2018
Памер311.93 Kb.
Віншуем пераможцаўкартинки по запросу картинка победители олимпиадыкартинки по запросу картинка победители олимпиады

І этапу рэспубліканскай алімпіяды

па вучэбных прадметах

2017/2018 н.г.

5-11 класы

Беларуская мова і літаратура

№ п/п

Прозвішча,імя,і.па б.вучня

Клас

Прозвішча, імя,імя па бацьку настаўніка

Занятае месца

1

Данілава Ксенія Вітальеўна

5 “Б”

Ганец Наталля Іванаўна

1

2

Кулікоўская Уладзіслава Юр’еўна

5 “А”

Ганец Наталля Іванаўна

2

3

Дорахава Дар’я Генадзьеўна

5 “Б”

Ганец Наталля Іванаўна

3

4

Асвецімская Дар’я Дзмітрыеўна


6 “А”

Акуліч Вольга Уладзіміраўна

1

5

Валкавец Дзмітрый Андрэевіч

6 “А”

Акуліч Вольга Уладзіміраўна

2

6

Прышчэпаў Іван Сяргеевіч

6 “Б”

Ганец Наталля Іванаўна

3

7

Корнева Паліна Дзянісаўна

7 “А”

Падколзіна Жанна Паўлаўна

1

8

Грынь Марыя Барысаўна

7”Б”

Ганец Наталля Іванаўна

2

9

Кандратовіч Арына Алегаўна

7”Б”

Ганец Наталля Іванаўна

3

10

Ластаўка Валерыя Васільеўна

8 “Б”

Ляшкова Паліна Валер’еўна

1

11

Дарашкевіч Улада Уладзіміраўна

8”Б”

Ляшкова Паліна Валер’еўна

2

12

Ляшкова Паліна Валер’еўна

8 “А”

Акуліч Вольга Уладзіміраўна

3

13

Куракевіч Ульяна Васільеўна


9

Падколзіна Жанна Паўлаўна

1

14

Крыванос Анастасія Дзмітрыеўна

10


Канашэвіч Жанна Уладзіміраўна

1

15

Крыкун Уладзіслаў Дзмітрыевіч

10


Канашэвіч Жанна Уладзіміраўна

2

16

Марцінкевіч Анастасія Андрэеўна


10

Канашэвіч Жанна Уладзіміраўна

3

17

Скачкова Ірына Іванаўна


11”Б”

Падколзіна Жанна Паўлаўна

1

18

Раманоўская Яна Алегаўна


11”А”

Падколзіна Жанна Паўлаўна

2

Руская мова і літаратура

№ п/п

Прозвішча, імя, імя па бацьку вучня

Клас

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка

Занятае месца

1

 Усцін Елізавета

Дзмітрыеўна





 Касцюкевіч Наталля Уладзіміраўна

1

2

Данілава Ксенія Вітальеўна

5 А

Касцюкевіч Наталля Уладзіміраўна

2

3

Кулікоўская Уладзіслава Юр’еўна



 Касцюкевіч Наталля Уладзіміраўна

2

4

Краснік Ілля Дзмітрыевіч

6”А”

Афонская Вольга Уладзіміраўна

1

5

Валкавец Дзмітрый Андрэевіч

6”А”

Афонская Вольга Уладзіміраўна

2

6

 Асвецімская Дар’я Дзмітрыеўна

6”А”

Афонская Вольга Уладзіміраўна

 3

7

Бабікава Ксенія Аляксееўна

7”А”

Афонская Вольга Уладзіміраўна

1

8

Корнева Паліна Дзянісаўна

7”А”

Афонская Вольга Уладзіміраўна

2

9

Пільцэвіч Вікторыя Вячаславаўна

7”А”

Афонская Вольга Уладзіміраўна

3

10

Дарашкевіч Уладзіслава Уладзіміраўна

8 Б

Афонская Вольга Уладзіміраўна

1

11

Федаровіч Ганна Ігараўна




Афонская Вольга Уладзіміраўна

2

12

Драніца Валерыя Уладзіміраўна



Касцюкевіч Наталля Уладзіміраўна

3

13

 Скалубовіч Арына Уладзіміраўна



Касцюкевіч Наталля Уладзіміраўна

 1

14

Беразневіч Анастасія Андрэеўна



Касцюкевіч Наталля Уладзіміраўна

2

15

Краванос Анастасiя Дзмiтрыеуна

10"Б"

Мяркулава Аляксандра Аляксандраўна

1

16

Новiк Святлана Miкалаеуна

10"Б"


Мяркулава Аляксандра Аляксандраўна

2

17

Шыдлоуская Анастасiя Дзянiсауна

10"Б"


Мяркулава Аляксандра Аляксандраўна

3

18

Заяц Таццяна Анатольеўна

11"Б"

Мяркулава Аляксандра Аляксандраўна

1

19

Касцюкова Анна Алегауна

11"Б"

Мяркулава Аляксандра Аляксандраўна

2

20

Скачкова Iрына Iванаўна

11"Б"

Мяркулава Аляксандра Аляксандраўна

3

Матэматыка

№ п/п

Прозвішча, імя,і.па б.вучня

Клас

Прозвішча, імя,імя па бацьку настаўніка

Занятае месца

1.

Усцін Лізавета Дзмітрыеўна

5 “А”

Дубень Галіна

Васільеўна



І

2.

Данілава Ксенія Вітальеўна

5 “А”

Дубень Галіна

Васільеўна



ІІ

3.

Машковіч Данііл Сяргеевіч

5 “Б”

Дубень Галіна

Васільеўна



ІІІ

4.

Канашэвіч Павел Сяргеевіч

6 “Б”

Дубень Галіна

Васільеўна



І

5.

Валкавец Дзмітрый Андрэевіч

6 “А”

Сакалоўская Галіна

Мікалаеўна



ІІ

6.

Прышчэпаў Іван Сяргеевіч

6 “Б”

Дубень Галіна

Васільеўна



ІІІ

7.

Лісічонак Дамінік Сяргеевіч

7 “Б”

Сакалоўская Галіна

Мікалаеўна



І

8.

Маталыга Дарына Вітальеўна

7 “А”

Кляшторная Галіна

Іванаўна


ІІ

9.

Будай Дзмітрый Аляксандравіч

7 “А”

Кляшторная Галіна

Іванаўна


ІІ

10.

Грынь Марыя Барысаўна

7 “Б”

Сакалоўская Галіна

Мікалаеўна



ІІІ

11.

Бондараў Аляксей Міхайлавіч

8 “Б”

Дубень Галіна

Васільеўна



І

12.

Ластаўка Валерыя Васільеўна

8 “Б”

Дубень Галіна

Васільеўна



ІІ

13.

Дзяраба Мікіта Аляксеевіч

8 “Б”

Дубень Галіна

Васільеўна



ІІІ

14.

Каваленка Ксенія Міхайлаўна

9 “А”

Кляшторная Галіна

Іванаўна


І

15.

Асвецімскі Віталій Дзмітрыевіч

9 “А”

Кляшторная Галіна

Іванаўна


ІІ

16.

Сухоцкі Іван Аляксеевіч

9 “Б”

Кляшторная Галіна

Іванаўна


ІІ

17.

Заяц Кірыл Пятровіч

10 “Б”

Сакалоўская Галіна

Мікалаеўна



І

18.

Марцінкевіч Анастасія Андрэеўна

10 “Б”

Сакалоўская Галіна

Мікалаеўна



ІІ

19.

Канюшка Анстасія Дзмітрыеўна

10 “Б”

Сакалоўская Галіна

Мікалаеўна



ІІІ

20.

Касцюкова Ганна Алегаўна

11 “Б”

Валынец Святлана

Іларыёнаўна



І

21.

Касцючэнка Леў Уладзіміравіч

11 “Б”

Валынец Святлана

Іларыёнаўна



ІІ

22.

Калейнік Глеб Дзмітрыевіч

11 “Б”

Валынец Святлана

Іларыёнаўна



ІІІ

Англійская мова

№ п/п

Прозвішча, імя, імя па бацьку вучня

Клас

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка

Месца

1

Данілава Ксенія Вітальеўна


5”А”

Кацановіч Іна Уладзіміраўна

1

2

Каваленка Дар’я Дзянісаўна


5”Б”

Грышкевіч Ірына Аляксандраўна

2

3

Кулікоўская Уладзіслава Юр’еўна


5”Б”

Пацэль Эліна Мікалаеўна

3

4

Ваўкавец Дзмітрый Андрээвіч

6 “А”

Залынская Кацярына Аляксандраўна

1

5

Шахавец Павел Андрэевіч

6 “А”

Пацэль Эліна Мікалаеўна

2

6

Мігуцкая Арыяна Дзмітрыеўна

6 “А”

Пацэль Эліна Мікалаеўна

3

7

Бабікава Ксенія Аляксееўна

7 “А”

Казлоўская Ганна Леанідаўна

1

8

Пільцэвіч Вікторыя Вячаславаўна

7 “А”

Лук’янава Вольга Валянцінаўна

2

9

Камінская Дар’я Віктараўна

7 “Б”

Грышкевіч Ірына Аляксандраўна

3

10

Сівакова Яна Генадзьеўна

8 “Б”

Карпека Людміла Генадзьеўна

1

11

Дземеш Марыя Андрэеўна

8 “Б”

Карпека Людміла Генадзьеўна

2

12

Дарашкевіч Улада Уладзіміраўна

8 “А”

Ракіцкая Кацярына Ігараўна

3

13

Чарнуха Лізавета Сяргееўна

8 “А”

Ракіцкая Кацярына Ігараўна

3

14

Каваленка Ксенія Міхайлаўна

9 “А”

Сазановіч Міхаіл Віктаравіч

1

15

Самцэвіч Іван Раманавіч

9 “Б”

Кухта Наталья Уладзіміраўна

1

16

Радкевіч Фёдар Уладзіміравіч

9 “Б”

Пацэль Эліна Мікалаеўна

2

17

Сухоцкі Іван Аляксеевіч

9 “Б”

Пацэль Эліна Мікалаеўна

3

18

Хіжняк Ягор Вячаслававіч


10”А”

Кацановіч Іна Уладзіміраўна

1

19

Валкавец Іван Андрэевіч


10”Б”

Кацановіч Іна Уладзіміраўна

2

20

Федараў Назар Алегавіч


10”А”

Кухта Наталля Уладзіміраўна

3

21

Райкевіч Яна Аляксееўна

11-б

Кухта Наталля Уладзіміраўна

1

22

Раманоўская Яна Алегаўна

11-А

Кухта Наталля Уладзіміраўна

2

23

Курыловіч Станіслаў Юр’евіч

11-А

Кухта Наталля Уладзіміраўна

3

Гісторыя

№ п/п

Прозвішча,

імя,і.па б.вучня



Клас

Прозвішча,

імя,імя па бацьку настаўніка



Занятае месца

1

Асвецімская Дар’я Дзмітрыеўна

6 “А”

Дакука Сяргей Іванавіч

1

2

Траянаў Аляксандр Юр’евіч

6 “А”

Дакука Сяргей Іванавіч

2

3

Клімашонак Надзея Дзмітрыеўна

7 “Б”

Ігнаткова Вера Мікалаеўна

1

4

Лісічонак Дамінік Сяргеевіч

7 “Б”

Ігнаткова Вера Мікалаеўна

2

5

Пільцэвіч Вікторыя Вячаславаўна

7 “А”

Ігнаткова Вера Мікалаеўна

3

6

Сівакова Яна Генадзьеўна

8 “А”

Дакука Сяргей Іванавіч

1

7

Посталаў Уладзіслаў Аляксандравіч

8 “А”

Дакука Сяргей Іванавіч

2

8

Міронаў Мікіта Сяргеевіч

9 “Б”

Ігнаткова Вера Мікалаеўна

1

9

Бараўля Уладзіслаў Сяргеевіч

10 “Б”

Дакука Сяргей Іванавіч

2

10

Валкавец Іван Андрэевіч

10 “Б”

Дакука Сяргей Іванавіч

1

11

Іскандарава Лізавета Рустамаўна

11 “А”

Ігнаткова Вера Мікалаеўна

2

12

Тоўсцік Андрэй Сяргеевіч

11 “А”

Ігнаткова Вера Мікалаеўна

1

Грамадазнаўства

№ п/п

Прозвішча, імя, імя па бацьку вучня

Клас

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка

Месца

1

Белахвостава Алена Міхайлаўна

10 “А”

Дакука Сяргей Іванавіч

1

2

Валчанін Станіслаў Алегавіч

10 “А”

Дакука Сяргей Іванавіч

1

3

Халецкая Маргарыта Аляксандраўна


11 “А”

Ігнаткова Вера Мікалаеўна

1

4

Скачкова Ірына Іванаўна


11 “Б”

Ігнаткова Вера Мікалаеўна

2

6

Ясько Мікіта Сяргеевіч


11 “А”

Ігнаткова Вера Мікалаеўна

3

Біялогія

№ п/п

Прозвішча,

імя,і.па б.вучня



Клас

Прозвішча,

імя,імя па бацьку настаўніка



Занятае месца

1

Курган Арцем Аляксандравіч

7

Хаецкая Вольга Віктараўна

1

2

Кандратовіч Арына Алегаўна


7

Хаецкая Вольга Віктараўна

2

3

Корнева Паліна Дзянісаўна


7

Хаецкая Вольга Віктараўна

3

4

Федаровіч Ганна Ігараўна

8


Хаецкая Вольга Віктараўна

1

5

Драніца Валерыя Уладзіміраўна


8

Хаецкая Вольга Віктараўна

2

6

Чарнуха Лізавета Сяргееўна

8


Хаецкая Вольга Віктараўна

3

7

Калейнiк Марыя Дзмiтрыеўна

9


Хаецкая Вольга Віктараўна

1

8

Петракевiч Лiзавета Андрэеўна

9


Хаецкая Вольга Віктараўна

2

9

Шэмет Ірына Сяргееўна

11

Васькоўская Ларыса Аляксандраўна

1



Хімія

№ п/п

Прозвішча, імя,і.па б.вучня

Клас

Прозвішча,імя,імя па бацьку настаўніка

Занятае месца

1

Шурыкіна Кацярына Сяргееўна

11

Зноска Наталля Уладзіміраўна

1

2

Лагода Аліна Сяргееўна

11

Зноска Наталля Уладзіміраўна

2

3

Райкевіч Яна Аляксееўна

11

Зноска Наталля Уладзіміраўна

3

4

Буцько Мікалай Пятровіч

10

Зноска Наталля Уладзіміраўна

1

5

Гец Яна Рыгораўна

10

Зноска Наталля Уладзіміраўна

2

6

Градовіч Дар’я Русланаўна

10

Зноска Наталля Уладзіміраўна

2

7

Грузд Ганна Максімаўна

9

Зноска Наталля Уладзіміраўна

1

8

Каваленка Ксенія Міхайлаўна

9

Зноска Наталля Уладзіміраўна

2

9

Радкевіч Федар Уладзіміравіч

9

Зноска Наталля Уладзіміраўна

3

10

Драніца Валерыя Уладзіміраўна

8

Зноска Наталля Уладзіміраўна

1

11

Няхай Сямён Валер’евіч

8

Зноска Наталля Уладзіміраўна

2

12

Чарнуха Лізавета Сяргееўна

8

Зноска Наталля Уладзіміраўна

3

Фізіка

№ п/п

Прозвішча,

імя, імя па бацьку

вучня


Клас

Прозвішча,

імя, імя па бацьку настаўніка



Занятае месца

1

Няхай Сямён Валер'евіч

8 "А"

Касцюкевіч

Аляксандр Іванавіч



1

2

Бондараў Аляксей Міхайлавіч

8 "Б"

Касцюкевіч

Аляксандр Іванавіч



2

3

Сівакова Яна Генадзьеўна

8 "А"

Касцюкевіч

Аляксандр Іванавіч



3

4

Каваленка Ксенія Міхайлаўна

9 "А"

Касцюкевіч

Аляксандр Іванавіч



1

5

Заяц Кірыл Пятровіч

10 "Б"

Касцюкевіч

Аляксандр Іванавіч



1

6

Шыдлоўская Анастасія

Дзянісаўна



10 "Б"

Касцюкевіч

Аляксандр Іванавіч



2

7

Лявонаў Дзмітрый

Міхайлавіч



10 "Б"

Касцюкевіч

Аляксандр Іванавіч



3

8

Касцюкова Ганна Алегаўна

11 "Б"

Касцюкевіч

Аляксандр Іванавіч



1

9

Касцючэнка Леў Уладзіміравіч

11 "Б"

Касцюкевіч

Аляксандр Іванавіч



2

10

Калейнік Глеб Дзмітрыевіч

11 "Б"

Касцюкевіч

Аляксандр Іванавіч



3

Астраномія

№ п/п

Прозвішча,

імя, імя па бацьку

вучня


Клас

Прозвішча,

імя, імя па бацьку настаўніка



Занятае месца

1

Скачкова Ірына Іванаўна

11 "Б"

Касцюкевіч Аляксандр Іванавіч

1

2

Калейнік Глеб Дзмітрыевіч

11 "Б"

Касцюкевіч Аляксандр Іванавіч

2


Геаграфія

№ п/п

Прозвішча,

імя,і.па б.вучня



Клас

Прозвішча,

імя,імя па бацьку настаўніка



Занятае месца

1.

Хахлоўскі Мікіта Міхайлавіч

7 “Б”

Барташэвіч Алена Уладзіміраўна

1

2.

Яфрэмава Паліна Сяргееўна


7”А”

Барташэвіч Алена Уладзіміраўна

2

3.

Маталыга Дарына Вітальеўна

7”А”

Барташэвіч Алена Уладзіміраўна

3

4.

Няхай Сямён Валер’евіч

8 “А”

Барташэвіч Алена Уладзіміраўна

1

5.

Бондараў Аляксей Міхайлавіч

8 “Б”

Барташэвіч Алена Уладзіміраўна

2

6.

Радкевіч Федар

9 “Б”

Барташэвіч Алена Уладзіміраўна

1

7.

Міронаў Мікіта Сяргеевіч

9 “Б”

Барташэвіч Алена Уладзіміраўна

2

8.

Сухоцкі Іван Аляксеевіч

9 “Б”

Барташэвіч Алена Уладзіміраўна

3

9.

Ляонаў Дзмітрый Міхайлавіч

10 “Б”

Барташэвіч Алена Уладзіміраўна

1

10

Фёдараў Назар Алегавіч

10 “А”

Барташэвіч Алена Уладзіміраўна

2

11.

Аўдзеева Яна Андрэеўна

10 “А”

Барташэвіч Алена Уладзіміраўна

3

12.

Калейнік Глеб Дзмітрыевіч

11 “ Б”

Барташэвіч Алена Уладзіміраўна

1

13.

Касцючэнка Леў Уладзіміравіч


11 “Б”

Барташэвіч Алена Уладзіміраўна

2

14.

Мароз Арцём Дзмітрыевіч

11 “А”

Барташэвіч Алена Уладзіміраўна

3

Інфарматыка

№ п/п

Прозвішча, імя,і.па б.вучня

Клас

Прозвішча,

імя,імя па бацьку настаўніка



Занятае месца

1

Заяц Кірыл Пятровіч

10 "Б"

Красюк Юрый Уладзіміравіч

1

3

Касцючэнка Леў Уладзіміравіч


11 “Б”

Красюк Юрый Уладзіміравіч

2

Абслуговая праца

№ п/п

Прозвішча, імя,і.па б.вучня

Клас

Прозвішча,імя,імя па бацьку настаўніка

Занятае месца

1

Мяжуева Паліна Юр’еўна



Кавецкая Ірына Васільеўна

1

2

Сакавец Алена Русланаўна



Кавецкая Ірына Васільеўна

2

3

Паламарчук Ангеліна Алегаўна



Кавецкая Ірына Васільеўна

3

4

Шыбалка Дзіяна Алегаўна



Кавецкая Ірына Васільеўна

1

5

Лапа Аліна Дзянісаўна



Кавецкая Ірына Васільеўна

2

6

Піваварчык Ганна Мікалаеўна



Кавецкая Ірына Васільеўна

1

7

Поташ Анастасія Аляксееўна



Кавецкая Ірына Васільеўна

2

8

Маталыга Дарына Вітальеўна



Кавецкая Ірына Васільеўна

3

9

Драніца Валерыя Уладзіміраўна



Кавецкая Ірына Васільеўна

1

10

Гатоўка Ганна Дзмітрыеўна



Кавецкая Ірына Васільеўна

2

11

Радзішэўская Ганна Віктараўна



Кавецкая Ірына Васільеўна

3

Тэхнічная праца

1

Няхай Сямён Валер’евіч

8 «А»

Чычын Андрэй Міхайлавіч

1

2

Кандратовіч Гардзей Аляксандравіч

8 «Б»

Чычын Андрэй Міхайлавіч

2

3

Шумскі Мікіта Андрэевіч

8 «Б»

Чычын Андрэй Міхайлавіч

3

4

Хахлоўскі Мікіта Міхайлавіч

7 «Б»

Чычын Андрэй Міхайлавіч

1

5

Бебко Максім Вітальевіч

7 «А»

Чычын Андрэй Міхайлавіч

2

6

Таркан Мацвей Пятровіч

6 «А»

Чычын Андрэй Міхайлавіч

1

7

Крыварот Багдан Алегавіч

6 «Б»

Чычын Андрэй Міхайлавіч

2

8

Іваноў Кірыл Андрэевіч

6 «А»

Чычын Андрэй Міхайлавіч

3

9

Гайдук Арцём Сяргеевіч

5 «А»

Чычын Андрэй Міхайлавіч

1

10

Анціпаў Мікіта Васільевіч

5 «Б»

Чычын Андрэй Міхайлавіч

2

11

Казлоў Канстанцін Дзянісавіч

5 «Б»

Чычын Андрэй Міхайлавіч

2

12

Кандратовіч Данііл Дзмітрыевіч

5 «Б»

Чычын Андрэй Міхайлавіч

3


База данных защищена авторским правом ©urok.shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка